Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοείς κάτι τετοιο?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6602014#post6602014

(από την πρώτη σελίδα το αντέγραψα... :p)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά έχω μπερδευτεί με τις ρομς..

Πέραν της multi, της οfficial China και της dev china, υπάρχει και global official από ότι βλέπω?

Τι διάφορες έχει από την China official, πέραν των προεγκατεστημενων gapps?

Και κυρίως, πως την βάζουμε? Απλά την κατεβάζουμε και την περνάμε με updater? Ή θέλει πρώτα unlock bootloader??

 

Απ'οτι εχω καταλαβει τουλαχιστον, τη global ΔΕΝ την περνας απο τον updater. Πρεπει να το συνδεσεις με windows pc.

 

Και οχι, δε χρειαζεται unlock. Ουτε ειναι rootαρισμενη.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Που ακριβώς μπορώ να βρω link να την κατεβασω? Πρέπει να κάνω κάποιο wipe με κάποιον τρόπο πριν τη βάλω η απλά την περναω πάνω από την official China που έχω?

Μηπως ξερεις αν εχει ρουτ από μόνη της?

 

Την κατεβάζεις από εδώ: http://en.miui.com/extra.php?mod=rom/download&r=301&mobile=no#438

 

Το wipe γίνεται αυτόματα. Οδηγίες εγκατάστασης εδώ: http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html

Link to comment
Share on other sites

Την κατεβάζεις από εδώ: http://en.miui.com/extra.php?mod=rom/download&r=301&mobile=no#438

 

Το wipe γίνεται αυτόματα. Οδηγίες εγκατάστασης εδώ: http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html

Αυτό που λέει οτι με τα 32bit windows υπάρχει θέμα ισχύει; Όσοι το κάνατε εδώ έχετε 64bit windows?

OnePlus 8T KB2000 12/256 Global

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μπερδευτεί. Έχω κάνει λογαριασμό miui στον υπολογιστή και εκανα αιτηση για ξεκλειδωμα.και σήμερα παρέλαβα το κινητο. Ο αριθμός κινητού που εβαλα ήταν της voda .τώρα που ήρθε το κινητό ενεργοποίησα το miacount αλλά μου έβαλε τον αριθμό της άλλης μου κάρτας cosmote που έχω. Τι γίνεται τώρα ; Θα έχω κάποιο πρόβλημα;
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Οχι, ο αριθμός δεν παίζει ρόλο, τον ζητάνε γιά επιβεβαίωση μόνο και για μελλοντική ασφάλεια. Τώρα οποίος έχει πρόβλημα με ξεκλειδωμα δοκιμάσετε να κάνετε επιβεβαίωση λογαριασμού με email, SMS η οτιδήποτε, όχι με το μήνυμα κατά την δήλωση αλλά από τον λογαριασμό mi. Μπείτε στο λογαριασμό από το PC και συμπλήρωστε όλα τα στοιχεία και κάντε επιβεβαίωση.

Εγώ είχα λογαριασμό από την ψηφοφορία για την Ελλάδα και δεν είχα πολλά μηνύματα 2-3, στην αίτηση έγραψα ότι θέλω να βάλω ελληνική ρομ και έβαλα κινητό wind, την δεκάτη μέρα μπήκα πάλι εκεί που κάνουμε αίτηση χωρίς να κάνω τίποτα και μετά από δύο ώρες μου ήρθε μήνυμα. Έβαλα την Dev ROM έκανα επιβεβαίωση λογαριασμού και ξεκλειδωσα με την πρώτη.

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ κιολας αλλα το εχεις 15 φορες σε 3 διαφορετικα θεματα για το κλειδωμα και το μαυρο.

 

απαγορεύεται να λέω την άποψή μου και δεν το ξέρω?

 

όταν αγοράζω ένα κινητό το πληρώνω και είναι δικό μου για αυτό έχω την απαίτηση να είναι ξεκλειδωμενο για να μπορώ να το κάνω ότι θέλω ή να είναι απλός ο τρόπος που θα ξεκλειδώνει.

 

συγγνώμη που δεν τους χαιδευω τα αυτιά ή να κάνω την πάπια επειδή εγώ το ξεκλειδωσα ενώ ένα σωρό κόσμος δεν μπορεί να βγάλει άκρη.

 

 

οι υποψήφιοι αγοραστές πρέπει να ξέρουν ότι αν θέλουν ελληνικά είναι μεγάλο ρίσκο. αν γράφουν στα @@ τα ελληνικά να το πάρουν γιατί είναι κινηταρα.

