Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορούμε να δούμε με κάποιον τρόπο το ανώτερο ποσοστό θερμοκρασίας που ανέβασε το κινητό μέχρι σήμερα;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Kαλησπέρα στο φόρουμ, καινούριος με το Android, κάτοχος S7 edge εδώ και λίγες μέρες. Έχω συγχρονίσει το email με το λογαριασμό μου αλλά δεν μου έρχονται ποτέ ειδοποιήσεις. Για να δω καινούρια mail πρέπει ν' ανοίξω την εφαρμογή, να κάνω ανανέωση και τότε μόνο τα εμφανίζει. Έχω προφανώς ενεργοποιημένες τις ειδοποιήσεις για την εφαρμογή email και την έχω αποκλείσει από όλα τα power saving modes, μην ενοχλείτε κτλ. Το κινητό τρέχει Android 7.0. Έχετε καμιά ιδέα πως να το λύσω, γιατί το ίντερνετ ως τωρα δεν έχει βοηθησει.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες όπως σας είχα πει σε προηγούμενο μου μήνυμα, έχω ιταλικό csc. Είχα περάσει τη Νούγκατ BTU και το csc μου είχε παραμείνει ιταλικό.

Όμως δεν έπαιρνα τα update.

Έτσι σήμερα που είχα λίγο χρόνο, κατέβασα την ελληνική και την αγγλική btu (όχι την τελευταία, επίτηδες για να δω αν θα λάβω το update των 92ΜΒ περίπου). Έκανα πάντα wipe date πριν και μετά. Πέρασα λοιπόν την ελληνική ΜΜ (android 6) και έπειτα πέρασα ξανά την 7άρα BTU.

Όλα καλά, πήρα και το update που δεν έπαιρνα πριν λίγο csc.

Μπαίνω στο samsung phone info πριν λίγο όμως και το τωρινό μου CSC είναι πλέον BTU.

Όταν βγει η ιταλική 7άρα, γυρίζει ξανά σε ιταλικό csc;

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα στο φόρουμ, καινούριος με το Android, κάτοχος S7 edge εδώ και λίγες μέρες. Έχω συγχρονίσει το email με το λογαριασμό μου αλλά δεν μου έρχονται ποτέ ειδοποιήσεις. Για να δω καινούρια mail πρέπει ν' ανοίξω την εφαρμογή, να κάνω ανανέωση και τότε μόνο τα εμφανίζει. Έχω προφανώς ενεργοποιημένες τις ειδοποιήσεις για την εφαρμογή email και την έχω αποκλείσει από όλα τα power saving modes, μην ενοχλείτε κτλ. Το κινητό τρέχει Android 7.0. Έχετε καμιά ιδέα πως να το λύσω, γιατί το ίντερνετ ως τωρα δεν έχει βοηθησει.

Μήπως δεν έχεις ενεργούς τους συγχρονισμούς; Καθόλου απίθανο να πρέπει να είναι ενεργοί για να 'ρθουν τα mail's.

Αλλιώς κατεβάζεις μια άλλη εφαρμογή απ' το play, στην οποία μπορείς να βάλεις όλα τα email και gmail που έχεις και έρχονται οι ειδοποιήσεις χωρίς ενεργούς συγχρονισμούς. Π.χ. typemail.

 

Παίδες όπως σας είχα πει σε προηγούμενο μου μήνυμα, έχω ιταλικό csc. Είχα περάσει τη Νούγκατ BTU και το csc μου είχε παραμείνει ιταλικό.

Όμως δεν έπαιρνα τα update.

Έτσι σήμερα που είχα λίγο χρόνο, κατέβασα την ελληνική και την αγγλική btu (όχι την τελευταία, επίτηδες για να δω αν θα λάβω το update των 92ΜΒ περίπου). Έκανα πάντα wipe date πριν και μετά. Πέρασα λοιπόν την ελληνική ΜΜ (android 6) και έπειτα πέρασα ξανά την 7άρα BTU.

Όλα καλά, πήρα και το update που δεν έπαιρνα πριν λίγο csc.

Μπαίνω στο samsung phone info πριν λίγο όμως και το τωρινό μου CSC είναι πλέον BTU.

