Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ενδιαφερομαι να αγορασω το συγκεκριμενο τηλεφωνο απο Κινα .Απο ποιο μαγαζι μου προτεινετε να το παρω? Θελω να εχει china dev rom για να μπορεσω να ξεκλειδωσω το bootloader...
Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι να αγορασω το συγκεκριμενο τηλεφωνο απο Κινα .Απο ποιο μαγαζι μου προτεινετε να το παρω? Θελω να εχει china dev rom για να μπορεσω να ξεκλειδωσω το bootloader...

 

Vickmall.com

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι με την τελευταία Official Global Stable και δε μου τραβαει φωτο πατώντας στον fingerprint sensor. Πρέπει να το ενεργοποιήσω από κάπου;
Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει βίντεο κλήση;

 

Ποιο αν υποστηρίζει βίντεο κλησηβτο redmi note 3 ; Φυσικά και ναι κάνω συνέχεια!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι, απ όσο ξέρω.

Δοκιμασα να καλεσω από ένα galaxy s4 αλλά τίποτα

 

Sent from my Redmi Note 3 Pro

Υποστηρίζει ναι κανονικά βίντεο κλήση το Xiaomi Redmi Note 3 Pro,μην γράφετε ανακρίβειες και υπάρχει παραπληροφόρηση αν δεν γνωρίζεται την απάντηση στην ερώτηση.. :ninja::ninja::rolleyes:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό και πρόσθεσα το "απ όσο ξερω". Μην με σκοτωσετε :p

Περίεργο πάντως. Με όλες τις ρομς; Γιατί με official Global stable (μία πιο παλιά έκδοση) το κινητό μου δεν χτύπαγε καν και στον άλλον έκλεινε μετά από λίγο. Πως καλώ εγώ με βίντεο;

 

Sent from my Redmi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι με την τελευταία Official Global Stable και δε μου τραβαει φωτο πατώντας στον fingerprint sensor. Πρέπει να το ενεργοποιήσω από κάπου;

 

Πλέον δεν υπάρχει αυτό στις stable....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω εγώ,εννοείς δεν θα βγει ποτέ η 8 για το παραπάνω κινητό? :hypno:

Σορρυ αν σε έκανα να ξενερώσεις φίλε μου. Δικό μου το λάθος. Μιας και έχει βγει ήδη σε developer λογικά θα βγει και stable οπότε μπορείς να χαρείς και πάλι. Διάβασε αυτό το σχόλιο που έκανα λίγο πιο πριν για να καταλάβεις γιατί είχα μπερδευτεί και εγώ. #12543 :)

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και ναι κάνω συνέχεια!!

 

Είναι κρίμα να του λες ότι υποστηρίζει και να μην του λες το πως όμως..

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμένα με 7.5.3.0 τραβάει και με fingerprint φωτογραφίες..

 

Sent from my Redmi Note 3 Pro

 

Νικ στις προηγούμενες το είχαν βγάλει.. Είσαι σίγουρος;

Link to comment
Share on other sites

Είναι κρίμα να του λες ότι υποστηρίζει και να μην του λες το πως όμως..

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Νικ στις προηγούμενες το είχαν βγάλει.. Είσαι σίγουρος;

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160819/7cc0a93c8c3dbab68a08fff6fd889aba.jpg

Κάτσε λίγο γιατί δεν το έχω εξακριβώσει με κανεναν και θα παθω κανενα σοκ τώρα.. global stable δεν ειμαι;

Ναι, κανονικά τραβάει με fingerprint.

 

(Ούτε βιντεοκληση εχω καταφέρει να κανω :p )

Sent from my Redmi Note 3 Pro

Edited by NickName98
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε λίγο γιατί δεν το έχω εξακριβώσει με κανεναν και θα παθω κανενα σοκ τώρα.. global stable δεν ειμαι;

Ναι, κανονικά τραβάει με fingerprint.

 

(Ούτε βιντεοκληση εχω καταφέρει να κανω :p )

Sent from my Redmi Note 3 Pro

 

Εμένα πάλι με την ίδια έκδοση rom δεν τραβάει με fingerprint. Παίζει να έχει καμιά έξτρα ρύθμιση που δεν έχω βρει για να το ενεργοποιήσεις αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εδώ 7.3.7.0 (LHOMIDD) και δεν τραβάει με το δακτυλικο...

 

Υ.Γ.: geoanto555 αλλά και τα παιδιά στο xiaomi-miui.gr, αξίζετε πολλά συγχαρητήρια γιατί έχετε βοηθήσει πολύ κόσμο και χωρίς να το ξέρετε...

 

Υ.Γ.2: Τώρα που το βλέπω μάλλον δεν είναι η τελευταία... Πώς πάμε εκεί; (Πάνω που ξεπέρασα την Multi, πήγα σε official china και μετά global...:lol:)

Edited by Nihil
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εδώ 7.3.7.0 (LHOMIDD) και δεν τραβάει με το δακτυλικο...

 

Υ.Γ.: geoanto555 αλλά και τα παιδιά στο xiaomi-miui.gr, αξίζετε πολλά συγχαρητήρια γιατί έχετε βοηθήσει πολύ κόσμο και χωρίς να το ξέρετε...

 

Υ.Γ.2: Τώρα που το βλέπω μάλλον δεν είναι η τελευταία... Πώς πάμε εκεί; (Πάνω που ξεπέρασα την Multi, πήγα σε official china και μετά global...:lol:)

 

Να σαι καλά....:rolleyes:

Αν δεν στην δίνει αναβάθμιση κατέβασε την χειροκίνητα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι κρίμα να του λες ότι υποστηρίζει και να μην του λες το πως όμως..

