Jump to content

[Προς κυκλοφορία] LG G5


Kos_77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

"Update: An LG spokesman has pointed Android Authority*in the direction of this passage in the LG G5 press release: “the insulative antenna is invisibly integrated into the body without disrupting the seamless look of the metal uni-body.” We’re awaiting further clarification, but it does sound as though the section revealed in the video might just be a small*plastic antenna section while the rest of the G5 body is indeed metal*(other scratch marks in the video do seem to show a metal chassis underneath the paint). We’ll bring you further details as they arise."

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 189
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντως χαίρομαι που η επισκευή του τηλεφώνου είναι εξαιρετικά εύκολη, σύμφωνα με το βίντεο

 

Επίσης

 

Q9Ru0id.png

Edited by pgetsopoulos

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως χαίρομαι που η επισκευή του τηλεφώνου είναι εξαιρετικά εύκολη, σύμφωνα με το βίντεο

 

Επίσης

 

Q9Ru0id.png

 

Τελικά από φωτεινότητα σκίζει τελικό αυτά τα review των σιτε είναι σαν τις ελληνικές δημοσκοπησεις

Link to comment
Share on other sites

Τελικά από φωτεινότητα σκίζει τελικό αυτά τα review των σιτε είναι σαν τις ελληνικές δημοσκοπησεις

 

Τα site όλα είναι κάτι σαν πληρωμένοι δολοφόνοι μην τα πιστεύεται. Από όπου τα παίρνουν λένε καλά λόγια.

Όποιος δεν πληρώνει τον πνίγουν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ήταν pre production συσκευή, για αυτό και τέτοια αποτελέσματα, δε νομίζω να έβαλαν ψεύτικα στοιχεία

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

ΔΙαβάζω όλες αυτές τις μέρες τις συζητήσεις και πραγματικά μου κάνει εντυπωση όλο αυτό. Γιατί δεν περιμένετε να βγει πρώτα το κινητό, να το δείτε και να το κράξετε μετα, αν όντως έχει θέμα με την φωτεινότητα?
Link to comment
Share on other sites

Και δεν ειναι πρωταπριλιατικο....τελικα το G5 .. ειναι πλαστικο

 

https://youtu.be/SyP_cEpp2Zo.

 

Mετα την οθονη...ηρθαν και τα ψεματακια...

 

Και απο πωλησεις ....

 

http://www.phonearena.com/news/LG-G5-sales-are-off-to-a-very-good-start-in-South-Korea_id79843

 

Δεν βλεπω προκοπη

 

έκανε η έκανες ανάλυση και είναι πλαστικό πάνω από το αλουμίνιο?...η είναι κάποια βαφή του αλουμινίου?....μήπως προτρέχεις και σκιάζεσαι μην χάσει τίποτε πωλήσεις το αβατάρ σου?:lol:η τα samsung της υπογραφής σου?

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε για τρομερους φανοποιους (μαστόρια) ,ενα ποντο πλαστικο

ξεπερασανε το διπλο ακριλικο που περναν τα αμαξια εδω μιλαμε για πενταπλο και βαλε.....Προσωπικα με τα πλαστικα δεν εχω κανενα απολυτως θεμα....αλλα εδω μιλαμε για Χοντρη Παραμυθα..

αφου παντου ανεφερουν /διαδιδουν για "metal body"...

Αυτο πάντως "metal body" δεν ειναι με την Καμια...άλλωστε τι να το κάνει κανείς το "μεταμφιεσμενο αλουμίνιο" ...απλα για να" φανταζεται " μεταλλο? ...χαχαχαχ

http://i1150.photobucket.com/albums/o613/anergos13/nJnoIRJ_zps3hzqn9qi.jpg

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

 

δεν ξερω αν εχει μπει αλλα αυτο το θεμα με το μεταλλο που κανει νερα μου δινει στα νευρα.

 

Ανοιγμα στο μαγαζι και αμεσως πισω αν ειναι ετσι.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

έτσι όπως το βλέπω ούτε καν θα πήγαινα σε μαγαζί να το ανοίξω ή να το αγοράσω βέβαια,καταδικασμένο είναι ήδη όπως το αντιλαμβάνομαι από τις πρώτες κριτικές/εντυπώσεις.

