Jump to content

[LG G4] Κολλημένο σε bootloop!!!


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι περισσότεροι μας εκεί καταλήγουμε μετά...αφού το g4 είναι ενα εξαιρετικο κινητό οταν λειτουργει απροβληματιστα,έτσι σε οτιδήποτε άλλο κι αν πάει κάποιος θα του φανεί πολύ λίγο μετά, οπότε ουσιαστικά ή op3 επιλέγει ή σ7 και σ7 edge . LG τέλος όσο και αν την γουσταραμε...

Μερικοί χαζουληδες αγοράζουμε ακόμα (βλέπε takaros31) :p :p :p

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου το εβγαλαν off απο την εγγυηση λογω υγρασιας.... πληρωσα και απο πανω 7 ευρω για να παρω το σαπακι πισω....

 

Θα κινηθω νομικα ,δεν εχω αλλη επιλογη. Σιγουρα ομως ποτε ξανα LG.

[sIGPIC][/sIGPIC]οσο λαθος και να κανει θα επιμενει

o,τι και να του πεις βρισκει απαντηση

ο,τι δικιο και να εχεις το χανεις -τι ειναι??

- Ο Μ***ΚΑΣ ( συχνα αναφερεται και ως ο "ανικητος".. )

Link to comment
Share on other sites

Μου το εβγαλαν off απο την εγγυηση λογω υγρασιας.... πληρωσα και απο πανω 7 ευρω για να παρω το σαπακι πισω....

 

Θα κινηθω νομικα ,δεν εχω αλλη επιλογη. Σιγουρα ομως ποτε ξανα LG.

 

Αυτό με την υγρασία νέα μόδα είναι?! Τι φάση..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την υγρασία νέα μόδα είναι?! Τι φάση..

Έχω αρχίσει και εγώ να το φοβάμαι αυτό... Εύκολη δικαιολογία και χωρίς να μπορώ να αποδείξω το αντίθετο...

Λες και έστω και λίγη δεν θα την πιάσει, ότι και να κάνεις εκτός και το δουλεύεις μόνο σε Κ.Σ.

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι μας εκεί καταλήγουμε μετά...αφού το g4 είναι ενα εξαιρετικο κινητό οταν λειτουργει απροβληματιστα,έτσι σε οτιδήποτε άλλο κι αν πάει κάποιος θα του φανεί πολύ λίγο μετά, οπότε ουσιαστικά ή op3 επιλέγει ή σ7 και σ7 edge . LG τέλος όσο και αν την γουσταραμε...

 

Πολύ σωστά. Υπέροχο τηλέφωνο αλλά πολύ λίγη η LG.

Link to comment
Share on other sites

Μου το εβγαλαν off απο την εγγυηση λογω υγρασιας.... πληρωσα και απο πανω 7 ευρω για να παρω το σαπακι πισω....

 

Θα κινηθω νομικα ,δεν εχω αλλη επιλογη. Σιγουρα ομως ποτε ξανα LG.

 

Ζήτα φωτογραφία από την υγρασία. Τουλάχιστον στην smartech της samsung σου δείχνουν από υπολογιστή τους φωτογραφία με το σημείο που έχει την υγρασία.

Link to comment
Share on other sites

Ζήτα φωτογραφία από την υγρασία. Τουλάχιστον στην smartech της samsung σου δείχνουν από υπολογιστή τους φωτογραφία με το σημείο που έχει την υγρασία.

 

αχαχαχαχαχχαχαχααχ αυτοι δεν παιζει να εχουν ουτε κατσαβίδια ρε αδερφε και συ θες ολοκληρη φωτο....για μολοτοφ ειναι τα σκουπίδια ακου να δεις το εβγαλαν για πεταμα οι αλητες ηταν που ηταν του το ειπαν και με δικαιολογια.ΚΑΜΙΑ ΤΥΧΗ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ LG

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Ζήτα φωτογραφία από την υγρασία. Τουλάχιστον στην smartech της samsung σου δείχνουν από υπολογιστή τους φωτογραφία με το σημείο που έχει την υγρασία.

