Jump to content

Samsung Galaxy A5 (2016 edition)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

...

Ερώτηση: υπάρχει τρόπος να εγκαταστήσω το ραδιόφωνο του S3 neo (HybridRadio.apk) στην συσκευή; Όταν το δοκίμασα, το αναγνωρίζει σαν ενημέρωση της υπάρχουσας ενσωματωμένης εφαρμογής και τελικά δεν το εγκαθιστά.

Ευχαριστώ

 

Μήπως γνωρίζει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας.

Για πείτε μου λίγο, από ένταση στο ηχείο και στο εξωτερικό ακουστικό πως τα πάει; (ακούγεται πχ αν είσαι πάνω σε μότο; )

 

Notification led έχει ;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

παιδια για φωτογραφια πανοραμα παταμε μονο πανοραμα?? η κανω και καποια αλλη ρυθμιση?? ειναι τοσο μικρη που φαινεται ελαχιστα... και κατι ακομα φωτογραφια 360° γινεται με καποια εφαρμογη??
Link to comment
Share on other sites

Φίλε καλησπέρα...το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με το ίδιο ακριβώς τηλέφωνο αντιμετώπησα και εγώ.

Προσπάθησα μόνος με την βοήθεια εδώ των παιδιών και του youtube μήπως μπορέσω και το ξεκλειδώσω αλλά έφτανα στο 80% των βημάτων και δεν συνέχιζε (εδώ το βιντεάκι)

με αποτέλεσμα να το πάω στην Samsung για να μου το ξεκλειδώσει και να μου χρεώσει με το έτσι θέλω 23 ευρώ. Edited by makouin
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αν μπορείτε πέιτε και τις εντυπώσεις σας από την 6αρα,θα βοηθήσετε πολύ κόσμο που θέλει να πάρει το κινητό.

Εμενα μου φαινονται ολα πιο γρηγορα. Οχι καμια τρομερη αλλαγη αλλα νομιζω σε ολα ανταποκρινεται πιο γρηγορα. Και οι αλλαγγες στο περιβαλλον κι αυτες ειναι πολυ καλες. Συνολικα αψογη η συσκευη. Δε ζοριζεται πουθενα οτι και να γινει. Κατοχος 3μηνες και κατι και δε μετανιωσα ουτε δευτερολεπτο για την αγορα αυτη!

Link to comment
Share on other sites

Χίλια ευχαριστώ φίλε μου, το έκανα όπως το βίντεο και όλα πήγαν καλά…!!!

Ευχαριστώ πολύ για όλα…!!!

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως θα το κανει μονο του απο το update καποια στιγμη λογικα! Απ'οσο ξερω...αν εχεις rootαρει ομως το κινητο τοτε το update δεν δουλευει. Αν ξερει καποιος αν γινεται να ξερουταρουμε το τηλεφωνο και να την περασουμε απο το update ας μας πει. Αλλιως φλασαρισμα με ODIN! Edited by gakis1976
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση ακόμα. ... πως θα βρω ποια rom φοράει το κινητό μου ?

 

Πας 1-Ρυθμισεις 2-Πληροφοριες Συσκευης 3-Πληροφοριες Λογισμικου και βλεπεις!

Link to comment
Share on other sites

Απλά για ενημέρωση να αναφέρω ότι μετά το χθεσινό update του paypal app ο αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων δουλεύει πλέον στην εφαρμογή. Επίσης δοκιμασμένα δουλεύει και για την εφαρμογή της Εθνικής αλλά και αυτή της revolut. Μόνο στο app της winbank αρνείται ακόμα να δουλέψει. Edited by miliospap
Link to comment
Share on other sites

Δεν επιτρέπεται η χρήση δαχτ.αποτυπωματος απο την πολιτική ασφαλείας!!!!κουφο??στην 6. Γιατί??το έχει κανείς άλλος αυτό?

Γνωστή χαζομάρα της google.

Εμένα προσωπικά με είχε σπάσει πολύ...

 

Να ξέρετε όμως πως όσοι έχουν θέμα με το fingerprint sensor που δε ξεκλειδώνει με το δάχτυλο και ζητάει μοτίβο στην 6 (πολύ σπαστικό και λόγος που είχα δώσει τα S7/G5 που είχα πάρει) επιτέλους υπάρχει λύση χωρίς ρουτ.

Όποιον τον ενδιαφέρει να μου πει να τη ποστάρω

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Γνωστή χαζομάρα της google.

Εμένα προσωπικά με είχε σπάσει πολύ...

 

Να ξέρετε όμως πως όσοι έχουν θέμα με το fingerprint sensor που δε ξεκλειδώνει με το δάχτυλο και ζητάει μοτίβο στην 6 (πολύ σπαστικό και λόγος που είχα δώσει τα S7/G5 που είχα πάρει) επιτέλους υπάρχει λύση χωρίς ρουτ.

Όποιον τον ενδιαφέρει να μου πει να τη ποστάρω

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ενδιαφερομαι. Για πες .... :)

Link to comment
Share on other sites

Γνωστή χαζομάρα της google.

Εμένα προσωπικά με είχε σπάσει πολύ...

 

Να ξέρετε όμως πως όσοι έχουν θέμα με το fingerprint sensor που δε ξεκλειδώνει με το δάχτυλο και ζητάει μοτίβο στην 6 (πολύ σπαστικό και λόγος που είχα δώσει τα S7/G5 που είχα πάρει) επιτέλους υπάρχει λύση χωρίς ρουτ.

Όποιον τον ενδιαφέρει να μου πει να τη ποστάρω

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δωσε μας πληροφοριες φιλε γιατι οντως ειναι λιγο χαζο να εχεις συσκευη με δακτυλικα αποτυπωματα και να την ξεκλειδωνεις με μοτιβο...

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα η μαρς. Αυστριακό. Συμπεράσματα αργότερα.

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλά για ενημέρωση να αναφέρω ότι μετά το χθεσινό update του paypal app ο αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων δουλεύει πλέον στην εφαρμογή. Επίσης δοκιμασμένα δουλεύει και για την εφαρμογή της Εθνικής αλλά και αυτή της revolut. Μόνο στο app της winbank αρνείται ακόμα να δουλέψει.

 

Ωραίος και με ενδιέφεραν αυτά. :)

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ελαφρά πιο γρήγορο το κινητό με μαρς αλλά ίσως παίζει ρόλο και το clean install....

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται. Η μόνη επιλογή να χρησιμοποιήσεις άλλο φορτιστή.

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A5 (2016 edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...