Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειδα και εγω κατι αναφορες όπως λες σε xaomi

περίεργα πράγματα....

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τι να σας πω ρε παιδια και μενα μου δωσανε χαρτι... η παλια έλεγε ετος κατασκευής 11/2016 και η καινούργια 01/17. Εγω ζήτησα να με επιστρέψουν σε android 6 άλλα μου είπαν δε γίνεται. Σήμερα δεν είχα χαμένη κλήση άλλα είναι ακόμα νωρις να το ελέγξω.

Δες λιγο πως θα παει και ενημερωσε μας γιατι σκςφτομαι και εγω να τους το παω μετα το πασχα...και αμα ειναι η σμαρτεκ στο λιμανι σε 1 ωρα θα ειναι οτι καλυτερο...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Τρεις εβδομάδες με το κινητό και ειμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Δεν είναι τυχαίο άλλωστε που το έβγαλαν το καλύτερο κινητό για το 2016.

Εγώ όμως προσωπικά θα του δώσω και τον τίτλο του ομορφότερου κινητού για το 2017.

 

Καλή ανάσταση σε όλους και όλες.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

 

Ρυθμισεις > οθονη κλειδωματος και ασφαλεια >αποτυπωματα

ναι το ξερω αυτο μετα παω επεξεργασια και δεν μου βγαζει επιλογες
Link to comment
Share on other sites

ναι το ξερω αυτο μετα παω επεξεργασια και δεν μου βγαζει επιλογες

Οι επιλογές που βγάζει όταν πατήσεις επεξεργασία είναι μετονομασία η κατάργηση. Δεν σου βγάζει τίποτα από αυτά;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου ήρθαν κλήσεις σε μήνυμα. Εκτός εάν δεν είχα σημα. Αναμονή για update.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μου στην εφαρμογή του facebook αρχίζει και κολλάει lagarei αν το λέω σωστά το έχω κάνει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και πάλι τα ίδια ξέρει κάποιος τι μπορεί να συμβαίνει?
Link to comment
Share on other sites

Οι επιλογές που βγάζει όταν πατήσεις επεξεργασία είναι μετονομασία η κατάργηση. Δεν σου βγάζει τίποτα από αυτά;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

τιποτα γιαυτο δεν μπορω να σβησω αποτυπωματα η να βαλω αλλα τι γινεται τι παιζει?
Link to comment
Share on other sites

ακυρο τελικα εφταιγε το θεμα που ειχα που για καποιον λογο δεν εδειχνε πανω τις επιλογες το αλλαξα και ολα καλα
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μου στην εφαρμογή του facebook αρχίζει και κολλάει lagarei αν το λέω σωστά το έχω κάνει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και πάλι τα ίδια ξέρει κάποιος τι μπορεί να συμβαίνει?

Η εφαρμογή του fb φταίει και όχι η συσκευή. Σε κάθε αναβάθμιση της μια φτιάχνει και δύο χαλάει...

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

To πηγα service αλλαγή μητρική και μπαταρία... σε 1 ωρίτσα...

μητρική, οκ. Μπαταρία, γιατί;;;

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή του fb φταίει και όχι η συσκευή. Σε κάθε αναβάθμιση της μια φτιάχνει και δύο χαλάει...

Η εφαρμογή του fb είναι για τον.... κάδο ανεξαρτήτως συσκευής

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή του fb είναι για τον.... κάδο ανεξαρτήτως συσκευής

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

εχω απενεργοποιησει την εφαρμογη facebook και εχω κατεβασει την lite ουτεκολληματα ουτε βαρια ειναι και παει σφαιρα
Link to comment
Share on other sites

Οσο αναφορα τις χαμενες κλησεις, εκτος του S7 Edge που εχω, εχω κι ενα 7 Plus και ενα 7 η συζυγος. Το κουλο ειναι οτι καπου μεσα στον Μαρτιο (και τα δύο iPhone με Cosmote) αρχισαν να εχουν χαμενες κλησεις τυχαια. Μπορει να εχω μιλησει στο κινητο με καποιον, και 5 λεπτα μετα να με περνει και να λεει οτι ειναι κλειστο ενω εχω μια χαρα σημα.

