Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

file ki omws eixe kai 40 kai 41 .. .egw p hmoun me to aytokinhto e3w olh mera logo ypoxrewsewn,pistepse me ... to eniwsa ;)

Φυσικά, κι εσύ έχεις δίκιο λέγοντας ότι ένοιωσες τους 40+ βαθμούς στο αυτοκίνητό σου. Κι εγώ μπήκα πολλές φορές στο αυτοκίνητο και το θερμόμετρό του έλεγε 45 Βαθμούς. Αλλά το φαινόμενο του θερμοκηπίου που ανεβάζει την θερμοκρασία στο εσωτερικό του αυτοκινήτου (λόγω μη διαφυγής της υπέρυθρης ακτινοβολίας), δεν θα πρέπει να συγχέεται με την θερμοκρασία του περιβάλλοντος ΥΠΟ ΣΚΙΑ, όπως αναφέρεται στα μετεωρολογικά δεδομένα.

 

Και για να μην συνεχίσουμε πολύ και βγούμε εντελώς εκτός θέματος, να ξαναδιευκρινίσω ότι εάν θέλουμε να ξέρουμε την ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ θερμοκρασία περιβάλλοντος στην πόλη μας, συμβουλευόμαστε τα διάφορα προγράμματα που έχουμε στο PPC. Εάν όμως θέλουμε να ξέρουμε την θερμοκρασία στον χώρο που είμαστε (αυτοκίνητο, σπίτι, παραλία κλπ) καλύτερα να δούμε ένα κλασσικό ψηφιακό ή υδραργυρικό θερμόμετρο.

 

 

 

Κ.Ι.Σ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς αν τo Sprite backup κρατάει πουθενά τα sms και τα mms ώστε μετά από hard reset να τα επαναφέρουμε στο ppc;

Αν όχι, υπάρχει κάποιο άλλο πρόγραμμα για την παραπάνω δουλειά;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν τo Sprite backup κρατάει πουθενά τα sms και τα mms ώστε μετά από hard reset να τα επαναφέρουμε στο ppc;

Αν όχι, υπάρχει κάποιο άλλο πρόγραμμα για την παραπάνω δουλειά;

 

Νομίζω πως το Spb Backup το κάνει αυτό που ζητάς...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Το Sprite τα κρατάει αν τικάρεις το "e-mail", αλλά πολλές φορές αν τα κάνεις restore δε μπορεις να στείλεις ούτε να λάβεις SMS μετά.

Αυτό όμως δουλεύει άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Aν ενδιαφέρεσαι για SMS μπορείς να χρησιμοποιήσεις και το πολύ καλό Jeyo Mobile Companion.

Tα μεταφέρεις στο PC και τα κάνεις backup εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω το Qtek S200 και πριν ειχα το S100 εκει μου δουλευε κανονικα το Pocket Weather αλλα στο καινουργιο μου λεει οτι κατεβαζει τον καιρο αλλα δεν το κανει ποτε

Πειτε καμια ιδεα η κανενα αλλο προγραμμα με ωραια απεικονιση?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω το Qtek S200 και πριν ειχα το S100 εκει μου δουλευε κανονικα το Pocket Weather αλλα στο καινουργιο μου λεει οτι κατεβαζει τον καιρο αλλα δεν το κανει ποτε

Πειτε καμια ιδεα η κανενα αλλο προγραμμα με ωραια απεικονιση?

 

Αν ενδιαφέρεσαι για ωραία απεικόνιση τότε προτείνω weatherpanel.

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεσαι για ωραία απεικόνιση τότε προτείνω weatherpanel.

 

Θα ψαξω τωτα κιολας και θα σου πω

Φανταζομαι οτι θα δουλευει με WM2005?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως υπάρχει κάτι παρόμοιο με το netmonitor για symbian αλλά σε PPC;

Δηλαδή να βρίσκει διαθέσιμες κεραίες, να εμφανίζει τις ιδιότητές τους, db κλπ;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Γιατι ενω εχω εγκαταστησει ολατα πακετα με τους codecs δεν μου δουλευει το converter του smartmovie.Ξερει καποιος ποιο codecs pack πρεπει να εγκαταστησω η ποιες ρυθμισεις πρεπει να κανω;Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αυτούς...

 

xdiv codec ppc

 

hxxp://www.xvid.org

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Το Sprite τα κρατάει αν τικάρεις το "e-mail", αλλά πολλές φορές αν τα κάνεις restore δε μπορεις να στείλεις ούτε να λάβεις SMS μετά.

Αυτό όμως δουλεύει άψογα.

 

Αυτό με το sprite μου το έκανε και μένα και αναγκάστηκα μετά να κάνω hard reset. Το sprite δεν τα πήγε καθόλου καλά και στο restore και δεν το ξαναχρησιμοποιώ.

 

Το utility που λες είναι πολύ καλό για τα sms αν και κρατάει μόνο στα folders που υπάρχουν. Τα deleted και τυχόν νέα folders με sms που έχεις δημιουργήσει δεν τα κρατάει.

 

Για τα mms πάντως δεν βλέπω να υπάρχει κάτι. To sunnysoft backup manager που λέει ότι τα κρατάει, το δοκίμασα αλλά και αυτό μαύρα χάλια...

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο το spd backup τα επαναφερει ολα μια χαρα,http://www.spbsoftwarehouse.com/products/backup/?en

Είχες mms και τα ξαναβρήκες μετά το restore;

Ξέρεις αν κάνεις restore μόνο τα emails αν περνάει τα sms και mms;

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
mms δεν ειχα να σου πω την αληθεια,αλλα sms ειχα,οι συσκευες μου ειναι αν παιζει καποιο ρολο s100-2020i,αλλα λογικα δεν θα εχει προβλημα σε win5 γιατι ειναι συμβατη η εφαρμογη απο οτι ειδα
Link to comment
Share on other sites

Μήπως υπάρχει κάτι παρόμοιο με το netmonitor για symbian αλλά σε PPC;

Δηλαδή να βρίσκει διαθέσιμες κεραίες, να εμφανίζει τις ιδιότητές τους, db κλπ;

 

νομιζω οτι το "WI-FI companion" κανει αυτη τη δουλεια...

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι το "WI-FI companion" κανει αυτη τη δουλεια...

Δεν λέω για WiFi Spots... Μιλάω για κεραίες κινητής!

Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

Mipos xerete an iparxei kanena prog gia autous pou exoun 2 noumera se mia Sim

gia na kaneis switch, na deixnei pia grammi exeis energopoiimeni ktl?

 

thanx

http://www.myphone.gr/forum/image/avatars/Qtek-9100.gif

that's the babe

Link to comment
Share on other sites

mms δεν ειχα να σου πω την αληθεια,αλλα sms ειχα,οι συσκευες μου ειναι αν παιζει καποιο ρολο s100-2020i,αλλα λογικα δεν θα εχει προβλημα σε win5 γιατι ειναι συμβατη η εφαρμογη απο οτι ειδα

 

Τελικά δούλεψε άψογα.

Είναι το καλύτερο πρόγραμμα backup για μένα.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Τελικά δούλεψε άψογα.

Είναι το καλύτερο πρόγραμμα backup για μένα.

ωραια:) αφου σε βολεψε το συγκεκριμενο:happy:και εγω το θεωρω κορυφη απο οτι ειχα σχετικα με backup
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...