Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω εχω τη γερμανικη:

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G935F/DBT/

απο εδω διαλεγεις οποια θες, η μεσαια ειναι αυτη που κραταει μπαταρια και η πανω ειναι η τελευταια.

Ειναι πολυ απλη η διαδικασια, κατεβαζεις το odin απο την ιδια σελιδα (μολις διαλεξεις τη ρομ σου εχει λινκ απο κατω να το παρεις) και το ανοιγεις να τρεχει.

Εχοντας κλειστο το κινητο πατας ταυτοχρονα "volume down+power + home.." και μολις ανοιξει θα σου πει να πατησεις volume up. Το πατας και μετα συνδεεις το τηλεφωνο με το pc. (καλο ειναι να το ειχες συνδεσει απο πριν το κλεισεις, απλα για να κατεβασει drivers, αν δεν το εχεις ξανα βαλει στο pc βεβαια, αλλιως θα το δει κομπλε).

Μολις το συνδεσεις λοιπον και το δει, το odin δεξια εχει κατι κουτακια (bl, ap,cp κτλ) σε καθε ενα θα βαζεις το αντιστοιχο αρχειο που εχει μεσα ο φακελος με τη ρομ. Θα δεις οτι σου εχει 4-5 αρχεια, καθε ενα αρχιζει με τα ιδια γραμματα, οποτε τα ριχνεις ολα εκει (τα 4 απο τα 5 δηλαδη οπως πανε τα γραμματα) και μετα πατας start. και σε 5 λεπτα εισαι ετοιμος.

Η διαδικασια ειναι τοσο τυφλοσουρτης που δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι, ειναι αστεια.

σε ευχαριστω πολύ φιλε !!! κατεβαζω ηδη !!! να μην χασω τις ρυθμισεις κλπ που εχω τωρα δεν υπαρχει τροπος ε?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

σε ευχαριστω πολύ φιλε !!! κατεβαζω ηδη !!! να μην χασω τις ρυθμισεις κλπ που εχω τωρα δεν υπαρχει τροπος ε?

 

δε θα το προτεινα. Υπαρχει τροπος, να βαλεις το smartswitch που ειναι τησ samsung το επισημο εργαλειο για back up και αναβαθμιση και να κανεις επαναφορα ή εστω απο τον λογαριασμο samsung μεσα απο το κινητο να παρεις back up και μετα επαναφορα. Εγω παντα κανω καθαρη εγκατασταση, αλλα αν θες παρε εκει ενα back up Και επανεφερε το.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δε θα το προτεινα. Υπαρχει τροπος, να βαλεις το smartswitch που ειναι τησ samsung το επισημο εργαλειο για back up και αναβαθμιση και να κανεις επαναφορα ή εστω απο τον λογαριασμο samsung μεσα απο το κινητο να παρεις back up και μετα επαναφορα. Εγω παντα κανω καθαρη εγκατασταση, αλλα αν θες παρε εκει ενα back up Και επανεφερε το.

ωραιος! αυτό θα κανω!! ευχαριστω και παλι

Link to comment
Share on other sites

ωραιος! αυτό θα κανω!! ευχαριστω και παλι

 

προσωπικα, για τα wifi εχω το evernote οπου εχω φτιαξει ενα αρχειο και καθε φορα που παω καπου και ζηταω κωδικο, γραφω εκει την τοποθεσια-μερος και τον κωδικο, ετσι οταν ξαναπαω αν εχω αλλη συσκευη κτλ κτλ, εχω τον κωδικο και με ενα paste ξανα μπαινω, αυτο το κανω σε μερη που ξανα παω, τωρα το να πας καπου διακοπες και να κρατησεις κωδικους ειναι ανουσιο.. οποτε για τα 50-100 δικτυα που θελω των φιλων και των μαγαζιων που κινουμαι τα εχω πλεον εκει.

