Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικα ειναι διαφορετικα κινητα.τελεία :ρ

 

Δεν ειναι αναβαθμιση/υποβαθμιση του note 3 pro.

 

(Με προλαβαν)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαχαχαχαχα.εγραψες!!!

 

Ερωτηση: αμα δεχομαστε πολλαπλα μηνυματα στο whatsapp υπαρχει τροπος να τα βλεπουνε χωρις ναντα ανοίγουμε;

 

Δηλαδη,στο g2mini οταν υπηρχαν 2 μηνυματα ελεγε "2μηνυματα" αλλα οταν κατεβαζα την μπαρα ειδοποιησεων μου εδειχνε ενα preview (οσο χωρουσε στην οθονη).υπαρχει αυτη η δυνατοτητα εδω; Γιατι αν ναι δεν τον εχω βρει πως γινεται

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα.εγραψες!!!

 

Ερωτηση: αμα δεχομαστε πολλαπλα μηνυματα στο whatsapp υπαρχει τροπος να τα βλεπουνε χωρις ναντα ανοίγουμε;

 

Δηλαδη,στο g2mini οταν υπηρχαν 2 μηνυματα ελεγε "2μηνυματα" αλλα οταν κατεβαζα την μπαρα ειδοποιησεων μου εδειχνε ενα preview (οσο χωρουσε στην οθονη).υπαρχει αυτη η δυνατοτητα εδω; Γιατι αν ναι δεν τον εχω βρει πως γινεται

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ετσι όπως δειχνει την ειδοποίηση βάλε τα δάχτυλα σου και κάνε swipe προς τα έξω να δεις αν "μεγαλώνει"

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μία δοκιμή... ότι γλάστρα βρίσκω την βγάζω.:lol: Είναι βιαστική λήψη με HDR ON..με OMIDA_01

:):):)

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

:mad::mad::mad:

:rotfl::rotfl::rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μία δοκιμή... ότι γλάστρα βρίσκω την βγάζω.:lol: Είναι βιαστική λήψη με HDR ON..με OMIDA_01

:):):)

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

:mad::mad::mad:

XA XA Βρε μανία με την γλάστρα. :p:lol::p

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

ετσι όπως δειχνει την ειδοποίηση βάλε τα δάχτυλα σου και κάνε swipe προς τα έξω να δεις αν "μεγαλώνει"

Θα το δοκιμασω οταν εχω μηνυματα και θα σου πω :)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

XA XA Βρε μανία με την γλάστρα. :p:lol::p

 

Δεν άκουσα-διάβασα να σχολιάζεις τις φωτογραφίες μου.... Τόσο χάλια είναι;

Link to comment
Share on other sites

Ουπς λαθος μου :O

 

Την πατησα και εγώ χτες, βλέπω τιμή 169$ λέω "και εγώ τι παρηγγειλα πριν 2 μέρες 208;;;;;;" εβγαζα αφρούς μέχρι να καταλάβω οτι έβλεπα αλλη συσκευή :)

- Κωνσταντίνος -
Link to comment
Share on other sites

Θα το δοκιμασω οταν εχω μηνυματα και θα σου πω :)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για να κάνεις expand σε ειδοποίηση που επιδέχεται expand κάνεις swipe προς τα κάτω με δυο δάχτυλα

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνεις expand σε ειδοποίηση που επιδέχεται expand κάνεις swipe προς τα κάτω με δυο δάχτυλα

Αχαμ θα το δοκιμασω οταν εχω τα μηνυματα.ευχαριστω :)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

redmi note photo 1

redmi note photo2

Δεν είναι σπουδαία σύγκριση αλλά δες λίγο την λεπτομέρεια... και διάλεξε.

 

Ή 1η μαρεσει καλύτερα...και οι δύο από RN3 pro είναι ?

Link to comment
Share on other sites

λειτουργεί κανονικά το expand. δεν το ήξερα και εγώ. ευχαριστώ πολύ παιδιά. βεβαια μονο στις ειδοποιήσεις. όχι στην οθόνη κλειδώματος. υπάρχει κάποια ρύθμιση να είναι από default expand?

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ή 1η μαρεσει καλύτερα...και οι δύο από RN3 pro είναι ?

 

Να σου πω περίμενα την δική σου απάντηση...

Μάλλον δεν είδες καλά.. μάλλον κάτι άλλο κοιτάς στις φωτογραφίες και σου άρεσε η πρώτη.

Η δεύτερη αν και ένα κλικ πιο μακρινή έχει περισσότερη ευκρίνεια..Πρόσεξε γωνίες.. κάτω μέρος- γυαλάδα.

Για μελέτησε τες και πες μου.

ίσως γ αυτό το g2 "βγάζει" καλύτερα απ όλα. Γιατί κοιτάς άλλα πράματα... και όχι αυτό που πρέπει..

Link to comment
Share on other sites

λειτουργεί κανονικά το expand. δεν το ήξερα και εγώ. ευχαριστώ πολύ παιδιά. βεβαια μονο στις ειδοποιήσεις. όχι στην οθόνη κλειδώματος. υπάρχει κάποια ρύθμιση να είναι από default expand?

