Jump to content

[LG G4] Τροποποιήσεις - Αναβαθμίσεις - Βελτιώσεις


giannis12a
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kοιταξε εδω φιλε μου!

 

http://devtester.ro/projects/lg-firmwares/

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 814
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Έχω κάνει έως τώρα 3 φορές hard reset χωρίς να διορθωθεί ένα πρόβλημα που έχω και που λόγο του ότι δεν το είχε με την 5.1 έχω την εντύπωση ότι δεν έχει κάτσει καλά η ρομ.

 

Δεν μας είπες ποιο είναι το πρόβλημα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας είπες ποιο είναι το πρόβλημα.

 

 

Έχει να κάνει με το «ξύπνημα» της οθόνης στο άσχετο.

Για να καταλάβεις κάνω reset και το τηλέφωνο είναι στην αναμονή για να επιλέξω χώρα και σύνδεση στο internet. Η οθόνη ανάβει μόνη της και σβήνει ξανά και μετά από λίγα λεπτά ξανά και πάει λέγοντας.

Στην αρχή υπέθεσα ότι κάποια εφαρμογή ξύπναγε την οθόνη λόγο του ότι εγώ έδωσα κάποιο δικαίωμα, όμως τώρα ούτε εφαρμογή αλλά καλά καλά ούτε το τηλέφωνο δεν έχει σεταριστεί και πάλι η οθόνη ξυπνά μόνη της στο άσχετο.

 

Όλα τελείωσαν καλά. Ελπίζω να διορθώθηκε και το πρόβλημα που σε πρώτη φάση βλέπω να έχει εξαλειφθεί.

Edited by agriniopk
Link to comment
Share on other sites

Για οποιον θελει τον επισημο Android Google Stock Dialer μπορει να το κατεβασει απο εδω και να το κανει εγκατασταση σαν απλο apk..

 

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-phone/google-phone-2-05-07_rc4-release/google-phone-2-05-07_rc4-android-apk-download/

 

Με βολευει γιατι δειχνει τις αγαπημενες επαφες με μεγαλες εικονες και τον θεωρω πιο ομορφο.. Δεν αντικαθιστά την κανονικη εφαρμογη της LG απλα δινεις δικαιωματα και την βαζεις ως προεπιλογη

Edited by Swimmer21
Link to comment
Share on other sites

Για οποιον θελει τον επισημο Android Google Stock Dialer μπορει να το κατεβασει απο εδω και να το κανει εγκατασταση σαν απλο apk..

 

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-phone/google-phone-2-05-07_rc4-release/google-phone-2-05-07_rc4-android-apk-download/

 

Με βολευει γιατι δειχνει τις αγαπημενες επαφες με μεγαλες εικονες και τον θεωρω πιο ομορφο.. Δεν αντικαθιστά την κανονικη εφαρμογη της LG απλα δινεις δικαιωματα και την βαζεις ως προεπιλογη

το κατεβασα και εγω αλλα την προεπιλογη απο που την βρισκεις.εψαξα και εγω αλλα δεν βρηκα την ρυθμιση.δικαιωματα εδωσα την προεπιλογη δεν βρισκω
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Κάνε μία αναπαντητη στο κινητό σου από κάποια άλλη συσκευή και πατά πάνω στην ειδοποίηση της αναπαντητης και μόλις ανοίξει ο dialer πατά πάνω στην αναπαντητη παλι για να καλέσεις πίσω.. Θα σου βγάλει ενα παραθυρο που θα λεει με ποια εφαρμογή θες να κάνεις αυτή την ενέργεια.

 

Αυτό έκανα κι εγώ.. Δεν παίρνει τηλέφωνο όμως με αυτόν το dialer αλλά με τη στοκ εφαρμογή.. Αλλά μπορείς να βλέπεις αναπάντητες και να εχεις το περιβάλλον κλήσης του Google Dialer.

