Jump to content

Redmi Note 3


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πω ρε παιδια θελω να το παρω αλλα περιμενα να πεσει η τιμη απο τα 195+ για το 32gb...Δεν ξερω μεσω paypal !!!!

 

Και εγω μια απο τα ιδια.. Λογικα μετα τα Χριστουγεννα θα πεσει. Ετσι και αλλιως και τωρα να το παρεις δεν θα προλαβεις να το εχεις στις γιορτες με τον χαμο που γινεται στο αεροδρομιο απο δεματα..

Link to comment
Share on other sites

εμενα δε με νιαζει αν εχει ή οχι ραδιο. σπανιως ακουω αν και δε θα ελεγα οχι αν εχει. :)

βασικα με νοιαζει η φωτογραφικη του . θελω να ειναι τουλαχιστον σαν του samsung s3 neo που ειχα. :worry:

οσο για το Everbuying μια φθηνοπαραγγελια 8 ευρω που ειχα κανει ηρθε χωρις προβλημα. το θεμα ειναι να δουμε και ποσους μηνες εγγυηση δινουν στα κινητα.:!:

Link to comment
Share on other sites

ατομο που εχει το κινητο μολις τωρα ειπε οτι δεν εχει ραδιο δειτε εδω
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αξίζει κανείς να το πάρει από everbuying??

 

Κυκλοφορεί ένα κουπονάκι που κάνει το 32αρι πραγματικό πειρασμό!!

 

Απλα δεν έχω και τις καλύτερες εμπειρίες από το συγκεκριμένο κατάστημα (τις επόμενες μέρες περιμένω και refund από δέμα που δεν ήρθε ποτέ!!!)

 

 

http://postimg.org/image/dgmz5dz75/

 

Δοκίμασες να κανεις checkout μεσω paypal ?εγω μολις κανω , αντι για 157 ευρω γινεται 165ευρω περιπου.8ευρω το PayPal ?

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να κανεις checkout μεσω paypal ?εγω μολις κανω , αντι για 157 ευρω γινεται 165ευρω περιπου.8ευρω το PayPal ?
Εμενα μου βγάζει πάντως 173.95$. Τώρα ποσο είναι αυτό ? Εξαρτάται ποσο το κοστολογεί το συνάλλαγμα η τραπεζα του καθενός .....

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Παρομοια περιπτωση ειχα και εγω τα υπολογισα 200 ευρω για να παρω σε εναν φιλο μου ενα κινητο

και παω να κανω τη συναλλαγη και εφαγα ακυρο και δε ηταν λογο capital controls Ηταν λογω μη επαρκους υπολοιπου

βρηκα καποιον μου εστειλε κ αλλα 5$ στο balance του PP και εγινε κανονικα... Τωρα αμα τα φαγε το Paypal ή Τραπεζα

δε ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να δω πότε θα το παραλάβω και εγώ, αλλά μάλλον θα περιμένω πολύ.... ελπίζω να αξίζει η μετάβαση.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είναι -2% απ το mobile site και το insurance αν το έχεις κλικαρισμενο πάει συν 6 κάτι $,συν αν εχεις και πόντους.

Εμένα πχ μου το κατεβάζει 153.75€.

Μια χαρά το βλέπω και 20ευρα λιγότερα άπ'οτι έδωσα στο banggood.

Παρεμπιπτόντως σήμερα πήρα tr. Number (γρηγορα-γρηγορα),για να πω την αλήθεια δεν το περίμενα!

Edited by dimi_1982
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να κανεις checkout μεσω paypal ?εγω μολις κανω , αντι για 157 ευρω γινεται 165ευρω περιπου.8ευρω το PayPal ?

 

 

Oχι ρε συ εγω πληρωνω σε δολαρια.......και αφηνω την τραπεζα να κανει την μετατροπη.....μια χαρα τιμη μου δινει γυρω στα 173 usd (δηλαδη 157 ευρω)!!!

 

 

 

Μηπως δεν ξεκλικαρες το insuranse στο check out??