Όταν βγει η ιταλική 7άρα, γυρίζει ξανά σε ιταλικό csc;

 

Τώρα θα παίρνεις πλέον τις ενημερώσεις της BTU, δηλαδή της Αγγλίας.

Για να αλλάξει το csc θα πρέπει εσύ να βάλεις με odin την ιταλική.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν έχεις ενεργούς τους συγχρονισμούς; Καθόλου απίθανο να πρέπει να είναι ενεργοί για να 'ρθουν τα mail's.

Αλλιώς κατεβάζεις μια άλλη εφαρμογή απ' το play, στην οποία μπορείς να βάλεις όλα τα email και gmail που έχεις και έρχονται οι ειδοποιήσεις χωρίς ενεργούς συγχρονισμούς. Π.χ. typemail.

 

Ναι έχω ενεργοποιημένο το auto sync για όλους τους λογαριασμούς. Οπότε μάλλον η third party εφαρμογή είναι μόνόδρομος. Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω ενεργοποιημένο το auto sync για όλους τους λογαριασμούς. Οπότε μάλλον η third party εφαρμογή είναι μόνόδρομος. Thanks!

 

Φίλε μου δεν υπάρχει περίπτωση να μην μπορείς να λάβεις mail. Η στοκ εφαρμογή έχει και schedule να φτιάξεις, πχ να έρχονται άμεσα κάποιες ώρες και πιο αραιά τις υπόλοιπες ή ανάλογα τη μέρα.

Κατι δεν κάνεις καλά..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ποιος ο λογος που ειρωνευεσαι;

 

Mου απάντησε για να μου πει απλά ότι αποκλείεται να το κάνει αυτό το κινητό και ότι δεν κάνω κάτι εγώ καλά (πολύ πιθανό) χωρίς ν' αναφέρει πουθενά το τι μπορεί να κάνω εγώ λάθος. Μπορούσε να μην απαντήσει και καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Mου απάντησε για να μου πει απλά ότι αποκλείεται να το κάνει αυτό το κινητό και ότι δεν κάνω κάτι εγώ καλά (πολύ πιθανό) χωρίς ν' αναφέρει πουθενά το τι μπορεί να κάνω εγώ λάθος. Μπορούσε να μην απαντήσει και καθόλου.

 

Καταρχας σε ειρωνευτηκα όσο και εσύ..

Επίσης Φίλε μου σου απάντησα στο μήνυμα σου ότι είναι μονόδρομος Τρίτη εφαρμογή.. Είπα ότι δεν γίνεται να μην δουλεύει η πιο βασική λειτουργία ενός από τα καλύτερα smartphones.. Και λογικά να το δεις δηλαδή δε γίνεται να έχει πρόβλημα και να μην έχει λυθεί.

Άρα κάτι κάνεις λάθος. Άμα θες να σου πω τι λάθος κάνεις φέρε μου το κινητό σου. Υπάρχουν πολλοί λόγοι που μπορεί να φταίνε..

 

Καταρχάς κλείσε την εξοικονόμηση μπαταρίας ακόμα και αν έχεις εξαιρέσεις.

2ον αν θες εξοικονόμηση πρέπει να κάνεις εξαίρεση από 2 σημεία αλλά δεν τα θυμάμαι στο android 6.

3ον αν δεν έχεις εξοικονόμηση και αν είσαι σίγουρος ότι έχεις κάνει τα πάντα κάνε εκκαθάριση της εφαρμογής από τις ρυθμίσεις εφαρμογές κτλ..

4ον κάνε επαναφορά και στησε τα mail χωρίς να πειράξεις καμία ρύθμιση

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Mου απάντησε για να μου πει απλά ότι αποκλείεται να το κάνει αυτό το κινητό και ότι δεν κάνω κάτι εγώ καλά (πολύ πιθανό) χωρίς ν' αναφέρει πουθενά το τι μπορεί να κάνω εγώ λάθος. Μπορούσε να μην απαντήσει και καθόλου.

