Jump to content

[LG G4] Κολλημένο σε bootloop!!!


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μικρό ποσοστό? Μάλλον εννοείς πως είναι μικρό το ποσοστό που ΔΕΝ έχει πέσει σε bootloop :D

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαλαρά παιδιά. Το ψήφισμα που έγινε δείχνει ότι λίγες είναι οι συσκευές που παρουσίασαν το πρόβλημα αυτό.

 

Και για να μην τα ξαναλεμε, το πρόβλημα είναι software

 

Αν είσαι τρολ σου βάζω 9/10, είσαι από τους καλούς.Αλλά επειδή μάλλον δεν είσαι, σου λεω σταματά το γιατί περισσότερο ζημιά κάνεις στην εταιρεία με αυτά που γράφεις παρα damage control.

Link to comment
Share on other sites

Αν και ψήφισα ότι το δικό μου δεν έπαθε bootloop τελικά δεν το γλύτωσα.Ενώ το είχα στο κομοδίνο χωρίς να το φορτίζω το πήρα να χαζέψω λίγο internet και ήταν κολλημένο.Δεν άκουσε ούτε από hard reset.Οπότε θα οδεύσει για procordia μεριά.Κρίμα και το γουστάρω πολύ αλλά το ξενέρωμα που έφαγα είναι ακόμη μεγαλύτερο.Όχι τίποτε άλλο αλλά έχω και τη γυναίκα μου να με δουλεύει.Bye bye από εμένα στην LG...
Link to comment
Share on other sites

αντε να πώ πάλι τον πόνο μου να ηρεμήσω.

 

Μετά απο 2 φορές που είχα πάθει bootloop παρτίδα 506 το είχα επαναφέρει με hard reset. κουτσά στραβά τουλάχιστον έκανα την δουλειά μου.

 

σήμερα ήταν παρατημένο πάνω στο τραπέζι και όταν αποφάσισα να ασχοληθώ μαζί του ήταν σβηστό. Δεν άκουγε με κανένα κουμπί η φορτιστή κλπ.

Αφού αφαίρεσα την μπαταρία για κάνα 10 λεπτό, μετά άναψε με φυσικά να είναι κολλημένο στο bootloop.

 

Τελικά αυτή την φορά δεν επανήλθε μετά απο 3-4 απανωτά hard reset .

 

αύριο πρωί πρωί με την δροσούλα θα πάει και το δικό μου procordia.

 

ούφ ξέσκασα ....

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια εδωσα το πρωτο g4 μετα το bootloop και αφου μου άλλαξαν πλακέτα

πηρα ενός φιλου παλι g4 το οποιο ηταν 7 μηνων δεν εχει παρουσιασει κατι για να δουμε ,δεν βαζω μυαλο με τιποτα χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το άφησα στο service... Αύριο παραλαμβάνουν πλακέτες και μέχρι την Τετάρτη θα είναι έτοιμο... Για την ιστορία είναι η 511 version