 

αχαχαχαχαχχαχαχααχ αυτοι δεν παιζει να εχουν ουτε κατσαβίδια ρε αδερφε και συ θες ολοκληρη φωτο....για μολοτοφ ειναι τα σκουπίδια ακου να δεις το εβγαλαν για πεταμα οι αλητες ηταν που ηταν του το ειπαν και με δικαιολογια.ΚΑΜΙΑ ΤΥΧΗ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ LG

 

Η απολυτη τρολια θα ειναι να δειξουν φωτο απο την υγρασια, που εχει τραβηχτει απο το G4 :lol::lol::lol:

 

Μετα απο τα "rootαρισμενα" κινητα, ηρθαν και τα "υγρα" κινητα... Σε λιγο θα ερθουν και αυτα με τις σπασμενες οθονες (θα ειναι αυτα με το image retention/burn in , τα οποια θα τα σπανε με ενα σφυρακι που θα εχουν στο συρταρι :p )

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα νέα για την lg άρχισε και το 5x να bootlooparei (6p βράχος)

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα στο φτιάχνουν τελικά αυτο εχει σημασία ;)

Ναι αλλά την επισκευή θα την ονομάζουν αναβάθμιση λογισμικού έτσι επέκταση εγγύησης τέλος...

 

Στο τέλος τέλος σε λίγο καιρό θα παλιών είναι η συσκευή και πλέον ελάχιστα άτομα θα ασχοληθούν

Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα της υγρασίας: υπάρχουν 1 ή περισσότεροι δείκτες με την μορφή μικρού αυτοκόλλητου, που όταν περάσει ικανή υγρασία ή νερό αλλάζουν χρώμα και από άσπρα γίνονται κόκκινα ή ροζ.

Αν το κινητό ανοιχθεί και δεν έχουν αλλάξει χρώμα δεν μπορούν να στοιχειοθετήσουν νερό ή υγρασία.

Βέβαια το πιο απλό είναι να το ανοίξουν και με μια υγρή μπατονέτα να βρέξουν τον δείκτη-χαρτάκι.

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι μπορεί να κάνουν κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμείς φίλε πιστεύαμε πόσο σάπια εντοσθια έχει το κινητό που φτιάχνει η LG...ξεφτίλα...καμία σχέση η LG που ξέραμε όταν προσπαθούσε να εδραιωθεί την προηγούμενη δεκαετία με την σημερινή κατάσταση...ποιοτικός έλεγχος για τα σκυλιά και συμπεριφορά απαράδεκτη προς τον καταναλωτή.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Τα έχει κάνει μαντάρα η lg. Χτυπάει και το 5x και το V10 με bl.

Ντροπή και αίσχος το λιγότερο!

Να προσθέσω και g3 και Flex 2 και Κ10

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω και g3 και Flex 2 και Κ10

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

αυτα παθαίνεις όταν τσιγκουνεύεσαι μεχρι θανάτου στην ποιότητα κατασκευής εσωτερικών κυκλωμάτων :lol:

 

πραγματικα καλα να παθει

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμείς φίλε πιστεύαμε πόσο σάπια εντοσθια έχει το κινητό που φτιάχνει η LG...ξεφτίλα...καμία σχέση η LG που ξέραμε όταν προσπαθούσε να εδραιωθεί την προηγούμενη δεκαετία με την σημερινή κατάσταση...ποιοτικός έλεγχος για τα σκυλιά και συμπεριφορά απαράδεκτη προς τον καταναλωτή.

 

Η καλύτερη τοποθέτηση με κάλυψε απόλυτα. Δυστυχώς

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο με πηραν 2 φιλοι να παμε για καφε και να τους προτείνω τηλ να παρουν με κατι επιδοτήσεις που εσκασαν και φυσικα με την διαφορα να την καλυψουν και λενε εσυ ξερεις απο αυτα ο ενας ηθελε να παρει το Α3 και ο αλλος j5 ο ενας με λεει η διαφορα ειναι μικρη με το g5 να το παρω ρε φιλε και ο αλλος με λεει καλύπτω την διαφορα απο 190 στα 290 ανετα να παρω το g4???με επιασαν λυγμοί απο τα γελια

κανενα 5λεπτο τι επαθες ρε σταματα.....αχχαχχαχχααχαχαχ παρτε τα σαμσουνγκια και πολλα μην λετε αυτο μονο μπορσα να ξεστομίσω μετα ο τυπος με το g5 με λεει λες να παρω το hawai nexus 6p οπως εισαι του λεω.....ο πρωτος τελικα θα παρει Α3!!!!φυσικα μετα τους ειπα πως και τι και λενε ααααα ναιιιιι μακρυα απο τετοια!!αλλα ειχε πλακα η φαση!!τετοια συμπτωση και αυτο γιατι ειχε καλο ονομα με λιγα λεφτα να παιρνεις γαιδουρι τηλ αλλα φυσικα ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την υγρασία νέα μόδα είναι?! Τι φάση..

