Jump to content

Ποιο κινητό βγάζει τις καλύτερες φωτογραφίες; (Νο3)


 Κοινοποίηση

Ποια εταιρεία βγάζει τα καλύτερα cameraphones;  

712 members have voted

  1. 1. Ποια εταιρεία βγάζει τα καλύτερα cameraphones;

    • Apple
      45
    • HTC
      43
    • Huawei
      27
    • Lenovo
      6
    • LG
      123
    • Microsoft / Nokia
      136
    • Motorola
      9
    • Samsung
      206
    • Sony
      46
    • Xiaomi
      24
    • ZTE
      7
    • Meizu
      15
    • ...άλλη εταιρεία
      25


Recommended Posts

Είναι έτοιμες για Instagram αφού τις τραβάει σε 1:1 αντί για 4:3 ή 16:9 :P

 

Πέρα απ' την πλάκα, αρκετά καλές και οι δυο. Σαν ποιότητα είναι κλασσικό αποτέλεσμα όπου το processing κάνει την φωτό λαδομπογιά για να αποκρύψει το θόρυβο που εισαγάγει.

 

Η πρώτη ήθελε να πιάσεις και λίγο πόδι ακόμη, για να ειναι πιο σωστά καδραρισμένη η φιγούρα, και στο δεύτερο ήθελε έεεεενα τσικ ο ορίζοντας για να είναι... οριζόντιος.

 

Πολύ ενδιαφέρον θα είχε να φωτογραφίσεις τα παρατεταγμένα αυτοκίνητα από κοντά. Το ένα δίπλα στ' άλλο έχει πολύ ωραίο pattern. Κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολύ καλημέρα σας. :)

Έλεγα και εγώ να postάρω καμία φωτό από το Rn3 Pro που έχω…αλλά μπήκα εδώ, είδα...και μου έφυγε η μαγκιά! Παίζουν πραγματικά εκπληκτικές φωτογραφίες!!!!! Οπότε…γαργάρα! :O

 

Περνάω στο παρασύνθημα και στην ερώτηση που θέλω να κάνω.

 

Για κάποιον ο οποίος δεν θέλει πολλά πολλά από την συσκευή του, αλλά έχει απαιτήσεις στην κάμερα, πιστεύετε ότι το 5x είναι η καλύτερη δυνατή επιλογή (μιλάω για συσκευή μέχρι 200 ευρώ στις αγγελίες μεταχειρισμένων).

Παιχνίδια ΔΕΝ παίζονται στην συσκευή (άντε κάνα candy crush), και οι εφαρμογές που χρησιμοποιούνται είναι FB, Messenger, Viber, προσφορές Super market, Dropbox…στο σύνολο αν είναι καμιά 30αριά…Αυτήν την στιγμή είμαστε με ένα Cubot Note S και θα έλεγα ότι μας καλύπτει 100%. Η κάμερα όμως, στην ουσία δεν υπάρχει.

 

Θέλουμε λοιπόν μία συσκευή να έχει καλή κάμερα! Και για φωτογραφίες και για video. Δεν ασχολούμαστε με rom κλπ…και γενικά μας αρέσει να δουλεύει η συσκευή μας χωρίς προβλήματα.

Είναι το 5x η καλύτερη δυνατή επιλογή σε αυτά τα χρήματα και αυτές τις απαιτήσεις;

 

Είχα αποφασίσει να πάρω το LG G4 (μπήκα στο topic τους, είδα τις φώτο χαμηλού φωτισμού και έπαθα κοκομπλόκο!!!) αλλά αυτό το θέμα με τις πλακέτες με φόβισε και το απέρριψα. Μετά το G4 τί λοιπόν; 5x;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Βάζε βάζε φωτο! Με σχόλια όλοι βελτιώνονται, κανείς δεν ξεκίνησε και τα ήξερε όλα :D

 

Στα λεφτά του, ναι, το 5Χ είναι η μόνη επιλογή που έχεις με πολύ καλή κάμερα.