 

Ίσως αν γίνει απενεργοποίηση της στοκ εφαρμογής συστήματος ή διαγραφή δεδομενων/cache να έχουμε μόνο Google Dialer, δεν το έχω ψάξει.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μία αναπαντητη στο κινητό σου από κάποια άλλη συσκευή και πατά πάνω στην ειδοποίηση της αναπαντητης και μόλις ανοίξει ο dialer πατά πάνω στην αναπαντητη παλι για να καλέσεις πίσω.. Θα σου βγάλει ενα παραθυρο που θα λεει με ποια εφαρμογή θες να κάνεις αυτή την ενέργεια.

 

Αυτό έκανα κι εγώ.. Δεν παίρνει τηλέφωνο όμως με αυτόν το dialer αλλά με τη στοκ εφαρμογή.. Αλλά μπορείς να βλέπεις αναπάντητες και να εχεις το περιβάλλον κλήσης του Google Dialer.

 

Ίσως αν γίνει απενεργοποίηση της στοκ εφαρμογής συστήματος ή διαγραφή δεδομενων/cache να έχουμε μόνο Google Dialer, δεν το έχω ψάξει.

οκ ευχαριστω
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας

 

Αγόρασα και γω πριν 5 μερες το lg g4 προερχόμενος απο nexus 5. Συνηθισμένος απο το ελεύθερο να κάνω οτι θέλω στην συσκευή μου ( overclock , undervolt,kernel κλπ) μου κακοφαίνεται που σε αυτή δεν υπάρχει τρόπος να ρουτάρω απλά το κινητό χωρίς να έχω φόβο. (Αν ήξερα οτι δεν θα φάει σκάλωμα που λέτε πολύ στό forum αυτό και όχι μόνο οτι τρώνε... θα το είχα κάνει ήδη....)

Έχω να σας κάνω μια ερώτηση μόνο. έχει δοκιμάσει κανεις το windroid toolkit ; θεωρητικά μπορείς να κάνεις τα πάντα στην συσκευη μας και αν θες το γυρνάς και σε εργοστασιακες ρυθμίσεις! Εχει καμια γνώμη κανεις;

Να σημειώσω οτι σαν κινητο εχει πολλές δυνατότητες με απίστευτη οθόνη αλλα ειμαι σίγουρος οτι μπορει να δώδει και άλλα πολλά

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας

 

Αγόρασα και γω πριν 5 μερες το lg g4 προερχόμενος απο nexus 5. Συνηθισμένος απο το ελεύθερο να κάνω οτι θέλω στην συσκευή μου ( overclock , undervolt,kernel κλπ) μου κακοφαίνεται που σε αυτή δεν υπάρχει τρόπος να ρουτάρω απλά το κινητό χωρίς να έχω φόβο. (Αν ήξερα οτι δεν θα φάει σκάλωμα που λέτε πολύ στό forum αυτό και όχι μόνο οτι τρώνε... θα το είχα κάνει ήδη....)

Έχω να σας κάνω μια ερώτηση μόνο. έχει δοκιμάσει κανεις το windroid toolkit ; θεωρητικά μπορείς να κάνεις τα πάντα στην συσκευη μας και αν θες το γυρνάς και σε εργοστασιακες ρυθμίσεις! Εχει καμια γνώμη κανεις;

Να σημειώσω οτι σαν κινητο εχει πολλές δυνατότητες με απίστευτη οθόνη αλλα ειμαι σίγουρος οτι μπορει να δώδει και άλλα πολλά

 

Δεν το ξερω αυτο το toolkit που λες, αν και ειχα ολα μου τα κινητα rooted.. Εγω θα σου ελεγα να το αποφυγεις οσο μπορεις, ειδικα βλεποντας τα πολλα καινουρια παραδειγματα με bootloop..

 

Τουλαχιστον μεχρι να βγαλουμε καποια ακρη..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπέρα σας

 

Αγόρασα και γω πριν 5 μερες το lg g4 προερχόμενος απο nexus 5. Συνηθισμένος απο το ελεύθερο να κάνω οτι θέλω στην συσκευή μου ( overclock , undervolt,kernel κλπ) μου κακοφαίνεται που σε αυτή δεν υπάρχει τρόπος να ρουτάρω απλά το κινητό χωρίς να έχω φόβο. (Αν ήξερα οτι δεν θα φάει σκάλωμα που λέτε πολύ στό forum αυτό και όχι μόνο οτι τρώνε... θα το είχα κάνει ήδη....)

