Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για δες

 

οποιος θελει ας μπει εδώ

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6895191#post6895191

Είσαι ωραίος!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα παιδιά. Μόλις τωρα παρελαβα και παω να βαλω την sim αλλα δε βγαίνει εξω το καπακι. Βγαίνει ελάχιστα και δε μπορώ να το τραβηξω. Καμια ιδεα κανεις;
:ninja:ΟΖ...
Link to comment
Share on other sites

Έχω την 7.5.2.0 Greek stable

 

Αξίζει η μετάβαση στην τελευταία gkalen mm 6.0.1 από μπαταρία και ποιότητα κάμερας;

 

Και πως την κάνουμε; με factory reset , full wipes?

Δες εδω εχει τις πληροφορίες που ζητάς..

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Μόλις τωρα παρελαβα και παω να βαλω την sim αλλα δε βγαίνει εξω το καπακι. Βγαίνει ελάχιστα και δε μπορώ να το τραβηξω. Καμια ιδεα κανεις;

 

Βάλε την "βελόνα" και πίεσε την λίγο δεξιά αριστερά,..

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαζω αλλά τίποτα.

 

Με την βελονα τράβα το λίγο κάπως...

Είναι ότι πιο ψεύτικο έχω δει..πρόσεχε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Μόλις τωρα παρελαβα και παω να βαλω την sim αλλα δε βγαίνει εξω το καπακι. Βγαίνει ελάχιστα και δε μπορώ να το τραβηξω. Καμια ιδεα κανεις;

Ποσο ελαχιστα βγηκε μια φωτο αν μπορεις.. την δικη του βελονα βαζεις;

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπρικαρα το κινητο πανω που περνουσα ρομ απο Miflash σταματησα την διαδικασια γιατι εχει κολλησει. Τωρα αναβοσβηνει το κοκκινο λαμπακι γρηγορα και δεν μπαινει σε fastboot. οταν το βγαζω απο την φορτιση ειναι νεκρο μολις το συνδεσω αναβει το κοκκινο λαμπακι. HELP!

 

Edit: Στον υπολογιστη το κινητο το εχει σαν HS-USB DIAGNOSTICS 900E

Edited by kampamarou
Link to comment
Share on other sites

Ποσο ελαχιστα βγηκε μια φωτο αν μπορεις.. την δικη του βελονα βαζεις;

Παρα πολυ ελαχιστα. Το έδιξα και σε τεχνικό και μου είπε ότι πρεπει να είναι φρακαρισμένο απο με΄σα και πρεπει να ανοιχθεί όλο.

Στελνω φωτογραφιες και βιντεο στη selına vıckmall να δούμε τι θα γίνει.

:ninja:ΟΖ...
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπρικαρα το κινητο πανω που περνουσα ρομ απο Miflash σταματησα την διαδικασια γιατι εχει κολλησει. Τωρα αναβοσβηνει το κοκκινο λαμπακι γρηγορα και δεν μπαινει σε fastboot. οταν το βγαζω απο την φορτιση ειναι νεκρο μολις το συνδεσω αναβει το κοκκινο λαμπακι. HELP!

 

ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ...

Μάλλον είσαι για test point..

 

Πες μου πως το βλέπει στην διαχείριση συσκευών//

Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα την Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Developer Version Fastboot File Download αλλα οταν ειδα τα αρχεια λειπει απο μεσα το flash all expert data storage ...

σαν αρχειο ειναι 1,53 GB (1.648.664.168 byte) και το ξεζιπαρισα με το winrar. και οπως ειναι φυσικο δεν προχωραει το φλασαρισμα γιατι λειπει το αρχειο ? την ξανα κατεβαζω τωρα αλλα το μεγεθος φαινετε ιδιο ... κανω κατι λαθος?

Htc One X

Samsung Galaxy S 3

Samsung Galaxy S plus

redmi note 3 pro

redmi note 5 pro

Link to comment
Share on other sites

κατι ειδα οτι πρεπει να βγαλω το καπακι και να βγαλω τα καλωδια usb και μπαταριας. Κατι αλλο δεν υπαρχει ε?
Link to comment
Share on other sites

κατι ειδα οτι πρεπει να βγαλω το καπακι και να βγαλω τα καλωδια usb και μπαταριας. Κατι αλλο δεν υπαρχει ε?

