Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Gold member.

Ειχα φροντισει να φτασω πριν ερθει το κινητο,οποτε με το που ηρθε εβαλα το account και εκανα αιτηση.

Πιστευω οτι εαν μπεις απλα φτιαξεις το προφιλ κτλ που παιρνεις καποιους ποντους ,θα εισαι οκ.

Απλα οπως ειπα δε το κοβω να δεχονται αιτηση χωρις συνδεδεμενο λογαριασμο.

Καλά, και εγώ gold είμαι (πριν την αίτηση και εγώ). Τα έχω έτοιμα για όταν τα χρειαστώ, πάντα στα κινητά πριν κάνω αγορά κοίταζα να ξέρω οτι γινόταν, μην κοιτάς σε αυτό που δεν ξέρω πως να το φλασάρω ακόμη, θα μάθω πριν το πάρω στα χέρια μου:lol:

Άλλωστε, όπως πάντα, σε αυτό το θέμα συμμετείχα πριν καν κάνω την αγορά...

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά, και εγώ gold είμαι (πριν την αίτηση και εγώ). Τα έχω έτοιμα για όταν τα χρειαστώ, πάντα στα κινητά πριν κάνω αγορά κοίταζα να ξέρω οτι γινόταν, μην κοιτάς σε αυτό που δεν ξέρω πως να το φλασάρω ακόμη, θα μάθω πριν το πάρω στα χέρια μου:lol:

Άλλωστε, όπως πάντα, σε αυτό το θέμα συμμετείχα πριν καν κάνω την αγορά...

 

Ενταξει μια φορα θα ασχοληθεις με flash για να περασεις το twrp.

Μετα ολα γινονται απο κει μεσα με 2 κινησεις.

Η αληθεια ειναι σου λυνει τα χερια και ειναι πολυ ασφαλες.

Δυσκολα θα γινει στραβη και εαν γινει ειναι εξισου απλο να το επαναφερεις.

Link to comment
Share on other sites

Στα καλά καθούμενα σήμερα μου έκανε επανεκκίνηση και αρνείται πεισματικά να πιάσει σήμα.(πάντα με 2 καρτές ).

Δοκιμασα και το κόλπο από το βίντεο στο YouTube,έπιασε, αλλά τι να το κανείς, μόλις βάζω πτήση ή κάνω επανεκκίνηση πάλι τα ίδια

Ήθελα να ρωτησω τα παιδιά που δεν έχουν πρόβλημα και το τηλ.είναι παραγωγής 2/16 τι Ρομ φοράν;την 7.1.16.0 όπως εγώ;

Link to comment
Share on other sites

Στα καλά καθούμενα σήμερα μου έκανε επανεκκίνηση και αρνείται πεισματικά να πιάσει σήμα.(πάντα με 2 καρτές ).

Δοκιμασα και το κόλπο από το βίντεο στο YouTube,έπιασε, αλλά τι να το κανείς, μόλις βάζω πτήση ή κάνω επανεκκίνηση πάλι τα ίδια

Ήθελα να ρωτησω τα παιδιά που δεν έχουν πρόβλημα και το τηλ.είναι παραγωγής 2/16 τι Ρομ φοράν;την 7.1.16.0 όπως εγώ;

 

Γιατι υπαρχει και αλλη ρομ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με παραξενευει.αφού ή Ρομ είναι μία, γιατί εμείς που είμαστε ημ.παρ.1/16 έχουμε θέμα;
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με παραξενευει.αφού ή Ρομ είναι μία, γιατί εμείς που είμαστε ημ.παρ.1/16 έχουμε θέμα;

 

Γιατί απλά δεν οφείλονται όλα μόνο στην ρομ.

Link to comment
Share on other sites

Μη βιαζεστε.

