Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ελεος!:dizzy: εξω εχει 250 βαθμους και εγω σε ολα τα προγραμματα καιρου που εχω (pocketweather-weatherpanel) βλεπω οτι αθηνα μονο 32-34 ειναι δυνατον? :hypno:

προτεινετε μου το ποιο αξιοπιστο (τουλαχιστον να πλησιαζει τους 39-40 που εχουμε αυτες τις μερες), υπαρχει??? μπορουμε να τα ρυθμισουμε σωστα? διαφορα εχουν ειπωθει, συμπερασματικα ομως τι?

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia mporw na kanw anabathmisi se mw 2005?exw to ipaq 6515 me wm 2003 se sta agglika.estw kapoio update se 2003 me ellinika.an nai pou kai pws?

kai exw ena allo problima.polles efarmoges pou exw katebasei otan tis trexw i othono den mou ta emfanizei ola.exei analysh 240x240.einai san na mi xwrane stin othoni.ti mporw na kanw?einai dynaton oi efarmoges pou yparxoun na trexoun se analysi mono 320x240?

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

ελεος!:dizzy: εξω εχει 250 βαθμους και εγω σε ολα τα προγραμματα καιρου που εχω (pocketweather-weatherpanel) βλεπω οτι αθηνα μονο 32-34 ειναι δυνατον? :hypno:

προτεινετε μου το ποιο αξιοπιστο (τουλαχιστον να πλησιαζει τους 39-40 που εχουμε αυτες τις μερες), υπαρχει??? μπορουμε να τα ρυθμισουμε σωστα? διαφορα εχουν ειπωθει, συμπερασματικα ομως τι?

handy weather το καλυτερο κατα την αποψη μου βαζεις συντεταγμενες και σου δειχνει ακριβως , τα υπολοιπα τα εβγαλα γιατι απο θερμοκρασιες αστα να πανε ,και μαλιστα εχω μεινει τοσο ευχαριστημενος που το αγορασα

Link to comment
Share on other sites

mallon eimai aoratos!!!kaneis den apantaei sto erwtima mou.toso dyskolo einai?an filitimithei kapoios na mou apantisei as mou apantisei kai sto exis?pws mporw na mpw sto internet apo to ppc mou exontas to syndesei me to desktop pc mou?exw mw ce 2003
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

handy weather το καλυτερο κατα την αποψη μου βαζεις συντεταγμενες και σου δειχνει ακριβως , τα υπολοιπα τα εβγαλα γιατι απο θερμοκρασιες αστα να πανε ,και μαλιστα εχω μεινει τοσο ευχαριστημενος που το αγορασα

 

Πολύ καλό, πώς μπορούμε όμως να μικρύνουμε λίγο τα γραφικά ???

Link to comment
Share on other sites

handy weather το καλυτερο κατα την αποψη μου βαζεις συντεταγμενες και σου δειχνει ακριβως , τα υπολοιπα τα εβγαλα γιατι απο θερμοκρασιες αστα να πανε ,και μαλιστα εχω μεινει τοσο ευχαριστημενος που το αγορασα

καλημέρα και από εμένα.

Το προγραμμα ειναι οντως το καλυτερο από πλευρας θερμοκρασιων. Οσο το ειχα και σε ένα NOKIA symbian ήταν και οι προβλέψεις του καλές, έχω όμως ένα πρόβλημα. δεν κανει update οταν ειμαι στην εταιρία που εργάζομαι (σύνδεση μέσω proxy server) Ξέρει κανεις κάτι?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

paidia mporw na kanw anabathmisi se mw 2005?exw to ipaq 6515 me wm 2003 se sta agglika.estw kapoio update se 2003 me ellinika.an nai pou kai pws?

kai exw ena allo problima.polles efarmoges pou exw katebasei otan tis trexw i othono den mou ta emfanizei ola.exei analysh 240x240.einai san na mi xwrane stin othoni.ti mporw na kanw?einai dynaton oi efarmoges pou yparxoun na trexoun se analysi mono 320x240?

 

Aναβάθμιση δεν μπορείς να κάνεις γιατί δεν έχει βγάλει η HP.

Eλληνική ROM δεν υπάρχει, αλλά μπορείς να βάλεις το πρόγραμμα Language extender που κάνει εξελληνισμό.

 

Το πρόβλημα με τις εφαρμογές είναι πραγματικό. Οι περισσότερες εφαρμογές τρέχουν σε 320x240 και για οθόνες 240x240 βγάζουν ειδικές εκδόσεις, αν και δεν το κάνουν όλες οι εταιρίες γιατί δεν υπάρχει μεγάλυ αγορά τετράγωνων οθονών.

Link to comment
Share on other sites

mallon eimai aoratos!!!kaneis den apantaei sto erwtima mou.toso dyskolo einai?an filitimithei kapoios na mou apantisei as mou apantisei kai sto exis?pws mporw na mpw sto internet apo to ppc mou exontas to syndesei me to desktop pc mou?exw mw ce 2003

 

Αν έχεις κάνει σύνδεση με το activesync πας στο connection settings και εκεί που λέει the computer is connected to, επιλέγεις "The Internet".