Επαφες ριχνω στην καρτα μνημης και τις επαναφερω (ή στο pc αν δεν εχεις καρτα μνημης, απο την εσωτερικη) και μηνυματα και ημερολογιο με Myphone explorer γιατι θελω να ειναι στη συσκευη και οχι στα mail Οπου μου βγαζει ενα καρο επαφες με υπενθυμισεις και μαλ2$#@κιες.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι οτι δεν έκατσε καλά το φλασαρισμα.

Και εμένα έτσι μου έβγαζε οταν γύρισα στην C8 με την πρώτη προσπάθεια.

Με την τριτη και αφού έβαλα σε όλα τα κουτάκια στο Odin όλα τα αρχεία και έτσι στέφθηκε με επιτυχία το φλασαρισμα.

 

Σχετικά με το σήμα εγώ με Wind που θεωρείται οτι εχει το χειρότερο σήμα απο τις 3 είμαι άψογα και κανένα θεμα στα νότια προάστια που κινούμε.

 

Και μάλιστα οι ομιλίες μου πραγματοποιούνται με Bluetooth και ουδέποτε παράπονα εισέπραξα απο τον εκάστοτε συνομιλητή μου.

 

Είτε κοιτάξτε την sim σας,είτε αλλάξτε ρυθμίσεις στο δίκτυο κινητής η αν επιμένει τότε service.

Εκτος αν εκεί που είσαστε διαχρονικά έχετε κακό σήμα και η μόνη λύση ειναι άλλη συσκευη με δυνατότερο και υψηλότερο SAR.

 

 

 

 

Sent from my iPad Air 2

Εγώ είμαι με cosmote και ποτέ δεν είχα πρόβλημα με άλλες συσκευές. Το πήγα στο service την πρώτη φορά μου άλλαξαν πλακέτα φόρτισης, συνέχιζαν τα παράσιτα. Τη δεύτερη το κράτησαν δύο μέρες για παρακολούθηση και δεν διαπίστωσαν τίποτα, συνέχιζαν τα παράσιτα. Άλλαξα και sim και πάλι μια από τα ίδια. Στιγμιαίο έντονο παράσιτο σαν κάψιμο είτε με bluetooth είτε με ενσύρματο ακουστικό είτε χωρίς. Και όχι μόνο σε ένα σημείο πχ σπίτι. Είμαι πολύ δυσαρεστημένος δυστυχώς.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα, για τα wifi εχω το evernote οπου εχω φτιαξει ενα αρχειο και καθε φορα που παω καπου και ζηταω κωδικο, γραφω εκει την τοποθεσια-μερος και τον κωδικο, ετσι οταν ξαναπαω αν εχω αλλη συσκευη κτλ κτλ, εχω τον κωδικο και με ενα paste ξανα μπαινω, αυτο το κανω σε μερη που ξανα παω, τωρα το να πας καπου διακοπες και να κρατησεις κωδικους ειναι ανουσιο.. οποτε για τα 50-100 δικτυα που θελω των φιλων και των μαγαζιων που κινουμαι τα εχω πλεον εκει.

Επαφες ριχνω στην καρτα μνημης και τις επαναφερω (ή στο pc αν δεν εχεις καρτα μνημης, απο την εσωτερικη) και μηνυματα και ημερολογιο με Myphone explorer γιατι θελω να ειναι στη συσκευη και οχι στα mail Οπου μου βγαζει ενα καρο επαφες με υπενθυμισεις και μαλ2$#@κιες.

 

πιο πολύ θελω τις σημειώσεις που εχω στο 'Σημειωση' να σου πω την αλήθεια και τους κωδικούς από διαφορες εφαρμογες που εχω βαλει

Link to comment
Share on other sites

πιο πολύ θελω τις σημειώσεις που εχω στο 'Σημειωση' να σου πω την αλήθεια και τους κωδικούς από διαφορες εφαρμογες που εχω βαλει

 

για μενα κανε ενα evernote και καντα paste εκει ολα, βολευει πολυ περισσοτερο γιατι με ενα Log in μετα τα επαναφερεις, συν οτι μπαινεις απο το pc και αλλαζεις τις σημειωσεις, τις τακτοποιεις ή γενικα προσθετεις απο εκει πιο ευκολα λογω πληκτρολογιου..Εγω απο οταν το δοκιμασα δεν εχω βρει τιποτα πιο ευχρηστο, το εχω και σε 4 pc μου και βολευομαι αφανταστα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