 

Το G4 κατά βάση έχει το θέμα με τα bootloops, αλλά και το 5X και όλα τα LG είχαν κρούσματα.

 

Παρ' όλα αυτά, έχοντας περάσει από 3 διαφορετικά LG χωρίς προβλήματα, εγώ συνιστώ LG αν είναι vfm. Οπότε βουρ σε όποιο νομίζεις από εμένα. Κατά προτίμηση 5X λόγω της απλής χρήσης της κάμερας. Full auto, με πολύ ποιοτικό αποτέλεσμα αν δεν είσαι ψείρας.

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια ερώτηση με το παιδί παραπάνω ήθελα να κάνω, με απασχολεί λίγο πως στο 5X δεν έχει ois και φαντάζομαι για κάμερα παίζει ρόλο σωστά; Είναι σε πολύ καλή τιμή αγοραστό (250-260 ευρώ), θέλω να το αγοράσω για άτομο που κάνει κυρίως browsing + βγάζει βίντεο και φώτο.

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Να ενα ωραιο review για το πιο κινητό που κυκλοφορεί εχει την καλύτερη κάμερα

http://www.androidcentral.com/best-smartphone-camera παλι με το s7 και s7 edge πρωτο αυτή την στιγμή!!

 

Επίσης σε ολα τα βιντεάκια απο reviewers που βλέπω στο YouTube όσοι συγκρίνουν το galaxy s7 και s7 edge το βγάζουν πρώτο...δεν καταλαβαίνω γιατι κάθεστε και σκοτώνεστε..επίσης βλέπω πως πλέον δυνατή κάμερα με hdr+ παίζει στο νέο google pixel.. όπως και να το κάνουμε το 950 ειναι πλέον λιγο πίσω και ειναι λογικό γιατι ειναι και 2015 μοντέλο..μην τρελένεστε λοιπόν και μην προσπαθείτε να αποδείξετε κατι το έχουν κανει παρα πολλοι reviewers ως τωρα...χαρείτε τα κινητά σας βγάλτε ωραίες φωτος και μέχρι εκει!!

 

Έτσι και αλλιως με ολα τα κινητά μπορείς να βγάλεις ωραίες φωτογραφιες ανάλογα με το πως το βλέπει το μάτι του φωτογράφου!!

 

εχει ανεβασει 2 συγκριτικα ο vasilis_hd2...και ημερησιες και νυχτερινες.Το Galaxy χανει κατα κρατος απο το 950.

Οσο για τα reviews του ιντερνετ...οποιος σκασει περισσοτερο χρημα βγαινει και πρωτος.

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια ερώτηση με το παιδί παραπάνω ήθελα να κάνω, με απασχολεί λίγο πως στο 5X δεν έχει ois και φαντάζομαι για κάμερα παίζει ρόλο σωστά; Είναι σε πολύ καλή τιμή αγοραστό (250-260 ευρώ), θέλω να το αγοράσω για άτομο που κάνει κυρίως browsing + βγάζει βίντεο και φώτο.

 

Για να κρατήσουμε χαμηλό το ISO (και τον θόρυβο που επιφέρει το υψηλό ISO) σε μια λήψη, πρέπει να μείνει πιο πολλή ώρα το κλείστρο ανοιχτό. Αν δεν έχεις σταθερό χέρι, η φωτο βγαίνει κουνημένη. Το OIS, καταπολεμάει ως ένα σημείο το "όχι σταθερό χέρι", επιτρέποντας αρκετά μεγάλο χρόνο κλείστρου.

 

Στο 5X (και όσες συσκευές έχουν το HDR+ της Google), καταφέρνουν να κρατάνε αρκετά χαμηλά το κλείστρο και σχετικά ψηλό το ISO, αλλά αλγοριθμικά συνδυάζονται διαδοχικές λήψεις που τραβάει το τηλέφωνο (χωρίς να το βλέπεις εσύ, ή να επεμβαίνεις με κάποιο τρόπο), κρατώντας τα σημεία που δεν έχουν θόρυβο και φτιάχνοντας ένα κολλάζ που φαίνεται σχεδόν όσο καλά θα φαινόταν μια φωτο τραβηγμένη με σταθεροποιημένο φακό (OIS).

