Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδη και το κανονικο ΖΝ5 δεν παιρνει java κανονικα απο αρχεια...!; .(οχι απο τον αερα)

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Στα περισσοτερα ΜΟΤΟ ΔΕΝ εγκαθιστανται εφαρμογες Java και καναμε χιλια-μυρια κολπα με ενεργοποιηση εμφανισης κρυφων φακελων στον υπολογιστη και τοποθετηση των αρχειων jar σε κατι κρυφους υποφακελους Kjava, και αλλα μυστηρια που τα εβλεπαν στη Νοκια και ξεκαρδιζονταν στα γελια.

 

...για δοκιμασε να εγκαταστησεις Java στην ξεπουλημενη ναυαρχιδα των 100 ευρω...το ΖΝ5...που το δινουν σε αυτη την τιμη λογω της μεγαλης αποδοχης που εδειξε το κοινο για το "πανω απ' ολα στυλ" του! Ειχα προσπαθησει να πεισω τουλαχιστον 20 ατομα να παρουν το ολοκαινουργιο μου ΖΝ5 στα 100 ευρω και ΟΛΟΙ μου ειπαν "καλα, μ@λ@κ@ς εισαι που θα παρω εγω ΑΥΤΟΟΟ"!

 

Μα η εταιρία ακολουθεί την σημερινή της πορεία γιατι έχασε το στύλ της.

Πάντως, πρόβλημα με java δεν είχα ποτέ ούτε σε κινητά με το παλιό μενού, ούτε στο v8. Επίσης, ποτέ δεν είχα προβλήματα με bugs και κολλήματα στο μενού.

Αντίθετα, τα μοτορόλα που έχω αγοράσει εγώ είναι ταχύτατα στο μενού και λειτουργούν υποδειγματικά.

 

Και ναι, συμφωνα με την δικη σου αποψη και την αποψη των geniuses της ΜΟΤΟ, ενα κινητο του φθινοπωρου του 2007 επρεπε να κανει επιτυχια με μια fixed-focus καμερα των 2ΜΡ, χωρις καρτα μνημης, τη στιγμη που κυκλοφορουσαν κινητα με 5ΜΡ. Το V8 το εβγαλαν για να αντικαταστησει το V3 και ηλπιζαν οι κοντοφθαλμοι να κανει τις τρελες πωλησεις του V3. H κατηγορια του ηταν στο επιπεδο του 6500 slide. Δεν ηταν στην κατηγορια του 8800 με σκοπο τις περιορισμενες πωλησεις σε ειδικο κοινο. Για αυτη την κατηγορια εβγαλαν το αλλο σουξε τους...το Aura...που πουλαει με ρυθμο 1:100.000 σε σχεση με το 8800. Οπου και αν στοχευσαν τα σκ@τωσ@αν!

 

Μα το κινητό δεν ήταν κατηγορίας multimedia!!

5 μεγαπίξελ τότε είχε το n95 και δεν θυμάμαι ποιό άλλο.

Πάντως η κάμερά του τουλάχιστον είναι καλύτερη από του e71 με τα 3,2 mpxl και το AF. Εντάξει, για κλάματα είναι και τα δύο, αλλά το κινητό δεν στόχευε εκεί.

Από την άλλη, το v9, εκτός από την έλλειψη ράδιο, είναι υπερπλήρες για ένα μέσο χρήστη.

 

Στη "νεα" τους πλατφορμα δεν ενσωματωσαν 3G απλουστατα για ηταν ΑΝΙΚΑΝΟΙ τεχνολογικα να το κανουν.

Καταραμένη φτώχια.....

 

...και σε παρακαλω, οταν ανταλλασουμε αποψεις οι δυο μας, μην αναρωτιεσαι αν μπερδευω εγω τα Samsung με τα Motorola.

Ρητορικά το είπα φίλε μου. Ξέρεις ότι σε εκτιμώ και υπολογίζω πάντα την άποψή σου. Αλλά είναι γνωστό ότι τα πιο δύστροπα τηλέφωνα που μπορεί να έχουν την πιο απίθανη έλλειψη ή τον πιο απίθανο περιορισμό στο μενού τους είναι τα samsung. Ανάμεσα σε αυτά η αδυναμία εγκατάστασης java, η έλλειψη ηχητικών προφίλ σε πολλά μοντέλα. Μέχρι πρόσφατα πολλά samsung δεν μπορούσαν να έχουν ταυτόχρονα ήχο και δόνηση μαζί.

