Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί να περάσεις πρώτα την ελληνική 6.0.1 και μετά την nougat ;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

για να γυρισει το csc μονο σε btu...μηπως φταιει αυτο...θελω nougat και οχι ΜΜ

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Βγάλε την αγγλική nougat και βάλε ελληνική ρομ να δουλεύει κανονικά στο δίκτυο η συσκευή.

Ακριβώς τα ίδια έπαθα κι εγώ με wind και αγγλική ρομ. Προφανώς η baseband δεν είναι απολύτως συμβατη με τη wind. Μόνο σε 2g δε χάνεις κλήσεις

Έβαλα ελληνική ρομ και μια χαρά είναι τώρα η συσκευή .

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ έχω την ιταλική 6.0.1 και δουλεύει μια χαρά. Είναι θέμα nougat λογικά, γιατί είναι κι άλλα παιδιά που έχουν θέματα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

για να γυρισει το csc μονο σε btu...μηπως φταιει αυτο...θελω nougat και οχι ΜΜ

Δεν νομίζω να φταίει αυτό. Κι εγώ είχα την ιταλική, πέρασα την ελληνική και μετά την BTU για να αλλάξει το csc, αλλά κλήσεις έχανα. Αρχικά κάνε την διαδικασια σωστά για να σου αλλάξει το csc, όπως είναι τώρα δεν μπορείς να πάρεις update στην BTU.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν κατεβάσω απ'το λινκ που δίνεται από sammobile την ελληνικη πρέπει να φτιάξω λογαριασμό ; γιατί παλιότερα δεν έβρισκα πως να κατεβάσω προχθές κατέβασα από ένα λινκ την νουγκατ εδώ μέσα αλλά δεν είχα θέμα με το λινκ π έβαλε ένα παιδί μάλλον θα κάνω ότι λέτε πρώτα ελληνική κ μετά αγγλική

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Αν κατεβάσω απ'το λινκ που δίνεται από sammobile την ελληνικη πρέπει να φτιάξω λογαριασμό ; γιατί παλιότερα δεν έβρισκα πως να κατεβάσω προχθές κατέβασα από ένα λινκ την νουγκατ εδώ μέσα αλλά δεν είχα θέμα με το λινκ π έβαλε ένα παιδί μάλλον θα κάνω ότι λέτε πρώτα ελληνική κ μετά αγγλική

Από sammobile, θέλει λογαριασμό ναι.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μολις φλασαρα και πηρα csc btu.

τωρα κανω εγκατασταση-στησιμο.

ξεχασα να κανω wipe data πριν,εκανα κουταμαρα?

εκανα μετα ομως,θα εχω θεματα?

Edited by a_tsa
Link to comment
Share on other sites

μολις φλασαρα και πηρα csc btu.

τωρα κανω εγκατασταση-στησιμο.

ξεχασα να κανω wipe data πριν,εκανα κουταμαρα?

εκανα μετα ομως,θα εχω θεματα?

Κάνε μετά δεν πειράζει.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μετά δεν πειράζει.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εκανα μετα,σε ευχαραριστω φιλε:D

 

Υ.Γ μου ηρθε και αναβαθμιση μεσω ota μολις εγκατεστησα.

Edited by a_tsa
Link to comment
Share on other sites

Πείτε μας ρε παιδιά κι εμάς τους άσχετους για την αναβάθμιση σε nougat περιμένω να μου έρθει ειδοποίηση?Δεν είναι όπως τα iPhone που η αναβάθμιση είναι διαθέσιμη ταυτόχρονα για όλους?
Link to comment
Share on other sites

Πείτε μας ρε παιδιά κι εμάς τους άσχετους για την αναβάθμιση σε nougat περιμένω να μου έρθει ειδοποίηση?Δεν είναι όπως τα iPhone που η αναβάθμιση είναι διαθέσιμη ταυτόχρονα για όλους?