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Νικ στις προηγούμενες το είχαν βγάλει.. Είσαι σίγουρος;

Ναι και στις ελληνικές den δεν τραβαει με fingerprint φωτογραφίες.

Σήμερα θα βγει η νέα ελληνική dev θα περιμένουμε για δοκιμή ,η να περάσω την νεα που έχεις τωρα,έχεις καποιο λινκ να την κατεβάσω φιλε.

Τωρα έχω την GTV 6.8.4.:ninja::ninja:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εδώ 7.3.7.0 (LHOMIDD) και δεν τραβάει με το δακτυλικο...

 

Υ.Γ.: geoanto555 αλλά και τα παιδιά στο xiaomi-miui.gr, αξίζετε πολλά συγχαρητήρια γιατί έχετε βοηθήσει πολύ κόσμο και χωρίς να το ξέρετε...

 

Υ.Γ.2: Τώρα που το βλέπω μάλλον δεν είναι η τελευταία... Πώς πάμε εκεί; (Πάνω που ξεπέρασα την Multi, πήγα σε official china και μετά global...:lol:)

Η 7.5.3.0 όπως είχα γράψει και πριν λίγες μέρες, έχει κατέβει από την επίσημη σελίδα γιατί είχαν ακουστεί παράπονα από κάποιους. Προς το παρόν μόνο η 7.3.7.0 που έχεις και εσύ υπάρχει στην σελίδα σαν τελευταία. Δεν ξέρω αν καταφέρεις να βρεις κάποιο link για να την κατεβάσεις με λίγο ψάξιμο. Αλλά δεν ξέρω και αν αξίζει την ταλαιπωρία μιας και σε λίγες μέρες θα πρέπει να βγει και η MIUI 8 global stable, οπότε μπορείς να περιμένεις λίγο και να πας κατευθείαν σε αυτή. :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν George κοίταξε τι ανακάλυψα.

Ο ιδιοκτήτης είχε φτιάξει λογαριασμό mi και με το δεύτερο νούμερο που έχει!!!!

Όπως καταλαβαίνεις έγινε της τάνας το κάγκελο.

Εκανα λοιπόν νέα αίτηση για unlock στον άλλο λογαριασμό και βλέπουμε.

Αυτά.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Στην αιτηση για Unlock χανεται η εγγυηση;

 

Ποιά εγγύηση και από που;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνομαι να αγορασω το κινητο ακομα και δεν ξερω.. Πχ το αγοραζω, και μου βγαζει βλαβη.. Δεν πρεπει καπως να εχει εγγυηση, να το στειλω στην Κινα πχ?

 

Αυτη η εγγυηση αν υπαρχει, χανεται με το unlock ή οχι;

Link to comment
Share on other sites

Στην αιτηση για Unlock χανεται η εγγυηση;

Τι σχέση εχει το Unlock με την αγορά του κινητού και την εγγυηση :ninja::ninja::ninja:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνομαι να αγορασω το κινητο ακομα και δεν ξερω.. Πχ το αγοραζω, και μου βγαζει βλαβη.. Δεν πρεπει καπως να εχει εγγυηση, να το στειλω στην Κινα πχ?

 

Αυτη η εγγυηση αν υπαρχει, χανεται με το unlock ή οχι;

 

Μπορείς να το στείλεις στην Κίνα, στο μαγαζί που το αγόρασες (το οποίο ΣΥΝΗΘΩΣ σου δίνει εγγύηση για ένα χρόνο), το κακό είναι ότι μένεις χωρίς τηλ. για μεγαλούτσικο διάστημα και πληρώνεις τα μεταφορικά (και το ρίσκο του να μην φτάσει).

 

ΟΜΩΣ, κατά τη γνώμη μου είναι τόσο value for money τα κινητά και τέτοια ποιότητα κατασκευής που αξίζει το ρίσκο.

 

Αν θες να έχεις περισσότερο το κεφάλι σου ήσυχο ζητάς να σου έρθει με official global ή ακολουθείς τους οδηγούς στην υπογραφή του geoanto555 και την περνάς εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνομαι να αγορασω το κινητο ακομα και δεν ξερω.. Πχ το αγοραζω, και μου βγαζει βλαβη.. Δεν πρεπει καπως να εχει εγγυηση, να το στειλω στην Κινα πχ?

 

Αυτη η εγγυηση αν υπαρχει, χανεται με το unlock ή οχι;

Ενα χρόνο εχει το κινητο εγγύηση αλλα καλύτερα να μην το αγοράσεις δεν ειναι για σένα,βασικα γράφετε χαζά δεν απευθύνομαι συγκεκριμένα φιλε μου σε εσενα αλλα σε κάποιους αλλους, αρκετοί εδώ μεσα και ενω έχουν γραφτεί τόσα για το κινητό,αν εχετε καποιο πρόβλημα να γράφετε με το κινητό και αντιμετωπίζεται,οχι τα τα ιδια και τα ίδια από που θα το αγοράσω,τι rom να έχει,πράγματα που εχουν απαντηθεί εκατό φόρες,διαβαστε και καμια προηγούμενη σελίδα,σε τέτοιες ερωτήσεις δεν πρεπει να απαντάει κανένας σας,να μπαίνουν και να διαβάζουν μερικοί και λιγο τα προηγούμενα post..

Τι σχέση εχει εγγύηση με το unlock:ninja::ninja::ninja::ninja::ninja:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...