Το είχα πει εγώ.....λαμόγια είναι ....Και ο άλλος εδω μεσα τους υποστήριζε.....Θα έχουμε για πάντα εγγύηση λέει......μια ζωή.....(vamire666)

Ναι καλά!

Μήπως φταίει το LG backup πάλι? Λαμόγια....

 

Τέλος πάντων, σε όποιον λένε για υγρασία, ας απευθύνονται όπως ο φίλος μας (panthiras_mes) με καταγγελίες....μήπως και βγάλουνε άκρη.

Αν μπορείς panthiras_mes να μας πεις που έστειλες email κτλ. για να βοηθήσεις μελλοντικούς φίλους εδώ μέσα που θα έχουν "υγρασία" τα κινητά τους.

Μια πρώτη κίνηση πάντως είναι εδώ.: http://www.synigoros.gr

Αναφέρετε ακριβώς όλα τα γεγονότα, και ότι παθαίνει σε πάρα πολλούς και το γνωρίζεται από φόρουμ, κτλ. κτλ.

Edited by pank
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τωρα το σερβις απο οσο διαβαζω τρεχει και δεν φτανει να αλλαζει πλακετες. Μαλιστα εξαντλουνται και...επανακυκλοφορουν με καθυστερηση επισκευης.

 

Μεσα σε ολες αυτες τις συσκευες που ισως ειναι και εκατονταδες μεχρι τωρα, σκεφτηκατε ποτέ πως 1-2 περιπτωσεις υγρασιας ή ρουταρισματος που ειπε το σερβις μπορει να ειναι αληθινες. ?

 

Δεν προσπαθω να κανω το δικηγορο του διαβολου, αλλα τις προααλλες διαβαζα ενα αρθρο για μολυσμενες εφαρμογες στο playstore που περιειχαν trojans που μεταξυ αλλων ρουταρουν την συσκευη. (Godless, Ztorg, Libskin, Matrix, Rootnik Shuanet)

Θα μπορουσε δηλαδη εν αγνοια του χρηστη να εχει συμβει root απο μολυνση.

 

Οσον αφορα την υγρασια, διαβασα ακομη και τοποθετηση του κινητου στην καταψυξη για να παρει καποιος τα δεδομενα. (τυλιχθηκε αραγε με καποια ζελατινα πριν μπει, ή η χαμηλη θερμοκρασια που υγροποιει τον αερα, ειχε σαν αποτελεσμα την υγρασια στο αυτοκολλητο του κινητου που την ανιχνευει. ?

Με την αυξημενη υγρασια σε παραθαλασσιες περιοχες κλπ οπου η υγρασια μπορει να αγγιζει καθημερινα το 70-80%. ? Ο αδελφος μου παιρνει το κινητο στο μπανιο για να μην χανει κλησεις, αδιαφορωντας αν οι υδρατμοι αλλαξουν χρωμα στην αυτοκολλητη ταινια/αισθητηρα.

 

Θελω να πω με τα παραπανω πως οσο η Lg εχει αναφερει ελαχιστες περιπτωσεις υγρασιας και ρουταρισματος και δεν το εχει παγιωσει σε μεγαλη κλιμακα, οσο παραμενω δυσπιστος για την Lg (μονοι τους να τα ρουταρουν ή να βρεχουν τις ταινιες) αλλο τοσο παραμενω και για καποιον που εν αγνοια του (και οχι εσκεμμενα) αναφερει πως ο ιδιος δεν ρουταρε, ουτε το εριξε σε νερο. Ισως να προεκυψε απο καποιο trojan ή το κινητο να ηταν για αρκετο διαστημα σε περιβαλλον με υγρασια.

 

Μηπως ξερει και κανεις αυτες οι ταινιες/αυτοκολλητα εσωτερικα ποτε θα αλλαξουν χρωμα. ? Ποση υγρασια και ποσος καιρος χρειαζεται, για να χρωματιστουν. ?

 

Εγω ειμαι στην σκεψη να βαλω μεσα απο το καπακι, ενα φακελακι με σιλικονη που απορροφα την υγρασια. (ξερετε, αυτες τις μικρες συσκευασιες που υπαρχουν μεσα σε προιοντα που αγοραζουμε) Μηπως και απορροφουν ως καποιο βαθμο την υγρασια και γλυτωσω καποιο μελλοντικο τροπαριο απο την lg.