Έχω να σας κάνω μια ερώτηση μόνο. έχει δοκιμάσει κανεις το windroid toolkit ; θεωρητικά μπορείς να κάνεις τα πάντα στην συσκευη μας και αν θες το γυρνάς και σε εργοστασιακες ρυθμίσεις! Εχει καμια γνώμη κανεις;

Να σημειώσω οτι σαν κινητο εχει πολλές δυνατότητες με απίστευτη οθόνη αλλα ειμαι σίγουρος οτι μπορει να δώδει και άλλα πολλά

 

Εδώ ξεχνάς ότι ισχύει στα Nexus. Aν η συσκευή σου φοράει android 6 δεν μπορείς να κάνεις τίποτα αν δεν ξεκλειδώσεις τον bootloader λαμβάνοντας υπόψιν ότι δεν ξανακλειδώνει και είσαι μόνιμα εκτός εγγύησης. Αν θες τη γνώμη μου δεν αξίζει το ρίσκο δεδομένου των γνωστών προβλημάτων που εμφανίζει η συσκευή. Από εκεί και πέρα είσαι ελεύθερος να κάνεις ότι θέλεις. Αν σου αρέσει όμως το "πείραγμα"... καλύτερα να επιστρέψεις σε Nexus.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας

 

Αγόρασα και γω πριν 5 μερες το lg g4 προερχόμενος απο nexus 5. Συνηθισμένος απο το ελεύθερο να κάνω οτι θέλω στην συσκευή μου ( overclock , undervolt,kernel κλπ) μου κακοφαίνεται που σε αυτή δεν υπάρχει τρόπος να ρουτάρω απλά το κινητό χωρίς να έχω φόβο. (Αν ήξερα οτι δεν θα φάει σκάλωμα που λέτε πολύ στό forum αυτό και όχι μόνο οτι τρώνε... θα το είχα κάνει ήδη....)

Έχω να σας κάνω μια ερώτηση μόνο. έχει δοκιμάσει κανεις το windroid toolkit ; θεωρητικά μπορείς να κάνεις τα πάντα στην συσκευη μας και αν θες το γυρνάς και σε εργοστασιακες ρυθμίσεις! Εχει καμια γνώμη κανεις;

Να σημειώσω οτι σαν κινητο εχει πολλές δυνατότητες με απίστευτη οθόνη αλλα ειμαι σίγουρος οτι μπορει να δώδει και άλλα πολλά

 

 

Λοπόν κερνελ και ρομ τις ξεχνάς άμα θέλεις εγγύηση γενικότερα. Αν δεν θέλεις ξεκλειδώνεις bootloader που χάνεις εγγύηση μόνιμα και έχεις ελευθερία. Αν τη θέλεις υπάρχει ο παραπάνω τρόπος που μπορείς στις 5άρες να κάνεις ρουτ, να περάσεις xposed κλπ κλπ χωρίς να ξεκλειδώσεις τον bootloader χωρίς να αφήνει μόνιμα σημάδια ότι είναι routed και σίγουρα με αποτέλεσμα που αλλάζει με ένα φλασάρισμα της official rom.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενδιαφερεται κανανε ported την καμερα του v10 και δουλευει αψογα και το Manual video και 1080p 60fps.Το μονο θεμα ειναι οτι δεν σωζει στην sd.

 

http://forum.xda-developers.com/g4/themes-apps/root-v10-camera-ported-to-g4-t3366878

 

Μήπως γνωρίζει κάποιος αν δουλεύει χωρίς πρόβλημα σε lollipop; Κυρίως το βίντεο σε 60fps με ενδιαφέρει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και Χριστος Ανεστη ,μολις απεκτησα την εν λογω συσκευη και θα ηθελα μια μικρη βοηθεια (ειμαι αρκετα εμπειρος ,εχω παρει πολλες και ολες εχουν γινει ρουτ ,με τελευταια το g3), στην προκειμενη πριπτωση ,δεν μπορει να γινει ρουτ η συσκευη γιατι χανεται η εγγυηση ?? το αγορασα με την εκδοση 6 επανω ,μεταχειρισμενο ,απειραχτο.