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

απαγορεύεται να λέω την άποψή μου και δεν το ξέρω?

 

όταν αγοράζω ένα κινητό το πληρώνω και είναι δικό μου για αυτό έχω την απαίτηση να είναι ξεκλειδωμενο για να μπορώ να το κάνω ότι θέλω ή να είναι απλός ο τρόπος που θα ξεκλειδώνει.

 

συγγνώμη που δεν τους χαιδευω τα αυτιά ή να κάνω την πάπια επειδή εγώ το ξεκλειδωσα ενώ ένα σωρό κόσμος δεν μπορεί να βγάλει άκρη.

 

 

οι υποψήφιοι αγοραστές πρέπει να ξέρουν ότι αν θέλουν ελληνικά είναι μεγάλο ρίσκο. αν γράφουν στα @@ τα ελληνικά να το πάρουν γιατί είναι κινηταρα.

Έχεις δίκιο φιλέ μου πως από τη στιγμή που έχεις πληρώσει το κινητο έχεις την απαίτηση να είναι δικό σου (άρα και ξεκλειδωμενο bootloader).

 

Αλλά ξεχνάς μία μικρή λεπτομέρεια...

Από την αρχή όλοι γνωρίζαμε πως ο bootloader ήταν κλειδωμένος και υπάρχει πρόβλημα με τη διαδικασία...

 

Κατά τη γνώμη μου καλά κάνει η εταιρία και τον κλειδώνει τον bootloader γιατί με ξεκλειδωτο, ο κάθε κινέζος reseller βάζει ότι θέλει μέσα, οπότε και δημιουργούνται θέματα ασφάλειας (ακόμη μεγαλύτερα από τη στιγμή που διαθέτει αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων).

Αυτό που χρήζει διόρθωσης είναι η διαδικασία ξεκλειδωματος. Κυρίως ο χρόνος αναμονής.

 

Πάντως εγώ (όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα) δεν αντιμετωπισα ιδιαίτερα προβλήματα με τη διαδικασία.

Έκανα αίτηση, ήρθε σε 11 μέρες η απάντηση έγκρισης, ξεκλειδωμα σε 10 sec και όλα καλά.

 

Οπότε υπομονή και επιμονή...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.. εγω εχω το χρυσο.. ειχα βαρεθρι ασπρες, μαυρες συσκευες.. οπως ασημι ηταν και ειναι tο Mate7 που εχω αφησει στο συρταρι.. οχι δεν το λες κοριτσιστικο.. μια ερωτηση.. δεν εχω προχωρησει ακομα σε αναβαθμιση 7.20..ειμαι με την 7.18..εχετε καταλαβει σημαντικη διαφορα οσοι κανατε αναβαθμιση καπου η καποιο προβλημα?? και επισης πριν κανα, αν την κανω εκτος απο μπακ απ χρειαζεται να κανω λω κατι αλλο?
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ χθες παρέλαβα το χρυσό. Αυτός που είπε σε παραπάνω ποστ ότι είναι λίγο κοριτσίστικο μαλλον δεν εχει ξαναπάρει χρυσή συσκευή. Όλες έτσι είναι. (βλ lenovo vibe z2 pro, oppo r7 plus)

 

Επίσης πως μπορώ στο miaccount στο κινητό να αλλάξω αριθ τηλεφώνου ?

Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

στο miui hellas εχει 2 ρομ.ξερει κανεις ποια διαφορα εχει η μια με την αλλκη?εγω εβαλα την stable v7.1.18.
Link to comment
Share on other sites

Ακουστικά δεν βρήκα μεσα στην συσκευασία. Δεν έχει ?
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο φιλέ μου πως από τη στιγμή που έχεις πληρώσει το κινητο έχεις την απαίτηση να είναι δικό σου (άρα και ξεκλειδωμενο bootloader).

 

Αλλά ξεχνάς μία μικρή λεπτομέρεια...

Από την αρχή όλοι γνωρίζαμε πως ο bootloader ήταν κλειδωμένος και υπάρχει πρόβλημα με τη διαδικασία...

 

Κατά τη γνώμη μου καλά κάνει η εταιρία και τον κλειδώνει τον bootloader γιατί με ξεκλειδωτο, ο κάθε κινέζος reseller βάζει ότι θέλει μέσα, οπότε και δημιουργούνται θέματα ασφάλειας (ακόμη μεγαλύτερα από τη στιγμή που διαθέτει αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων).