 

Το κατά πόσο κάνει καλή δουλειά το HDR+ το κρίνει ο καθένας από τα δείγματα που βλέπει. Νομίζω κατά γενική ομολογία, αν δεν σε ενδιαφέρει το manual, αν δεν είσαι ψείρας με τη φωτογραφία, και αν βλέπεις τις φωτογραφίες σου κυρίως στα social media, το Nexus 5X σε καλύπτει και με το παραπάνω. Ειδικά στα λεφτά του.

Link to comment
Share on other sites

Lumia 950...που το βλεπετε αυτο το κορεσμενο μπλε του ουρανου δεν μπορω να καταλαβω

26738042832_2d0634ea86_c.jpgWP_20160505_14_33_11_Rich by foxy4270, on Flickr

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά κι από εμάς!! :D S7 edge, manual..

 

30526739213_1b0052c047_c.jpg20161130_134801 by Vasilis Kafkias, on Flickr

Edited by impreza_sti
Τροποποίηση εικόνας μεγάλου μεγέθους

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Lumia 950...που το βλεπετε αυτο το κορεσμενο μπλε του ουρανου δεν μπορω να καταλαβω

 

Εδώ,

30825431600_c01bcb1eca_q.jpgCloud formations by Vangelis Lasithiotakis, on Flickr

 

εδώ,

30371490184_3b6a30bd1e_q.jpgBird's eye by Vangelis Lasithiotakis, on Flickr

 

εδώ,

30371491244_2d373419de_q.jpgVegetation by Vangelis Lasithiotakis, on Flickr

 

και εδώ.

30371491564_d99d814d27_q.jpgHelicopter by Vangelis Lasithiotakis, on Flickr

 

:O

Link to comment
Share on other sites

Εδώ,

30825431600_c01bcb1eca_q.jpgCloud formations by Vangelis Lasithiotakis, on Flickr

 

εδώ,

30371490184_3b6a30bd1e_q.jpgBird's eye by Vangelis Lasithiotakis, on Flickr

 

εδώ,

30371491244_2d373419de_q.jpgVegetation by Vangelis Lasithiotakis, on Flickr

 

και εδώ.

30371491564_d99d814d27_q.jpgHelicopter by Vangelis Lasithiotakis, on Flickr

 

:O

 

για τη δικια μου μιλαω...ειναι η εκδοση πριν την anniversary

Link to comment
Share on other sites

για τη δικια μου μιλαω...ειναι η εκδοση πριν την anniversary

 

Κρίνουμε τις φωτογραφίες του 950 όχι μόνο τις φωτογραφίες του δικού σου 950.

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

@x_vagos_x

Ευχαριστούμε πολύ για τις χρήσιμες πληροφορίες. :-)

 

Βασικά την καλή φωτογραφία και το video της θέλω για αρχείο και όχι για social media. Για αρχείο ερασιτεχνικό...ή τόσο "επαγγελματικό" όσο μπορεί να δώσει ένα κινητό τηλέφωνο. Δεν είμαι τύπος που θα κουβαλήσω μαζί μου βιντεοκάμερα ή φωτογραφική μηχανή. Από εποχής iPhone 4s και μετά (5-5s-6 plus-6s plus) κάνω λήψεις μόνο με κινητό. Έχω κάνει ένα προσωπικό οικογενειακό αρχείο που με καλύπτει πλήρως. Αυτή είναι η ποιότητα που θέλω. Όχι υπερβολές.

 

Με τα μήλα όλα καλά μέχρι τώρα. Μέχρι που έφτασε ο κύριος Xiaomi και πέσαμε με τα μούτρα στον τοίχο! ΔΕΝ κάνει για φωτογραφίες που θα μπούν σε αρχείο. Για social οκ...αλλά εάν πάς να δείς το video ή την φωτό στην TV...απογοητεύεσαι άσχημα!