Πάει ανά χώρα εδώ. Δεν είναι σαν τα iPhone. Εγώ έχω ουγγρικό και δεν μου έχει έρθει ακόμα. Λογικά θα σου έρθει ειδοποίηση αλλά ρίξε και καμιά ματια μόνος σου.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω οταν παω να αποθηκευσω τα πραγματα της συσκευης μου δειχνει οτι ειναι 25 gb ας πουμε κ μετα ενα τα αντιγραφω εναν ενα μου γαζει οτι ειναι συνολο 12 κραταει τοση μνημη το συστημα ? κατεβαζω την ελληνικη για νατην περασω και μετα την αγγλικη πρεπεει να κανω οπως και δηποτε επαναφορα wipe για να δουλεψει τελεια το csc και γενικα αναβαθμιση ?? Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το samfirm να κάνεις δουλειά σου

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

Πάει ανά χώρα εδώ. Δεν είναι σαν τα iPhone. Εγώ έχω ουγγρικό και δεν μου έχει έρθει ακόμα. Λογικά θα σου έρθει ειδοποίηση αλλά ρίξε και καμιά ματια μόνος σου.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Που βλέπω από ποια χώρα είναι?και μετά πως μαθαίνω ποτέ δίνεται για τη χώρα αυτή?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ανακάλυψα πως η ''Unbranded'' Αγγλική συσκευή μου, αγορασμένη προ διμήνου απο γνωστό σκρουτζομάγαζο στο κέντρο, τελικά είναι branded στην εταιρία Three.co.uk.

H διαπίστωση έγινε κατα την ενεργοποίηση της συσκευής μετα την επιστροφή της απο το σερβις για αλλαγή πλακέτας. Ο λόγος που το γράφω είναι οτι οταν το πρωτοαγόρασα το κινητό, out of the box, είχε άλλη rom φορτωμένη χωρις τα γραφικά των εταιριών που διαφημίζουν οι branded συσκευές κατα το μπουτάρισμα (κοινώς ήταν unbranded). Στο σέρβις μου εξήγησαν οτι εαν στο κινητό γίνει επαναφορά μέσω smart switch, αυτό κατεβάζει και εγκαθιστά πάντα το firmware το οποίο και είχε φορεμένη η συσκευή εξ' αρχής, ανεξάρτητα με τη rom που θα είχε εγκαταστήσει κάποιος με odin π.χ (εγώ το παρεδωσα στο σέρβις με nougat και το παρέλαβα μετά με MM 6.0.1 με τα security updates του Οκτωβρίου περασμένα). Το κατάστημα που αγόρασα τη συσκευή μου παρείχε τη επιλογή για ''branded'' ή ''unbranded'' κατα την αγορά, με το δεύτερο να πωλείται με μια διαφορά 10€ παραπάνω απο το πρώτο. Ξεκάθαρη εξαπάτηση...

Edited by Hatebreedgr
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ανακάλυψα πως η ''Unbranded'' Αγγλική συσκευή μου, αγορασμένη προ διμήνου απο γνωστό σκρουτζομάγαζο στο κέντρο, τελικά είναι branded στην εταιρία Three.co.uk.

H διαπίστωση έγινε κατα την ενεργοποίηση της συσκευής μετα την επιστροφή της απο το σερβις για αλλαγή πλακέτας. Ο λόγος που το γράφω είναι οτι οταν το πρωτοαγόρασα το κινητό out of the box είχε άλλη rom φορτωμένη χωρις τα γραφικά των εταιριών που διαφημίζουν οι branded συσκευές κατα το μπουτάρισμα (κοινώς ήταν unbranded). Στο σέρβις μου εξήγησαν οτι εαν στο κινητό γίνει επαναφορά μέσω smart switch, αυτό κατεβάζει και εγκαθιστά πάντα το firmware το οποίο και είχε φορεμένη η συσκευή εξ' αρχής, ανεξάρτητα με τη rom που θα είχε εγκαταστήσει κάποιος με odin π.χ (εγώ το παρεδωσα στο σέρβις με nougat και το παρέλαβα μετά με MM 6.0.1 με τα security updates του Οκτωβρίου περασμένα). Το κατάστημα που αγόρασα τη συσκευή μου παρείχε τη επιλογή για ''branded'' ''unbranded'' κατα την αγορά, με το δευτερο να πωλείται με μια διαφορά 10€ παραπάνω απο το πρώτο. Ξεκάθαρη εξαπάτηση...

Εννοείται οτι ειναι μεγάλη εξαπάτηση, θεωρώ αναγκαιο να ακουστεί το μαγαζί ούτως ώστε να γνωρίζει ο κόσμος.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι οι branded έχουν logo διαφορετικά από τα unbranded. Αυτό που έχουν μόνο είναι κάποιες εφαρμογές του παρόχου. Έχω κ unbranded s7 και branded με την o2 και συμβαίνει ακριβώς αυτό.