 

νομίζω μόνο αν είσαι root και με κάποιο app (εγώ π.χ. έχω το Miui tweaks που είναι με πληρωμή και θέλει και xposed αλλά λογικά θα υπάρχουν και άλλα προγράμματα)

Link to comment
Share on other sites

αν δεν θελει κανενας το δικο του με την οχι καλη καμερα το αγοραζω εγω με το αναλογο αντιτιμο για την ελατωματικη καμερα:lol:

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

αν δεν θελει κανενας το δικο του με την οχι καλη καμερα το αγοραζω εγω με το αναλογο αντιτιμο για την ελατωματικη καμερα:lol:

 

:hunter:Και εγώ δίνω ένα ολόκληρο κατοστάρικο για ένα 32άρη με την "κακή".:hunter:

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω περίμενα την δική σου απάντηση...

Μάλλον δεν είδες καλά.. μάλλον κάτι άλλο κοιτάς στις φωτογραφίες και σου άρεσε η πρώτη.

Η δεύτερη αν και ένα κλικ πιο μακρινή έχει περισσότερη ευκρίνεια..Πρόσεξε γωνίες.. κάτω μέρος- γυαλάδα.

Για μελέτησε τες και πες μου.

ίσως γ αυτό το g2 "βγάζει" καλύτερα απ όλα. Γιατί κοιτάς άλλα πράματα... και όχι αυτό που πρέπει..

Την ειδα πολυ γρηγορα και απο το κινητο περιμενε ! Και σε λιγο θα ανεβασω και samples απο μπαρακι με χαμηλο φωτισμο με το RN2

Ναι οκ συμφωνω πως η δευτερη εχει καλυτερα χρωματα και σε καποια σημεια ισως να ειναι καλυτερη αλλα αν δεις στην μπλε μπαταρια στην δευτερη φωτο κατω κατω το γκρι που εχει κατι βουλιτσες στην δευτερη φωτο ειναι αλλιωμενο παρα πολυ ενω στην πρωτη φαινονται πεντακαθαρα οι λεπτομεριες και επισης στην πρωτη υπαρχει ποιο πολυ το sharp σε σημεια οπως τον πανω πολο της μπαταριας στην 1η ειναι πιο καλη η απεικονιστη και πιο "απιξελιαστη"

Edited by kostis123456
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ξέφυγε από την εστίαση η δεξιά μεριά και οι βούλες.

Θα κάνω ακόμη ένα συγκριτικό με τα 2 και θα σου πω..

Να έχουμε ξεκάθαρη εικόνα.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ξέφυγε από την εστίαση η δεξιά μεριά και οι βούλες.

Θα κάνω ακόμη ένα συγκριτικό με τα 2 και θα σου πω..

Να έχουμε ξεκάθαρη εικόνα.

 

Oκ και μετα πες μου ποια η διαφορα αναμεσα στις δυο εικονες θα ανεβασω και εγω μερικες φωτο τωρα

Link to comment
Share on other sites

Είπα να ανεβάσω και εγω μία φωτογραφία. Έχω την a5k3p3_f16s01c. Ενεργό το HDR.
Link to comment
Share on other sites

Redmi Note 3: http://postimg.org/gallery/5ozy7qb0/

Redmi Note 2: http://postimg.org/gallery/2fa7j8x8/

Δεν μπορουσα να τις βγαλω και ολες απο το ιδιο σημειο σε καποιες εχω κουνηθει και λιγο αλλα νομιζω συμπερασματα μπορουμε να βγαλουμε στο 3αρι εχω προσθεσει και καποιες που τρανηξα ξεχωριστα για πειτε ποιο θεωρειται καλυτερο ?

Link to comment
Share on other sites

Είπα να ανεβάσω και εγω μία φωτογραφία. Έχω την a5k3p3_f16s01c. Ενεργό το HDR.

Για πέταμα το κινητό σου. κατά προτίμηση στην αυλή μου και με ipaky για να μη γρατζουνιστει!!

 

Υγ που μένεις και έχει τέτοιους θαμνους?

Edited by dyannisb
Link to comment
Share on other sites

Δεν άκουσα-διάβασα να σχολιάζεις τις φωτογραφίες μου.... Τόσο χάλια είναι;

Μια χαρα είναι όλες, έμενα μου άρεσαν και τα λουλούδια που επέλεξες ομως απο εκτός την τετάρτη φωτο,γενικά νομίζω το κινητό μας δεν έχει μεγάλο πρόβλημα στην ημέρα με της φωτογραφίες,λιγο ύστερη στις νυχτερινές εκει έχει κάποιο μικρο θέμα, ισως να την αναβαθμίσουν και την κάμερα αργοτερα με κάποιο καλύτερο soft και ίσως έχει καλύτερα αποτελέσματα.γενικά το κινητό είναι θηρίο και η μπαταρία του βράχος,σε μελλοντικές αναβαθμησεις μπορεί να γίνει ίσως και καλύτερο. :ninja::ninja:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...