Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Bάλε το tcpmp φίλε μου να δεις video!:D

 

Kαι ποιά είναι η τελευταία έκδοση;

Το επίσημο site είναι down;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εδώ θα βρεις την τελευταία: http://picard.exceed.hu/tcpmp/0.71/

 

Thanks you! :happy:

Από κάτω έχει κάτι plugins. Ποιά πρέπει να κατεβάσω;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς κανένα πρόγραμμα που να κλειδώνει φακέλους με password?Δεν εννοώ να κρυπτρογραφεί τα αρχεία και όταν πας να τα ανοίξεις να ζητάει password.Αυτο κάνει ο resco explorer.

Εγώ λέω να επιλέγεις τον φάκελο και να του βάζεις password και όταν πας να τον ανοίξεις να στο ζητάει!!

Ξέρει κανείς??Δεν βρίσκω πουθενά!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς κανένα πρόγραμμα που να κλειδώνει φακέλους με password?Δεν εννοώ να κρυπτρογραφεί τα αρχεία και όταν πας να τα ανοίξεις να ζητάει password.Αυτο κάνει ο resco explorer.

Εγώ λέω να επιλέγεις τον φάκελο και να του βάζεις password και όταν πας να τον ανοίξεις να στο ζητάει!!

Ξέρει κανείς??Δεν βρίσκω πουθενά!!!

 

δυστυχως και εγω το ηθελα αλλα δεν βρηκα τιποτα...ή που θα κρυπτογραφει και θα εχει και κωδικο ή που θα κλειδωνει ενα,ενα τα αρχεια φακελων και οχι το φακελο με ολα τα αρχεια μεσα...:(

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή με χρονόμετρα υπάρχει?

 

AvinaSoft.Timer.v1.1 Αν αυτο σου κανει:confused:

http://trials2.smartphone.net/Product_images/1/1118/avina_timer1.JPG

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Που σου κολλάει ακριβώς γιατί δεν κατάλαβα, εγώ δεν έχω παρατηρήσει ακόμα καμμία δυσλειτουργία πάντως
οταν ειμαι στο πληκτρολογιο του 3300 και πατησω το Χ για να βγω πολλες φορες κολλαει η συσκευη μετα και δεν μπορω να ξαναμπω στο εικονικο πληκτρολογιο,στον τιτανα δεν το εχω βαλει καθολου,βασικα δουλευω το magic button και μου δουλευει αψογα και στις 2 συσκευες μου;)
Link to comment
Share on other sites

οταν ειμαι στο πληκτρολογιο του 3300 και πατησω το Χ για να βγω πολλες φορες κολλαει η συσκευη μετα και δεν μπορω να ξαναμπω στο εικονικο πληκτρολογιο,στον τιτανα δεν το εχω βαλει καθολου,βασικα δουλευω το magic button και μου δουλευει αψογα και στις 2 συσκευες μου;)

Μπορεί να το κάνει αυτό μόνο στον τιτάνα, γιατί εγώ (ευτυχώς) ως τώρα δεν έχω πρόβλημα

 

Κάτι άλλο τώρα,

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που σε συγκεκριμένες ώρες που θα ορίσω εγώ να τρέχει κάποιο πρόγραμμα που πάλι θα ορίσω εγω?! Είχα βρεί το ctscheduler αλλά δε μου τρέχει δεν ξέρω γιατί...

Επίσης είχα βρεί και το Phone Schedule v.2.4.0 (το οποίο κάνει αυτό που έψαχνα, να ανοίγει και να κλείνει το τηλέφωνο -flight mode-) όπου και αυτό δεν μου τρέχει, δεν μπορώ να καταλάβω...

 

Κανένα άλλο;

 

:edit βρήκα το SK Shema το οποίο μάλλον μου κάνει αν και μου φαίνεται κάπως βαρύ, αμα βρείτε τπτ καλύτερο προτείνετε

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί,αλλά δεν μπορώ με τίποτα να γραψω Ελληνικά στο μιο P350. Χρησιμοποίησα κάθε πρόγραμμα που βρήκα εδω μέσα,( και υπάρχουν πολλά, πολύ καλή δουλειά!!!) αλλά μόνο Ελληνικά κεφαλαία με το Παπαγο γράφω. Ούτε τα skins ούτε ...τιποτα και στο αρχικό πληκτρολόγιο των wm5 εκτός από τα Αγγλικά έχω και ...την σανσκριτική γραφή!!!