Τα ξέρεις.....

Το 2007 είχα το πρώτο hsdpa κινητό του κόσμου, το samsung z560 που αν του έβαζες μια γεμάτη κάρτα 1gb έβλεπε τη...... μιση :blink: Απλά δεν μπορούσε....

 

Αν μια εταιρία έχει μενού για γέλια, αυτή δεν είναι η motorola, κατά την άποψή μου.

Αλλά οι Κορεάτες πρόλαβαν να κάνουν την αντεπίθεσή τους στα κινητά με ανοιχτό λογισμικό (τα 2 τελευταία χρόνια) και έτσι σώθηκαν, γιατί αν περίμεναν από τα u600/700, θα είχαν και αυτοί τη μοίρα της μότο. Αν πάντως κάποιος αποφασίσει να αγοράσει samsung με κλειστό λογισμικό, σίγουρα θα βρεί πολλά κουλά.(στις περισσότερες περιπτώσεις).

 

Αν μιας εταιρίας το σέρβις είναι χάλια, αυτό δεν είναι της μοτο. Προηγούνται άλλοι....

 

Δε θα φτασουμε να αγοραζουμε απο 2 εταιρεις...θα αγοραζουμε απο 4! Τη Nokia (βεβαιως-βεβαιως), την Samsung, την LG και την HTC για εξειδικευμενους αγοραστες. Το αλλο καρκινωμα, περαν της ΜΟΤΟ, που απουσιαζει απο τη λιστα μου ελπιζω να εκπνευσει το συντομωτερο δυνατον!!! :rocket:

 

Αν και κάποτε γούσταρα πολύ το καρκίνωμα που λες, μετά το πολύ καλό w900, δεν με έχουν ξαναδεί...Ας πρόσεχαν... Εδώ συμφωνούμε απόλυτα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σεβαστα και δεκτα αυτα που γραφεις. Παντως, παρ'ολη τη χολη που εσταξα, συνεβαλα σημερα στη διασφαλιση του μελλοντος της ΜΟΤΟ καταβαλοντας 100 ευρω για την αγορα ενος καινουργιου ΖΝ5!!! :rolleyes:

 

Να είμαι ειλικρινής, το λυπάμαι το κατοστάρικο...

 

Την ίδια χολή είχα και εγώ πριν αγοράσω το πρώτο μου μότο. (το v3xx).

Αλλά αυτό το κινητό, όχι ότι ήταν κανένα τεχνολογικό θαύμα, αλλά μου άφησε εξαιρετικές εντυπώσεις. Θέλεις η τέλεια οθόνη, το εκπληκτικά γρήγορο μενού, η πολύ καλή του μπαταρία, δεν ξέρω, με έκανε και άλλαξα γνώμη για τη μότο.

Σήμερα βέβαια, η εταιρία πάσχει. Με δική της αποκλειστικά ευθύνη.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μέσα σε λιγότερο από ένα χρόνο πέρασαν από τα χέρια μου ένα Z10, ένα V3i, ένα L9 και ένα VE538 (τα τρία τελευταία τα έχω ακόμα). Δεν έχω προσωπικά κανένα παράπονο από την εταιρία (το Z10 το έδωσα για να πάρω το LG Cookie, δεν είχα κανένα πρόβλημα).

 

Διαβάζω λοιπόν αυτά όλα που γράφετε και προσθέτοντας τη δική μου εμπειρία από τη σχετικά μικρή αλληλεπίδραση που είχα με τα τηλέφωνα της Αμερικάνικης, κατέληξα στο ότι αυτή τη στιγμή η μοναδική κατηγορία στην οποία ξεσκίζει είναι η Low Budget - Value For Money αλλά εκεί έχει ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ Promotion! Το VE538 είναι ότι καλύτερο και ότι φθηνότερο στην κατηγορία του (κατηγορία "φθηνοκινητό που κάνει τα πάντα") και δε συγκρίνεται σε καμία περίπτωση με το κατά 20 ευρώ ακριβότερο, κακάσχημο και υποδεέστερο 3120 της Φινλανδικής το οποίο έχει κάνει πάταγο σε πωλήσεις σε πλήρη αντίθεση με το VE538 το οποίο όπου πηγαίνω με ρωτάνε "από Ελλάδα το πήρες;" και "πρώτη φορά το βλέπω"! Το συγκεκριμένο τηλέφωνο αν το διαφήμιζαν έστω και λίγο, αυτή τη στιγμή θα ήταν το 3210 της εποχής!