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00AD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα . Θα μοιραστώ και εγω τις "εμπειριες" μου σχετικα με bootloop σε lg g4. Το αγορασα φλεβαρη με παρτιδα 511 και παθαινω bootloop τη 1η μερα των διακοπων μου , 1η ιουλιου . Επιστρεφω Αθηνα το παω στον γερμανο και μου το κανουν hard reset και υστερα λειτουργησε κανονικα. Μετα απο 1 βδομαδα ενω ολα ηταν μια χαρα , ξαφνικα το ξαναεπαθε και δεν ανοιξε ουτε με hard reset παλι στο γερμανο. Ετσι αναγκάστηκα να παρω την lg ημερα παρασκευη.Ηρθαν το παρελαβαν δευτερα πρωι και σημερα παλι δευτερα( μια βδομαδα μετα) ειναι ετοιμο .Περιμενω να μου το φερουν αυριο-μεθαυριο καθως η procordia θα το στειλει σημερα στα κεντρικα. Μου τοποθετησαν πλακετα 607 και με ενημερωσαν οτι υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα να το ξαναπαθει αυτο . Εκτος οτι LG δεν ξαπαιρνω ουτε στιλο , ειμαι τελειως απογοητευμενος με τη πολιτικη αυτης της εταιριας. Εφοσον η επισημη LG παραδεχτηκε το λαθος της για ποιο λογο δεν κανουν σε ολους αντικατασταση κινητων; Ξερω τεραστιο οικονομικο πληγμα για αυτους αλλα δεν θα ηταν προτιμοτερο; απτο να αλλαζουν καθε μερα δεκαδες; χιλιαδες; πλακετες σε κινητα; Τι να πω εγω παντως εαν το ξαναπαθω θα απαιτησω αντικατασταση διοτι ειναι ανεπιτρεπτο καλοκαιριατικα να φοβασαι να πας διακοπες μη μεινεις χωρις κινητο η ακομα σημαντικοτερο μη σου συμβει εν ωρα αναγκης πχ με δουλεια ...απλα απαραδεκτοι. Edited by nasosg7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα . Θα μοιραστώ και εγω τις "εμπειριες" μου σχετικα με bootloop σε lg g4. Το αγορασα φλεβαρη με παρτιδα 511 και παθαινω bootloop τη 1η μερα των διακοπων μου , 1η ιουλιου . Επιστρεφω Αθηνα το παω στον γερμανο και μου το κανουν hard reset και υστερα λειτουργησε κανονικα. Μετα απο 1 βδομαδα ενω ολα ηταν μια χαρα , ξαφνικα το ξαναεπαθε και δεν ανοιξε ουτε με hard reset παλι στο γερμανο. Ετσι αναγκάστηκα να παρω την lg ημερα παρασκευη.Ηρθαν το παρελαβαν δευτερα πρωι και σημερα παλι δευτερα( μια βδομαδα μετα) ειναι ετοιμο .Περιμενω να μου το φερουν αυριο-μεθαυριο καθως η procordia θα το στειλει σημερα στα κεντρικα. Μου τοποθετησαν πλακετα 607 και με ενημερωσαν οτι υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα να το ξαναπαθει αυτο . Εκτος οτι LG δεν ξαπαιρνω ουτε στιλο , ειμαι τελειως απογοητευμενος με τη πολιτικη αυτης της εταιριας. Εφοσον η επισημη LG παραδεχτηκε το λαθος της για ποιο λογο δεν κανουν σε ολους αντικατασταση κινητων; Ξερω τεραστιο οικονομικο πληγμα για αυτους αλλα δεν θα ηταν προτιμοτερο; απτο να αλλαζουν καθε μερα δεκαδες; χιλιαδες; πλακετες σε κινητα; Τι να πω εγω παντως εαν το ξαναπαθω θα απαιτησω αντικατασταση διοτι ειναι ανεπιτρεπτο καλοκαιριατικα να φοβασαι να πας διακοπες μη μεινεις χωρις κινητο η ακομα σημαντικοτερο μη σου συμβει εν ωρα αναγκης πχ με δουλεια ...απλα απαραδεκτοι.

 

το μονο που μπορω να σκεφτω με αυτη την τακτικη ειναι οτι εχουν βρει λυση και θα την παρουμε με αλλαγη λογισμικου και παμε στην Ν και απλα κερδιζουν χρονο!!αυτο φυσικα για το software τωρα τα hardware απο τι καταλαβα βγαινει μετα απο τρελες θερμοκρασιες κατι που παλι φανταζομαι θα περιορίσουν μετα απο αλλαγη παλι λογισμικού της Ν ωστε να ειναι σε νορμαλ επιπεδα στις θερμοκρασιες της συσκευης και να μην το βγαζει......αν το ποσοστο πεσει αισθητά με το software solution και ειναι της ταξεως του 5-10% ανα το κοσμο τοτε θα εχει σώσει λιγο την φαση!!!τι να πω δεν παει πουθενα αλλου το μυαλο μου γιατι οπως δειχνει η φαση αργα η γρηγορα ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΥΣΚΕΥΕΣ καποια στιγμη θα το παθουν!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

...Εφοσον η επισημη LG παραδεχτηκε το λαθος της για ποιο λογο δεν κανουν σε ολους αντικατασταση κινητων; Ξερω τεραστιο οικονομικο πληγμα για αυτους αλλα δεν θα ηταν προτιμοτερο; απτο να αλλαζουν καθε μερα δεκαδες; χιλιαδες; πλακετες σε κινητα; ...

