Jump to content

Redmi Note 3


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oχι πρασινίζει και φτιάχνει στην φόρτιση σαν να βραχυκυκλωνει η θυρα φόρτισης. Επίσης όταν δεν το φορτιζεις και πατάς το αριστερό κουμπί παλι πρασινίζει και φτιάχνει..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ε αρα ειναι hardware θεμα.

Μιλας με εκει που το πηρες.

Βγαλτο και ενα βιντεο και στειλτους το.

Απο που το πηρες?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα έγινε κατι πολύ παράξενο στο κινητο μου. Ενώ το έχω 20 μέρες και δεν μου έχει πέσει ποτέ σήμερα το είδα με μία μεγάλη κλήση. Σαν το φαινόμενο με το iphone 6. Η κλήση είναι μεγάλη και ενώ το κινητό δουλεύει χωρίς κανένα θέμα είναι σαν να χαλασε το μεταλλικό fraim. Στην τσεπη να έγινε τόση ζημιά? Κρίμα πραγματικα... Edited by johnftw
Link to comment
Share on other sites

παιδιά γίνεται όταν σου ζητά να κατεβάσεις κάτι, αντί να σε παραπέμπει στο κινέζικο μαγαζί να σε στέλνει κατευθείαν στο google play;; ακόμα και για βασικές λειτουργίες όπως αλλαγή γραμματοσειράς με στέλνει σε κινέζικο. επίσεις να υποθέσω ότι στην MIUI 7.0/STAPLE 7.0.19.0 δεν γίνονται ενημερώσεις;; Edited by left69
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ανακάλυψα ότι μπορεί να ακούσεις σταθμούς από το ραδιόφωνο χωρίς ακουστικά!!! Το κινητό είναι καταπληκτικό!!!!

Αρκεί να είσαι συνδέμενος στο ίντερνετ?

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε παιδια μας την πεσανε ... ?? Που ελεγε και ο σπυρος στους Απαραδεκτους...!!! Ο ενας δεν του αναβει του αλλου πρασινιζει του αλλου λυγιζει τι εγινε ολοι μαζι ??? Πειτε μας αν εφτιαξε κατι ... :wacko::wacko:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις κανείς πως μπορώ να διαγραψω το youtube που έχει προεγκατεστημένο και να κταβασω ξανά απο το store?

Επίσης πάτησα αρκετές φορές εκεί που λέει για να γίνεις προγραμματιστής τη μου επιτρέπει να κάνω τώρα??

Ευχαριστώ

Ξέρει κάποιος ??

Edited by Sokk
Link to comment
Share on other sites

Άρα έχει ενσωματωμένη κεραία?????!!!

 

Στο νοτε 2 μια και μοναδική φορά(άλλαξα ρομ, έβαλα ελληνική και μετά cm) έπαιξε το ράδιο χώρις ακουστικά. Και αυτό ενώ ήμουν στο νετ. Δε πρόλαβα να το δοκιμάσω ξανά. Πάντως δε το κάνει πλέον.

Προφανώς φορούσε την global.