 

Το πρόβλημα δεν περιορίζεται λοιπόν μόνο στη μη παραγωγή αξιόλογων/ανταγωνιστικών μοντέλων! Βλέπετε ότι ακόμα και στην περίπτωση που μπορούν να "χτηπήσουν" σε μια κατηγορία ΔΕΝ το κάνουν! Θαρρείς και δεν τους ενδιαφέρει... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Τo VE538 ειναι ωραιο...αλλα...ΔΕΝ ειναι Motorola...ειναι BenQ με λογοτυπο Motorola, και δεν εχει ραδιοφωνο που θελει πολυς κοσμος.

 

Το δικό μου πάντως Motorola γράφει. Όσον αφορά τα "εντόσθιά" του δε μπορώ να γνωρίζω. Αφού εσύ γνωρίζεις ευχαριστούμε για την πληροφορία. Προσωπικά θα ήθελα να post-άρεις και την πηγή σου όμως αν δε σου είναι δύσκολο. ;)

 

Όσο για το ραδιόφωνο, όντως είναι "σοβαρή" έλλειψη απλά εμένα δε με αφορά προσωπικά (έχουν περάσει από τα χέρια μου δεκάδες κινητά με ραδιόφωνο και το έχω χρησιμοποιήσει 1-2 φορές στη ζωή μου) και έτσι το προτίμησα από το 3120 classic. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα ουτε benq ειναι.Αν εχεις προσεξει στις φωτο το λογισμικο φαινεται πως ιεναι ολοκληρο αντιγραμμενο απο το αγεννητο sl91 της ζιμενς.Αρα ειναι το τελευταιο ζιμενς που προκειται ποτε να κυκλοφορησει.Το οτι λεει φιλε μου motorola δεν σημαινει κατι.Πολλα κινητα ειδικα του χαμηλου κοστους οι μεγαλες εταιρειες τα δινυον σε μικρους κατακσευαστες να μη τρωνε τους πορους τους σε βλακειες κ να ξεμπεδευουν μια ωρα αρχιτερα

+mia πηγη για τον stefidis http://www.club-siemens.net/forum/viewthread.php?tid=55686 διαβασε εδω

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα ουτε benq ειναι.Αν εχεις προσεξει στις φωτο το λογισμικο φαινεται πως ιεναι ολοκληρο αντιγραμμενο απο το αγεννητο sl91 της ζιμενς.Αρα ειναι το τελευταιο ζιμενς που προκειται ποτε να κυκλοφορησει.Το οτι λεει φιλε μου motorola δεν σημαινει κατι.Πολλα κινητα ειδικα του χαμηλου κοστους οι μεγαλες εταιρειες τα δινυον σε μικρους κατακσευαστες να μη τρωνε τους πορους τους σε βλακειες κ να ξεμπεδευουν μια ωρα αρχιτερα

+mia πηγη για τον stefidis http://www.club-siemens.net/forum/viewthread.php?tid=55686 διαβασε εδω

 

...μα τον τελευταιο εναμισο χρονο της ζωης της η Siemens ηταν στα χαρτια BenQ-Siemens και στη ουσια BenQ. Δεν το ξερατε αυτο;

 

To "δικο" σου γραφει Motorola ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΕΙΔΗ, οπως ανεφερα ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ, ειναι ενα BenQ με ΛΟΓΟΤΥΠΟ Motorola! ΔΕΝ το σχεδιασε η Motorola...ουτε το κατασκευασε η Motorola...τετοια επιδεξιοτητα δεν πολυδιαθετει τελευταια! Το βρηκε ετοιμο στη BenQ, της αρεσε, το παρηγγειλε με το αυτοκολλητο της και τους χρωματισμους της και...voila...καινουργιο μοντελο!!! As simple as that!