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το δικο μου βγαζει διαφορετικες δηλαδη?

Αφου γραφω οτι χρσημοποιω παλια εκδοση λογισμικου...δεν το διαβαζεις?

Έδωσε παράδειγμα ο Βαγγέλης και συ έγραψες "για το δικό μου μιλαω" εσύ τα διαχωρισες αυτές του Βαγγέλη 950 δεν είναι;

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

οκ ολοι οι reviewers τα τσεπώνουν....το έχουμε καταλάβει καλύτερη κάμερα στο κόσμο σε κινητό αυτή την στιγμή έχει το 950...:lol::lol::lol::lol:

 

εχει ανεβασει 2 συγκριτικα ο vasilis_hd2...και ημερησιες και νυχτερινες.Το Galaxy χανει κατα κρατος απο το 950.

Οσο για τα reviews του ιντερνετ...οποιος σκασει περισσοτερο χρημα βγαινει και πρωτος.

1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Εδώ,

30825431600_c01bcb1eca_q.jpgCloud formations by Vangelis Lasithiotakis, on Flickr

 

εδώ,

30371490184_3b6a30bd1e_q.jpgBird's eye by Vangelis Lasithiotakis, on Flickr

 

εδώ,

30371491244_2d373419de_q.jpgVegetation by Vangelis Lasithiotakis, on Flickr

 

και εδώ.

30371491564_d99d814d27_q.jpgHelicopter by Vangelis Lasithiotakis, on Flickr

 

:O

 

 

:lol::lol::lol:

 

Eισαι τρομερος!!!!

 

Ασε εκαποιους να επιμενουν το ασπρο μαυρο και να ανεβαζουν μια φωτογραφια το μηνα

Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος Μάνθος ανεβάζει δυνατές φωτογραφίες από τα Xiaomi Mi5 και Mi5s, που έχει πιο πολλές στο άλμπουμ του από το δεύτερο. Επειδή ψάχνομαι για Xiaomi ή LeEco Le Max 2 δηλαδή με καλή κάμερα και οπωσδήποτε snap, μπορεί να ανεβάσει κι άλλες με το Mi5 να γνωρίσουμε καλύτερα την ποιότητά του; Για την τιμή του είναι πάρα πολύ αξιόλογο σαν κάμερα και συμμαζεμένο σε διαστάσεις από το άλλο θηρίο πλην όμως με εξαιρετικό hw.
Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος Μάνθος ανεβάζει δυνατές φωτογραφίες από τα Xiaomi Mi5 και Mi5s, που έχει πιο πολλές στο άλμπουμ του από το δεύτερο. Επειδή ψάχνομαι για Xiaomi ή LeEco Le Max 2 δηλαδή με καλή κάμερα και οπωσδήποτε snap, μπορεί να ανεβάσει κι άλλες με το Mi5 να γνωρίσουμε καλύτερα την ποιότητά του; Για την τιμή του είναι πάρα πολύ αξιόλογο σαν κάμερα και συμμαζεμένο σε διαστάσεις από το άλλο θηρίο πλην όμως με εξαιρετικό hw.

 

Aπο Κινα, μονο Mi5s, πολυ πολυ καλη καμερα.

Link to comment
Share on other sites

Aπο Κινα, μονο Mi5s, πολυ πολυ καλη καμερα.

Αυτό σκέφτομαι από αρκετά δείγματα που παρουσιάστηκαν αλλά βλέπω ότι και το Mi5 έχει δυνατότητες και αν είναι δυνατόν να δούμε περισσότερα δείγματα για να αποφασίσω. Βλέπω ότι όλα φοράνε πλέον δοκιμασμένες κάμερες της SONY με το Mi5s μάλλον να υπερέχει.

