Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Παιχνιδιών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κοίτα να δεις που πήραμε και το Battlefield Companion!

 

Day-1!

 

Το είχαν υποσχεθεί από το BF4, βέβαια, αλλά Ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 68
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Oz Run (https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh522lf)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Asphalt Xtreme (https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh4x5fl)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στο lumia 950 μου δεν δουλεύει καθόλου το Asphalt 8

Μετά το κατέβασμα των 660 κάτι mb κολλάει στην έναρξη στο logo με το G.

Μετά από λίγο κλείνει η εφαρμογή και εμφανίζεται η λίστα των εφαρμογών.

Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Για προτείνετε κανένα καλό παιχνίδι.

 

Crash dive.

Κολλάς με το υποβρύχιο!

Crash dive lite. Δωρεάν. Ξεκινάς από αυτό...!

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημέρα,

 

έχει κατεβάσει κανείς το Modenr Combat 5: esports FPS. Προσπαθώ να κάνω λήψη αλλά συνεχώς μου βγάζει σφάλμα και λεει προσπαθήστε αργότερα.

Nokia 3310, Siemens CX65, LG , Sony K610i , Nokia 5310 Xpress Music, Nokia lumia 525 , Microsoft Lumia 535 , Lumia 730, Lumia 630 (1 week), Lumia 650, Xiaomi Mi A2 Black
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

έχει κατεβάσει κανείς το Modenr Combat 5: esports FPS. Προσπαθώ να κάνω λήψη αλλά συνεχώς μου βγάζει σφάλμα και λεει προσπαθήστε αργότερα.

 

Αν το κατεβάζεις στην κάρτα μνήμης, υπάρχει πρόβλημα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=455216

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι.Σορρυ για το οφ τοπικ.Εχει τυχει σε κανεναν να γινει bricked η συσκευη του?Δηλαδη: Εχω ενα L925 το οποιο μετα απο απανωτα boot loops εσβησε για παντα.Δοκιμασα σοφτ χαρντ ρισετ,τιποτα.Recovery tools δοκιμασα,παλι τιποτα.Εκτος αυτου δεν υπαρχει καν στη λιστα με τα τηλεφωνα στο recovery tools.Φορουσε τα 10αρια το 925.Ειναι νεκρο ακομα και στη φορτιση.Ουτε ο υπολογιστης το αναγνωριζει.Εχει τυχει σε κανεναν που να το εχει επαναφερει?Ευχαριστω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παρακαλω αν γινεται να μεταφερθει στο αντιστοιχο θεμα το μηνυμα μου.Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Αν το κατεβάζεις στην κάρτα μνήμης, υπάρχει πρόβλημα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=455216

Διορθώθηκε εδώ και λίγες μέρες το συγκεκριμένο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Διορθώθηκε εδώ και λίγες μέρες το συγκεκριμένο πρόβλημα.

 

Δεν εχει διορθωθεί ακομα δυστυχώς..καποιος πετάει χαρτατετο εκει στο Αμερικα...χεχε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι.Σορρυ για το οφ τοπικ.Εχει τυχει σε κανεναν να γινει bricked η συσκευη του?Δηλαδη: Εχω ενα L925 το οποιο μετα απο απανωτα boot loops εσβησε για παντα.Δοκιμασα σοφτ χαρντ ρισετ,τιποτα.Recovery tools δοκιμασα,παλι τιποτα.Εκτος αυτου δεν υπαρχει καν στη λιστα με τα τηλεφωνα στο recovery tools.Φορουσε τα 10αρια το 925.Ειναι νεκρο ακομα και στη φορτιση.Ουτε ο υπολογιστης το αναγνωριζει.Εχει τυχει σε κανεναν που να το εχει επαναφερει?Ευχαριστω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παρακαλω αν γινεται να μεταφερθει στο αντιστοιχο θεμα το μηνυμα μου.Ευχαριστω.

 

Υπάρχει ένα option στο recovery tool που εχει η Microsoft, όταν δεν το αναγνωρίζει το pc, δεν εχω κανει ποτέ αλλα έχω λίγη εμπειρία σε αυτο. Επίσης δες , κάνα video tutorial στο YouTube υπάρχουν μπόλικα

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Αν το κατεβάζεις στην κάρτα μνήμης, υπάρχει πρόβλημα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=455216

 

Στην μνήμη τηλεφώνου κατεβάζω τα παιχνίδια, αλλά δεν ξέρω γτ με βγάζει σφάλμα 0χ80070070 που είναι πρόβλημα αποθ χώρου από ότι διαβάζω.

Nokia 3310, Siemens CX65, LG , Sony K610i , Nokia 5310 Xpress Music, Nokia lumia 525 , Microsoft Lumia 535 , Lumia 730, Lumia 630 (1 week), Lumia 650, Xiaomi Mi A2 Black
Link to comment
Share on other sites

Στην μνήμη τηλεφώνου κατεβάζω τα παιχνίδια, αλλά δεν ξέρω γτ με βγάζει σφάλμα 0χ80070070 που είναι πρόβλημα αποθ χώρου από ότι διαβάζω.

 

Εμενα μου ειχε κολλησει μια εφαρμογή, δεν κατεβαινε και εβγαζε ένα error δεν θυμαμαι ποιο,αλλα μετα την τελευταια ενημερωση του λειτουργικου εφτιαξε για καποιον αγνωστο λογο:p

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Οκ περιμένουμε μήπως διορθωθεί μέσα στον Αύγουστο, ευχαριστώ για τις πληροφορίες σας
Nokia 3310, Siemens CX65, LG , Sony K610i , Nokia 5310 Xpress Music, Nokia lumia 525 , Microsoft Lumia 535 , Lumia 730, Lumia 630 (1 week), Lumia 650, Xiaomi Mi A2 Black
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dead trigger 2 όσοι το έχετε κατεβασμένο, παιζει κανονικά;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...