 

Ήταν κομμένη η ταινία ασφαλείας όταν το πήρες το κινητό? Μήπως έχει γίνει κάποια άλλη παρεξήγηση?

me > you
Link to comment
Share on other sites

...κάποιες branded έχουν όπως πχ η δική μου. Η ταινία δεν ήταν κομμένη, αλλα την ταινία, οπως έχει αναφερθεί και σε παλαιότερα post απο συμφορουμίτες, τοποθετείτε απο τους εμπόρους και όχι απο το εργοστάσιο. Εγώ θέλω να τονίσω οτι το κινητό φόραγε άλλη rom απο αυτήν που του προορίζονταν και οτι αυτό έγινε απο υπάλληλο του εν λόγω καταστήματος...

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εννοείται οτι ειναι μεγάλη εξαπάτηση, θεωρώ αναγκαιο να ακουστεί το μαγαζί ούτως ώστε να γνωρίζει ο κόσμος.

Το Σάββατο που θα έχω χρόνο θα πάω απο εκεί να τους πω κατ ιδίαν αυτά που έγραψα στο post μου έτσι απλά για να τσεκάρω συμπεριφορές και αντιδράσεις. Θα ήθελα να κάνω μια καταγγελία στον συνήγορο του καταναλωτή, αλλά δεν βλέπω με ποιο τρόπο μπορώ να αποδείξω τα λεγόμενα μου δυστυχώς...

Link to comment
Share on other sites

...κάποιες branded έχουν όπως πχ η δική μου. Η ταινία δεν ήταν κομμένη, αλλα την ταινία, οπως έχει αναφερθεί και σε παλαιότερα post απο συμφορουμίτες, τοποθετείτε απο τους εμπόρους και όχι απο το εργοστάσιο. Εγώ θέλω να τονίσω οτι το κινητό φόραγε άλλη rom απο αυτήν που του προορίζονταν και οτι αυτό έγινε απο υπάλληλο του εν λόγω καταστήματος...

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το Σάββατο που θα έχω χρόνο θα πάω απο εκεί να τους πω κατ ιδίαν αυτά που έγραψα στο post μου έτσι απλά για να τσεκάρω συμπεριφορές και αντιδράσεις. Θα ήθελα να κάνω μια καταγγελία στον συνήγορο του καταναλωτή, αλλά δεν βλέπω με ποιο τρόπο μπορώ να αποδείξω τα λεγόμενα μου δυστυχώς...

Αν όντως είναι έτσι τα πράγματα και δεν έγινε κάποια παρεξήγηση νομίζω ότι πρέπει να αναφέρονται τέτοια περιστατικά στα φόρουμ καθώς διαβαζει πολύς κόσμος

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως είναι έτσι τα πράγματα και δεν έγινε κάποια παρεξήγηση νομίζω ότι πρέπει να αναφέρονται τέτοια περιστατικά στα φόρουμ καθώς διαβαζει πολύς κόσμος

Θα ήθελα πάρα πολύ να αναφέρω το όνομα αλλά στην προκειμένη περίπτωση μπορεί να βρεθώ εγω εκτεθιμένος και κατηγορούμενος για δυσφήμιση απο τη στιγμή που πρακτικά τίποτα απο τα παραπάνω, για τα οποία κατηγορώ το κατάστημα, δεν μπορούν να αποδειχθούν. Ο μόνος λόγος που τα εγραψα εξ' αρχής είναι απλά για να έχουμε όλοι υπ' όψιν σε τι επίπεδο μπορεί να φτάσει κάποιος για το κέρδος του.

Εφαρμόζοντας την τεχνική που προανέφερα και με έναν αριθμό πωλήσεων π.χ. 10 συσκευών την ημέρα, το εν λόγω κατάστημα εισπράτει 100€

αβίαστα εις βάρος μας...αν πολαπλασιάσει κάποιος το παραπάνω ποσό με το 20 (τις εργάσιμες μέρες χονδρικά μέσα στο μήνα) το ποσό εκτοξεύεται...