Αυτό που χρήζει διόρθωσης είναι η διαδικασία ξεκλειδωματος. Κυρίως ο χρόνος αναμονής.

 

Πάντως εγώ (όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα) δεν αντιμετωπισα ιδιαίτερα προβλήματα με τη διαδικασία.

Έκανα αίτηση, ήρθε σε 11 μέρες η απάντηση έγκρισης, ξεκλειδωμα σε 10 sec και όλα καλά.

 

Οπότε υπομονή και επιμονή...

 

έχει αλλάξει η διαδικασία.όταν έκανα την αίτηση και είχα το θέμα με την wind, ήθελε σόνι και ντε να κάνω verify το τηλ, το μήνυμα δεν ερχόταν αρα δεν μπορούσα να κάνω verify και ούτε και την αίτηση.τώρα που έκανα δικό μου λογαριασμό βλέπω ότι δεν θέλει ούτε verify το τηλ ούτε τίποτα, παρα μόνο ένα τηλ για να έρθει το μήνυμα.θα δοκιμάσω άλλη μια φορά με τον πρώτο λογαριασμό αν δεν ξεκλειδώσει θα κάνω την αίτηση ξανά με άλλο λογαριασμό

 

Ακουστικά δεν βρήκα μεσα στην συσκευασία. Δεν έχει ?

 

όχι

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

οφ τοπικ παιδια.. σκεφτεται ο αδερφος μυ για καινοθργια συσκευη.. εχει βρει xiaomi minote pro 320e,huawei mate 8,500e, kai samsung note 5 duos gold 570..τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

απαγορεύεται να λέω την άποψή μου και δεν το ξέρω?

 

όταν αγοράζω ένα κινητό το πληρώνω και είναι δικό μου για αυτό έχω την απαίτηση να είναι ξεκλειδωμενο για να μπορώ να το κάνω ότι θέλω ή να είναι απλός ο τρόπος που θα ξεκλειδώνει.

 

συγγνώμη που δεν τους χαιδευω τα αυτιά ή να κάνω την πάπια επειδή εγώ το ξεκλειδωσα ενώ ένα σωρό κόσμος δεν μπορεί να βγάλει άκρη.

 

 

οι υποψήφιοι αγοραστές πρέπει να ξέρουν ότι αν θέλουν ελληνικά είναι μεγάλο ρίσκο. αν γράφουν στα @@ τα ελληνικά να το πάρουν γιατί είναι κινηταρα.

Προφανως να πεις τη γνωμη σου,αλλα επειδη εσενα σε εχει πειραξει τοσο,δεν ειναι σωστο να καθεσαι να σπαμαρεις το συμπαν.

Οπως σωστα ειπωθηκε και τα εχουμε ξαναπει 15 φορες πριν καν μπεις στο θεμα εσυ,ο bootloader ειναι εξαρχης κλειδωμενος και το ξερεις πριν παρεις το κινητο.

Δε σου αρεσει?μη το παρεις.

Αλλες εταιρειες δε σου δινουν καν την επιλογη η χανεις την εγγυηση.

Εαν μετα απο τοσο καιρο δε μπορειτε να καταλαβετε γιατι τον κλειδωσαν ,τοτε μη ψαχνεστε μετα οταν θα σας εχουν κλαπει στοιχεια και θα κατηγορειτε τη xiaomi.

Το κινητο ειναι προορισμενο για ινδια.

Αρα εξαρχης ο αγοραστης ξερει οτι δεν ειναι για τη χωρα του και δε θα εχει πιθανοτατα τη γλωσσα του.

Οποτε τη γκρινια για τις γλωσσες κτλ τα ακουω βερεσε.

Αν θελετε αψεγαδιαστα ελληνικα out of the box παρτε samsung.

Γιατι η xiaomi δεν ειναι υποχρεωμενη να σας τα δωσει.

Εαν ερχοταν Ελλαδα ,τοτε ναι να γκρινιαζατε,αλλα αυτο το πραγμα εχει παραγινει και ειναι και παραλογο πλεον.

Link to comment
Share on other sites

Εαν ερχοταν Ελλαδα ,τοτε ναι να γκρινιαζατε,αλλα αυτο το πραγμα εχει παραγινει και ειναι και παραλογο πλεον.

 

Νομίζω όμως πρέπει να σταματήσετε να κρίνει ο ένας τον άλλον.