 

Ενταξει ,το λαθος του ειναι που ειναι απολυτος ,εχει ομως δικιο οτι δουλευει πολυ καλα η stock εφαρμογη email ,ποιας εταιριας mail χρησιμοποιεις ;

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ,το λαθος του ειναι που ειναι απολυτος ,τεσπα ,εχει ομως δικιο οτι δουλευει πολυ καλα η stock εφαρμογη email ,ποιας εταιριας mail χρησιμοποιεις ;

 

Τι πάει να πει απόλυτος ? Δεν έχει πρόβλημα ή στοκ εφαρμογή. Δεν είπα κάτι υποκειμενικο, πχ ότι είναι το καλύτερο κινητό που υπάρχει. Είπα ότι η εφαρμογή λειτουργεί σωστά. Έχω τριγύρω μου 5 s7 και επίσης εδω κανείς δεν έχει αναφέρει πρόβλημα στα mail.

 

Τέλος ο λόγος που απάντησα είναι για να ψαχτει λίγο ο φίλος λάθος το θεωρώ λάθος να φορτωνουμε έξτρα εφαρμογές το κινητό για κάτι που κάνει άριστα η μαμά εφαρμογή. Ήθελα λοιπόν να βοηθήσω. το ότι δεν πρότεινα λύση δε σημαίνει ότι απάντησα για να μην βοηθήσω.. Απλά εννοώ να ψάξει καλύτερα τι έχει κάνει. Τέλος πάντων, ας βάλει και 5 εφαρμογές αν θέλει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τι πάει να πει απόλυτος ? Δεν έχει πρόβλημα ή στοκ εφαρμογή. Δεν είπα κάτι υποκειμενικο, πχ ότι είναι το καλύτερο κινητό που υπάρχει. Είπα ότι η εφαρμογή λειτουργεί σωστά. Έχω τριγύρω μου 5 s7 και επίσης εδω κανείς δεν έχει αναφέρει πρόβλημα στα mail.

 

Τέλος ο λόγος που απάντησα είναι για να ψαχτει λίγο ο φίλος λάθος το θεωρώ λάθος να φορτωνουμε έξτρα εφαρμογές το κινητό για κάτι που κάνει άριστα η μαμά εφαρμογή. Ήθελα λοιπόν να βοηθήσω. το ότι δεν πρότεινα λύση δε σημαίνει ότι απάντησα για να μην βοηθήσω.. Απλά εννοώ να ψάξει καλύτερα τι έχει κάνει. Τέλος πάντων, ας βάλει και 5 εφαρμογές αν θέλει

 

Καλα ,οταν του λες εσυ οτι δεν υπαρχει περιπτωση να μη λαμβανει email τι ειναι αυτο; μηπως λαμβανει και δεν τα βλεπει; λυση ψαχνει ,

τεσπα ,ας κανει αυτα που το προτεινες και βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

Τι πάει να πει απόλυτος ? Δεν έχει πρόβλημα ή στοκ εφαρμογή. Δεν είπα κάτι υποκειμενικο, πχ ότι είναι το καλύτερο κινητό που υπάρχει. Είπα ότι η εφαρμογή λειτουργεί σωστά. Έχω τριγύρω μου 5 s7 και επίσης εδω κανείς δεν έχει αναφέρει πρόβλημα στα mail.

 

Τέλος ο λόγος που απάντησα είναι για να ψαχτει λίγο ο φίλος λάθος το θεωρώ λάθος να φορτωνουμε έξτρα εφαρμογές το κινητό για κάτι που κάνει άριστα η μαμά εφαρμογή. Ήθελα λοιπόν να βοηθήσω. το ότι δεν πρότεινα λύση δε σημαίνει ότι απάντησα για να μην βοηθήσω.. Απλά εννοώ να ψάξει καλύτερα τι έχει κάνει. Τέλος πάντων, ας βάλει και 5 εφαρμογές αν θέλει

 

Απολύτος θα πει ότι δεν δέχεσαι καμία άλλη πιθανή απάντηση. Αντικειμενικό είναι ότι η γη γυρίζει γύρω από τον ήλιο, το ότι εσύ έχεις 5 s7 και δεν έχει κανένα πρόβλημα με την εφαρμογή mail, δε σημαίνει ότι αυτό ισχύει για όλα τα s7 που έχουν κατασκευαστεί.