Περιμεντε να γινει το Launch στην ινδια,να βγει κανα update ακομα και μετα μιλαμε για ελαττωμα. ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα τη βοηθεια σας! πρωτη φορα εισερχομαι στο φορουμ κ εχω μια απορια για να καταλειξω αν παραγγειλω τελικα το τηλεφωνο αυτο ή οχι... η απορια μου ειναι η γλωσσα! α το παραγγειλω με multi-language με ελληνικα στη διευκρινιση.. θα εχει κανονικη ελληνικη γλωσσα ή απλα μεταφραση λεξεων ? διαφωτιστε με γτ αλλα διαβαζω, αλλα μου λενε :/
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα τη βοηθεια σας! πρωτη φορα εισερχομαι στο φορουμ κ εχω μια απορια για να καταλειξω αν παραγγειλω τελικα το τηλεφωνο αυτο ή οχι... η απορια μου ειναι η γλωσσα! α το παραγγειλω με multi-language με ελληνικα στη διευκρινιση.. θα εχει κανονικη ελληνικη γλωσσα ή απλα μεταφραση λεξεων ? διαφωτιστε με γτ αλλα διαβαζω, αλλα μου λενε :/

 

Multilanguage pack.. Κανονικά ελληνικά θα έχει όπως όλα τα κινητά... Απλά δεν θα είναι official rom δηλαδή δεν θα έχεις update από OTA δηλαδή με το Wi-Fi κατευθείαν αυτόματα

Link to comment
Share on other sites

Πόσες μερες θέλει περιπου να έρθει Ελλαδα με SG post απο vickmall;

 

Για το unlock που πρέπει να κάνουμε εγγραφή;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, αυτή τη στιγμή η τιμή έχει πέσει στα 250 usd στο vickmall για ασημί και χρυσό...

Προλαβα και τσιμπησα ένα ασημί για φίλο...

 

Εγώ θέλω το γκρι, αλλά θα περιμένω λίγο ακόμη για να παραγγειλω...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, αυτή τη στιγμή η τιμή έχει πέσει στα 250 usd στο vickmall για ασημί και χρυσό...

Προλαβα και τσιμπησα ένα ασημί για φίλο...

 

Εγώ θέλω το γκρι, αλλά θα περιμένω λίγο ακόμη για να παραγγειλω...

 

260 έχει όποιο χρώμα κι αν πάρεις. 250 δεν βλέπω στο Vick

Link to comment
Share on other sites

260 έχει όποιο χρώμα κι αν πάρεις. 250 δεν βλέπω στο Vick

 

http://www.vickmall.com/golden-xiaomi-redmi-note-3-pro-3gb-ram-32gb-rom-snapdragon-650-hexa-core-miui-v7-16-0mp-touch-id-5-5-inch-fhd-4000mah-battery.html

 

249 φίλος

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται εμφανίστηκε και στο ebay από ότι βλέπω. Λίγο τσιμπημένο βέβαια αλλά κάποιος που θέλει να αποφύγει απευθείας τα κινέζικα μαγαζιά μπορεί να πάει από εκεί. Στο amazon μόνο το απλό υπάρχει για τώρα! :)

 

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&LH_BIN=1&_nkw=xiaomi%20redmi%20note%203%20pro&LH_PrefLoc=1&rt=nc&_mPrRngCbx=1&_udlo=100&_udhi=250

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται εμφανίστηκε και στο ebay από ότι βλέπω. Λίγο τσιμπημένο βέβαια αλλά κάποιος που θέλει να αποφύγει απευθείας τα κινέζικα μαγαζιά μπορεί να πάει από εκεί. Στο amazon μόνο το απλό υπάρχει για τώρα! :)

 

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&LH_BIN=1&_nkw=xiaomi%20redmi%20note%203%20pro&LH_PrefLoc=1&rt=nc&_mPrRngCbx=1&_udlo=100&_udhi=250

 

