Jump to content

Huawei Mate 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγνωμη αν ρωταω παλι τα ιδια αλλα ποιος ειναι ο κωδικος που πρεπι να ξερω για τα ευρωπαικα μοντελα?

Ολα τα μοντελα στα σκρουτζομαγαζα ειναι ευρωπαικα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συγνωμη αν ρωταω παλι τα ιδια αλλα ποιος ειναι ο κωδικος που πρεπι να ξερω για τα ευρωπαικα μοντελα?

Ολα τα μοντελα στα σκρουτζομαγαζα ειναι ευρωπαικα?

 

L29 ευρωπαικό και AL10 κινέζικο

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αν ρωταω παλι τα ιδια αλλα ποιος ειναι ο κωδικος που πρεπι να ξερω για τα ευρωπαικα μοντελα?

Ολα τα μοντελα στα σκρουτζομαγαζα ειναι ευρωπαικα?

 

Δεν ειναι αναγκαιο οτι θα ειναι ευρωπαικα. International ειναι η εκδοση L29... Η AL10 παλι ειναι μονο Κινας. Δεν νομιζω και να θελεις να βρεις παντως κινεζικο στο skroutz. Αρα θα ειναι L29 ολα...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Μου κόλλησε στο 5% και δεν προχωράει . Το κανω επανεκκίνηση ? Οκ το εκανα επανεκκίνηση και ολα καλα τελικα. Είχα χαμηλή μπαταρία γιαυτό μου έβγαζε fail.

H b180 τι διαφορά έχει με την b170 ?

Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Λυνει όλα τα μικρο προβλήματα που ειχε το τηλέφωνο με τις αλλες ρομ

 

Sent from my Mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου.

Θα περιμένω και λίγο (αφού το νοτελι είναι μαχημο ακομα) μήπως και εμφανιστεί επίσημα Ευρώπη.

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Πάντως έχω την εντύπωση ότι η B180 είναι χειρότερη από την Β170 ή την Β 160. Νομίζω ότι το ξεκλείδωμα με το fingerprint είναι λίγο πιο αργό, βλέπω κανά λαγκαρισματακι, δεν εμφανίζει τα σύμβολα των δικτύων της κινητής δηλ. 2g3g4g και στην 2 Σιμ που έχω της βόντα δεν μου βγάζει 4g
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Χειρότερη δεν την λες γιατί έλυσε το τεράστιο για πολλούς πρόβλημα με ΌΛΕΣ τις ειδοποιήσεις που είχε μέχρι και η Β170 (και αναφέρομαι αποκλειστικά στην C636B170 & όχι των άλλων εκδόσεων) Την έχω βάλει από την πρώτη μέρα και lag δεν έχω δει ούτε για πλάκα ούτε σε πολύ βαριά games...Το δακτυλικο εμένα μου φαίνεται ακριβώς ίδιο και πολύ πιο γρήγορο από τον ανταγωνισμό. Ναι τα σήματα 3g 4g δεν εμφανίζονται με κλειστά τα δεδομένα (Who cares)... Όσο για το 4g στην δεύτερη σιμ με Vodafone δοκιμάζω τώρα και επανέρχομαι

Λοιπόν στην σιμ 1 έχω μια wind την οποία χρησιμοποιώ και για δεδομένα

Στην σιμ 2 έχω μια Vodafone

Μόλις έκανα την αλλαγή (επέλεξα πρώτα επιλογή κάρτας δεδομένων σιμ 2 και μετά το επάνω μενού επιλογή δικτύου 3g,4g)μου έβγαλε το μενού να ξαναβάλω & στις 2 σιμ κωδικό pin και ενεργοποιωντας τα δεδομένα από τις συντομεύσεις ακαριαια και το σήμα 4g...

Μηπως κάτι δεν κάνεις καλά?

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Χειρότερη δεν την λες γιατί έλυσε το τεράστιο για πολλούς πρόβλημα με ΌΛΕΣ τις ειδοποιήσεις που είχε μέχρι και η Β170 (και αναφέρομαι αποκλειστικά στην C636B170 & όχι των άλλων εκδόσεων) Την έχω βάλει από την πρώτη μέρα και lag δεν έχω δει ούτε για πλάκα ούτε σε πολύ βαριά games...Το δακτυλικο εμένα μου φαίνεται ακριβώς ίδιο και πολύ πιο γρήγορο από τον ανταγωνισμό. Ναι τα σήματα 3g 4g δεν εμφανίζονται με κλειστά τα δεδομένα (Who cares)... Όσο για το 4g στην δεύτερη σιμ με Vodafone δοκιμάζω τώρα και επανέρχομαι

Λοιπόν στην σιμ 1 έχω μια wind την οποία χρησιμοποιώ και για δεδομένα

Στην σιμ 2 έχω μια Vodafone

Μόλις έκανα την αλλαγή (επέλεξα πρώτα επιλογή κάρτας δεδομένων σιμ 2 και μετά το επάνω μενού επιλογή δικτύου 3g,4g)μου έβγαλε το μενού να ξαναβάλω & στις 2 σιμ κωδικό pin και ενεργοποιωντας τα δεδομένα από τις συντομεύσεις ακαριαια και το σήμα 4g...

