Jump to content

Cubot Note S


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρωτη φορα το κουμπωσα και το παρατηρησα. Παντα μαλακά, γιατι οπως σωστα ειπες ειναι ευαισθητα.

Ισια μπαινει και μενα απλα αν το πιεσεις προς τα αριστερα πολυ απαλα κανει μια μικρη κλιση και μενει εκει. Οπως το νιωθω μαλλον το βυσμα του καλωδιου κανει αυτο το τζογο γιατι η θυρα του τηλεφωνου δειχνει αρκετα συμπαγης.

Δε ξερω θα το δοκιμασω και με αλλο καλωδιο.

I'll sleep when I die..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πρωτη φορα το κουμπωσα και το παρατηρησα. Παντα μαλακά, γιατι οπως σωστα ειπες ειναι ευαισθητα.

Ισια μπαινει και μενα απλα αν το πιεσεις προς τα αριστερα πολυ απαλα κανει μια μικρη κλιση και μενει εκει. Οπως το νιωθω μαλλον το βυσμα του καλωδιου κανει αυτο το τζογο γιατι η θυρα του τηλεφωνου δειχνει αρκετα συμπαγης.

Δε ξερω θα το δοκιμασω και με αλλο καλωδιο.

 

Δεν είναι κάτι, δυο doogee που έχω το ένα κάνει ακριβώς αυτό που λες. Αλλά δεν έχω παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα, τουλάχιστον στην φόρτιση.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ναι αποτι βλεπω ειναι κατι κατασκευαστικο. Αναλογα με το βυσμα το κανει και διαφορετικα. Ας πουμε οτι γλιστραει κατα καποιο τροπο το βυσμα του καλωδιου επανω στη βαση. Παντως η φορτιση δεν επηρεαζεται, οποτε αδιαφορο. Ευχαριστω για τη βοηθεια. :)
I'll sleep when I die..
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το κάνει στο Doogee! :lol:

 

mr_47 Απο τα windows phone στα κινεζάκια που κάνουν παπάδες, αξία ανεκτίμητη...

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

mr_47 Απο τα windows phone στα κινεζάκια που κάνουν παπάδες, αξία ανεκτίμητη...

 

Ακριβώς. Καμία σχέση τι αγοράζεις μέχρι 130€.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο είναι από την πρώτη φόρτιση. :happy:

 

Όσο για το sar της συσκευής μας...

 

http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=272156191759&category=9355&pm=1&ds=0&t=1458083660977

 

Edit:

 

Προς mods: Κάντε κάτι με τα συνημμένα...

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο είναι από την πρώτη φόρτιση. :happy:

 

Όσο για το sar της συσκευής μας...

 

http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=272156191759&category=9355&pm=1&ds=0&t=1458083660977

 

Edit:

 

Προς mods: Κάντε κάτι με τα συνημμένα...

Ευχαριστούμε για το SAR! Το είχα άγχος.. Δοκίμασε κανένας το OTG; Λειτουργεί;

Nokia 5210--->Nokia 6288--->LG KM900 Arena--->Samsung C3300K Champ---> THL W100---> Cubot Note S Black
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για το SAR! Το είχα άγχος.. Δοκίμασε κανένας το OTG; Λειτουργεί;

 

τα καταστηματα συχνα εχουν λανθασμενα στοιχεια.

otg ναι. το γραφω και σε αλλο σχολιο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για το SAR! Το είχα άγχος.. Δοκίμασε κανένας το OTG; Λειτουργεί;

 

Πράγματι τα καταστήματα συχνά έχουν λανθασμένα στοιχειά. Για παράδειγμα στο συγκεκριμένο site αναφέρει ότι είναι 4G (που δεν είναι).

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι τα καταστήματα συχνά έχουν λανθασμένα στοιχειά. Για παράδειγμα στο συγκεκριμένο site αναφέρει ότι είναι 4G (που δεν είναι).

 

Αν το συγκεκριμένο site, αν εννοείς αυτό που ανέβασε για το sar ο mr_47, δεν λέει πουθενά ότι είναι 4G. Αντίθετα παντού αναφέρει πως είναι 3G.

EDIT: Γράφει σε μια εικόνα, λάθος βέβαια πως είναι 4G.

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Flat Rate Shipping ή Expedited Shipping επιλέξατε; Είχα ακούσει οτι είναι πιο ασφαλές να περάσει χωρίς έλεγχο από το τελωνείο η παραγγελία με Flat Rate Shipping..
Nokia 5210--->Nokia 6288--->LG KM900 Arena--->Samsung C3300K Champ---> THL W100---> Cubot Note S Black
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, το 10ωρο sot, με 3g ή Wi-Fi και συνεχόμενο λιώσιμο, το έχει πανεύκολα. :happy: Με 7 mail accounts, official facebook+messenger (που είναι battery drainers) και πολύ browsing. Και το otg άψογο.