Edited by akis44
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Oχι ρε συ εγω πληρωνω σε δολαρια.......και αφηνω την τραπεζα να κανει την μετατροπη.....μια χαρα τιμη μου δινει γυρω στα 173 usd (δηλαδη 157 ευρω)!!!

 

 

 

Μηπως δεν ξεκλικαρες το insuranse στο check out??

 

Απο που το ξεκλικαρεις?μπορεις να βαλεις ενα screenshot να δω?thanx!

 

Aν και με 1,00*EUR = 1,046555082*USD ισοτιμι που δειχνει δυσκολο το 173 usd να γίνει 157 ευρω μαλλον 165ευρω ειναι κ εσενα.

Edited by pete1
Link to comment
Share on other sites

1€=1.09$

Αυτό που βλέπεις είναι μάλλον ή ισοτιμία του paypal.

Βάλε την μετατροπή να την κανει ή τράπεζα!

http://www.xe.com/

Edited by dimi_1982
Link to comment
Share on other sites

Απο που το ξεκλικαρεις?μπορεις να βαλεις ενα screenshot να δω?thanx!

 

Aν και με 1,00*EUR = 1,046555082*USD ισοτιμι που δειχνει δυσκολο το 173 usd να γίνει 157 ευρω μαλλον 165ευρω ειναι κ εσενα.

 

 

H ισοτιμία που δινει το paypal ειναι σχεδον παντα τσιμπημενη (τι να κανουν και αυτοι κλεφτες να γινουν???:p:p)......γνωμη μου παντα σε δολαρια πληρωνουμε!!!

 

https://www.google.gr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=173%20dollars%20euro

Edited by akis44
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βάζω στο ever buying το promotion code και απο την αρχική τιμή 195 μου το ανεβάζει 261. Κάνω κατι λάθος;

 

κανε log in πρώτα

Link to comment
Share on other sites

Βάζω στο ever buying το promotion code και απο την αρχική τιμή 195 μου το ανεβάζει 261. Κάνω κατι λάθος;

 

Δοκιμασε να κάνεις refresh και ξαναβαλε τον κωδικό.εχεις κανει login?

Edited by pete1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο everbuying εκτος του οτι η τιμη ειναι στα 176& σχεδον 30$ κατω απο τα αλλα μαγαζια βλεπω πως εχει και στους τροπους αποστολης Expedited Shipping με αποστολη οπως λεει σε 3-7 μερες και κοστος 2$. Μονο εμενα με φαινονται λιγο υποπτα αυτα? Εχει προχωρησει κανεις την παραγγελια απο τους συγκεκριμενους?
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μην παραλαβεις ποτε και τζαμπα να ειναι δεσμευμενα τα χρηματα σου.

δεν εχει και την κλυτερη φημη το καταστημα

Link to comment
Share on other sites

Ουφ! Πάνω που ψήθηκα να πάρω το 32άρι με την προσφορά του everbuing, έγινε denied η συναλλαγή με πιστωτική Ελλάδας (από paypal), δεν έχω και χρήματα στην revolut.... :mad:

Ίσως, να είναι για καλό. :cry:

Link to comment
Share on other sites

η προσφορα όντως απιστευτη. το μαγαζί οχι με την καλυτερη φημη. μπηκα και διαβασα στην σελιδα του και το μονο που βλεπεις παράπονα. πραγματικα δεν ξέρω εαν αξιζει να γλυτωσεις 30 ευρω και να μπεις σε αυτην την ταλαιπωρια. Εκτος απο vick ποιο αλλο καταστημα προτεινετε για αγορά? ρωτάω για να συγκρινουμε τιμές...
Link to comment
Share on other sites

16-12-2015 10:29 The item has left the originating country GREECE

14-12-2015 03:08 The item is ready for shipment

13-12-2015 08:53 The item has arrived in the transit airport

11-12-2015 20:00 The item is received by the shipper in the originating country

11-12-2015 03:30 The item is pre-advised

10-12-2015 02:51 The Item is at the shippers warehouse

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...