 

Ειτε το προβλημα ειναι software, ειτε hardware (στην πλακετα) τι θα ωφελουσε (οσον αφορα το bootloop) να σου αλλαξουν ολοκληρο το κινητο. ? Παλι το ιδιο δεν θα παθαινες. ?

Link to comment
Share on other sites

Ειτε το προβλημα ειναι software, ειτε hardware (στην πλακετα) τι θα ωφελουσε (οσον αφορα το bootloop) να σου αλλαξουν ολοκληρο το κινητο. ? Παλι το ιδιο δεν θα παθαινες. ?

 

 

...προφανώς εννοεί άλλο μοντέλο κινητού ο φίλος.

 

Αλλά και άλλο μοντέλο, τι θα κερδίσουμε..... αφου LG θα είναι πάλι.... (κάτι ακούγεται για bootloop στο V10....)

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε άμα έκαναν αντικατάσταση με άλλο κινητό ακόμα και με ανωτέρω όπως το v10 και την διαφορά από μεριας μας δεν θα υπήρχε αυτή η κατά κραυγή από τον κόσμο, τώρα με το θέμα bootloop πρέπει να είναι μόνο στο g4 και όχι στο v10 τώρα αν έπαθαν καμία 20αρια δεν υπάρχει πρόβλημα με προβληματική συσκευή όπως είναι το δικό μας και άλλες συσκευές παθαίνουν bootloop φίλος μου έπαθε σε Samsung note 3 και; δεν λέει τίποτα, δεν είναι το ίδιο με αυτό που γίνεται στα δικά μας που φεύγουν εκατοντάδες για σέρβις παγκόσμια
Link to comment
Share on other sites

Εδώ φαίνεται η δύναμη ενός δυνατού brand name.Το αποσύρεις ή ανακαλείς το μοντέλο λόγω των διαφόρων αστοχιων που προέκυψαν ,τελικώς στηρίζεις τον πελάτη και αυτός λογικά σε ξανά τιμά λόγω της σωστής αντιμετώπισης του.Τώρα η lg έχασε τεράστιο πελατολόγιο σε παγκόσμιο επίπεδο.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή ταλαιπωρούμαστε όλοι μας, έχει παρουσιαστεί το πρόβλημα σε εκδόσεις Android lollipop 5.1?

Προσωπικά άρχισαν τα προβλήματα αφότου έκανα το update σε 6.0 marshmallow.

Το περιμένω 3ή φορά να μου έρθει από procordia.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ φαίνεται η δύναμη ενός δυνατού brand name.Το αποσύρεις ή ανακαλείς το μοντέλο λόγω των διαφόρων αστοχιων που προέκυψαν ,τελικώς στηρίζεις τον πελάτη και αυτός λογικά σε ξανά τιμά λόγω της σωστής αντιμετώπισης του.Τώρα η lg έχασε τεράστιο πελατολόγιο σε παγκόσμιο επίπεδο.

 

Φίλε μου το ανθρώπινο είδος ξεχνά εύκολα αλλά και αναγκαστικά.

 

Μπορεί να μην ξαναπάρουν για ένα διάστημα Lg συσκευή αλλά σε κάποια επόμενη θα ξανα αγοράσουν, είτε γιατί θα είναι καλύτερη από άλλων είτε γιατί οι άλλοι θα κάνουν πατατιά. Μην ξεχνάμε...με το G3 πόσος κόσμος ταλαιπωρήθηκε με τα restarts με τα ραγισμένα πλαστικά του. Και όμως μόλις έβγαλε το G4 το οποίο περαν του προβλήματος του ( το οποίο προφανώς και δεν το ηξερε ο κοσμος όταν το αγόραζε) ήταν και είναι φοβερό κινητό βαση χαρακτηριστικών και χρήσης, το αγόρασαν σα να μην είχε γίνει τιποτα με το G3.

 

Το ιδιο και όσοι αγοράσαμε το V10 ενώ παρακολουθούσαμε το πρόβλημα του G4 και τη πιθανότητα ύπαρξης του και στο V10.