Μηπως κάτι δεν κάνεις καλά?

 

Δεν είπα ότι το fingerprint δεν είναι γρηγορότερο από τον ανταγωνισμό.Εννοείται πως είναι απλά ίσως μου φαίνεται ελάχιστα πιο αργό από την 170.Ισως λέω μπορεί να είναι και η ιδέα μου. Το 4g όντως λειτουργεί και στην 2η σιμ απλά δεν είναι τόσο δυνατό το σήμα έτσι ώστε στο σημείο που ήμουν χθες να μου βγαζει Η+ αντί για 4g. Αυτό είναι το θέμα. Και εννοώ ότι φταίει ή η ρομ ή το κινητό...αλλά με το 3/32 που είχα παλιοτερα δεν θυμαμαι να ειχα θεμα. Εσύ πως το βλέπεις?

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι το fingerprint δεν είναι γρηγορότερο από τον ανταγωνισμό.Εννοείται πως είναι απλά ίσως μου φαίνεται ελάχιστα πιο αργό από την 170.Ισως λέω μπορεί να είναι και η ιδέα μου. Το 4g όντως λειτουργεί και στην 2η σιμ απλά δεν είναι τόσο δυνατό το σήμα έτσι ώστε στο σημείο που ήμουν χθες να μου βγαζει Η+ αντί για 4g. Αυτό είναι το θέμα. Και εννοώ ότι φταίει ή η ρομ ή το κινητό...αλλά με το 3/32 που είχα παλιοτερα δεν θυμαμαι να ειχα θεμα. Εσύ πως το βλέπεις?

 

Εγω αν το συγκρινω με παλιοτερα μου κινητα χανει δυσκολοτερα το σημα σε σημεια που ειναι οριακα παντως. Οσον αφορα την ταχυτητα δεν καθομαι να το κοιταω και πολυ γιατι ειμαι ολη μερα στο δρομο αρα...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι το fingerprint δεν είναι γρηγορότερο από τον ανταγωνισμό.Εννοείται πως είναι απλά ίσως μου φαίνεται ελάχιστα πιο αργό από την 170.Ισως λέω μπορεί να είναι και η ιδέα μου. Το 4g όντως λειτουργεί και στην 2η σιμ απλά δεν είναι τόσο δυνατό το σήμα έτσι ώστε στο σημείο που ήμουν χθες να μου βγαζει Η+ αντί για 4g. Αυτό είναι το θέμα. Και εννοώ ότι φταίει ή η ρομ ή το κινητό...αλλά με το 3/32 που είχα παλιοτερα δεν θυμαμαι να ειχα θεμα. Εσύ πως το βλέπεις?

 

Με μέτρηση που έκανα βάζοντας την Vodafone και στα 2 slot μου έβγαλε ακριβώς τις ίδιες ταχύτητες αλλά και με το μάτι δεν βλέπω καμία διαφορά....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά, έχω ψηθεί για το mate 8 και θέλω να ρωτήσω μερικά πράγματα, αρχικά αξίζει τα χρήματα του αυτή την περίοδο?

θα βγεί αντικαταστάτης του μέχρι το σεπτέμβρη?

 

Διαβάζω για την κάμερα του που λένε οτι είναι κακή, πόσο άσχημη είναι σε σχέση με το nexus 5 που έχω?είναι καλύτερη ή χειρότερη απο το nexus?

 

Στην τσέπη χωράει? φαντάζομαι με bluetooth μιλάτε ε? Το έχει κάποιο κατάστημα να το δω απο κοντά?

Σας έχει βολέψει το μέγεθος ή το κάνει δύσχρηστο για καθημερινή επαγγελματική χρήση αλλά και για multimedia?

Samsung Note 9 Black
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά, έχω ψηθεί για το mate 8 και θέλω να ρωτήσω μερικά πράγματα, αρχικά αξίζει τα χρήματα του αυτή την περίοδο?

θα βγεί αντικαταστάτης του μέχρι το σεπτέμβρη?

 

Διαβάζω για την κάμερα του που λένε οτι είναι κακή, πόσο άσχημη είναι σε σχέση με το nexus 5 που έχω?είναι καλύτερη ή χειρότερη απο το nexus?