 

Ευχαριστώ για τις λύσεις που προτείνεις, αν διάβασες το αρχικό μου ποστ, τρέχω 7.0 όχι 6, και έχω απενεργοποιημένο το power save και έχω αποκλείσει την εφαρμογή από την εξοικονόμηση. Και έχω κάνει και εκκαθάριση στην εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν υπάρχει περίπτωση να μην μπορείς να λάβεις mail. Η στοκ εφαρμογή έχει και schedule να φτιάξεις, πχ να έρχονται άμεσα κάποιες ώρες και πιο αραιά τις υπόλοιπες ή ανάλογα τη μέρα.

Κατι δεν κάνεις καλά..

 

Καλα ,οταν του λες εσυ οτι δεν υπαρχει περιπτωση να μη λαμβανει email τι ειναι αυτο; μηπως λαμβανει και δεν τα βλεπει; λυση ψαχνει ,

τεσπα ,ας κανει αυτα που το προτεινες και βλεπουμε

 

Απολύτος θα πει ότι δεν δέχεσαι καμία άλλη πιθανή απάντηση. Αντικειμενικό είναι ότι η γη γυρίζει γύρω από τον ήλιο, το ότι εσύ έχεις 5 s7 και δεν έχει κανένα πρόβλημα με την εφαρμογή mail, δε σημαίνει ότι αυτό ισχύει για όλα τα s7 που έχουν κατασκευαστεί.

 

Ευχαριστώ για τις λύσεις που προτείνεις, αν διάβασες το αρχικό μου ποστ, τρέχω 7.0 όχι 6, και έχω απενεργοποιημένο το power save και έχω αποκλείσει την εφαρμογή από την εξοικονόμηση. Και έχω κάνει και εκκαθάριση στην εφαρμογή.

 

Για να μην τα λεω ξανα, δε νομιζω οτι ειρωνευτηκα επειδη ειπα οτι δεν γινεται να μην μπορει λαβει. Το οτι δεν ειχα τη διαθεση να γραψω εκθεση ιδεων και ειπα απλα ψαξου, και μην πας σε αλλη λυση που θα σε ζημιωσει σε μπαταρια σιγουρα αλλα και γιατι δεν υπαρχει λογος να πας, δε σημαινει οτι δεν ηθελα να δωσω βοηθεια. Το οτι δεν δινω λυση ειναι γιατι ο φιλος ηδη ειχε πει οτι εκανε τα παντα (σχετικο ειναι αυτο για τον καθε ενα), και εφοσον δεν ειχε καταφερει κατι ειπα απλα να ψαχτει κι αλλο. Τωρα αν το ψαξιμο φτανει μεχρι επαναφορα του τηλεφωνου ειναι δικο του θεμα. Πχ αν την 7 την περασε απο πανω και οχι με επαναφορα κτλ κτλ ισως να φταιει αυτο.

 

Απο εκει και περα το οτι ημουν λιγο περιεκτικος ειναι χαζο να το παιρνει καποιος σαν ειρωνια, και να δεχομαι ειρωνια για αυτο.

 

Τελος, ναι εφοσον κανεις δεν εχει προβλημα με μαιλ ουτε εδω ουτε σε οσους ξερω, η εφαρμογη ειναι οκ σε ολα τα s7 που δεν εχει πειραχτει κατι. αρα αν εσενα δε δουλευει καλα σημαινει οτι φταιει κατι που προφανως εχει να κανει ειτε με το στησιμο σου ειτε με τη συσκευη σου, αρα το ψαχνεις με οποιο τροπο νομιζεις..γιατι λυση υπαρχει. Αλλα μπορει η λυση αυτη να απαιτει και επαναφορα, αυτο κανεις μας δεν το ξερει..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο άσχετο μου έκανε 2 επανεκκινησεις. Την δεύτερη μισά κράτησε κανένα 5'.......

Δεν έχω προσθέσει καμία εφαρμογή τελευταία.

Τι μπορεί να φταίει (στην 6 είμαι ακομη)?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο άσχετο μου έκανε 2 επανεκκινησεις. Την δεύτερη μισά κράτησε κανένα 5'.......

Δεν έχω προσθέσει καμία εφαρμογή τελευταία.

Τι μπορεί να φταίει (στην 6 είμαι ακομη)?

Εγώ ξεκίνησα με μια επανεκκίνηση.

Μετά από κάμποσο καιρό αυξήθηκαν κ τελικά άλλαξα πλακέτα. Δε θέλω να σε τρομάξω :o

 

 

Όσο για τον άλλο φίλο με το συγχρονισμό να του πω ότι δεν ζητάμε tips με τέτοιο ύφος.