 

Motorola world market share:

2006: 18%

2009: 6%

...ξανά: "As simple as that"! :happy:

 

Δε ζήτησα στατιστικά πωλήσεων, ούτε διευκρινήσεις! Μια $#!*@^% πηγή ζήτησα! Μπορεί και να είναι έτσι και να έχετε δίκιο αλλά όταν μιλάς χωρίς πηγές (ένα forum δε θεωρείται πηγή όσο μεγάλο και τρανό κι αν είναι), δεν έχουν καμία αξία αυτό που λες (η βασική αρχή του "ακαδημαϊσμού")! Αν δε μπορείτε να βρείτε πηγή, πείτε "δε βρίσκω πηγή"! Δε γίνεται να γράφουμε αρβύλες σε ένα τεχνολογικό forum αν θέλουμε αυτό να είναι όσο το δυνατόν αξιόπιστο! Αν αύριο-μεθαύριο μου "κάτσει" στην καφετέρια ή στο bar που τα πίνω μια κουβέντα και τους πω "το VE538 είναι BenQ-Siemens" και μου ρωτήσουν "που το ξέρεις;", τι θα τους πω; Ότι μου το είπε ο haki; Αν θέλετε να μιλήσουμε σοβαρά, καλώς. Διαφορετικά... Έχω άδικο; ;)

Link to comment
Share on other sites

Κοόλ παιδια. Το καλο λογω κρισης μαλλον δεν βρισκουν αγοραστη. Ειμαι αισιοδοξος.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Η μοτο εκανε ερευνα αγορας και δεν βρηκε αγοραστη. Μιλαω για την μητρικη.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

http://img.gsmarena.com/vv/pics/motorola/motorola-rokr-zn50-002.jpg

http://img.gsmarena.com/vv/pics/motorola/motorola-rokr-zn50-001.jpg

http://pic.gsmarena.com/vv/newsimg/09/07/motorola-rokr-zn50/gsmarena_007.jpg

 

Μόλις βρήκα ακόμα ένα λόγο για να σιχαίνομαι τους ΝοτιοΚορεάτες. Δε φτάνει που έχουν τα HQ της Sammy και της LG στη χώρα τους, τώρα και η motorola βγάζει τέτοια κινητάρα αποκλειστικά εκεί (μετά το V10, that is)...

 

Τα καλά, για εμάς, νέα είναι (ελπίζω τουλάχιστον) το νέο UI, που φαίνεται λαχταριστό ...

 

PS: Το κινητό είναι το περίφημο MotoROKR ZN50...

Link to comment
Share on other sites

Αφου ΕΙΠΑΜΕ οτι εχει 100 ευρω σε καθε Γερμανο της γειτονιας μας γιατι να το παρουμε απο ηλεκτρονικο καταστημα;;;

 

Εμένα πάντως στη γειτονιά μου δεν έχει ΓΕΡΜΑΝΟ.Χεχε!:D

Link to comment
Share on other sites

Αφου ΕΙΠΑΜΕ οτι εχει 100 ευρω σε καθε Γερμανο της γειτονιας μας γιατι να το παρουμε απο ηλεκτρονικο καταστημα;;;

 

καλα τα λες, αλλα σε 2 Γερμανους που εχει στην γειτονια μου δεν ειχαν. οχι οτι θα το επαιρνα αλλα απο περιεργια μπηκα και ρωτησα...;)

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα με ενδιαφερει αρκετα αυτη η προσφορα. Σκεφτομαι μαλιστα να το αγορασω σαν κυριο κινητο, τη δευτερα θα παω να ρωτησω στν γερμανο εδω στην συρο (οχι οτι περιμενω να το εχουν) αλλιως λεω να παραγγηλω απ'την cosmote που το εχει κα 1O λεπτα φθηνοτερα..:p

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Motorola Ivory E18 luxury phone developed, scrapped

 

http://www.engadget.com/2009/07/20/m...oped-scrapped/

 

 

If you're considering a luxury cellphone, you've probably given some thought to the Aura either as an object of unattainable

techno-lust, or as a way to lighten your wallet by a grand or two (don't even get us started in Vertu). According to Mobile