 

Στην τσέπη χωράει? φαντάζομαι με bluetooth μιλάτε ε? Το έχει κάποιο κατάστημα να το δω απο κοντά?

Σας έχει βολέψει το μέγεθος ή το κάνει δύσχρηστο για καθημερινή επαγγελματική χρήση αλλά και για multimedia?

 

Φίλε εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος. Τα + και - του κατα τη γνωμη μου.

+ ποιότητα κατασκευής

+ μεταλλικό

+ μικρά bezels και λεπτό (παρά την 4000 μπαταρία του) για 6'' οι διαστάσεις του είναι άριστες

+ αυτονομία / μπαταρία

+ smooth / αλαγκάριστο

+ ταχύτατο στο μενού

+ ήχος από το ηχείο

+ ακαριαίος αισθητήρας δακτυλικού αποτυπώματος

+ καλή οθόνη/λευκό/φωτεινότητα (για ips)

+ τιμή

 

- sar

- κάμερα / βίντεο (ότι δεν είναι όπως τις ναυαρχίδες galaxy s6/s7/note 5/lg g4/g5). OXI ότι δεν είναι καλή. Το επισημαίνω αυτό. Εγω είμαι ευχαριστημένος. Απλά το βίντεο σε 60 fps είναι σκοτεινό.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Φίλε σε όλα τα ερωτήματα σου η απάντηση είναι πως το βλέπει ο καθένας. Πρέπει να πας σε ένα κατάστημα να το δεις μόνος σου στα mediamark που το είχα πάρει εγώ το είχα δει πρώτα.

Για εμένα είναι ένα από τα κορυφαία επαγγελματικά Τηλέφωνα με τρελή μπαταρία με καλή Φωτογραφεία αλλά όχι κορυφαία με καλή οθόνη αλλά όχι κορυφαία ανά αναλογιστεις και τις τιμές που έχει ένα κινητό κορυφαίο αλλά με σίγουρα πολύ χειρότερα μπαταρία αξίζει τα λεφτά του πολύ άνετα.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες μεγάλη οθόνη το κινητό είναι μονόδρομος.Η κάμερα είναι καλύτερη απο το nexus 6. Σε manual mod εγώ βλέπω εντάξει τις φωτογραφίες που βγάζει σε χαμηλό φωτισμό , μέρα είναι ωραίες οι φωτογραφίες. Το τηλέφωνό για εμένα ειναι κορυφή 1 μήνα το έχω και είμαι ικανοποιημένος και πολύ χαρούμενος που το έχω. Καλό είναι να πας να το δεις απο κοντά να βγάλεις δικιά σού πιο αντικειμενική άποψη.
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να βάλω το πληκτρολόγιο Google που διαβάζω πως στην τελευταία αναβάθμιση είναι πολύ καλό έτσι για να το δοκιμάσω και δεν μου το κάνει εγκατάσταση ξέρει κανείς Γιατί;

Δεν έχω δοκιμάσει να βάλω άλλο πληκτρολόγιο πότε μιας και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος το το Swype αφού το είχα και αγορασμένο σε όλα μου τα κινητά

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχει mediamarkt στην Κρήτη να το δω . Ή άλλη επιλογή που σκέφτομαι ειναι το 6p αλλά δεν ξέρω αν είναι καλύτερο . Άλλη αλυσίδα όπως κοτσοβολος πλαίσιο κλπ το έχουν το mate 8?

 

Όσο αφορά την κάμερα δεν με ενδιαφέρει τόσο το βίντεο, απλά θέλω σχετικά καλή φωτογραφία για τα ταξίδια μου, δεν με βολευει να παίρνω DSLR , δεν κοιταω την τελειότητα απλά να βλεπονται στο pc.

Γενικά επειδή 500 ευρώ ++ είναι αυτά το ψιριζω όσο γίνεται, δεν μου περισσεύουν απλά θέλω να κάνω όσο το δυνατόν καλύτερα την δουλειά μου.

Άσχετο άμα χαλάσει η μπαταρία τι κόστος έχει?

Samsung Note 9 Black
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχει mediamarkt στην Κρήτη να το δω . Ή άλλη επιλογή που σκέφτομαι ειναι το 6p αλλά δεν ξέρω αν είναι καλύτερο . Άλλη αλυσίδα όπως κοτσοβολος πλαίσιο κλπ το έχουν το mate 8?