Link to comment
Share on other sites

όντος το δοκίμασα μόλις τώρα κι εγώ και όντως πιάνει το ράδιο χωρίς ακουστικά.... και αν ο χώρος είναι περιορισμένος αν ακουμπήσεις ότι δήποτε στην εσοχή γίνεται αμέσως κεραία... το δοκίμασα με μολύβι, με μικρό πιαστράκι, αλλά και το δάχτυλο μόνο να έχεις ακουμπήσει πιάνει :lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ανάβει με τίποτα....τι φόρτιση πέντε ώρες τι laptop τι πάτημα παρατεταμένο όλα τα κουμπιά.....τζίφος.....κρίμα....αύριο το πρωί θα το πάω σε έναν τεχνικό να δούμε τι θα μου πει......και περίμενα ρε γ...το με τόσο ενθουσιασμό να το δω πως είναι......πάντως αν έχει κάποιος καμία άλλη ιδέα του τι μπορεί να συμβαίνει δεκτή ευχαρίστως ...να θυμίσω ότι το παρέλαβα σήμερα και απλά δεν ανάβει με τίποτα και όταν είναι στην φόρτιση πάλι είναι νεκρο:(:(:(
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είχα ένα θεματακι σήμερα με 7.00.11 μουλτι είμαι. Εκεί που το είχα αφημενο πάνω στο τραπέζι (με αναμμένη την οθονη) βγάζει την εικόνα (μαυρη) που γράφει android και mi στο κάτω μέρος σαν και αυτή που όταν κανείς επανεκκίνηση και μετά από 5 δευτερολεπτα βγάζει αρχική οθόνη. Χωρίς να ζητήσει pin. Το κινητό δεν έκανε επανεκκίνηση γιατί και το wifi ήταν συνδεδεμένο κανονικά. Κανείς άλλος είχε τέτοιο θέμα. Το είχα πετύχει και άλλη μια φορά αλλά ήταν σβηστή ή οθόνη Πατούσα να το ξεκλειδωσω και δεν έκανε τίποτα μετά από 2-3 πατήματα εμφανησε πάλι την μαυρη οθόνη και κατευθείαν μπήκε στην αρχικη.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είχα ένα θεματακι σήμερα με 7.00.11 μουλτι είμαι. Εκεί που το είχα αφημενο πάνω στο τραπέζι (με αναμμένη την οθονη) βγάζει την εικόνα (μαυρη) που γράφει android και mi στο κάτω μέρος σαν και αυτή που όταν κανείς επανεκκίνηση και μετά από 5 δευτερολεπτα βγάζει αρχική οθόνη. Χωρίς να ζητήσει pin. Το κινητό δεν έκανε επανεκκίνηση γιατί και το wifi ήταν συνδεδεμένο κανονικά. Κανείς άλλος είχε τέτοιο θέμα. Το είχα πετύχει και άλλη μια φορά αλλά ήταν σβηστή ή οθόνη Πατούσα να το ξεκλειδωσω και δεν έκανε τίποτα μετά από 2-3 πατήματα εμφανησε πάλι την μαυρη οθόνη και κατευθείαν μπήκε στην αρχικη.

μου το έχει κάνει δύο φορές και σ εμένα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ανάβει με τίποτα....τι φόρτιση πέντε ώρες τι laptop τι πάτημα παρατεταμένο όλα τα κουμπιά.....τζίφος.....κρίμα....αύριο το πρωί θα το πάω σε έναν τεχνικό να δούμε τι θα μου πει......και περίμενα ρε γ...το με τόσο ενθουσιασμό να το δω πως είναι......πάντως αν έχει κάποιος καμία άλλη ιδέα του τι μπορεί να συμβαίνει δεκτή ευχαρίστως ...να θυμίσω ότι το παρέλαβα σήμερα και απλά δεν ανάβει με τίποτα και όταν είναι στην φόρτιση πάλι είναι νεκρο:(:(:(

 

Μπας και έχεις αυτοκόλλητο στους ακροδέκτες της μπαταρίας;

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε παιδια μας την πεσανε ... ?? Που ελεγε και ο σπυρος στους Απαραδεκτους...!!! Ο ενας δεν του αναβει του αλλου πρασινιζει του αλλου λυγιζει τι εγινε ολοι μαζι ??? Πειτε μας αν εφτιαξε κατι ... :wacko::wacko:

 

Προφανως εδω γραφουν και οσοι θελουν να λυσουν το προβλημα τους, στους λοιπους παει μια χαρα.Ακολουσθησε τις χρησιμες οδηγιες των παιδιων εδω μεσα και θα τα λυσεις ολα.Το δικο μου παει σφαιρα μην το ματιαξω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ανάβει με τίποτα....τι φόρτιση πέντε ώρες τι laptop τι πάτημα παρατεταμένο όλα τα κουμπιά.....τζίφος.....κρίμα....αύριο το πρωί θα το πάω σε έναν τεχνικό να δούμε τι θα μου πει......και περίμενα ρε γ...το με τόσο ενθουσιασμό να το δω πως είναι......πάντως αν έχει κάποιος καμία άλλη ιδέα του τι μπορεί να συμβαίνει δεκτή ευχαρίστως ...να θυμίσω ότι το παρέλαβα σήμερα και απλά δεν ανάβει με τίποτα και όταν είναι στην φόρτιση πάλι είναι νεκρο:(:(:(

 

δοκιμασε να περασεις την καινουργια ρομ μηπως και ανοιξει .εχει οδηγο μερικες σελιδες πισω .flashboot rom με το flashtool .μαστορας δεν νομιζω να σου κανει κατι διαφορετικο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...