 

Άλλωστε παγκόσμια είναι λίγες οι εταιρίες κατασκευης κινητών οπου μπορείς να εχεις επιλογες και πρόσβαση αγοράς. Και μην ξεχνάμε τη δευτερα κανει πατατα η μια εταιρια την τριτη η άλλη και ετσι εχουμε μετακινηση αγοραστικου πληθυσμού αλλα και επιστροφή του στις ιδιες και ιδιες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή ταλαιπωρούμαστε όλοι μας, έχει παρουσιαστεί το πρόβλημα σε εκδόσεις Android lollipop 5.1?

Προσωπικά άρχισαν τα προβλήματα αφότου έκανα το update σε 6.0 marshmallow.

Το περιμένω 3ή φορά να μου έρθει από procordia.

 

3 φορά γιατί ρε φίλε?μ τι παρτίδα ήταν ή πλακέτα που σου έβαλαν??λογικά είχες σίγουρα σειρά 60* όπου από την 600 και πάνω αν σου παρουσιαστεί στρώνει με ένα απλό hard reset.. τι το στελνετε 3 και 4 φορές δεν μπορώ να καταλάβω. Φιλικά πάντα.!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΙΝ 20 ΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΑΠΟ ΣΕΙΡΑ 5+ ΣΕ 606 ΠΛΑΚΕΤΑ,. ΟΠΌΤΕ ΛΟΓΙΚΆ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΎΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΦΟΡΕΣΟΥΝ ΤΗΝ 607,Ε ΚΑΙ? ΘΑ ΛΥΘΕΊ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ? ΜΕ LOLLIPOP 5.1 ΛΎΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ? ΞΈΡΕΙ ΚΑΝΕΊΣ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε σκεφτεί μήπως δεν αλλάζουν πλακέτες πάρα μόνο με κάποιο τρόπο αλλάζουν τους κωδικούς s/n από την πλακέτα και τα ξανά στέλνουν πίσω
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε σκεφτεί μήπως δεν αλλάζουν πλακέτες πάρα μόνο με κάποιο τρόπο αλλάζουν τους κωδικούς s/n από την πλακέτα και τα ξανά στέλνουν πίσω

 

δεν γινεται αυτο....ειναι ποινικο αδίκημα σκεψου πως ειναι ακριβως ιδιο με τα οπλα εχουν δηλωμένα τα νουμερα και συ πας και τα αλλαζεις...αν απο μια συσκευη με συγκεκριμενο s/n γινει μια τροκρατικη ενεργεια ειναι σαν να γινεται ουσιαστικα το ιδιο!!!τραβηγμένο παραδειγμα απλα στο εκανα οσο ποιο λιανα μπορουσα ασε που και αν τεχνικος δεν ειμαι αλλα νομιζω δεν ειναι εφικτό

Edited by KIRIS

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται αυτο....ειναι ποινικο αδίκημα σκεψου πως ειναι ακριβως ιδιο με τα οπλα εχουν δηλωμένα τα νουμερα και συ πας και τα αλλαζεις...αν απο μια συσκευη με συγκεκριμενο s/n γινει μια τροκρατικη ενεργεια ειναι σαν να γινεται ουσιαστικα το ιδιο!!!τραβηγμένο παραδειγμα απλα στο εκανα οσο ποιο λιανα μπορουσα ασε που και αν τεχνικος δεν ειμαι αλλα νομιζω δεν ειναι εφικτό

Ποιο πιθανό είναι να είναι είδη ελαττωματικές οι πλακέτες που βάζουν γι'αυτό βγάζουν ξανά πρόβλημα. Γιατί απλά δεν ξέρουν τι να κάνουν και αυτή είναι η μόνη λύση με μικρό κόστος για την lg. Εγώ απορώ γιατί δεν έχουν φάει ακόμα μήνυση με τόσο κόσμο που έχει το πρόβλημα και η lg πετάει χαρταετό!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΙΝ 20 ΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΑΠΟ ΣΕΙΡΑ 5+ ΣΕ 606 ΠΛΑΚΕΤΑ,. ΟΠΌΤΕ ΛΟΓΙΚΆ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΎΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΦΟΡΕΣΟΥΝ ΤΗΝ 607,Ε ΚΑΙ? ΘΑ ΛΥΘΕΊ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ? ΜΕ LOLLIPOP 5.1 ΛΎΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ? ΞΈΡΕΙ ΚΑΝΕΊΣ?