Δεν θα πω κρίμα γιατί δεν είμαι μέτοχος της LG,ας πρόσεχε και του χρόνου τώρα:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δυστυχώς τα πράγματα είναι πολύ δυσοίωνα φέτος για την συγκεκριμένη συσκευή και απ' ότι φαίνεται θα δημιουργήσει μεγάλο πονοκέφαλο στην εταιρία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τα πράγματα είναι πολύ δυσοίωνα φέτος για την συγκεκριμένη συσκευή και απ' ότι φαίνεται θα δημιουργήσει μεγάλο πονοκέφαλο στην εταιρία.

 

ευτυχως να λεμε για να την αντικαστησουν συντομα με νεο μοντελο..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ευτυχως να λεμε για να την αντικαστησουν συντομα με νεο μοντελο..!!

 

Εντάξει, δεν πάει έτσι ακριβώς. Το θέμα είναι ότι η εταιρία πήρε ένα ρίσκο που από την αρχή φαινόταν αποτυχημένο. Όλο αυτό το hype με τα "friends" έπρεπε να το λανσάρει σαν δοκιμαστικό project και ως ναυαρχίδα έπρεπε να λανσάρει ένα διάδοχο του V10 το οποίο ενώ είναι η καλύτερη συσκευή της εταιρίας, για έναν παράξενο λόγο το πέρασε εντελώς στην αφάνεια. Γενικώς οι επιλογές της εταιρίας είναι να σε κάνουν να απορείς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει παιδια μην κανετε ετσι..το φινιρισμα μεταλικο ειναι..παραμενει ωραιο κ μεταλικο!απλα σκεφτειτε οτι θα χουμε την επιλογη να το βαψουμε αν γδαρθει...εξαλου δεν νομιζω να ειπανε ψεματα οτι ειναι μεταλικο γιατι ξερουν οτι εκαι εξω υπαρχει κοσμος που τα τεσταρει..!!υπαρχει κ αυτη η οψη του νομισματος..για μενα παραμενει ενα μεταλικο κιν.κ θα ειναι το επομενο μ..γιατι σε ολα φυσαει το κιν.εκτος απο καποια πραγματακια που αφαιρεσε η lg οπως adoptable storage,dual window,qslide η οτι αλλο αφαιρεσε που δεν θυμαμαι γιατι τα εχω διαβασει εδω κ καιρο..μακαρι να κανει αναβαθμιση στο μελλον κ να τα επιστρεψει..
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πιστεύω ότι το συγκεκριμένο κομμάτι ηταν έτσι χάλι!

Αυτό το qc της lg είναι πάντως θεϊκό! Μάλλον τυφλούς έχουν βάλει να το κάνουν (αν γίνεται κιόλας)

Για να δούμε! Πάντως δεν ξεκινάει με τα καλύτερα το τηλέφωνο.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει, ας πατωσει το κινητο... θα το πάρω τον σεπτεμβριο με 400-500€

Ουτε ΧΙΑΟΜΙ....

:happy:

Edited by MIB
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει παιδια μην κανετε ετσι..το φινιρισμα μεταλικο ειναι..παραμενει ωραιο κ μεταλικο!απλα σκεφτειτε οτι θα χουμε την επιλογη να το βαψουμε αν γδαρθει...εξαλου δεν νομιζω να ειπανε ψεματα οτι ειναι μεταλικο γιατι ξερουν οτι εκαι εξω υπαρχει κοσμος που τα τεσταρει..!!υπαρχει κ αυτη η οψη του νομισματος..για μενα παραμενει ενα μεταλικο κιν.κ θα ειναι το επομενο μ..γιατι σε ολα φυσαει το κιν.εκτος απο καποια πραγματακια που αφαιρεσε η lg οπως adoptable storage,dual window,qslide η οτι αλλο αφαιρεσε που δεν θυμαμαι γιατι τα εχω διαβασει εδω κ καιρο..μακαρι να κανει αναβαθμιση στο μελλον κ να τα επιστρεψει..