 

Βεβαια στο S7 Edge που εχω, με την 7 απο Φεβρουαριο και Vodafone, εχω χασει 2-3 κλησεις, αλλα λογω μουφα σηματος της voda.

 

Δεν ξερω τελικα τί παιζει ακριβως. Σημερα το απογευμα πχ, καλουσα την συζυγο, κι ενω εκει που ητανε ειχε 2-3 γραμμες 3G, ελεγε οτι ειναι κλειστο...της στελνω ενα imessage να με παρει οταν το δει, και της πηγε αμεσα! Με καλει, και μου λεει δεν χτυπησε το κινητο μου...και την ωρα που μιλαμε της ηρθε μηνυμα για χαμενη κληση απο μενα.

 

Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τελικα αν ειναι θεμα συσκευων, ή ποιοτητας δυκτιου/σηματος!

Link to comment
Share on other sites

Να πω κάτι δε ξέρω αν αυτό είναι πρόβλημα γενικό και του μαρσ κ νουγκατ αλλά το είχα κ με ένα HTC κ τώρα.

Όταν βάζω εξοικονόμηση δεδομένων ώστε να μη τρώνε εφαρμογές στο παρασκήνιο όταν εν έχω wifi πολλές φορές μου κρατάει αποσυνδεμενο το viber κ το messenger και όταν βρίσκει wifi.

Μήπως ξέρει κάποιος γιατί συμβαίνει;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.Θελω να περασω μια νεα επαφη στη συσκευη και να συγχρονιστει με τον λογαριασμο μου στο gmail, οπου εχω ολες τις επαφες.Πως γινεται εδω βρε παιδια;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους :-)

Ερώτηση: Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να ξυπνάει την AOD μόνο όταν υπάρχει ειδοποίηση;

Να είναι κανονικά κλειστή η οθόνη δηλαδή, αλλά μόλις έχεις κάποια αναπάντητη, κάποιο email, κάποιο sms να ανάβει για να σε ειδοποιήσει ( ; ).

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.Θελω να περασω μια νεα επαφη στη συσκευη και να συγχρονιστει με τον λογαριασμο μου στο gmail, οπου εχω ολες τις επαφες.Πως γινεται εδω βρε παιδια;

 

 

 

Ρυθμίσεις--cloud και λογαριασμοί--λογαριασμοί--google--Ανοίγεις το διακόπτη "Συγχρονισμός Επαφές".

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.Θελω να περασω μια νεα επαφη στη συσκευη και να συγχρονιστει με τον λογαριασμο μου στο gmail, οπου εχω ολες τις επαφες.Πως γινεται εδω βρε παιδια;

καλημερα. επαφες, νεα επαφη και πανω επιλεγεις τον λογαριασμο gmail

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις--cloud και λογαριασμοί--λογαριασμοί--google--Ανοίγεις το διακόπτη "Συγχρονισμός Επαφές".

Το εκανα αλλα δεν την βλεπω στο pc στο gmail να εχει περαστει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλημερα. επαφες, νεα επαφη και πανω επιλεγεις τον λογαριασμο gmail

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μαλλον αυτο δεν εκανα.Την εχω περασμενη.Μπορω απο την επεξεργασια να επιλεξω λογαριασμο;Εψαξα αλλα δεν βλεπω κατι

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα αλλα δεν την βλεπω στο pc στο gmail να εχει περαστει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μαλλον αυτο δεν εκανα.Την εχω περασμενη.Μπορω απο την επεξεργασια να επιλεξω λογαριασμο;Εψαξα αλλα δεν βλεπω κατι

απο επεξεργασια νομιζω οχι. πρεπει να την περασεις απο την αρχη

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απο επεξεργασια νομιζω οχι. πρεπει να την περασεις απο την αρχη

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ενταξει την περασα φιλε μου.Ευχαριστω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε προβλημα με χαμενες κλησεις μπορειτε να μας πειτε ημερομηνια κατασκευης;

Δε έχει να κάνει με παρτίδες και επίσης όπως αναφέρθηκε λίγο πιο πίσω το πρόβλημα αυτό έχει εμφανιστεί και σε άλλες συσκευές, άλλων κατασκευαστών.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

2.1.17 ημερομηνία κατασκευής,γερμανικό με q παροχο.Το γύρισα σε marshmallow και όλα καλά πλέον

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...