 

Flat Rate Shipping ή Expedited Shipping επιλέξατε; Είχα ακούσει οτι είναι πιο ασφαλές να περάσει χωρίς έλεγχο από το τελωνείο η παραγγελία με Flat Rate Shipping..

 

Προσωπικά, δε γνωρίζω κάτι. Αν θέλεις (και δεν το έχεις κάνει ήδη), γράψε κι εδώ..

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6506133

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, το 10ωρο sot, με 3g ή Wi-Fi και συνεχόμενο λιώσιμο, το έχει πανεύκολα. :happy: Με 7 mail accounts, official facebook+messenger (που είναι battery drainers) και πολύ browsing. Και το otg άψογο.

 

 

 

Προσωπικά, δε γνωρίζω κάτι. Αν θέλεις (και δεν το έχεις κάνει ήδη), γράψε κι εδώ..

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6506133

Ευχαριστώ. Απλά οι περισσότεροι το έχουν πάρει από gearbest, όπου έχει και την επιλογή αυτή. Αυτό που βρήκα ήταν: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=387871&page=86 . Λέει "And by the way, please don't choose the Expedited Shipping to Greece, just choose Flat Rate Shipping."

Παππάδες και το OTG λοιπόν :dance:

Nokia 5210--->Nokia 6288--->LG KM900 Arena--->Samsung C3300K Champ---> THL W100---> Cubot Note S Black
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Απλά οι περισσότεροι το έχουν πάρει από gearbest, όπου έχει και την επιλογή αυτή. Αυτό που βρήκα ήταν: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=387871&page=86 . Λέει "And by the way, please don't choose the Expedited Shipping to Greece, just choose Flat Rate Shipping."

Παππάδες και το OTG λοιπόν :dance:

 

Νομίζω το έχω ξαναγράψει, αλλά είχα καιρό να νιώσω τόσο ολοκληρωμένος από κινητό/smartphone. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το έχω ξαναγράψει, αλλά είχα καιρό να νιώσω τόσο ολοκληρωμένος από κινητό/smartphone. :)

Μόλις έγινε η παραγγελία! Αυτή τη φορά μου είχε μόνο το Flat rate shipping οπότε δεν είχα δίλλημα! Ανυπομονώ να νιώσω και εγώ την ολοκλήρωση και την ηδονή :p

Nokia 5210--->Nokia 6288--->LG KM900 Arena--->Samsung C3300K Champ---> THL W100---> Cubot Note S Black
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν μπορούμε και πώς, να πάρουμε τα καπάκια με τα σχέδια για τη συσκευή μας;

 

Μόλις έγινε η παραγγελία! Αυτή τη φορά μου είχε μόνο το Flat rate shipping οπότε δεν είχα δίλλημα! Ανυπομονώ να νιώσω και εγώ την ολοκλήρωση και την ηδονή :p

 

χαχαχαχα :lol: Το τελευταίο με ανησυχεί λίγο.... :P

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι καλυτερο αυτο η το x5 pro?

Κατά την ταπεινή μου γνώμη, αν και δεν έχω κανένα από τα 2 (ακόμη :yahoo: ) έχω να πώ οτι προτιμώ το Note S διότι:

1. Έχει τούμπανο μπαταρία,

2. Έχει μεγαλύτερη οθόνη διατηρώντας πολύ καλό ppi,

3. Εμπιστεύομαι περισσότερο την Cubot.

Από την άλλη το X5 έχει 4G και είναι πιο όμορφο (υποκειμενικό!).

Nokia 5210--->Nokia 6288--->LG KM900 Arena--->Samsung C3300K Champ---> THL W100---> Cubot Note S Black
Link to comment
Share on other sites

Το τσίμπησα και εγω σήμερα απο αγγελία. Για τα λεφτά του εντυπωσιακό φαίνεται. Μόνο η έλλειψη 4g με ενοχλεί ..... Κατα τα αλλα super !!

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,η κάμερα τι λέει;Σε σχέση πχ με το λουμια 630 αν είχε κάποιος ώστε να έχω μια ιδέα στο νου.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,η κάμερα τι λέει;Σε σχέση πχ με το λουμια 630 αν είχε κάποιος ώστε να έχω μια ιδέα στο νου.

 

Εδώ σε σχέση με το 640 είναι σχεδόν στα ίδια.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...