Το dual window είπαν το βγάλανε γιατί το έχει ενσωματωμένο η έκδοση Android 6 και τα qslide είχα δει σε ένα βίντεο ότι υπάρχουν απλώς θέλουν λίγο ψάξιμο. Αυτός τα είχε βάλει στα κουμπιά κάτω αν θυμάμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Το Σεπτέμβρη θα το αγοράσεις ακόμα φτηνότερο.

 

ε είπαμε ... όχι και κάτω απο 400€ SNAPDRAGON 820????

Δεν θα μας πληρώνει η LG για να το πάρουμε.

 

Απλά μπορεί να ανακοινώσει επίσημη μείωση τιμής μπάς και το σώσει.

το ίδιο έκανε και πέρυσι αν θυμάστε.

 

Υπολογίζω τον Σεπτέμβρη που θα το πάρω (μην το ταλεπορώ στις παραλίες) να είναι κάπου στα 460€ στα σκρουτζομάγαζα, και να το πάρω χωρίς ΦΠΑ κάτω απο 400€

 

Και θα έχω την καλύτερη εγγύηση κινητού στην Ελλάδα (2χρόνια)

Ραδιο FM

Υπέρυθρες

Εναλάξιμη μπαταρία

και όλα όσα έχουν οι άλλες ναβαρχίδες που θα είναι στα 650€ τότε

 

ΜΙΑ ΧΑΡΑ πιστέυω

Edited by MIB
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς από την αρχή φάνηκε ότι θα είναι δύσκολα τα πράγματα... Πραγματικά θέλει πολύ κόπο να έχεις τις βάσεις βλέπε g2 και κάθε χρόνο να γίνεσαι χειρότερος...

 

Nikos from s7 edge

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ε είπαμε ... όχι και κάτω απο 400€ SNAPDRAGON 820????

Δεν θα μας πληρώνει η LG για να το πάρουμε.

 

Απλά μπορεί να ανακοινώσει επίσημη μείωση τιμής μπάς και το σώσει.

το ίδιο έκανε και πέρυσι αν θυμάστε.

 

Υπολογίζω τον Σεπτέμβρη που θα το πάρω (μην το ταλεπορώ στις παραλίες) να είναι κάπου στα 460€ στα σκρουτζομάγαζα, και να το πάρω χωρίς ΦΠΑ κάτω απο 400€

 

Και θα έχω την καλύτερη εγγύηση κινητού στην Ελλάδα (2χρόνια)

Ραδιο FM

Υπέρυθρες

Εναλάξιμη μπαταρία

και όλα όσα έχουν οι άλλες ναβαρχίδες που θα είναι στα 650€ τότε

 

ΜΙΑ ΧΑΡΑ πιστέυω

 

Και όλα αυτά τα εχεις υπολογίσει από τώρα για το τι θα κάνεις και τι θα ισχύει σε 6 μήνες! Νομίζω οτι αυτή η συζήτηση είναι εντελώς ανούσια...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

οτι και να λενε πολλοι εγω πιστευω οτι ειναι μοναδικη συσκευη και για μερικους οτι καλυτερο γιαυτο και εγω το εχω κανει

pre order και δεν το εχω μετανιωσει !

 

Edited by rispa
Link to comment
Share on other sites

@MIB, σκέψου ότι λόγω curved οθόνης, έπαιρνες το G Flex2 με Snap 810 με 220€. Πάντως, η τιμή του G5 θα πέσει σημαντικά μέχρι το τέλος του '16

spacer.png& άλλα που δεν φαίνονται =(

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

 

οτι και να λενε πολλοι εγω πιστευω οτι ειναι μοναδικη συσκευη και για μερικους οτι καλυτερο γιαυτο και εγω το εχω κανει

pre order και δεν το εχω μετανιωσει !

 

 

μα δεν ειπαμε οτι δεν θα το παρουμε... :lol:

το καλο ειναι οτι εκεινα ηταν κομματια για δημοσιογραφους οχι για την αγορα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...