για μενα κανε ενα evernote και καντα paste εκει ολα, βολευει πολυ περισσοτερο γιατι με ενα Log in μετα τα επαναφερεις, συν οτι μπαινεις απο το pc και αλλαζεις τις σημειωσεις, τις τακτοποιεις ή γενικα προσθετεις απο εκει πιο ευκολα λογω πληκτρολογιου..Εγω απο οταν το δοκιμασα δεν εχω βρει τιποτα πιο ευχρηστο, το εχω και σε 4 pc μου και βολευομαι αφανταστα.

ναι όπως το λες μοιαζει καλη λυση, θα δοκιμασω και θα επανερθω !!

Link to comment
Share on other sites

ναι όπως το λες μοιαζει καλη λυση, θα δοκιμασω και θα επανερθω !!

Επειδή ήμουν χρόνια με Evernote. Αν δεν είσαι premium οι σημειώσεις σου είναι μόνο στο cloud, δεν αποθηκευονται τοπικά, αυτό πολλές φορές μου είχε δημιουργήσει θέμα, ειδικά όταν ήμουν σε ένα κατάστημα π.χ. και ήθελα να τους δείξω το προϊόν που με ενδιέφερε και το είχα κρατήσει σαν σημειώσει. Αργουσε να κατεβάσει και να εμφανίσει την σημείωση σε σχέση με το να ήταν αποθυκευμενη στο κινητό. Έτσι αναγκαστικά να γίνω premium και να πληρώνω συνδρομή. Μέχρι που βρήκα το OneNote που είναι free και δεν έχει αυτόν τον περιορισμό. Όταν το συνηθισα κιόλας δεν το αλλάζω με κανένα. Για πιο απλά πράγματα πολύ καλό είναι και το Google keep.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει η αλλαγή απο s6 edge plus σε s7 edge ? Και αν μπορείτε πείτε μου σε τι

Βασικά το κέρδος είναι η αυτονομία και ύπαρξη micro SD support.

Επίσης η αδιαβροχοποίηση ένα επιπλέον συν αν σε ενδιαφέρει.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν με εχει κερδίσει ακόμα.Ναι εχει πολλες βελτιώσεις ειναι γρήγορο κτλ αλλα δέν το νιώθω ακόμα προέκταση του χεριού μου όπως το note που φυσικά εγω ακόμα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το κέρδος είναι η αυτονομία και ύπαρξη micro SD support.

Επίσης η αδιαβροχοποίηση ένα επιπλέον συν αν σε ενδιαφέρει.

Επίσης οι πολύ καλύτερες βραδινές φώτο και οι αρκετά περισσότερες οθόνες στην edge λειτουργία (7 έναντι 2) και η 1gb περισσότερη Ram (ακόμα δεν χρειάζεται αλλά αν έχεις σκοπό να κρατήσεις το τηλ για αρκετό καιρό ίσως χρειαστεί)

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πρώτη μέρα με τη συσκευή,μια ώρα οθόνη και 23λ, 9 ώρες αναμονή,14% υπόλοιπο.

Τραγικό!

Οκ δεν εχω καλό σήμα στη δουλειά,αλλά με Note 5,s6 edge γύριζα με 70%.

Γυρνάω σε APC8 και ελπίζω να είναι το γνωστό bug.

To είχα στη τσέπη μου όλη μέρα και ήταν συνέχεια ζεστό.

Ίδιες εφαρμογές με τις προηγούμενες συσκευές..

Το Android System έμεινε χαμηλά παρόλα αυτά στο 11%

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πρώτη μέρα με τη συσκευή,μια ώρα οθόνη και 23λ, 9 ώρες αναμονή,14% υπόλοιπο.

Τραγικό!

Οκ δεν εχω καλό σήμα στη δουλειά,αλλά με Note 5,s6 edge γύριζα με 70%.

