Jump to content

MP3 players (τιμές, συγκρίσεις, εντυπώσεις και mini-FAQ)


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

sennheiser MX 400/500..

ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστώ :)

 

Σήμερα περιμένω να έρθει από Αμερική το νέο universal dock μαζί με το remote του.

 

 

Φίλε εγώ το universlal dock το έχω εδώ και κανα δυό βδομάδες. Το αγόρασα στα 43 ευρώ από το Fagotto στην Αθήνα. Είναι ένα κατάστημα που πουλάει μουσικά όργανα καθώς επίσης και προϊόντα της Apple. Όταν είχε βγει ο mac mini το fagotto το είχε πρώτο από όλους τους μεταπωλητές της rainbow που ξέρω. Το ίδιο συνέβει και με το universal dock. Το remote δεν θυμάμαι αν είχε. Αλλά πούλαγε και άλλα αξεσουάρ για iPod, που δεν τα βρίσκεις πουθενά αλλού, όπως πχ το RoadTrip της Griffin.

 

Αν σε ενδιαφέρει για μελλοντικές αγορές σου η διεύθυνση είναι Διδότου 19 (πίσω από τον Ιπποπόταμο αν ξέρεις ή το Εν Δελφοίς) και το τηλ 2103640688.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εγώ το universlal dock το έχω εδώ και κανα δυό βδομάδες. Το αγόρασα στα 43 ευρώ από το Fagotto στην Αθήνα. Είναι ένα κατάστημα που πουλάει μουσικά όργανα καθώς επίσης και προϊόντα της Apple. Όταν είχε βγει ο mac mini το fagotto το είχε πρώτο από όλους τους μεταπωλητές της rainbow που ξέρω. Το ίδιο συνέβει και με το universal dock. Το remote δεν θυμάμαι αν είχε. Αλλά πούλαγε και άλλα αξεσουάρ για iPod, που δεν τα βρίσκεις πουθενά αλλού, όπως πχ το RoadTrip της Griffin.

 

Αν σε ενδιαφέρει για μελλοντικές αγορές σου η διεύθυνση είναι Διδότου 19 (πίσω από τον Ιπποπόταμο αν ξέρεις ή το Εν Δελφοίς) και το τηλ 2103640688.

 

Τους ξέρω μια χαρά, απο εκεί έχω αγοράσει και γω πολλά πράγματα μεταξύ των οποίων το iBook μου. Και είναι όντως καλοί. Απλά έτυχε να έρχεται ένας φίλος μου απο την Αμερική για Χριστούγεννα και τα είχε βρει πολύ φθηνότερα.

Σε ευχαριστώ πολύ πάντως :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry gia tin ligo argoporimeni apantisi. To sygkekrimeno mp3 player einai se FAT. Esy logika tou ekanes format se FAT32. Kantou se FAT kai tha diavazei ta arxeia ;)
Link to comment
Share on other sites

eimai anamensa sto

iriver H10 6GB

kai sto

ipod nano 4gb

 

8elo na mou peite pio einai pio kalo

 

ektos kai an exete kapoia protash.....8a h8ela kati na paizei t panta (na exei kai video) kai na exei kai fm!

 

perimeno boh8eia !

 

 

euxaristo polu!

Link to comment
Share on other sites

Πάρε το το iAudio X5 που έχει FM, πολύ καλή ποιότητα ήχου

και παίζει και βίντεο! (τώρα τι βίντεο στην οθονίτσα δεν ξέρω)

 

Κοίτα και πες μου!

Πάντως εγώ που έχω το Iriver H10 είναι τρομερό!

Επίστευτη ποιότητα ήχου, τέλεια οθόνη και κορυφαίο ράδιο!

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

apo auta ta 2 fysika sou proteinw to iriver , ektos an thes na pareis mp3 kai meta apo kana mina ,parolo pou to prosexes sa na tan gomena , tha sou xei vgalei apeires gratzounies (nano).to nano vevaia antikeimenika einai fovero ws pros to megethos kai to varos alla ws ekei...exei polla simantika meionektimata me kyriotero ti poiotita kataskeuis (opws ola ta ipod) , tin poly kaki autonomia ,tin timi , tin elleipsi fm kai polla alla.
Link to comment
Share on other sites

τα βρίσκεις στο http://www.play247.gr όλα.

Το H10 δεν παίζει βίντεο δυστυχώς!

:(

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ας μου πει κάποιος ποια είναι η διαφορά μεταξύ του Cowon iAudio X5 / 30GB

και του Cowon iAudio X5L / 30GB

:kill: :rocket:
Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια πιο μεγαλη οποτε βαρος αλλα και αυτονομια..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

α! κοίτα και το ολοκαίνουργιο iriver U10. παίζει παιχνίδια, βίντεο, κτλ, κτλ.

θα το βρεις στον Γερμανο & το Πλαισιο. μπες και στο u10.iriver.com

δωρεάν παιχνίδια για το U10 θα βρεις στο http://www.smashingcontent.com/iriver/u10/

Link to comment
Share on other sites

de nomizw ta 15gramaria epipleon tou x5l na einai provlima......an exeis 20 wres autonomia -apodedeigmena- perissoteres......vevaia ta fragka einai poly perissotera alla auto einai allo thema.
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους.

Για να ρωτήσω τους ειδικούς...:p

 

Για το Music Box της Crypto, τι γνώμη έχετε?

 

Πόσο κάνει αυτό; Διότι αν κάνει όσο λέει το skroutz νομίζω ότι υπάρχουν αρκετές πολύ καλύτερες λύσεις στα ίδια χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ το βρίκα 180 ευρώ.

A, εντάξει. Δεν ξέρω τίποτα για το προϊόν αυτό, αλλά στο skroutz το έβγαζε 290, οπότε γι'αυτό ρώτησα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω ένα Ipod 5G video το οποίο έχει 3 καμμένα pixels.Ξέρετε αν τα καλύπτει η εγγύηση;;;;

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μια βοήθεια...

Ενδιαφέρομαι για mp3 player με τις εξής προδιαγραφές:

- FM Radio

- Μνήμη τουλάχιστον 1GB

- Στοιχειώδη οθόνη

- Επαναφορτιζόμενες μπαταρίες (με φορτιστή πρίζας αν είναι δυνατό και όχι μέσω USB)

- Τιμή max € 160 από εγχώριο/ξένο online ή μη κατάστημα...

 

Ευχαριστώ!

http://img376.imageshack.us/img376/4599/swingers0hb.jpg

"Vegas, baby...Vegas!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...