Link to comment
Share on other sites

@x_vagos_x

Ευχαριστούμε πολύ για τις χρήσιμες πληροφορίες. :-)

 

Βασικά την καλή φωτογραφία και το video της θέλω για αρχείο και όχι για social media. Για αρχείο ερασιτεχνικό...ή τόσο "επαγγελματικό" όσο μπορεί να δώσει ένα κινητό τηλέφωνο. Δεν είμαι τύπος που θα κουβαλήσω μαζί μου βιντεοκάμερα ή φωτογραφική μηχανή. Από εποχής iPhone 4s και μετά (5-5s-6 plus-6s plus) κάνω λήψεις μόνο με κινητό. Έχω κάνει ένα προσωπικό οικογενειακό αρχείο που με καλύπτει πλήρως. Αυτή είναι η ποιότητα που θέλω. Όχι υπερβολές.

 

Με τα μήλα όλα καλά μέχρι τώρα. Μέχρι που έφτασε ο κύριος Xiaomi και πέσαμε με τα μούτρα στον τοίχο! ΔΕΝ κάνει για φωτογραφίες που θα μπούν σε αρχείο. Για social οκ...αλλά εάν πάς να δείς το video ή την φωτό στην TV...απογοητεύεσαι άσχημα!

 

Αν σε ικανοποιούν τα μήλα, με το Nexus 5X θα είσαι υπερικανοποιημένος. Βουρ από εμένα.

 

Πάντως κι εγώ θέλω να δω δείγματα των Mi5(s).

Edited by Superuser
Link to comment
Share on other sites

@Vangelis_D9

Ξέχνα το Mi5.

Εφόσον δίνεις σημασία στην κάμερα τότε Mi5s και ΜΟΝΟΝ αυτό!

Ακόμα και σε αυτό...να κρατάς μικρό καλάθι...;-)

 

edit

Στο thread του mi5s υπάρχουν ελάχιστα δείγματα.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Ξέχνα το Mi5.

Εφόσον δίνεις σημασία στην κάμερα τότε Mi5s και ΜΟΝΟΝ αυτό!

Ακόμα και σε αυτό...να κρατάς μικρό καλάθι...;-)

Το έχω υπόψη μου το μέγεθος του καλαθιού αλλά κοιτάζω αυτά λόγω συνδυασμού τιμής, κάμερας, γερών specs κι ευχέρειας αν δεν μου αρέσουν οι rom τους να τις αλλάζω. Αλλιώς θα μάζευα τα λεφτά μόνο για LG, που θεωρώ ότι είναι η πιο κοντινή στα φωτογραφικά γούστα μου, αλλά την έχει πια φοβηθεί το μάτι μου με τις τόσες αστοχίες της και είναι κρίμα στην εταιρία. Τελειώνω το μάλλον οφτόπικ επειδή περιμένω να δω περισσότερες φωτό από ανεξερεύνητες ουσιαστικά συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Οι κάμερες που έχει βάλει μέχρι τώρα στις συσκευές της η xiaomi είναι κάτω του μετρίου.

 

Συμβουλή μου: περίμενε λίγο ακόμα την καλύτερη τιμή του 5s (εφόσον επιλέξεις Xiaomi). Απ'ότι φαίνεται από τα ελάχιστα μέχρι τώρα δείγματα που υπάρχουν από τους χρήστες (είμαι και εγώ στην κατηγορία που δεν πολυπιστεύω τα reviews...θέλω να δω φωτό από τον μέσο χρήστη) δείχνει να είναι πραγματικά καλή!

 

Υ.Γ όσο για τις rom...εάν δουλέψεις miui, συνήθως δεν φεύγεις εύκολα. :-)

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

...και πολύ καλά κάνεις (συμφωνώ στο "αστοχία" ΜΟΝΟ σε σχέση με τις κάμερες).

Οι κάμερες που έχει βάλει μέχρι τώρα στις συσκευές της είναι κάτω του μετρίου.