Γυρνάω σε APC8 και ελπίζω να είναι το γνωστό bug.

To είχα στη τσέπη μου όλη μέρα και ήταν συνέχεια ζεστό.

Ίδιες εφαρμογές με τις προηγούμενες συσκευές..

Το Android System έμεινε χαμηλά παρόλα αυτά στο 11%

 

 

 

ξερω οτι οι περισσοτεροι εχετε αρρωσται με φλασαρισματα κτλ εδω μεσα και εγω ειχα αλλα το σταματησα γιατι δεν ευχαριστιομουν ποτε συσκευη κ ολο με ελουζε κρυος ιδρωτας μη κανω κανα λαθος κ τη μπρικαρω οταν δεν ανοιγε... το να αφησεις την συσκευη απειραχτη να δεις πως παει το δοκιμασες φιλε? δεν σου τη λεω απλα πιστευω οτι θα δουλευει απροβληματιστα φιλια παντα :-)

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

ξερω οτι οι περισσοτεροι εχετε αρρωσται με φλασαρισματα κτλ εδω μεσα και εγω ειχα αλλα το σταματησα γιατι δεν ευχαριστιομουν ποτε συσκευη κ ολο με ελουζε κρυος ιδρωτας μη κανω κανα λαθος κ τη μπρικαρω οταν δεν ανοιγε... το να αφησεις την συσκευη απειραχτη να δεις πως παει το δοκιμασες φιλε? δεν σου τη λεω απλα πιστευω οτι θα δουλευει απροβληματιστα φιλια παντα :-)

 

To να περάσεις επίσημο firm μέσω οdin, δεν το λες και τόσο πείραγμα.

Επίσημο λογισμικό της samsung είναι.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης οι πολύ καλύτερες βραδινές φώτο και οι αρκετά περισσότερες οθόνες στην edge λειτουργία (7 έναντι 2) και η 1gb περισσότερη Ram (ακόμα δεν χρειάζεται αλλά αν έχεις σκοπό να κρατήσεις το τηλ για αρκετό καιρό ίσως χρειαστεί)

 

Φιλε μου το s6 edge 4 gb ram εχει!και τα εικονιδεια του s7 edge τα πηρε ολα με την αναβαθμιση σε mm!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το s6 edge 4 gb ram εχει!και τα εικονιδεια του s7 edge τα πηρε ολα με την αναβαθμιση σε mm!

Τώρα είδα ότι έλεγε το plus! Για τα εικονίδια δεν το ήξερα ότι πήρε όλες τις οθόνες του S7 edge, ενδιαφέρον!

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

ξερω οτι οι περισσοτεροι εχετε αρρωσται με φλασαρισματα κτλ εδω μεσα και εγω ειχα αλλα το σταματησα γιατι δεν ευχαριστιομουν ποτε συσκευη κ ολο με ελουζε κρυος ιδρωτας μη κανω κανα λαθος κ τη μπρικαρω οταν δεν ανοιγε... το να αφησεις την συσκευη απειραχτη να δεις πως παει το δοκιμασες φιλε? δεν σου τη λεω απλα πιστευω οτι θα δουλευει απροβληματιστα φιλια παντα :-)

Μα μαμα ειναι ολη αυτη η συμπεριφορά δεν πειραξα κατι..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πρώτη μέρα με τη συσκευή,μια ώρα οθόνη και 23λ, 9 ώρες αναμονή,14% υπόλοιπο.

Τραγικό!

Οκ δεν εχω καλό σήμα στη δουλειά,αλλά με Note 5,s6 edge γύριζα με 70%.

Γυρνάω σε APC8 και ελπίζω να είναι το γνωστό bug.

To είχα στη τσέπη μου όλη μέρα και ήταν συνέχεια ζεστό.

Ίδιες εφαρμογές με τις προηγούμενες συσκευές..