Δηλαδη δεν ισχυει οτι και με το g3 που μετα περνουσαμε το μαμα λογισμικο και επανερχονταν τα παντα κανονικα ??

Συγνωμη ,διαβασα πολλες σελιδες σε πολλα ποστ και εχω μπερδευτει ,ειναι η πρωτη φορα που δεν εχω ρουταρει ακομα συσκευη :O,ακομα και samsoung με knox και το ειχα ρουταρει χωρις προβλημα ,με ειδικο κερνελ κλπ ...

Αν μπορω να εχω μια μικρη βοηθεια ?? ευχαριστω εκ των προτερων .

nokia n95/omnia/omnia2/hd2/galaxy s/s2/s3/S4/S5/note2/note 3- 4-9-10+/ S7/S7 EDGE/S8 PLUS/S9 PLUS/A9 PLUS/huawei mate7-8-9 /MATE 10 LITE

GPS PRIMO 2.4-STREAT PILOT--COPILOT--NAVITEL-D/PAN-AUTOMAPA-NDRIVE-B/NROAD-NAVIGO-SYGIC-NAVITEL[/colorht]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και Χριστος Ανεστη ,μολις απεκτησα την εν λογω συσκευη και θα ηθελα μια μικρη βοηθεια (ειμαι αρκετα εμπειρος ,εχω παρει πολλες και ολες εχουν γινει ρουτ ,με τελευταια το g3), στην προκειμενη πριπτωση ,δεν μπορει να γινει ρουτ η συσκευη γιατι χανεται η εγγυηση ?? το αγορασα με την εκδοση 6 επανω ,μεταχειρισμενο ,απειραχτο.

Δηλαδη δεν ισχυει οτι και με το g3 που μετα περνουσαμε το μαμα λογισμικο και επανερχονταν τα παντα κανονικα ??

Συγνωμη ,διαβασα πολλες σελιδες σε πολλα ποστ και εχω μπερδευτει ,ειναι η πρωτη φορα που δεν εχω ρουταρει ακομα συσκευη :O,ακομα και samsoung με knox και το ειχα ρουταρει χωρις προβλημα ,με ειδικο κερνελ κλπ ...

Αν μπορω να εχω μια μικρη βοηθεια ?? ευχαριστω εκ των προτερων .

 

Χωρις να ξεκλειδωθει ο bootloader στην συσκευη αυτη, ΔΕΝ μπορεις να κανεις root. Και δεν ξανακλειδωνει. Δεν εχει βρεθει workaround για "παραπλευρο" ξεκλειδωμα, παρα μονο με το αρχειακι unlock.bin μεσω της LG. Συνεπως , ναι , χανεις την εγγυηση, με οτι αυτο συνεπαγεται!

Εφοσον εχεις εμπειρια και δε μπορεις με αρουταριστα κινητα, θα επρεπε να ψαξεις λιγο καλυτερα το θεμα του G4 πιστευω :) Αρα τωρα... Υπομονη :p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και Χριστος Ανεστη ,μολις απεκτησα την εν λογω συσκευη και θα ηθελα μια μικρη βοηθεια (ειμαι αρκετα εμπειρος ,εχω παρει πολλες και ολες εχουν γινει ρουτ ,με τελευταια το g3), στην προκειμενη πριπτωση ,δεν μπορει να γινει ρουτ η συσκευη γιατι χανεται η εγγυηση ?? το αγορασα με την εκδοση 6 επανω ,μεταχειρισμενο ,απειραχτο.

Δηλαδη δεν ισχυει οτι και με το g3 που μετα περνουσαμε το μαμα λογισμικο και επανερχονταν τα παντα κανονικα ??