ποιος ο λόγος να αποφύγεις τα (συνήθως) αξιόπιστα κινέζικα μαγαζιά

για να πας στο ebay για να πάρεις συσκευή που πάλι θα έρθει από κίνα (και όπως λες δεν είναι φθηνά) που δεν ξες αν είναι αξιόπιστος ο χρήστης και που σε συνδυασμό με το ali πιστεύω ήταν τα καλύτερα μέρη για να πάρεις μούφα συσκευή

Link to comment
Share on other sites

ποιος ο λόγος να αποφύγεις τα (συνήθως) αξιόπιστα κινέζικα μαγαζιά

για να πας στο ebay για να πάρεις συσκευή που πάλι θα έρθει από κίνα (και όπως λες δεν είναι φθηνά) που δεν ξες αν είναι αξιόπιστος ο χρήστης και που σε συνδυασμό με το ali πιστεύω ήταν τα καλύτερα μέρη για να πάρεις μούφα συσκευή

 

Το αναφέρω απλά για αυτούς που για οποιονδήποτε λόγο φοβούνται για τελωνεία κλπ. Αυτός που πουλάει στο ebay έχει απόθεμα στην Αγγλία και μπορείς να το παραλάβει κάποιος εντός 5ημερών. Προσωπικά από vickmall θα το έπαιρνα πάλι αν ήθελα να πάρω και δεύτερο. Αλλά είναι κάποιοι που ρωτάνε πότε θα εμφανιστεί ebay και amazon και μιας και το είδα είπα να το αναφέρω! :)

Link to comment
Share on other sites

Το αναφέρω απλά για αυτούς που για οποιονδήποτε λόγο φοβούνται για τελωνεία κλπ. Αυτός που πουλάει στο ebay έχει απόθεμα στην Αγγλία και μπορείς να το παραλάβει κάποιος εντός 5ημερών. Προσωπικά από vickmall θα το έπαιρνα πάλι αν ήθελα να πάρω και δεύτερο. Αλλά είναι κάποιοι που ρωτάνε πότε θα εμφανιστεί ebay και amazon και μιας και το είδα είπα να το αναφέρω! :)

 

ο πρώτος που λες δεν στέλνει όμως καν Ελλάδα

(καλά αν είσαι αγγλία οκ , αλλά γιατί uk Μόνο στο search και όχι eu)

Link to comment
Share on other sites

τελικα τις τελευταιες μέρες που απο vickmall υπάρχει η επιλογη Multi-language Rom&Google play store installed και της official ποια θα διαλεγατε? οfficial και βλεπουμε ποτε θα και αν το πιασει η ελληνικη κοινότητα?
Link to comment
Share on other sites

τελικα τις τελευταιες μέρες που απο vickmall υπάρχει η επιλογη Multi-language Rom&Google play store installed και της official ποια θα διαλεγατε? οfficial και βλεπουμε ποτε θα και αν το πιασει η ελληνικη κοινότητα?

 

official

multi μόνο αν δεν θες να ασχοληθείς με τίποτα (δεν ξες, δεν τα καταλαβαίνεις αυτά , θες να δώσεις την συσκευή αλλού κλπ)

Link to comment
Share on other sites

ο πρώτος που λες δεν στέλνει όμως καν Ελλάδα

(καλά αν είσαι αγγλία οκ , αλλά γιατί uk Μόνο στο search και όχι eu)

 

Εκ παραδρομής πάτησα Uk only μιας και ήθελα να αποφύγω hong kong Κλπ...Η δύναμη της συνήθειας! :P

Link to comment
Share on other sites

Πλέον στα 199$.... ζήτω ο νέος βασιλιάς του vfm!

 

Έχεις πετύχει κανείς κάποια αναφορά στο SAR της συσκευής;

Edited by kiriakosk
Link to comment
Share on other sites

Πλέον στα 199$.... ζήτω ο νέος βασιλιάς του vfm!

 

απο που το βρισκεις τοσο?

Link to comment
Share on other sites

vickmall το 16αρι!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...