Καμμιά ιδέα, να αντιστοιχίσω κάποιο ελλην.πληκτρ. στην ...σανσκριτική γραφή των wm5??

eyxaristw!!!!

Link to comment
Share on other sites

Thanks you! :happy:

Από κάτω έχει κάτι plugins. Ποιά πρέπει να κατεβάσω;

 

Βάλτο στην SD και εγκατέστησέ τα όλα. Έτσι κι αλλιώς πρόβλημα χώρου εκεί δεν έχεις...

Link to comment
Share on other sites

AvinaSoft.Timer.v1.1 Αν αυτο σου κανει:confused:

http://trials2.smartphone.net/Product_images/1/1118/avina_timer1.JPG

 

Σε ευχαριστώ πολύ, θα το δοκιμάσω. :)

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως και εγω το ηθελα αλλα δεν βρηκα τιποτα...ή που θα κρυπτογραφει και θα εχει και κωδικο ή που θα κλειδωνει ενα,ενα τα αρχεια φακελων και οχι το φακελο με ολα τα αρχεια μεσα...:(

 

resco file explorer ;)

 

εγκαθιστωντας το μεσω του pc σου στο pda σου αυτοματως εχεις και την δυνατοτητα του encrypt-decrypt μεμονομονων αρχειων η και ολοκληρων φακελων και στον υπολογιστη σου :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβώς. Μπράβο Δημήτρη...:D

 

Υπάρχει άραγε μέσω το Resco η δυνατότητα να βλέπεις τις φωτογραφίες σου σαν μικρές εικονίτσες μόλις μπαίνεις στους αντίστοιχους φακέλους ή πρέπει να γίνει κάποια ρύθμιση όπως στον υπολογιστή που λ.χ. επιλέγεις μικρογραφίες;

 

:confused:

ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβώς. Μπράβο Δημήτρη...:D

 

Υπάρχει άραγε μέσω το Resco η δυνατότητα να βλέπεις τις φωτογραφίες σου σαν μικρές εικονίτσες μόλις μπαίνεις στους αντίστοιχους φακέλους ή πρέπει να γίνει κάποια ρύθμιση όπως στον υπολογιστή που λ.χ. επιλέγεις μικρογραφίες;

 

:confused:

 

ayto ginete me resco viewer

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

ayto ginete me resco viewer

 

resco photo viewer για την ακριβεια:D

 

http://www.resco.net/pocketpc/photoviewer/default.asp

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί,αλλά δεν μπορώ με τίποτα να γραψω Ελληνικά στο μιο P350. Χρησιμοποίησα κάθε πρόγραμμα που βρήκα εδω μέσα,( και υπάρχουν πολλά, πολύ καλή δουλειά!!!) αλλά μόνο Ελληνικά κεφαλαία με το Παπαγο γράφω. Ούτε τα skins ούτε ...τιποτα και στο αρχικό πληκτρολόγιο των wm5 εκτός από τα Αγγλικά έχω και ...την σανσκριτική γραφή!!!

Καμμιά ιδέα, να αντιστοιχίσω κάποιο ελλην.πληκτρ. στην ...σανσκριτική γραφή των wm5??

eyxaristw!!!!

 

dokimase to resco keyboard! exei kai ellhnika mesa ektos apo oles tis alles glwsses.

ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν μπορεί να μην υπάρχει καμία εφαρμογή που να βάζει passwor σε φακέλους!!!

Αν ξέρει κανείσ πείτε τίποτα!!!

 

ξερουμε αλλα δεν σου λεμε...

 

φιλε μου 4-5 μηνυματα πιο πισω αυτο αναφερεται....στην ιδια σελιδα....

γιατι δεν διαβαζετε ρε παιδια πριν ζητησετε κατι??