Συγνωμη ,διαβασα πολλες σελιδες σε πολλα ποστ και εχω μπερδευτει ,ειναι η πρωτη φορα που δεν εχω ρουταρει ακομα συσκευη :O,ακομα και samsoung με knox και το ειχα ρουταρει χωρις προβλημα ,με ειδικο κερνελ κλπ ...

Αν μπορω να εχω μια μικρη βοηθεια ?? ευχαριστω εκ των προτερων .

Δυστυχώς με Android 6 στο G4 για να ρουτάρεις πρέπει να ξεκλειδώσει ο bootloader. Ο οποίος δεν ξανακλειδώνει (προς το παρόν τουλάχιστον) κάτι το οποίο σε βγάζει αυτόματα εκτός εγγύησης.

Στη Lollipop υπήρχε τρόπος για root χωρίς ξεκλείδωμα, χωρίς όμως custom recovery. Αν έβαζες custom recovery ξεκλειδωνε και στη Lollipop.

Το μόνο που δεν ξέρω είναι αν μπορείς να κάνεις downgrade σε lollipop και να ρουτάρεις χωρίς να χάνεις εγγύηση, διότι η συσκευή σου είχε προεγκατεστημενη την ΜΜ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και Χριστος Ανεστη ,μολις απεκτησα την εν λογω συσκευη και θα ηθελα μια μικρη βοηθεια (ειμαι αρκετα εμπειρος ,εχω παρει πολλες και ολες εχουν γινει ρουτ ,με τελευταια το g3), στην προκειμενη πριπτωση ,δεν μπορει να γινει ρουτ η συσκευη γιατι χανεται η εγγυηση ?? το αγορασα με την εκδοση 6 επανω ,μεταχειρισμενο ,απειραχτο.

Δηλαδη δεν ισχυει οτι και με το g3 που μετα περνουσαμε το μαμα λογισμικο και επανερχονταν τα παντα κανονικα ??

Συγνωμη ,διαβασα πολλες σελιδες σε πολλα ποστ και εχω μπερδευτει ,ειναι η πρωτη φορα που δεν εχω ρουταρει ακομα συσκευη :O,ακομα και samsoung με knox και το ειχα ρουταρει χωρις προβλημα ,με ειδικο κερνελ κλπ ...

Αν μπορω να εχω μια μικρη βοηθεια ?? ευχαριστω εκ των προτερων .

Διάβασες τόσες σελίδες και δεν μπορούσες να διαβάσεις τα προηγούμενα τρία ποστ που αναφέρεται αναλυτικά; Άμα θελεις κάνεις downgrade σε 5αρα και η διαδικασία που αναφέρεται στο ποστ που έκανα πάνω από το δικό σου..

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Edited by Cutthroat
Link to comment
Share on other sites

Αφαίρεσαν απο το g4 το smart screen που κρατούσε αναμμένη την οθόνη με face detection;

Δυστυχώς ναι

Παιδιά είμαι στην 6.0 και με V20d-EUR-XX και το smart screen υπάρχει κανονικά,και δεν άκουσα-διάβασα πουθενά ότι αφαιρέθηκε...

Link to comment
Share on other sites

Το βλέπω και μάλιστα δουλεύει κανονικά,είναι εκεί που ήταν πάντα,

κλείδωμα ο8όνης--> smart Lock,μόνο που πρέπει να έχεις επιλέξει:

Knock Code ή Μοτίβο,για να δουλέψει,αλλιώς το δείχνει "φάντασμα"

Link to comment
Share on other sites

Το βλέπω και μάλιστα δουλεύει κανονικά,είναι εκεί που ήταν πάντα,

κλείδωμα ο8όνης--> smart Lock,μόνο που πρέπει να έχεις επιλέξει:

Knock Code ή Μοτίβο,για να δουλέψει,αλλιώς το δείχνει "φάντασμα"

 

Αλλο πραγμα λες εσυ μπερδευτηκες ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολυ ..ήσουν σαφέστατος

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Διάβασες τόσες σελίδες και δεν μπορούσες να διαβάσεις τα προηγούμενα τρία ποστ που αναφέρεται αναλυτικά; Άμα θελεις κάνεις downgrade σε 5αρα και η διαδικασία που αναφέρεται στο ποστ που έκανα πάνω από το δικό σου..