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω για ενα καλο battery s/w που να μου δινει μπαταρια σε οποιο μενου και να ειμαι. Υπαρχει ?
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω για ενα καλο battery s/w που να μου δινει μπαταρια σε οποιο μενου και να ειμαι. Υπαρχει ?

 

Aν έχεις το Wisbar Advance μπορεί να σου δείχνει την μπαταρία πάνω δεξιά.

Επίσης το iLauncher έχει την μεγάλη μπαρα στην κορυφή.

Και τα δύο φαίνονται ακόμη και αν τρέχεις προγράμματα, αλλά εκτός fullscreen.

Link to comment
Share on other sites

Aν έχεις το Wisbar Advance μπορεί να σου δείχνει την μπαταρία πάνω δεξιά.

Επίσης το iLauncher έχει την μεγάλη μπαρα στην κορυφή.

Και τα δύο φαίνονται ακόμη και αν τρέχεις προγράμματα, αλλά εκτός fullscreen.

 

Μαλλον θα βαλω το ilauncher μου φαινεται δεν την γλυτωνω...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον θα βαλω το ilauncher μου φαινεται δεν την γλυτωνω...:lol:

Γιατι δε βαζεις αυτο εδω:

http://www.pocketgear.com/software_detail.asp?id=17943

 

4 KB προγραμματακι...:)

 

και παραλλαγή του, αυτο:

http://www.pocketgear.com/software_detail.asp?id=18829

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δε βαζεις αυτο εδω:

http://www.pocketgear.com/software_detail.asp?id=17943

 

4 KB προγραμματακι...:)

 

και παραλλαγή του, αυτο:

http://www.pocketgear.com/software_detail.asp?id=18829

 

Καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο !!!:D :D :D :D

Το εβαλα !!!

Θενξ v@g !!

Link to comment
Share on other sites

Καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο !!!:D :D :D :D

Το εβαλα !!!

Θενξ v@g !!

 

Τιποτα φιλε μου.

Παντως πρεπει να φτιαξεις μια συντομευση στο start_up folder του ppc σου για να τρεχει μετα απο soft reset :)

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα φιλε μου.

Παντως πρεπει να φτιαξεις μια συντομευση στο start_up folder του ppc σου για να τρεχει μετα απο soft reset :)

 

Γιες, το εχω κανει ειδη!:)

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχει κανεις pacman για 240χ240?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

ελεος!:dizzy: εξω εχει 250 βαθμους και εγω σε ολα τα προγραμματα καιρου που εχω (pocketweather-weatherpanel) βλεπω οτι αθηνα μονο 32-34 ειναι δυνατον? :hypno:

προτεινετε μου το ποιο αξιοπιστο (τουλαχιστον να πλησιαζει τους 39-40 που εχουμε αυτες τις μερες), υπαρχει??? μπορουμε να τα ρυθμισουμε σωστα? διαφορα εχουν ειπωθει, συμπερασματικα ομως τι?

Βασικά, 39-40 βαθμούς είναι μονάχα στο κεφάλι των δημοσιογράφων που δεν είχαν σοβαρότερο θέμα αυτές τις μέρες...

 

Γι αυτό, εμπιστευόμαστε τις μετρήσεις των μετεωρολογικών σταθμών που εμφανίζονται στα PocketPC μας, και όχι τα χαζοκούτια του σαλονιού που πλασάρουν φόβους για να εισπράττουν τηλεθεατές-αρνάκια.

 

 

Κ.Ι.Σ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. μπορει να μου πει καποιος που θα βρω skins για τον wmp? ευχαριστω.

 

http://rapidshare.de/files/30511622/G_1_.amp.zip.html

 

ανεβασα μερικα εκει ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καινουργιος στο χωρο τον ppc!!εχω ενα ipaq 2490 και θελω να μου πειτε αν μπορω με καποιο προγραμμα να γραφω ελληνικα????

ευχαριστω εκ των προτερων...

Link to comment
Share on other sites

Καινουργιος στο χωρο τον ppc!!εχω ενα ipaq 2490 και θελω να μου πειτε αν μπορω με καποιο προγραμμα να γραφω ελληνικα????

ευχαριστω εκ των προτερων...

 

Resco Keyboard

Link to comment
Share on other sites

Βασικά, 39-40 βαθμούς είναι μονάχα στο κεφάλι των δημοσιογράφων που δεν είχαν σοβαρότερο θέμα αυτές τις μέρες...

 

Γι αυτό, εμπιστευόμαστε τις μετρήσεις των μετεωρολογικών σταθμών που εμφανίζονται στα PocketPC μας, και όχι τα χαζοκούτια του σαλονιού που πλασάρουν φόβους για να εισπράττουν τηλεθεατές-αρνάκια.

 

 

Κ.Ι.Σ.

file ki omws eixe kai 40 kai 41 .. .egw p hmoun me to aytokinhto e3w olh mera logo ypoxrewsewn,pistepse me ... to eniwsa ;)

N91,7710,A701

http://briefcase.pathfinder.gr/download/398464

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...