Συμβουλή μου: περίμενε λίγο ακόμα την καλύτερη τιμή του 5s (εφόσον επιλέξεις Xiaomi). Απ'ότι φαίνεται από τα ελάχιστα μέχρι τώρα δείγματα που υπάρχουν από τους χρήστες (είμαι και εγώ στην κατηγορία που δεν πολυπιστεύω τα reviews...) δείχνει ναι είναι πραγματικά καλή!

Είναι για μετά τις γιορτές επειδή από τότε περιμένω να πέσει ικανοποιητικά η τιμή του Mi5s και αν συμβεί αυτό τότε το τσιμπάω άμεσα. Δεν απορρίπτω ακόμα τα υπόλοιπα λόγω της τιμής τους. Και διαφωνώ περί "κάτω του μετρίου κάμερες" της LG γιατί όσα έχει ανεβάσει πχ ο Babil ήταν πάρα πολύ καλές φωτό. Δεν είναι μόνο η κάμερα, μετράει και ο φωτογράφος :cool:

 

Edit: πρόλαβες μπαγάσα και άλλαξες το τόπικ σου αλλά δεν διαφωνούμε. Να διευκρινίσω ότι αλλαγή rom δεν σημαίνει απαραίτητα να πάω πχ σε CM αλλά λόγω υποστήριξης και από την ελληνική κοινότητα να μπορώ με ευκολία να εναλλάζω τις δικές τους rom αν κάτι δεν μου αρέσει σε μια δεδομένη στιγμή. Και γιατί να μη δοκιμάζω CM ή Slim, αυτά να μπορώ να κάνω με ευκολία rollback. Για αυτό με ενδιαφέρουν τα συγκεκριμένα μοντέλα.

Edited by Vangelis_D9
Link to comment
Share on other sites

Αν σε ικανοποιούν τα μήλα, με το Nexus 5X θα είσαι υπερικανοποιημένος. Βουρ από εμένα.

 

Paok, όπως λέει και ο Dreamw, δεν κρίνουμε μόνο τη δική σου συσκευή. Το αν εσύ έχεις παλιά έκδοση φωτογραφικής δεν σημαίνει πως όλοι έχουν επιλέξει το ίδιο. Μπορεί και το V10 μου με Lollipop να ήταν πολύ γρήγορο, και μετά με Marshmallow να ήταν βαρύ κι ασήκωτο, και να λέω εγώ "Μα δεν καταλαβαίνω γιατί είναι αργό το Marshmallow V10 σας?! Το δικό μου Lollipop V10 είναι ταχύτατο!" :wacko:

 

 

Πάντως κι εγώ θέλω να δω δείγματα των Mi5(s).

 

Τι δεν καταλαβαινεις? για διαφορετικο firmware μιλαω...θα συννενοηθουμε εδω μεσα καμια φορα?

 

paok σελίδες επί σελίδων τώρα δεν μου απαντάς όμως και νομίζω μιλάω άδικα. Συμφωνείς ή διαφωνείς με τα λεγόμενά μου; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

οκ ολοι οι reviewers τα τσεπώνουν....το έχουμε καταλάβει καλύτερη κάμερα στο κόσμο σε κινητό αυτή την στιγμή έχει το 950...:lol::lol::lol::lol:

 

Επειδη βλεπω οτι ειρωνευεσαι...τα συγκριτικα τα ειδες φιλε μου? lumia 950 vs Galaxy S7?

o αλλος εκατσε και αφιερωσε χρονο για να τα κανει...

Αντι να καθεσαι και να γελας λοιπον θα σου προτεινα να κατσεις προσεκτικα και να τα μελετησεις.

Μετα ξαναελα παλι εδω και πες μας τη γνωμη σου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

paok σελίδες επί σελίδων τώρα δεν μου απαντάς όμως και νομίζω μιλάω άδικα. Συμφωνείς ή διαφωνείς με τα λεγόμενά μου; :rolleyes:

 

Γιατι εκανες καμια ερωτηση>?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...