 

Υ.Γ.

Μην πεταχτει κανεις να με πει και εμενα υποστηρικτη της lg. :lol:

Ηδη εχω φαει ενα bootloop εδω και μηνες (εκανα hard reset μονος μου δεν πηγα σερβις) και ηδη η οθονη μου εχει ασχημο image retention για το οποιο θα πρεπει να αλλαχθει η οθονη.

Θα επισκεφθω και εχω το σερβις σε λιγο καιρο.

Edited by nemaki
Link to comment
Share on other sites

Το χω ξαναπει αλλα αν καποιος δε το'δε.... g flex 2 εχω εγω απλα γραφω στο νημα λογω bootloop. Εννοειται θα τους κυνηγησω ! Λες και δεν εχουμε αλλες δουλειες να κανουμε απο το να ασχολουμαστε με services μηνυσεις και μας περισσευει χρονος και ορεξη! Αλλα τι να κανεις? Δε γινεται αλλιως αν θες να βρεις το δικιο σου!

 

Γιαυτο ποτε ξανα lg . Πολυ κριμα γιατι g2 ,g3, g4 μου αρεσαν περισσοτερο απο s4 ,s5, s6 και επισης flex , v10 φοβερα σαν ιδεες ,αλλα δε γινεται ξαναλεω να πληρωνεις τοσα λεφτα απο το στερημα σου και να χαλας τη ζαχαρενια σου και απο πανω!

 

 

 

Δε ξαναπαιρνω lg που να πεσει στα 200 ευρω το v20 ! Ειναι μεγαλο ψυχολογικο να βλεπεις το κινητο να κανει ασταματητες επανεκινησεις! Ουτε με hard reset στρωνει εμενα

Edited by panosmaldini

[sIGPIC][/sIGPIC]οσο λαθος και να κανει θα επιμενει

o,τι και να του πεις βρισκει απαντηση

ο,τι δικιο και να εχεις το χανεις -τι ειναι??

- Ο Μ***ΚΑΣ ( συχνα αναφερεται και ως ο "ανικητος".. )

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια με τον χρήστη nemaki σκέφτομαι κι εγώ, γιατί τι κέρδος θα είχε η lg να γλυτώσε μερικές πλακέτες; Βέβαια τίποτα δεν αποκλείεται.

Πάντως όντως στο service πρέπει να έχουν τρελή δουλειά αφού μόνο για να κοιτάξουν το τηλέφωνο μου είπαν ότι έχει 7 μέρες αναμονή.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν προσωπικά παραδείγματα μερικών φίλον

 

 

Δεν προσπαθω να κανω το δικηγορο του διαβολου, αλλα τις προααλλες διαβαζα ενα αρθρο για μολυσμενες εφαρμογες στο playstore που περιειχαν trojans που μεταξυ αλλων ρουταρουν την συσκευη. (Godless, Ztorg, Libskin, Matrix, Rootnik Shuanet)

Θα μπορουσε δηλαδη εν αγνοια του χρηστη να εχει συμβει root απο μολυνση.

 

θα μπορούσαν αλλά θα έπρεπε

α) να είναι bootloader unlocked (που δεν ήταν)

 

b) θα έπρεπε να έχει έστω su binary sto bin η xbin φάκελο του συστήματος (που δεν ήταν... και να ήταν καθώς συσκευη ήταν με corrupted nand δεν θα μπορούσαν να το δουν (γιατί απλά δεν άνοιγε)

 

(δυο περιπτώσεις που έβγαλαν off την συσκευη λέγοντας rooted)

 

Οσον αφορα την υγρασια, διαβασα ακομη και τοποθετηση του κινητου στην καταψυξη για να παρει καποιος τα δεδομενα. (τυλιχθηκε αραγε με καποια ζελατινα πριν μπει, ή η χαμηλη θερμοκρασια που υγροποιει τον αερα, ειχε σαν αποτελεσμα την υγρασια στο αυτοκολλητο του κινητου που την ανιχνευει. ?

Με την αυξημενη υγρασια σε παραθαλασσιες περιοχες κλπ οπου η υγρασια μπορει να αγγιζει καθημερινα το 70-80%. ? Ο αδελφος μου παιρνει το κινητο στο μπανιο για να μην χανει κλησεις, αδιαφορωντας αν οι υδρατμοι αλλαξουν χρωμα στην αυτοκολλητη ταινια/αισθητηρα.