 

To έχω δει και σε public.(Εδώ Αθήνα)

Επίσης, ο κοτσόβολος το πουλάει, άρα θεωρητικά θα πρέπει να το χει.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχει mediamarkt στην Κρήτη να το δω . Ή άλλη επιλογή που σκέφτομαι ειναι το 6p αλλά δεν ξέρω αν είναι καλύτερο . Άλλη αλυσίδα όπως κοτσοβολος πλαίσιο κλπ το έχουν το mate 8?

 

Όσο αφορά την κάμερα δεν με ενδιαφέρει τόσο το βίντεο, απλά θέλω σχετικά καλή φωτογραφία για τα ταξίδια μου, δεν με βολευει να παίρνω DSLR , δεν κοιταω την τελειότητα απλά να βλεπονται στο pc.

Γενικά επειδή 500 ευρώ ++ είναι αυτά το ψιριζω όσο γίνεται, δεν μου περισσεύουν απλά θέλω να κάνω όσο το δυνατόν καλύτερα την δουλειά μου.

Άσχετο άμα χαλάσει η μπαταρία τι κόστος έχει?

 

Αν δεν σε απασχολεί η διάρκεια της μπαταρίας τότε δες και το LG V10 (το οποίο παίρνει 2η μπαταρία αποσπομενη) και θα με θυμηθείς...διαβασε στο θέμα του...

Η φώτο του είναι την ημέρα περίπου σαν του NOTE 4 δηλαδή πολύ καλές... Οπότε όχι απλά βλέπονται.....! Και την νύχτα με φλας είναι μια χαρά αλλά χωρίς φλας εκεί υστερεί πολύ στον ανταγωνισμό (π. χ LG G4 & V10, Galaxy s5, s7)

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θα βγάζει τη μέρα όμως το v10 και νομίζω ότι είναι ποιο μεγάλο από το mate. Θα το δω από κοντά και το v10 βέβαια.
Samsung Note 9 Black
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θα βγάζει τη μέρα όμως το v10 και νομίζω ότι είναι ποιο μεγάλο από το mate. Θα το δω από κοντά και το v10 βέβαια.

 

http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/E0mLTPh.jpg

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Το v10 έχει λίγο καλλίτερη μπαταρία απο το g4 λένε εγώ πιστεύω ότι είναι ίδια. Οταν είχα το g4 έβγαζα με τι χρήση που κάνω μέχρι το μεσημέρι μέρα το έβαζα για φόρτιση με το mete ειναι παράδεισος σε αυτό το θέμα. Στο μόνο που υπερτερεί το v10 για μένα είναι η κάμερα.
Link to comment
Share on other sites

Στη μέρα είναι τόσο ανώτερη η κάμερα του v10 από το mate? Ωραίο το v10 έχει και dac απλά μου φαίνεται λίγο βλακεία η 2η οθόνη όταν βλέπεις ταινίες πχ και γενικά δεν είναι τόσο οφελιμη νομίζω , μπορεί να είμαι και λάθος γιατί δεν το έχω δουλέψει , σαν κατασκευή το v10 φαίνεται πολυ καλό! Αν δεν λέγανε όλοι για την μπαταρία θα πήγαινα καρφί, είναι και 100 ευρώ φθηνότερο από το mate
Samsung Note 9 Black
Link to comment
Share on other sites

Σαν κατασκευή και το mate 8 εχει φοβερή και στο χέρι οραν το κρατας στο υπενθυμίζει κάθε φορά .Το v10 φοράει την κάμερα του g4 όπου ηταν η καλλίτερη η απο τις καλύτερες το 2015 .Η Huawei δεν έχει απο τις καλύτερες κάμερες στα κινητά της μόνο το 6p λογο google ακόμα και το p9 με τις 2 καμερες δεν είναι τοσο καλό όσο έλεγε η Huawei.
Link to comment
Share on other sites

Έχε κατά νου και το Galaxy A9. Είχα το Mate 8 το έδωσα και πήρα το Α9. Αυτονομία έχουν την ίδια. Ποιότητα κατασκευής το ίδιο. Απλά το Mate 8 έχει αλουμίνιο ενώ το Α9 γυαλί. Οθόνη σαφώς καλύτερη το Α9 λόγω super amoled. Κάμερα το Α9 ανώτερη είτε νυχτερινή λήψη είτε ημέρα. Ηχείο ελαφρώς καλύτερο το Mate 8. Αλαγκαριστα και τα δύο. Στο χέρι το Mate κάθεται λίγο καλύτερα. Τιμή το Α9 καλύτερη.

Σαν μέγεθος αισθάνεσαι το ίδιο πράγμα. Επίσης υπάρχει στην ίδια κατηγορία και το Oppo R7 plus με πολύ καλά χαρακτηριστικά αλλά δεν το έχω δουλέψει ποτέ. Υστερεί όμως σε επεξεργαστή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...