Το Android System έμεινε χαμηλά παρόλα αυτά στο 11%

Από την περιγραφή που κάνεις φαίνεται ότι κάποια εφαρμογή δεν άφηνε το τηλέφωνο να μπει σε sleep mode. Δοκίμασε να απενεργοποιησεις το Google backup up και μετά κάνε restart. Είναι γνωστό bug. Εμένα επίσης το Spotify μερικες φορές δεν αφήνει το τηλέφωνο να μπει σε sleep. Δεν είναι πρόβλημα του τηλεφώνου αλλά του Spotify.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160607/0e48b5e28e303315791f76b09e61f039.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160607/4a99d1bc67f00d1ded81da7a0aac8c25.jpg

Αυτές είναι οι εφαρμογές μου και το Google Back up το εχω μονιμα απενεργοποιημενο..

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160607/0e48b5e28e303315791f76b09e61f039.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160607/4a99d1bc67f00d1ded81da7a0aac8c25.jpg

Αυτές είναι οι εφαρμογές μου και το Google Back up το εχω μονιμα απενεργοποιημενο..

Από ότι βλέπω έχεις και εσύ το Spotify, για δοκίμασε ένα restart και μην ανοίξεις το Spotify μετά και παρακολουθησε το μήπως στρώσει. Συνήθως εμένα μου τρώει κόλλημα όταν π.χ. παίζει το Spotify στο λαπτοπ, έχει μια λειτουργία που το Spotify στο κινητό το καταλαβαίνει και λειτουργεί ως remote control, αυτό όμως δεν δουλεύει σωστά και δεν αφήνει το τηλέφωνο να μπει σε sleep. Όλα αυτά είναι πιθανότητες, στην περίπτωση σου μπορεί να είναι κάτι άλλο, εμένα αυτό μου δημιουργουσε παρόμοιο πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ήμουν χρόνια με Evernote. Αν δεν είσαι premium οι σημειώσεις σου είναι μόνο στο cloud, δεν αποθηκευονται τοπικά, αυτό πολλές φορές μου είχε δημιουργήσει θέμα, ειδικά όταν ήμουν σε ένα κατάστημα π.χ. και ήθελα να τους δείξω το προϊόν που με ενδιέφερε και το είχα κρατήσει σαν σημειώσει. Αργουσε να κατεβάσει και να εμφανίσει την σημείωση σε σχέση με το να ήταν αποθυκευμενη στο κινητό. Έτσι αναγκαστικά να γίνω premium και να πληρώνω συνδρομή. Μέχρι που βρήκα το OneNote που είναι free και δεν έχει αυτόν τον περιορισμό. Όταν το συνηθισα κιόλας δεν το αλλάζω με κανένα. Για πιο απλά πράγματα πολύ καλό είναι και το Google keep.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν κατάλαβα τι πρόβλημα είχες. Το Evernote δουλεύει online αλλά αν έχεις ανοίξει από πριν κάτι και να βγεις μετά στο ανοίγει..εγώ πχ έχω ανοίξει πολλές σημειώσεις χωρίς δίκτυο επειδή τις είχα ανοίξει πολλές φορές. Από εκεί και πέρα το one note είναι πολύ πιο ενεργοβορο και γενικά δεν το προτιμώ αλλά ο κάθε ένας όπως βολευεται..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ξερω οτι οι περισσοτεροι εχετε αρρωσται με φλασαρισματα κτλ εδω μεσα και εγω ειχα αλλα το σταματησα γιατι δεν ευχαριστιομουν ποτε συσκευη κ ολο με ελουζε κρυος ιδρωτας μη κανω κανα λαθος κ τη μπρικαρω οταν δεν ανοιγε... το να αφησεις την συσκευη απειραχτη να δεις πως παει το δοκιμασες φιλε? δεν σου τη λεω απλα πιστευω οτι θα δουλευει απροβληματιστα φιλια παντα :-)

 

Προφανώς από όταν πήραμε 2gb ράμ σταμάτησε να αξίζει να παίζεις με flashingγιατί ακριβώς τα κινητά πάνε μια χαρά. Από εκεί και πέρα ποτέ δεν είδα μια custom που να μην έχει θέματα..οπότε τώρα που πάει όρθιο το s7 edge εννοείται ότι το απολαμβάνειΣ όπως είναι

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...