Edited by Hatebreedgr
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα πάρα πολύ να αναφέρω το όνομα αλλά στην προκειμένη περίπτωση μπορεί να βρεθώ εγω εκτεθιμένος και κατηγορούμενος για δυσφήμιση απο τη στιγμή που πρακτικά τίποτα απο τα παραπάνω, για τα οποία κατηγορώ το κατάστημα, δεν μπορούν να αποδειχθούν. Ο μόνος λόγος που τα εγραψα εξ' αρχής είναι απλά για να έχουμε όλοι υπ' όψιν σε τι επίπεδο μπορεί να φτάσει κάποιος για το κέρδος του.

Εφαρμόζοντας την τεχνική που προανέφερα και με έναν αριθμό πωλήσεων π.χ. 10 συσκευών την ημέρα, το εν λόγω κατάστημα εισπράτει 100€

αβιάστα εις βάρος μας...αν πολαπλασιάσει κάποιος το παραπάνω ποσό με το 20 (της εργάσιμες μέρες χονδρικά μέσα στο μήνα) το ποσό εκτοξεύεται...

 

 

Σαν παθών και εγώ θα σου πω πως να ξανά τσεκάρεις αυτό που μας αναφέρεις.

Λοιπόν άνοιξε το samsung kies στον υπολογιστή σου.

Πάτα εκεί που λέει αναβάθμιση και προετοιμασία.

Δώσε κωδικό μοντέλου πχ SM-G935F.

Δώσε σειριακό αριθμό.

Εκει θα σου βγάλει το firmware που έπρεπε να έχει το κινητό σου και σε παρένθεση το csc.

Αν αυτό λοιπόν δεν είναι το ίδιο με αυτό που είχε όταν άνοιξες το κουτί, 1000% εξαπατηθηκες.

Σαν εμάς το ψάχνει υπερβολικά μικρό ποσοστό ανθρώπων.

Είχα πάρει s6 με firmware και csc Ρωσίας.

Είχα τονίσει ότι θέλω UNBRANDED.

Ήταν και λίγο ποιο ακριβό όπως αναφέρεις εσύ.

Έκανα αυτή την διαδικασία με το Samsung kies και με το αποτέλεσμα μου έπεσε το σαγόνι.

Εμ έπρεπε να έχει branded firmware, εμ το άλλαξαν με UNBRANDED Ρωσίας.

Ξόδεψα πολύ χρόνο μιλώντας με την Samsung hellas και άκρη δεν βρήκα.

Μου έλεγαν ξανά και ξανά ότι έχω κανονίσει εγγύηση.

Αλλά εγώ δεν ρωτούσα αυτό.

Σαν να μιλούσαμε διαφορετική γλώσσα ένα πράγμα.

Στο τέλος με μπέρδεψαν λέγοντας ότι μπορεί να προοριζόταν για Αυστρία, μετά αλλαχτικε firmware γιατί θα άλλαζε αγορά, και μετά βρέθηκε στην Ευρώπη.

Ούτε εγώ κατάλαβα ούτε αυτοί κατάλαβαν τι μου έλεγαν.

Λοιπόν μετά από επίσης πολύ χρόνο στα τηλέφωνα με το κατάστημα καταλήξαμε να μου επιστρέψουν ολόκληρο το ποσό που πλήρωσα και εγώ να τους επιστρέψω την συσκευή.

Μεγάλη ταλαιπωρία και μεγάλο μπέρδεμα.

Πλέον ξέρω πως να χιλιοτσεκαρω μια samsung συσκευή.

Πήγαινε στο κατάστημα, πες τι σου συνέβη και να δεις ότι θα σε κοιτάξει σαν χαζός χαζή.

Πουλάνε εκατομμύρια τηλέφωνα και περιπτώσεις σαν εμάς δεν συναντάνε εύκολα.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Εμένα π είναι ελβετικό unbranded αγορασμενο apo σκρουτζ πρέπει να περάσω πρώτα την ελληνική εξάρα και μετά αγγλική εφταρα?

Csc version G935FAUT1BPH1

Bootloader G935FXXU1BPLB

 

Btw

Έχει και κάνεις άλλος ελβετική? Από τι βλέπω σχεδόν όλοι ιταλική έχετε

 

 

Εγω εχω την ιδια φιλε μου :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 66 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω εχω την ιδια φιλε μου :)

Δεν ξερω την διαδικασια αν μπορει καποιος να μας πει...