 

Αν είστε τόσο περήφανοι ορισμένοι να βρείτε μόνοι σας τη λύση η να πάτε σε queue ενός help desk να σας βοηθήσει.

 

Η stock εφαρμογή έχει μηδαμινές πιθανότητες να έχει πρόβλημα. Η άποψη του Νίκου ότι κάτι δεν κάνει καλά, μάλλον ισχύει. Θα έγραφα κ εγώ το ίδιο. Αυτό που πρέπει ο φίλος να κάνει μετά από τέτοια μια παραίνεση είναι να ταλαιπωρηθεί ο ίδιος να βρει τι δεν πάει καλά. Όχι να απαιτεί να του γράψει κάποιος άλλος ολόκληρο οδηγό για τα notifications και το sync. Έχει διάφορες ρυθμίσεις ειδοποιήσεων κ καλά του είπε ότι πρέπει να το δει το κινητό. Δεν πληρώνεται κανείς εδώ για να γράφει. Βοηθάει όσο θέλει κάποιος κ μέχρι το σημείο που εκείνος θέλει.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξεκίνησα με μια επανεκκίνηση.

Μετά από κάμποσο καιρό αυξήθηκαν κ τελικά άλλαξα πλακέτα. Δε θέλω να σε τρομάξω :o

 

Τα κατάφερες όμως. Με (κατα)τρόμαξες...... :lol:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Θα δω τι θα κάνει τους επόμενες μέρες.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα κατάφερες όμως. Με (κατα)τρόμαξες...... :lol:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Θα δω τι θα κάνει τους επόμενες μέρες.

 

Δεν πιστεύω να έχεις ανοιχτή την αυτόματη επανεκκίνηση στους συγχρονισμους..?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα επειδή είμαι καινούργιος στο Android και ψιλό άσχετος θέλω μια βοήθεια. Το κινητό μου λέει firmware csc code DBT...Από ότι είδα σημαίνει Γερμανία αυτό. Γνωρίζει κάποιος εάν έχει δοθεί η έκδοση 7.0 γιατί δεν έχω λάβει κάτι. Κι αν όχι τότε ποτέ δίνεται υπάρχει κάποια ενημερωση;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα επειδή είμαι καινούργιος στο Android και ψιλό άσχετος θέλω μια βοήθεια. Το κινητό μου λέει firmware csc code DBT...Από ότι είδα σημαίνει Γερμανία αυτό. Γνωρίζει κάποιος εάν έχει δοθεί η έκδοση 7.0 γιατί δεν έχω λάβει κάτι. Κι αν όχι τότε ποτέ δίνεται υπάρχει κάποια ενημερωση;

Καλημέρα.

Σίγουρα θα δοθεί απλά δεν υπάρχει κανένα δημόσιο χρονοδιάγραμμα για το πότε.

Σίγουρα πάντως (λογικά) σύντομα.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Σίγουρα θα δοθεί απλά δεν υπάρχει κανένα δημόσιο χρονοδιάγραμμα για το πότε.

 

Σίγουρα πάντως (λογικά) σύντομα.

 

 

 

Ευχαριστω για την απάντηση και για τώρα και για τις προηγούμενες φορές που μου απάντησες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,ξερει κανεις γιατι μου βγαζει αυτο το μηνυμα?

 

d57e89a745dd4849be95e289383d21c1.jpg

Βάλε το phone info και δες αν έχει γράψει ο Knox.

Ίσως έχει γίνει root.

Έχω δει το ίδιο μήνυμα σε φίλου που είχε γίνει root.

Αν φλασάρεις άλλη ρομ θα σου περνάει κανονικά update μετά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ροοτ η συσκευη!χτες περασα το aptoide δεν ξερω αμα ειναι απο αυτο!Μετα απο επανεκκινηση εστρωσε! Edited by xristos350
Link to comment
Share on other sites

Μια απ'τα ίδια μου γράφει το ίδιο. Δεν είναι είναι rooted η συσκευή απλά πέρασα την ελληνική και μετά την BTU.

Καμιά γνώμη ;

Το χω τσεκάρει και στο phone info και σε download mode μια χαρά είναι το knox

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...