Review, Motorola wasn't planning on stopping there: The Ivory E18 (a name which either evokes elegance or animal cruelty,

depending on your POV) featured a slider with two movements (a short slide for function keys, and a longer for the T9

keypad), a small footprint, and and a 3 megapixel camera. The price? Well, for the stainless steel chassis you were looking

at about €2,000 (about $2,821 at the moment). Also planned were phones with gold and platinum chassis, which would take

the purchase price up to "several tens of thousands" of Euros. If Motorola wasn't aware of the sheer silliness of such an

extravagant phone, at least the carriers were -- apparently it was lack of interest on their part that caused Moto to sack

the project. Make sure you hit that read link for the whole story

 

 

 

http://img197.imageshack.us/img197/6158/090720motorolaivorye180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Remote control anyone?

 

Αν αυτό είναι luxury phone, τι να πω...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

 

αλλα ακριβως επειδη εχει πεσει στα 100 ευρω αυτο κατι σημαινει. οτι δεν πουλαει.

 

σημαινει οτι βαζει λουκετο η motorola στην Ελλαδα.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα θα μείνει χωρίς αντιπροσωπεία η Motorola στην Ελλάδα.

Ευτυχως όμως που γίνονται τέτοιες προσφορές κι αποκτούμε κινητάρες όπως το Q9h και τώρα τα Ζ10 και ΖΝ5. Ενώ η γνωστή αγαπημένη εταιρεία των Ελλήνων πουλάει κινητά 2Mp και Symbian που ξεκινάνε από 200 και βάλε ευρώ. Δεν υπάρχει θέμα σύγκρισης, όταν η Moto έδινε το V600 κι η Νοκια το 6100 στα ίδια χρήματα...

Για να μη μιλήσουμε για ποιότητα κατασκευής...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

λΦιλτατε, ΘΑ μεινουμε χωρις αντιπροσωπεια!

 

Αυτες οι τιμες ΔΕΝ ειναι προσφορες, ειναι ΞΕΠΟΥΛΗΜΑ που γινεται για να διωξουν το οποιοδηποτε στοκ και ΔΕ θα ξαναφερουν το ιδιο προιον ουτε στην ιδια, ουτε σε διαφορετικη τιμη. Ο Γερμανος αδειασε και πλεον δεν υπαρχουν ΖΝ5...αλλα ουτε και ΘΑ υπαρξουν.

 

Αυτες τις τιμες δε τις δινει η Motorola για να τη συγκρινεις με την Nokia. Αυτες τις τιμες τις εβαλαν μονο και μονο για να παρουν πισω λιγα απο τα χρηματα που εδωσαν οι αντιπροσωποι. Αν περιμενες απο την ιδια τη Motorola, ακομη 265 ευρω θα το εδινε. Δε βλεπεις τι εκανε με το VE66; Ενα slider ΖΝ5 ειναι, χωρις xenon φλας και το ξεκινησε παλι στα 270 ευρω...και παλι χωρις 3G. Δεν ξερω ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ανθρωπο που να εχει εκφρασει επιθυμια να το αγορασει! Ουτε μια ψυχη που θελει να εχει κατι διαφορετικο στα χερια του!

 

Κοίτα Motorola Hellas μπορεί να μην υπάρχει στο μέλλον, αλλά όσον αφορά τις επισκευές, μπορεί το service να ανατεθεί σε κάποια τρίτη εταιρία. Όπως πάνω κάτω κάνει η Sony Hellas με την Cometron...

Link to comment
Share on other sites

Α, ναι! Δεν κλεινει σαν εταιρεια και φυσιολογικα θα αναθεσει το σερβις σε καποιον τριτο...ουτως ή αλλως ετσι ηταν και μεχρι τωρα.

 

Ε το ένα φέρνει το άλλο.

Αν η Moto ανακάμψει ποτέ από την κατάσταση που βρίσκεται και γίνει πιο επιθετική, δε βλέπω το λόγο να μην επεκταθεί και σε άλλες χωρες.

 

Αλλα τι το ψάχνουμε, πρώτον είμαστε off topic, και δεύτερον δεν υπάρχει καν επίσημη ανακοίνωση από Motorola Ελλάδας, οπότε ας το σταματήσουμε εδώ...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...