 

μαζί σου αλλά την μία φορά που το είπαν (όλο και ολο μια έτυχε ότι αφορά υγρασία (ένας πελάτης το έφερε λέγοντας ότι τον γείωσαν επειδι είχε υγρασία.. το ανοιξα.. ούτε αυτοκόλλητα ήταν ροζ ούτε καποια ζημιά από υγρασία

 

 

Μηπως ξερει και κανεις αυτες οι ταινιες/αυτοκολλητα εσωτερικα ποτε θα αλλαξουν χρωμα. ? Ποση υγρασια και ποσος καιρος χρειαζεται, για να χρωματιστουν. ?

αυτα καλα καλά ούτε με 95% υγρασία κοκκινίζουν (δωκιμασμενα) μεχρι να τα αγγίξει νερό δεν αλλάζουν χρώμα

 

Εγω ειμαι στην σκεψη να βαλω μεσα απο το καπακι, ενα φακελακι με σιλικονη που απορροφα την υγρασια. (ξερετε, αυτες τις μικρες συσκευασιες που υπαρχουν μεσα σε προιοντα που αγοραζουμε) Μηπως και απορροφουν ως καποιο βαθμο την υγρασια και γλυτωσω καποιο μελλοντικο τροπαριο απο την lg.

οχι δεν γλυτώνεις καθώς όταν αλλάξουν χρώμα δεν γυρνάνε πίσω

 

 

μάλλον απλά δεν έχουν μητρικές και δεν προλαβαίνουν και προσπαθούν να βγαλουν κάπως άκρη (γιατι ο τυπάκος που του είπαν οτι έχει υγρασία τους ανέφερε ότι θέλει να το επισκευάσει με χρέωση και απάντηση είναι δεν υπάρχει ανταλλακτικό και ίσος θα χρειαστεί να περιμένει ακόμη και 2 μήνες και βάλε

 

+ τωρα που το θεμα εχει και το 5x και το v10 και αρχισε και το g3 (συγκεκριμένο άντεξε αρκετά) flex 2 έχουν σίγουρα θέμα

Link to comment
Share on other sites

Για το φακελακι σιλικονης εννοουσα απο εδω και στο εξης ειτε το g4, ειτε σε καποιο επομενο κινητο απο καινουργιο, για να φρεναρουν την αλλαγη χρωματος. Δεν εννοουσα να ξεβαψουν παλι το αυτοκολλητο.

Απλα μιας και καποτε πολυ παλια θυμομουν την αλφα κοπυ της νοκια που εβγαζε σωρηδον τα κινητα εκτος εγγυησης επειδη ειχε αλλαξει χρωμα η ταινια, θυμαμαι την περιπτωση του κουμπαρου μου που τον εβγαλαν εκτος εγγυησης λογω αυξημενης υγρασιας. Οταν τους ειπε οτι το κινητο το φυλουσε σαν τα ματια του, τον ρωτησαν που μενει. Οταν απαντησε παλαιο φαληρο, του ειπαν πως η περιοχη λογω αυξημενης υγρασιας του εβγαλε το κινητο εκτος εγγυησης. Εκτοτε...ειχα μεινει με την εντυπωση πως αυτες οι ταινιες μεσα, μαλλον αλλαζουν χρωμα και με παρατεταμενη εκθεση σε περιβαλλον αυξημενης υγρασιας.

 

Αν οι ταινιες αλλαζουν χρωμα ΜΟΝΟ οταν πεσει νερο επανω τους, τοτε ακυρο τα φακελακια σιλικονης. Δεν θα βοηθησουν σε τιποτε, αν πεσει νερο μεσα στη συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

http://wccftech.com/nougat-kills-nexus-5x-bootloop/ χαχαχαχαχαχαχα αυτα και αν δεν γινονται κανενας κινεζακο θα εφαγε μείωση μισθου και κανει τρολιες στο φακτορυ

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πει εγώ.....λαμόγια είναι ....Και ο άλλος εδω μεσα τους υποστήριζε.....Θα έχουμε για πάντα εγγύηση λέει......μια ζωή.....(vamire666)

Ναι καλά!

Μήπως φταίει το LG backup πάλι? Λαμόγια....

.

 

Μια ζωη θα εχουμε εγγύηση.Οποιος ρίχνει στο κινητακι του υγρο καφε η βουτάει στη θάλασσα ή το βαζει στο ψυγείο για να γλυτώσει τα δεδομενα του δεν του φταει ουτε ο vamire666 ουτε η lg ουτε η procodia.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Κολλημένο σε bootloop!!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...