Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όσοι το έχουν για τσεκάρετε λίγο αν σας βρίσκει το update με αριθμό 7.1.18. στο miui.com κάποιοι αναφέρουν ότι τους ήρθε(και το θετικό ότι λύθηκε το πρόβλημα με τις sim), σε εμένα δεν το βρίσκει ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ξερουμε ποτε θα το έχουν και τα άλλα κινεζομαγαζα εκτος απο vickmall? Καπου είχα διαβασει για 4 Μαρτίου ισχύει?

Το έχει και στο minideal εχθές έκανα παραγγελία. Σε άλλα μαγαζιά 10/3

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

όσοι το έχουν για τσεκάρετε λίγο αν σας βρίσκει το update με αριθμό 7.1.18. στο miui.com κάποιοι αναφέρουν ότι τους ήρθε(και το θετικό ότι λύθηκε το πρόβλημα με τις sim), σε εμένα δεν το βρίσκει ακόμα.

 

Μόλις τσέκαρα και δεν δείχνει να βρίσκει κάτι. ΟΜΩΣ! Σκέφτηκα να πάω στις τελίτσες τις τρεις που έχει πάνω δεξιά και πάτησα Download Update και μετά από 1 λεπτό ξεκίνησε να κατεβάζει κάτι. Είμαι στο 12% και περιμένω να τελειώσει να δω αν θα λάβει όντως την αναβάθμιση που αναφέρεις. 15% τώρα...Σε λίγο ενημερώνω!! :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τσέκαρα και δεν δείχνει να βρίσκει κάτι. ΟΜΩΣ! Σκέφτηκα να πάω στις τελίτσες τις τρεις που έχει πάνω δεξιά και πάτησα Download Update και μετά από 1 λεπτό ξεκίνησε να κατεβάζει κάτι. Είμαι στο 12% και περιμένω να τελειώσει να δω αν θα λάβει όντως την αναβάθμιση που αναφέρεις. 15% τώρα...Σε λίγο ενημερώνω!! :)

 

Και εγώ το έκανα, την 16 κατεβάζει πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως κατεβαζω google play κτλ αν έχει κανονική rom

 

Κατέβασε το google installer .apk και εγκατέστησέ το. Μέσα από αυτό θα μπορέσεις να εγκαταστήσεις τα πάντα που έχουν σχέση με google.

 

http://www.techulk.com/2015/02/how-to-install-play-store-on.html

Link to comment
Share on other sites

To 10/3 ειναι στανταρ η θα περιμένω τσάμπα?:p

 

Και γιατι να μη παρεις απο vickmall που μεχρι να στο στειλει το minideal θα το εχεις παραλαβει κιολας?

Για τα 10$?

Link to comment
Share on other sites

Και γιατι να μη παρεις απο vickmall που μεχρι να στο στειλει το minideal θα το εχεις παραλαβει κιολας?

Για τα 10$?

 

Απο οτι διάβασα είναι σε Stock στο Minideal και στέλνει μέσα σε 24 ωρες.

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν δεν καιγεστε για το κινητο και μιας και φτασαμε 1/3 και 10/3 θα ξεκινησει η διαθεσιμοτητα σε ολους μην βιαζεστε να παραγγείλετε. Με το που θα στοκαρουν ολοι θα πέσουν οι τιμες λόγω μεγάλου ανταγωνισμου. Υπολογιζω σε ενα μηνα απο τώρα θα είναι στα 210-215$ θα χασετε 40-50$ τωρα και μεσα στην φουρια των συσσωρευμένων προπαραγγελιών μπορεί να αργησετε και να το παρετε μεχρι να ξεμπλοκάρει η κατασταση.
Link to comment
Share on other sites

Καλα σε ενα μηνα δε παιζει να ειναι 210 για κανενα λογο,οταν το απλο παιζει ακομα εκει.

Πριν ενα 2 μηνο στην ιδια τιμη ηταν το απλο.

Link to comment
Share on other sites

Και γιατι να μη παρεις απο vickmall που μεχρι να στο στειλει το minideal θα το εχεις παραλαβει κιολας?

Για τα 10$?

το μαυρο έχει πεσει ήδη 20 δολλάρια και αν βγει και στα άλλα συντομα θα πεσει για πλάκα κανα 20αρι ακόμη γ αυτό:D

Link to comment
Share on other sites

Που επεσε 20$?

259 η 249 το ειχε το vickmall παντα.αναλογα σε τι μερα θα επεφτες.

Σιγουρα αν εχετε υπομονη περιμεντε αλλα δε θα πεσει πολυ παραπανω δεδομενου οτι ακριβως απο κατω παιζει το απλο.

Σιγα μη τα μειωσουν ολα,γιατι εαν ειναι να μειωσουν ενα θα πρεπει να τα μειωσουν ολα.

Αν φτασει κανα 230αρι,μια χαρα θα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Αν ηθελε καποιος το πιο φθηνο,το παραγγελνε απο minideal οταν το χε βγαλει presale στα 229.