 

Με lollipop 5.1 , μπορουμε να πουμε οτι λυνεται. (φυσικα και εχεις τις ιδιες πιθανοτητες να παθεις bootloop, ομως μπορεις να επαναφερεις μονος σου το κινητο. ) Αλλα δεν ειναι σοβαρη λυση. Πρωτον διοτι χανεις την εγυυηση, δευτερον γιατι μειωνεις σημαντικα την επιδοση της συσκευης. Τουλαχιστον ομως μπορεις να ανακτησεις τα αρχεια σου απο μεσα...

(μιλαω για το ilapo fix που δουλευει μονο στο 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.να αναφερω και εγω την εμπειρια μου με το lgg4.αγορασμενο τον αυγουστο του 15.φλεβαρη το πρωτο bootloop.παιρνω lg μου λενε να κανω hardreset

Κανω ανοιγει το τηλεφωνο μετα απο 2 μερες bootloop παλι και δεν ανοιγει ουτε με hard reset.το στελνω procordia μετα απο μερες παραλαμβανω επικοινωνω μαζι τους και μου λενε οτι δεν θα αντιμετωπισω παρομοιο προβλημα κ αλλαχτηκε η πλακετα με πιο καινουργια εκδοση..ολα καλα ,μεχρι τον ιουλιο...παλι bootloop δεν επανερχεται ουτε με hardreset.το στελνω παλι procordia και ζηταω αντικατασταση του τηλεφωνου.μου λενε οτι επειδη ειναι παραεισαγωγης δεν γινεται αντικατασταση παρα μονο σερβις.την ωρα που απο τα κεντρικα της lg με ενημερωσαν οτι κατι τετοιο δεν ισχυει.ελα ομως που εγω το ειχα αγορασει απο ελληνικο καταστημα...ενημερωνω την τηλεφωνητρια και μου ζηταει να περιμενω...απο καποιον προφανως πηρε γραμμη και μου λεει το ανηκουστο!!!!δεν μπορει να γινει λεει αντικατασταση γιατι η ηλεκτρονικη οπου αγορασα το κινητο εκλεισε!!!και οτι απλα θα αλλαχτει παλι η πλακετα!!!ειναι απαραδεκτο αυτο που συμβαινει!!μας κοροιδευουν κανονικοτατα.σιγουρα επισκευαζουν τις πλακετες και απλα τις ανακυκλωνουν στα τηλεφωνα μας..θελω να κανω καταγγελεια να βρω το δικιο μου.θα μπορουσα να το πουλησω να παρω αλλο αλλα δε θελω να τους χαρηστω.τα νευρα μου εχουν γινει κροσια.τι μπορω να κανω.μεχρι κ νομικα ειμαι διατεθημενος να κινηθω κ ας μην με συμφερει φυσικα οικονομικα.αλλα ετσι για το ****το γιατι την κοροιδια δεν την αντεχω.ειχαν βρει σαν προφαση για την μη αντικατασταση της συσκευης οτι ειναι παραεισαγωγης οταν δεν το δεχεται η ιδια η lg και μολις τους ανακοινωσα οτι ειναι απο ελληνικο καταστημα ψαξαν αλλη δικαιολογια.απαραδεκτοι.φυσικα χασανε πολλους πελατες και θα χασουν σιγουρα κ αλλους!!ουτε ακουστικα δεν προκειται να ξαναπαρω...οχι κινητα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.να αναφερω και εγω την εμπειρια μου με το lgg4.αγορασμενο τον αυγουστο του 15.φλεβαρη το πρωτο bootloop.παιρνω lg μου λενε να κανω hardreset