 

Ούτε με αυτό δεν νομίζω να στρώσει.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κατεβασα την Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Developer Version Fastboot File Download αλλα οταν ειδα τα αρχεια λειπει απο μεσα το flash all expert data storage ...

σαν αρχειο ειναι 1,53 GB (1.648.664.168 byte) και το ξεζιπαρισα με το winrar. και οπως ειναι φυσικο δεν προχωραει το φλασαρισμα γιατι λειπει το αρχειο ? την ξανα κατεβαζω τωρα αλλα το μεγεθος φαινετε ιδιο ... κανω κατι λαθος?

 

1ον έχεις ξεκλειδώσει;Το ελπίζω.

2ον τι το θες το flash all expert data storage

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα μπορεί να με βοηθήσει κάποιος έχω το internationalμε miui global 7.5 stable 7.5.2.0 και θέλω να περάσω μέσω updated την official devglobal rom όμως αφού κατέβει μου βγάζει το εξής μήνυμα can't verify update couldn't verify update package.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα μπορεί να με βοηθήσει κάποιος έχω το internationalμε miui global 7.5 stable 7.5.2.0 και θέλω να περάσω μέσω updated την official devglobal rom όμως αφού κατέβει μου βγάζει το εξής μήνυμα can't verify update couldn't verify update package.

 

Αν και είσαι εκτός θέματος...

Η 7.5.2 ειναι η τελευταία stable? Αν όχι να πας στην τελευταία και μετα ..

Link to comment
Share on other sites

απο την ωρα που περασα την αναβαθμιση σε 6 οταν ξεκλειδωνω απο το δακτυλικο αντι να με παει στο κυριως μενου στην ανοικτη σελιδα μου ζηταει επιπλεον και το pin ξεκλειδωματος . Πως το αλλάζω αυτό να γυρίσω στην προηγούμενη κατασταση?
Link to comment
Share on other sites

Μήπως φταίει το ότι ή τελευταία dev rom είναι 6.9.8 ενώ ή δικιά μου 7.5.2.0 δηλαδή αυτή που θέλω να περάσω είναι ποιο παλιά και γιαυτό δεν γίνεται?
Link to comment
Share on other sites

Μήπως φταίει το ότι ή τελευταία dev rom είναι 6.9.8 ενώ ή δικιά μου 7.5.2.0 δηλαδή αυτή που θέλω να περάσω είναι ποιο παλιά και γιαυτό δεν γίνεται?

 

Δοκίμασε με κάποια άλλη..

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπρικαρα το κινητο πανω που περνουσα ρομ απο Miflash σταματησα την διαδικασια γιατι εχει κολλησει. Τωρα αναβοσβηνει το κοκκινο λαμπακι γρηγορα και δεν μπαινει σε fastboot. οταν το βγαζω απο την φορτιση ειναι νεκρο μολις το συνδεσω αναβει το κοκκινο λαμπακι. HELP!

 

Edit: Στον υπολογιστη το κινητο το εχει σαν HS-USB DIAGNOSTICS 900E

Δεν έπρεπε να σταματήσεις την διαδικασία,μπορεί να νόμιζες οτι ειχε κόλληση και δεν την φόρτωνε γρήγορα,ειναι απαγορευτικό αυτο ειναι πολυ επικίνδυνο,αν δεν το γνωρίζεται μην κάνετε πειράματα.αυτο ειναι το πρώτο που αναφέρουν και το συμβουλεύουν όλοι,οχι διακοπή έτσι ξαφνικά.:dizzy::dizzy::X

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα μπορεί να με βοηθήσει κάποιος έχω το internationalμε miui global 7.5 stable 7.5.2.0 και θέλω να περάσω μέσω updated την official devglobal rom όμως αφού κατέβει μου βγάζει το εξής μήνυμα can't verify update couldn't verify update package.

Κανε ενημέρωση αφού σου δείχνει ενημέρωση πρώτα μέσω WI-FI και μετα ξανάκανε την διαδικασία με την τελευταια dev ,πρέπει να ενημερωθεί πρώτα αλλιώς δεν την δέχεται,στο έγραψα και εχθές το βραδυ αυτό,προφανώς δεν το διάβασες.:cool:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...