Εγώ είμαι υπερ της άποψης ότι αν έχουμε ένα πρόβλημα πρέπει να το λέμε, .. Εντάξει να μην το παρακάνουμε αλλά για αυτό ειναι τα φορουμ. Πάντα φιλικάα....

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω όμως πρέπει να σταματήσετε να κρίνει ο ένας τον άλλον.

Εγώ είμαι υπερ της άποψης ότι αν έχουμε ένα πρόβλημα πρέπει να το λέμε, .. Εντάξει να μην το παρακάνουμε αλλά για αυτό ειναι τα φορουμ. Πάντα φιλικάα....

 

παιδιά αν έχουμε πρόβλημα να το λέμε σωστά , αν έχουμε πρόβλημα με κάτι που εξ αρχής ξέρουμε έχει λογική ;

 

κι εγώ έχω πρόβλημα γιατί το κινητό δεν έχει 20mp κάμερα , πρέπει να το λέω ;

 

ε πως να το πω απλά , δεν είναι προβλήματα αυτά

Link to comment
Share on other sites

Προφανως να πεις τη γνωμη σου,αλλα επειδη εσενα σε εχει πειραξει τοσο,δεν ειναι σωστο να καθεσαι να σπαμαρεις το συμπαν.

Οπως σωστα ειπωθηκε και τα εχουμε ξαναπει 15 φορες πριν καν μπεις στο θεμα εσυ,ο bootloader ειναι εξαρχης κλειδωμενος και το ξερεις πριν παρεις το κινητο.

Δε σου αρεσει?μη το παρεις.

Αλλες εταιρειες δε σου δινουν καν την επιλογη η χανεις την εγγυηση.

Εαν μετα απο τοσο καιρο δε μπορειτε να καταλαβετε γιατι τον κλειδωσαν ,τοτε μη ψαχνεστε μετα οταν θα σας εχουν κλαπει στοιχεια και θα κατηγορειτε τη xiaomi.

Το κινητο ειναι προορισμενο για ινδια.

Αρα εξαρχης ο αγοραστης ξερει οτι δεν ειναι για τη χωρα του και δε θα εχει πιθανοτατα τη γλωσσα του.

Οποτε τη γκρινια για τις γλωσσες κτλ τα ακουω βερεσε.

Αν θελετε αψεγαδιαστα ελληνικα out of the box παρτε samsung.

Γιατι η xiaomi δεν ειναι υποχρεωμενη να σας τα δωσει.

Εαν ερχοταν Ελλαδα ,τοτε ναι να γκρινιαζατε,αλλα αυτο το πραγμα εχει παραγινει και ειναι και παραλογο πλεον.

 

δεν έχω πρόβλημα που τον κλείδωσαν ούτε με την διαδικασία ξεκλειδώματος, πρόβλημα έχω που την επέλεξαν χωρίς να είναι έτοιμοι να την υποστηρίξουν και να δουλεύει σωστά.είναι τελείως ραντομ η όλη διαδικασία, εκεί είναι το θέμα μου.παράλογο είναι που σε βάζει σε μια τρελή διαδικασία και αναμονή και στο τέλος τρως και άκυρο, για αυτό με έχει πειράξει και τα έχω πάρει.είναι απαράδεκτο όλο αυτό που κάνουν και δεν έχουν ούτε απάντηση.

 

ούτε σπαμάρο ούτε μίλησα για τις γλώσσες, ούτε είπα σε κανέναν να μην το πάρει, ούτε έθαψα το κινητό.κάθε άλλο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδιά αν έχουμε πρόβλημα να το λέμε σωστά , αν έχουμε πρόβλημα με κάτι που εξ αρχής ξέρουμε έχει λογική ;

 

κι εγώ έχω πρόβλημα γιατί το κινητό δεν έχει 20mp κάμερα , πρέπει να το λέω ;

 

ε πως να το πω απλά , δεν είναι προβλήματα αυτά

 

εξαρχής ξέραμε πως έχω δυνατότητα με μια αναμονή να έχω ξεκλειδωμένο bl.έκανα υπομονή και μια παράλογη διαδικασία και στο τέλος μου λένε πάρε τα @@ μας, κάτσε κλειδωμένος.ε οχι, πως να το κάνουμε, δεν είναι εξαρχής πρόβλημα, είναι κοροϊδία.

 

υγ δεν συνεχίζω άλλο την κουβέντα, το σταματάω εδώ και καλή συνέχεια.