Αλλα τωρα για να γλιτωσεις 20$ να πληρωσεις και να παρεις κινητο 2-2,5 μηνες μετα μου φαινεται καπως.

Link to comment
Share on other sites

προχωρηστε αφοβα οσοι θελουν να αγορασουν το κινητο.

Μολις εκανα αναβαθμιση σε 7.1.18 και το κινητο διορθωωωωωωθηκε!!!

δοξα το Θεο!!! ηταν θεμα software και οχι hardware.

ρε τι χαρα!!! πηρα χα.χα.σαν μικρο παιδι.

αρε xiaomi εισαι πολυ μπροστα.

Link to comment
Share on other sites

προχωρηστε αφοβα οσοι θελουν να αγορασουν το κινητο.

Μολις εκανα αναβαθμιση σε 7.1.18 και το κινητο διορθωωωωωωθηκε!!!

δοξα το Θεο!!! ηταν θεμα software και οχι hardware.

ρε τι χαρα!!! πηρα χα.χα.σαν μικρο παιδι.

αρε xiaomi εισαι πολυ μπροστα.

 

Ωραία νέα. Εμένα ακόμα δεν βρέθηκε μου λέει.

 

Καθαρή εγκατάσταση έκανες;

Link to comment
Share on other sites

προχωρηστε αφοβα οσοι θελουν να αγορασουν το κινητο.

Μολις εκανα αναβαθμιση σε 7.1.18 και το κινητο διορθωωωωωωθηκε!!!

δοξα το Θεο!!! ηταν θεμα software και οχι hardware.

ρε τι χαρα!!! πηρα χα.χα.σαν μικρο παιδι.

αρε xiaomi εισαι πολυ μπροστα.

 

Απλά τέλεια...Καλά με ποια λογική έρχεται το update...Γιατί δεν πάει σε όλους άμεσα δεν το καταλαβαίνω. Πως διαχωρίζουν ποιοι λαμβάνουν και ποιοι όχι???

Link to comment
Share on other sites

Απλά τέλεια...Καλά με ποια λογική έρχεται το update...Γιατί δεν πάει σε όλους άμεσα δεν το καταλαβαίνω. Πως διαχωρίζουν ποιοι λαμβάνουν και ποιοι όχι???

 

Τα updates δεν στελνονται μαζικά για τον απλό λόγο το ότι αν έχει πρόβλημα να μην επηρεαστουν όλες οι συσκευές αλλά μερικές.

Υπομονή και θα το παραλαβουμε, μέχρι τότε ας τρελανουμε το κουμπί check for updates

Link to comment
Share on other sites

αύριο λογικά έρχεται και αυτό που παρήγγειλα για ένα φίλο.16/2 το έστειλαν, 22/2 ήταν Σιγκαπούρη, 1/3 αθήνα. ωραία που διορθώθηκε το μπαγκ, μπαμ μπαμ το έβγαλαν, να τα βλέπουν και οι άλλοι που τους χρυσοπληρώνουμε και μας παρατάνε στο έλεος
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Απλά τέλεια...Καλά με ποια λογική έρχεται το update...Γιατί δεν πάει σε όλους άμεσα δεν το καταλαβαίνω. Πως διαχωρίζουν ποιοι λαμβάνουν και ποιοι όχι???

 

μαλλον επειδη ειμαι ομορφοπαιδο!!!γιαυτο και την πηρα πρωτος.:lol::lol:

Παιδες την ρομ της αναβαθμισης την κατεβασα μονος μου απο το επισημο σαιτ της xiaomi.

Δεν μου ηρθε σαν ota.Δεν μπορουσα να περιμενω.

Στην ουσια η official ειναι.Δεν αλλαζει κατι.

Την ρομ την περασα με τον κλασικο τροπο....updater-choose update package διαλεξα την ρομ

που την ειχα βαλει στον φακελο ''download rom''και τα υπολοιπα τα εκανε μονο του το εργαλειο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αύριο λογικά έρχεται και αυτό που παρήγγειλα για ένα φίλο.16/2 το έστειλαν, 22/2 ήταν Σιγκαπούρη, 1/3 αθήνα. ωραία που διορθώθηκε το μπαγκ, μπαμ μπαμ το έβγαλαν, να τα βλέπουν και οι άλλοι που τους χρυσοπληρώνουμε και μας παρατάνε στο έλεος

 

xiaomi!!! αθανατη!!!κορυφαια!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 79 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμ ειδες που το λεγαμε?;)

Πως την εκανες?μονο του?

 

να σαι καλα...βγηκες αληθινος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωραία νέα. Εμένα ακόμα δεν βρέθηκε μου λέει.

 

Καθαρή εγκατάσταση έκανες;

 

εαν εννοεις wipe και τα ''ρεστα'' οχι. καπακι απο πανω περαστηκε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...