Κανω ανοιγει το τηλεφωνο μετα απο 2 μερες bootloop παλι και δεν ανοιγει ουτε με hard reset.το στελνω procordia μετα απο μερες παραλαμβανω επικοινωνω μαζι τους και μου λενε οτι δεν θα αντιμετωπισω παρομοιο προβλημα κ αλλαχτηκε η πλακετα με πιο καινουργια εκδοση..ολα καλα ,μεχρι τον ιουλιο...παλι bootloop δεν επανερχεται ουτε με hardreset.το στελνω παλι procordia και ζηταω αντικατασταση του τηλεφωνου.μου λενε οτι επειδη ειναι παραεισαγωγης δεν γινεται αντικατασταση παρα μονο σερβις.την ωρα που απο τα κεντρικα της lg με ενημερωσαν οτι κατι τετοιο δεν ισχυει.ελα ομως που εγω το ειχα αγορασει απο ελληνικο καταστημα...ενημερωνω την τηλεφωνητρια και μου ζηταει να περιμενω...απο καποιον προφανως πηρε γραμμη και μου λεει το ανηκουστο!!!!δεν μπορει να γινει λεει αντικατασταση γιατι η ηλεκτρονικη οπου αγορασα το κινητο εκλεισε!!!και οτι απλα θα αλλαχτει παλι η πλακετα!!!ειναι απαραδεκτο αυτο που συμβαινει!!μας κοροιδευουν κανονικοτατα.σιγουρα επισκευαζουν τις πλακετες και απλα τις ανακυκλωνουν στα τηλεφωνα μας..θελω να κανω καταγγελεια να βρω το δικιο μου.θα μπορουσα να το πουλησω να παρω αλλο αλλα δε θελω να τους χαρηστω.τα νευρα μου εχουν γινει κροσια.τι μπορω να κανω.μεχρι κ νομικα ειμαι διατεθημενος να κινηθω κ ας μην με συμφερει φυσικα οικονομικα.αλλα ετσι για το ****το γιατι την κοροιδια δεν την αντεχω.ειχαν βρει σαν προφαση για την μη αντικατασταση της συσκευης οτι ειναι παραεισαγωγης οταν δεν το δεχεται η ιδια η lg και μολις τους ανακοινωσα οτι ειναι απο ελληνικο καταστημα ψαξαν αλλη δικαιολογια.απαραδεκτοι.φυσικα χασανε πολλους πελατες και θα χασουν σιγουρα κ αλλους!!ουτε ακουστικα δεν προκειται να ξαναπαρω...οχι κινητα...

 

μιλα με ενα δικηγόρο εφόσον θες να πας νομικα και το αντέχεις και αυτος θα σου πει τι να κανεις και αν υφίσταται λυση συμφωνα με τα ψηλά γράμματα της lg....παλιοτερα την εψαξαν καποια παιδια με τον συνήγορο του πολίτη αλλα δεν ακούσαμε νεα τους ποτε και δεν ξερουμε την κατάληξη!!σε νιωθουμε αλλα εδω μεσα για τετοια νομικα θεματα δεν θα βρεις λυση εδω απλα αναφέρουμε οτι μας βίασε η lg, με 400 ευρω, εμενα τουλάχιστον με τοσο με πηρε!!!καλη τυχη αδερφε....και αν δικαιωθείς νομιζω πως με το δεδικασμένο θα ακολουθήσουν πολλα βιασμένα παιδια απο εδω μεσα!!και επειδη ξερω πως θα γραψεις αν καποιος αλλος θελει να ερθει μαζι σου και τα λοιπα και τα λοιπα....σου λεω εγω εχει γινει και παλιοτερα αυτη η κίνηση και δεν βγηκε ακρη τζαμπα θα μπεις στο κοπο.....οι τσαρλατανοι της LG-PROCORDIA εχουν κερδισει τον αγωνα!!!πουλατο και μεις θα αναμένουμε το επομενο παλικάρι εδω να λεει τον πονο του ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ τον καταλαβαινουμε!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο! Τι ρόλο βαράει που έκλεισε η Ηλεκτρονική ?? Μην κάνεις πίσω με τίποτα. Η εταιρεία έκλεισε πρόσφατα και όχι τότε που το αγοραζες ;)

Βάλε νομικό να τους τριξεις τα δόντια, θα έχεις σίγουρα θετικό αποτέλεσμα.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Κολλημένο σε bootloop!!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...