Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καποιο καλο tempered glass και θηκη υπαρχει για το τηλεφωνο; μιλησα μολις με geek και μου ειπαν υποστιριζει σιγουρα την 800αρα οποτε το εκανα αλλαγη με ενα αλλο που ειχα παραγγειλει χθες :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δηλαδη? Vodafone εχω αλλα μπορει στο μελλον να αλλαξω.Βασικα αυτο που διαβασα ειναι οτι προκειται για πιο νεα συσκευη

(special edition) + οτι εχει και ευρωπαικο φορτιστη.Ισχυει κατι τετοιο η απλα φοραει αλλη ρομ?

 

η wind χρησιμοποιει πολυ την 800αρα ειδικα στην επαρχεια και τωρα πια και η vodafone σε μερικα σημεια..οποτε σε αυτα δεν θα εχεις 4g

 

δεν ξερουμε ακομα.προς το παρον θεωρειται οτι η 800αρα ειναι θεμα λογισμικου . η διαφορα των 2 συσκευων ειναι η 800αρα και το ανδροιδ 6..

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καποιο καλο tempered glass και θηκη υπαρχει για το τηλεφωνο; μιλησα μολις με geek και μου ειπαν υποστιριζει σιγουρα την 800αρα οποτε το εκανα αλλαγη με ενα αλλο που ειχα παραγγειλει χθες :)

 

θηκη ipaky,quicksand.

glass: nilkin 9h+

Link to comment
Share on other sites

η wind χρησιμοποιει πολυ την 800αρα ειδικα στην επαρχεια και τωρα πια και η vodafone σε μερικα σημεια..οποτε σε αυτα δεν θα εχεις 4g

 

δεν ξερουμε ακομα.προς το παρον θεωρειται οτι η 800αρα ειναι θεμα λογισμικου . η διαφορα των 2 συσκευων ειναι η 800αρα και το ανδροιδ 6..

 

Δεν γραφει κατι τετοιο εδω http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-371104.html για anroid 6

MIUI V7 (based on Android 5.0)

Edited by lakisman46
Link to comment
Share on other sites

η wind χρησιμοποιει πολυ την 800αρα ειδικα στην επαρχεια και τωρα πια και η vodafone σε μερικα σημεια..οποτε σε αυτα δεν θα εχεις 4g

 

δεν ξερουμε ακομα.προς το παρον θεωρειται οτι η 800αρα ειναι θεμα λογισμικου . η διαφορα των 2 συσκευων ειναι η 800αρα και το ανδροιδ 6..

 

Δεν γραφει κατι τετοιο εδω http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-371104.html για anroid 6

MIUI V7 (based on Android 5.0)

 

MIUI V7 based on Android 6.0; 3 GB RAM + 32 GB ROM.

 

αλλα κατω αλλα πανω.απλα απο οτι ξερω ειναι ανδροιδ 6

Edited by kongeo1994
Link to comment
Share on other sites

καποιο καλο tempered glass και θηκη υπαρχει για το τηλεφωνο; μιλησα μολις με geek και μου ειπαν υποστιριζει σιγουρα την 800αρα οποτε το εκανα αλλαγη με ενα αλλο που ειχα παραγγειλει χθες :)

 

Αλλαγη ποιο με ποιο εκανες?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

MIUI V7 based on Android 6.0; 3 GB RAM + 32 GB ROM.

 

αλλα κατω αλλα πανω.απλα απο οτι ξερω ειναι ανδροιδ 6

 

Σωστος! Παντως και στην αλλη εκδοση γραφει MIUI V7; 3 GB RAM + 32 GB ROM.

Link to comment
Share on other sites

η θηκη πολυ ωραια η nilkin9+ με η χωρις 2.5 round edge? ρωταω μην υπαρχει θεμα σε συνδιασμο με την θηκη....

μηπως ξερεις επισης σε αδιαβροχη επιπλεον;;;

Link to comment
Share on other sites

η θηκη πολυ ωραια η nilkin9+ με η χωρις 2.5 round edge? ρωταω μην υπαρχει θεμα σε συνδιασμο με την θηκη....

μηπως ξερεις επισης σε αδιαβροχη επιπλεον;;;

 

για ποια θηκη ρωτας;

θα σε γελασω αλλα λενε για το 2.5!

 

αδιαβροχη δεν εχω ασχοληθει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σωστος! Παντως και στην αλλη εκδοση γραφει MIUI V7; 3 GB RAM + 32 GB ROM.

 

στο official forum λεει οτι ειναι ανδροιδ 6

Link to comment
Share on other sites

η θηκη πολυ ωραια η nilkin9+ με η χωρις 2.5 round edge? ρωταω μην υπαρχει θεμα σε συνδιασμο με την θηκη....

μηπως ξερεις επισης σε αδιαβροχη επιπλεον;;;

 

με 2.5 round edge http://www.minideal.net/nillkin-9h-pro-2-5d-tempered-glass-screen-protector-for-xiaomi-redmi-note-3.html

επισης υπαρχει και της xiaomi http://www.gearbest.com/screen-protectors/pp_358728.html?wid=21

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγη ποιο με ποιο εκανες?

με ενα homtom pro h17... δεν ειχαν αντηρηση αφου πηρα κατι ποιο ακριβο

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σωστος! Παντως και στην αλλη εκδοση γραφει MIUI V7; 3 GB RAM + 32 GB ROM.

 

για ποια θηκη ρωτας;

θα σε γελασω αλλα λενε για το 2.5!