Link to comment
Share on other sites

Έχω το s7 edge με wind f2g και χάνω συνεχώς κλήσεις. Το έχω στην ρύθμιση 2g/3g με Nougat και προχτές πήγα και έβαλα καινούρια κάρτα 4g γιατί είχα μία παλιά.

 

Ταυτόχρονα έχω ένα εταιρικό Nokia C2 πάλι με wind (εταιρικό συμβόλαιο).

 

Ίδιες ώρες και σε ίδια σημεία με παίρνουν στο δικό μου και η κλήση έρχεται με ειδοποίηση sms ενώ στο nokia δεν χάνεται ποτέ κλήση.

 

Τι μπορώ να κάνω? Είμαι ένα βήμα πριν την αλλαγή σε cosmote whats up

Φίλε μου βάλε cosmote να δεις την υγεία σου. Καμία σχέση με wind

 

sent from my 1+3t

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποια ρομ είχα πριν πέρασα μια αγγλική που είχε ανεβάσει κάποιο παιδί αλλά ΌΧΙ απο sammobile. Διάβασα ότι για να περαστεί σωστά και να πάρουμε κ την έξτρα αναβάθμιση θα πρέπει να γυρίσω στην ελληνική και μετά να βάλω την αγγλική τις κατέβασα αυτές απ'το sammobile με καμία απ'τις δύο δεν είδα καμία διαφορά δεν έκανα hard reset πάλι με home csc τις πέρασα όλες έξτρα μικρή αναβάθμιση δεν μου ήρθε με καμία στο phone info δεν είδα κάποια διαφορά σε κάτι. Τι έκανα λάθος; αν κάνω hard reset τώρα θα έρθει στα ισια της και θα κάνει και την έξτρα αναβάθμιση; πρέπει να τις περάσω όλες πάλι απ'την αρχή και με σκέτο τι csc? Βαριέμαι να στήνω πάλι και δεν με πειράζει να μείνω κ έτσι αλλά επειδή η μπαταρία δεν είναι και στα καλύτερα της πρέπει να την ξανακάνω να μην πέφτει εύκολα εξαιτίας εφαρμογών Ευχαριστώ προκαταβολικά

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγω την περασα και πηρα την μικρη αναβαθμιση αλλά εβαλα στο σκέτο csc όπως μου είπαν τα παιδιά εδώ.Ισως εκεί να είναι το λάθος.Θα σου πουν και τα παιδιά που ξερουν.
Link to comment
Share on other sites

Σαν παθών και εγώ θα σου πω πως να ξανά τσεκάρεις αυτό που μας αναφέρεις.

Λοιπόν άνοιξε το samsung kies στον υπολογιστή σου.

Πάτα εκεί που λέει αναβάθμιση και προετοιμασία.

Δώσε κωδικό μοντέλου πχ SM-G935F.

Δώσε σειριακό αριθμό.

Εκει θα σου βγάλει το firmware που έπρεπε να έχει το κινητό σου και σε παρένθεση το csc.

Αν αυτό λοιπόν δεν είναι το ίδιο με αυτό που είχε όταν άνοιξες το κουτί, 1000% εξαπατηθηκες.

Η συσκευή μου είχε αρχισει τα κολληματα πριν κανένα μήνα. Προσπαθώντας να βρω μια άκρη μόνος μου, μπας και γλιτώσω το σέρβις και μετά απο πολλά recovery έκανα ακριβώς την διαδικασία που περιγράφεις. Έτσι διαπίστωσα οτι το κινητό έφερε άλλη rom απο αυτή που φόραγε όταν το πρωτοάνοιξα. Αυτό απο μόνο του δεν είναι και τόσο πρόβλημα απο τη στιγμή που με το odin μπορώ να περάσω κάποια άλλη official rom και να τελείωσει εκεί το θέμα. Το πρόβλημα μου είναι οτι πλήρωσα 10€ παραπάνω ωστε να μην μπω σε αυτή τη διαδικασία...

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δείτε επίσης την μοναδική διαφορά που βρήκα (εκτός των γραφικών κατα το boot) στη συγκεκριμένη branded rom...Λείπει η επιλογή 2G στο μενού για τη ''Λειτουργία Δικτύου''

 

Screenshot_20170217-053753.png

Edited by Hatebreedgr
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...