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Φίλε μου έτυχε να μην διαβάσω και αυτές που λες ...τόσο πολύ σε ενόχλησε ??δεν πειράζει να'σαι καλά ...πήρα απάντηση ...ευχαριστώ .....εξάλλου το φόρουμ πιστεύω ότι είναι να βοηθάει ο ένας τον άλλο και όχι να του τη λέει ....όπως μπορείς να διαπιστώσεις πολύ εύκολα .....στο παρελθόν και έχω βοηθήσει και το ίδιο αλλά παιδιά ....να'σαι καλά πάντως ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δυστυχώς με Android 6 στο G4 για να ρουτάρεις πρέπει να ξεκλειδώσει ο bootloader. Ο οποίος δεν ξανακλειδώνει (προς το παρόν τουλάχιστον) κάτι το οποίο σε βγάζει αυτόματα εκτός εγγύησης.

Στη Lollipop υπήρχε τρόπος για root χωρίς ξεκλείδωμα, χωρίς όμως custom recovery. Αν έβαζες custom recovery ξεκλειδωνε και στη Lollipop.

Το μόνο που δεν ξέρω είναι αν μπορείς να κάνεις downgrade σε lollipop και να ρουτάρεις χωρίς να χάνεις εγγύηση, διότι η συσκευή σου είχε προεγκατεστημενη την ΜΜ.

Ήσουν σαφεστατος ..σε ευχαριστώ πολύ....

nokia n95/omnia/omnia2/hd2/galaxy s/s2/s3/S4/S5/note2/note 3- 4-9-10+/ S7/S7 EDGE/S8 PLUS/S9 PLUS/A9 PLUS/huawei mate7-8-9 /MATE 10 LITE

GPS PRIMO 2.4-STREAT PILOT--COPILOT--NAVITEL-D/PAN-AUTOMAPA-NDRIVE-B/NROAD-NAVIGO-SYGIC-NAVITEL[/colorht]

Link to comment
Share on other sites

http://www.androidauthority.com/googles-stock-dialer-now-works-just-nexus-devices-692411/

 

Γιατι να μην μπορούμε να εγκαταστήσουμε τον google dialer στο G4 'επίσημα';;;:wacko:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.dialer

 

τον εχει δοκιμασει κανενας έστω με το .apk ;;;

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

http://www.androidauthority.com/googles-stock-dialer-now-works-just-nexus-devices-692411/

 

Γιατι να μην μπορούμε να εγκαταστήσουμε τον google dialer στο G4 'επίσημα';;;:wacko:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.dialer

 

τον εχει δοκιμασει κανενας έστω με το .apk ;;;

 

Στην αρχη δουλεψα αυτο οταν το 1ο πηρα το κινητο com.google.dialer-s6-0.1-zipaligned

Link to comment
Share on other sites

Εχοντας βαλει την ported εκδοση καμερας του V10 στο G4 παρατηρησα πως εκτος απο τα βιντεο των 60fps που εχουν time limit recording στα 5 λεπτα, το ιδιο συμβαινει και στα βιντεο για time lapse με 1 ή 2 fps. Και εκει μονο 5 λεπτα με αφηνει να κανω εγγραφη. Ομως στο xda διαβασα καποιον που ανεφερε πως τραβηξε με 1-2 fps για 2 ωρες και του εφαγε πολυ μπαταρια.

Οποτε δεν εχω βγαλει ακρη. Μονο σε εμενα εχει 5 Mins time limit ΚΑΙ στα 1-2 fps recording. ?

Αν μπορουσε καποιος που εχει εγκαταστησει την καμερα του v10 να δοκιμασει, θα ημουν υποχρεος για να καταλαβω αν κατι δεν παει καλα μονο σε μενα. Αν ειναι γενικο το προβλημα, να χρησιμοποιω αλλο apk για time lapse. (π.χ. frame lapse Κλπ)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Τροποποιήσεις - Αναβαθμίσεις - Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...