Edited by johny_pl
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

οφ τοπικ παιδια.. σκεφτεται ο αδερφος μυ για καινοθργια συσκευη.. εχει βρει xiaomi minote pro 320e,huawei mate 8,500e, kai samsung note 5 duos gold 570..τι λετε?

 

Τέτοιου είδους συζητήσεις γίνονται αποκλειστικά εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ χθες παρέλαβα το χρυσό. Αυτός που είπε σε παραπάνω ποστ ότι είναι λίγο κοριτσίστικο μαλλον δεν εχει ξαναπάρει χρυσή συσκευή. Όλες έτσι είναι. (βλ lenovo vibe z2 pro, oppo r7 plus)

 

Επίσης πως μπορώ στο miaccount στο κινητό να αλλάξω αριθ τηλεφώνου ?

 

η αληθεια ειναι οτι μου αρεσει πολυ το χρυσο!!! απλα απο τα βιντεακια δεν μπορω να καταλαβω το χρωμα του καλα....

μηπως σου ειναι ευκολο ή οποιος αλλος το εχει να ανεβασεις καμια φωτο?

Link to comment
Share on other sites

Η μετάφραση στην Ελληνική rom είναι της προκοπής ;

Γιατί δοκίμασα μια εφαρμογή που το Google translator θα την είχε μεταφράσει καλύτερα.

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

παιδιά αν έχουμε πρόβλημα να το λέμε σωστά , αν έχουμε πρόβλημα με κάτι που εξ αρχής ξέρουμε έχει λογική ;

 

κι εγώ έχω πρόβλημα γιατί το κινητό δεν έχει 20mp κάμερα , πρέπει να το λέω ;

 

ε πως να το πω απλά , δεν είναι προβλήματα αυτά

 

Εδώ είσαι λάθος.. σόρρυ κ όλας.

Εγώ παράγγειλα το κινητο ξεροντας ότι η χιαομι θα μου δώσει προγραμμα να το ξεκλειδώσω χωρίς προβλήματα..

Ναι είμαι από τους τυχερους που το έκανα αλλά αν δεν ξεκλείδωνε ΝΑΙ ρε φίλε θα σπαζόμουν.

Μακάρι να βρεθεί λύση σε αυτό το θέμα πάντως.

 

@johny_pl Εσύ νομίζω δεν το έχεις ξεκλειδώσει ακόμη γτ δεν το έχεις το κινητό και δεν δοκίμασες πολλές φορές..

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είσαι λάθος.. σόρρυ κ όλας.

Εγώ παράγγειλα το κινητο ξεροντας ότι η χιαομι θα μου δώσει προγραμμα να το ξεκλειδώσω χωρίς προβλήματα..

 

βασικά ήλπιζες ότι θα σου δώσει πρόγραμμα , γρήγορα, για να το ξεκλειδώσεις χωρίς προβλήματα να μιλάμε σωστά

γιατί εξ αρχής φάνηκε η "βλακεία" της σε αυτό το θέμα και απλά υπήρχε ελπίδα ότι θα διορθωθεί γρήγορα αυτό

Link to comment
Share on other sites

βασικά ήλπιζες ότι θα σου δώσει πρόγραμμα , γρήγορα, για να το ξεκλειδώσεις χωρίς προβλήματα να μιλάμε σωστά

γιατί εξ αρχής φάνηκε η "βλακεία" της σε αυτό το θέμα και απλά υπήρχε ελπίδα ότι θα διορθωθεί γρήγορα αυτό

Το πρόγραμμα το είχα την μέρα που πήρα το κινητο γτ είχα "προβλεψει".

Το ότι δεν ξεκλείδωνε δεν το είχα σκεφτεί ποτέ γτ λέω μεγάλη εταιρία.. δεν κάνει μ@@@κίες.

Αλλα... την πάτησα.. τελος πάντων μην δινουμε έκταση στο θέμα.. Πιστευω σιγά σιγά θα "αδειάσει" ο σερβερ τους και θα γίνει η δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν ξεκλείδωνε δεν το είχα σκεφτεί ποτέ γτ λέω μεγάλη εταιρία.. δεν κάνει μ@@@κίες.

 

Μεγάλη είναι αλλά δυστυχώς ακόμα θέλει πολύ δουλειά (ένας Bara δεν φέρνει την άνοιξη μάλλον) στο international κομμάτι

(έστω και στο ανεπίσημο δε μας απασχολεί το αν θα πουλάει επίσημα στην Ελλάδα ή αλλού)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...