στην περιπτωση σου δεν χρειαζοταν καν να πας σε αλλες σελιδες....απλα να κοιταξεις μονο σε αυτη που ποσταρησες:O:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτο ειδα κι εγω, για αυτο ρωτησα για την 1.67.

Αν το δοκιμασεις πες μου. Ευχαριστω.

vageli τελικά το δοκίμασα, αλλά μάλλον θα σε απογοητεύσω. Το callerid άλλαξε, αλλά δε δείχνει καμία άλλη πληροφορία εκτός από το όνομα και του νούμερο που σε καλέι ο άλλος. Έβαλα διάφορα πεδία, αλλά τίποτα...

Ένα επιπλέον αρνητικό είναι οτι μίκρυνε δραματικά το font του callerid και ο συνδιασμός background-font color κάνει πολύ δύσκολη την ανάγνωση. Σκέφτομαι να επιστρέψω στην 1.66 ή να πάω σε PhotoContacts. Το καλό του Addressbook είναι οτι μπορείς να βάλεις στο μεγάλο πληκτρολόγιο ελληνικά γράμματα.

Link to comment
Share on other sites

vageli τελικά το δοκίμασα, αλλά μάλλον θα σε απογοητεύσω. Το callerid άλλαξε, αλλά δε δείχνει καμία άλλη πληροφορία εκτός από το όνομα και του νούμερο που σε καλέι ο άλλος. Έβαλα διάφορα πεδία, αλλά τίποτα...

Ένα επιπλέον αρνητικό είναι οτι μίκρυνε δραματικά το font του callerid και ο συνδιασμός background-font color κάνει πολύ δύσκολη την ανάγνωση. Σκέφτομαι να επιστρέψω στην 1.66 ή να πάω σε PhotoContacts. Το καλό του Addressbook είναι οτι μπορείς να βάλεις στο μεγάλο πληκτρολόγιο ελληνικά γράμματα.

 

 

Κριμα, κι ελεγα μηπως ειχαν κανει κατι. Θα κανω ενα future request στην innesoft μηπως και δουμε προκοπη :)

Ευχαριστω για την ενημερωση

Link to comment
Share on other sites

ξερουμε αλλα δεν σου λεμε...

 

φιλε μου 4-5 μηνυματα πιο πισω αυτο αναφερεται....στην ιδια σελιδα....

γιατι δεν διαβαζετε ρε παιδια πριν ζητησετε κατι??

στην περιπτωση σου δεν χρειαζοταν καν να πας σε αλλες σελιδες....απλα να κοιταξεις μονο σε αυτη που ποσταρησες:O:O

 

φιλε zaharakis ευχαριστω για την απαντηση που εδωσες πιο πανω, αλλα μαλλον και εσυ και οι αλλοι δεν καταλαβατε τι ζηταμε...και το resco και αλλα κανουν ακριβως encrypt/decrypt κτλ.εμεις ψαχνουμε για προγραμμα σαν το lock or hide folders που υπαρχει σε pc.με τον τροπο αυτο κλειδωνεις ή εξαφανιζεις ολκληρους φακελους και οχι μονο τα περιεχομενα τους.γι'αυτο πιστευω οτι και ο nomagios λεει οτι δεν υπαρχει...και επειδη σιγουρα μιλαω μονο για μενα δεν θελω να υποστηριξω τον nomagio αλλα να φερω το θεμα στη σωστη του διασταση...(γιατι του τα χωσες λιγο αδικα αφου ηξερε και αυτος και εγω για το resco που μαλιστα στο ποστ του λεει οτι το εχει αλλα και εγω που απαντω σ'αυτον,δηλωνουμε οτι ψαχνουμε κατι αλλο που να μην κανει οτι το resco ουσιαστικα)δε στο λεω για να ερθουμε σε αντιπαραθεση γιατι εκτιμω την προσφορα σου αλλα μαλλον εγινε παρανοηση στο τι ζηταμε...

ειναι πολυ σπαστικο για μενα να εχω εναν φακελο με 100 φωτογραφιες encrypted και να πρεπει να τις κανω μαζι ή μια μια decryption για να τις δω και μετα αντε παλι encryption ktl...

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...