θηκη ipaky,quicksand. αυτη αν σε συνδιασμο με το 2.5 εχει προβλημα η να προτιμησω το απλο 9+

αδιαβροχη δεν εχω ασχοληθει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

στο official forum λεει οτι ειναι ανδροιδ 6

 

sent from my tablet

Link to comment
Share on other sites

 

απλα το nilikin ειναι δοκιμασμενο και πολυ ποιοτικο σιγουρα

Link to comment
Share on other sites

Παίζουν πολλά ρόλο για το 4G στο συγκεκριμένο τηλέφωνο....

΄Μόνο unofficial ρομ να έχει φτάνει για να μην μπαίνει..(δεν είναι κανόνας αλλά ισχύει σε πολλά)

Καλησπερα φίλε δεν ξέρω εχω κάποιο πρόβλημα με το 4G ,σε περιοχές που έπιανα 4G τωρα με αυτές τις 2 ελληνικές dev δεν πιάνω ,παλιότερα και με κινέζικες έπιανα κανονικά.εχω τωρα την gtv 6.8.4 όλες οι dev εχουν θέμα ,η μπορεί να φταίει το δίκτυο τις cosmote και δεν εχω καθόλου 4G ,εδω και 3G δεν εχει καλά καλά,γνωρίζεις αν παίζει οτι ειναι dev να γυρίσω σε stable αν φταίει αυτό.:ninja::ninja:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Εχω παραγγειλει και εγω το τηλεφωνο http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-Hexa-Core-MIUI-V7-16-0MP-TOUCH-ID---Dark-Gray-362397.html απο το geekbyuing αλλα τωρα σκεφτομαι να το ακυρωσω για να παρω την international εκδοση http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-371104.html με την 800 μπαντα και απ' οτι δειχνει στην εικονα εχει και ευρωπαικο φορτιστη.

Αξιζει να κανω την αλλαγη η οχι?

 

Μονο για την 800 και τον φορτιστη λες? Γιατι δεν βλεπω να εχει Ελληνικα, αν και ... ιντερνασιοναλ!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Μονο για την 800 και τον φορτιστη λες? Γιατι δεν βλεπω να εχει Ελληνικα, αν και ... ιντερνασιοναλ!

 

Ναι για αυτα αφου μετα θα του περασω την ελληνικη ρομ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φίλε δεν ξέρω εχω κάποιο πρόβλημα με το 4G ,σε περιοχές που έπιανα 4G τωρα με αυτές τις 2 ελληνικές dev δεν πιάνω ,παλιότερα και με κινέζικες έπιανα κανονικά.εχω τωρα την gtv 6.8.4 όλες οι dev εχουν θέμα ,η μπορεί να φταίει το δίκτυο τις cosmote και δεν εχω καθόλου 4G ,εδω και 3G δεν εχει καλά καλά,γνωρίζεις αν παίζει οτι ειναι dev να γυρίσω σε stable αν φταίει αυτό.:ninja::ninja:

Αλλη συσκευη εχει κανονικά;

 

Να δουμε αν φταιει η συσκευη

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι για αυτα αφου μετα θα του περασω την ελληνικη ρομ.

Εχει βγει ελληνικη;

Γιατι δεν ξερω αν περναει η κλασσική του note3pro

Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει ελληνικη;

Γιατι δεν ξερω αν περναει η κλασσική του note3pro

 

Υπαρχει περιπτωση να μην περνιεται η ελληνικη δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να περάσω την global dev χωρίς ξεκλείδωμα bootloader? Τώρα έχει την china dev.

 

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει ελληνικη;

Γιατι δεν ξερω αν περναει η κλασσική του note3pro

 

Υπαρχει περιπτωση να μην περνιεται η ελληνικη δηλαδη?

Δεν ξέρω.γιατι η ρομ του ιντερνατιοναλ νομιζω δεν εχει περαστει επιτυχως στην απλη εκδοαη

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει τρόπος να περάσω την global dev χωρίς ξεκλείδωμα bootloader? Τώρα έχει την china dev.

 

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκιμασε με τον updater

Link to comment
Share on other sites

Σε περιπτωση που παραλαβουμε το κινητο με την Official DEV Global Rom, θα μπορεσουμε να ξεκλειδωσουμε κανονικα και να βαλουμε την ελληνικη ρομ ή αυτο μπορει να γινει μονο με την Official DEV CN Rom;

 

Μηπως το ξεκλειδωμα γινεται πιο "ευκολα" με την Official DEV CN Rom;

Link to comment
Share on other sites

 

 

Δοκιμασε με τον updater

 

και που θα βρω την rom?

 

EDIT

την βρηκα http://en.miui.com/download-301.html

Edited by demolition22

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

θελω μια βοηθεια

θελω να μαθω 2 πραγματα

1ον)πως διαγραφω τα παντα ιστορικο cache στο google chrome απο τη συσκευη(ακριβως τα βηματα) γιατι ενω κανω διαγραφη data μολις παω να κανω αναζητηση αυτα που εχουν γινει πριν συνεχιζουν να υπαρχουν

2ον)ο λογαριασμος μου στην google+ ειναι συνδεδεμενος και σε ενα ταμπλετ....απο το ταμπλετ η αναζητησεις που γινονται προστιθενται και στο κινητο?

και αν ναι πως διαγραφω και απο εκει ολοκληρωτικα τα παντα και μετα να κανω αποσυνδεση

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...