Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε μένα βγαίνει γράφοντας "Facebook beta" απλά!

 

Την κατέβασα πριν λίγο. Μια χαρά λειτουργεί και είναι καλύτερη από την απλή. Απλά θέλει 3-4 δευτερόλεπτα να ανοίξει.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά και από εμένα ακόμη. Δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα.

Redmi A3 & mi band 8 Active 🥸

Link to comment
Share on other sites

Δύο μέρες τώρα έχω θέμα με το viber.

Στέλνω κανονικότατα βλέπω αν παραδόθηκε ή αν διαβαστηκε το μήνυμα αλλά δεν μπορώ να λάβω τίποτα.στην κατάσταση εμφανίζεται ότι ήμουν συνδεμενος 30 Μαρτίου.

Κάθε φορά πού το κάνω εγκατάσταση λαμβάνω δύο τρία πέντε μηνύματα και μετά πάλι τα ίδια.

Κάποιος με καμιά λύση; η να κάνω υπομονή μέχρι το update και Hard reset μετά;

Link to comment
Share on other sites

Βάζω να ακούσω μουσική με τον groove και όταν βγω από την εφαρμογή ή κλείσει η οθόνη σταματάει. Μόλις ανοίξω την εφαρμογή ξεκινάει αυτόματα. Είναι δυνατόν; Δεν βρήκα καμία ρύθμιση που να το αλλάζει αυτό. Τι κάνω λάθος;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι θέμα σφαλμάτων αλλά σταθερότητα και απουσίες.

πολλές φορές δεν ανοίγει καν

δεν μπορείς να κανείς κοινοποίηση πατώντας πάνω στην φωτογραφία

δεν εμφανίζεται στην γρήγορη κατάσταση/οθόνη κλειδώματος

ζωντανό πλακακι

 

Δεν μου "αρνήθηκε" ποτέ να ανοίξει. Ίσως είναι και θέμα συσκευής (950).

Όμως η απουσία να κοινοποιήσω απευθείας φωτογραφία είναι θέμα. Δεν νομίζω να αργήσει να διορθωθεί.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μιας πιάσαμε την κουβέντα για youtube apps....

 

Χρησιμοποιώ το tubecast, φοβερό αλλά δυστυχώς δεν έχουν διορθώσει το πρόβλημα με το την απόκρυψη των "κάτω" εικονιδίων σε full screen. Κάποιο άλλο, χωρίς διαφημίσεις και free έχετε να προτείνετε;

 

my tube, βάλε την free έκδοση ή το επίσης κορυφαίο (δεν θυμάμαι αν είναι free) και με πολύ καλή υποστήριξη (πολύ συχνές ενημερώσεις) Awesome Tube - Best Youtube Client https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh69mg4

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όμως η απουσία να κοινοποιήσω απευθείας φωτογραφία είναι θέμα. Δεν νομίζω να αργήσει να διορθωθεί.

 

Αυτο ακριβώς το πρόβλημα εχω κι εγώ. Δεν κοινοποιεί σε Facebook beta, ενώ σε όλα τα άλλα κοινοποιεί! Ακόμα και στο Messenger!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μηπως στα background apps στις ρυθμισεις του τηλεφωνου εχεις μπλοκαρει το groove music?

 

Δεν καταλαβαίνω ποια ρύθμιση εννοείς. Όταν σταματήσει να παίζει αν πατήσω 2 φορές το hands free ή ένα πλήκτρο στο πλάι για να κατέβει η μπάρα και να πατήσω play μετά παίζει κανονικά. Έτσι είναι σε όλους σας;

Edited by navi55

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ χωρίς να το γυρίσω στα γερμανικά εγκατέστησα το fb beta και δουλεύει εδώ και 2 ημέρες άψογα. Εγκατάσταση σε Lumia 535, στη συσκευή.
scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Οχι, κανονικα παιζει συνεχεια και με κλειστη οθονη και οταν βγαινεις απο την εφαρμογη. Αυτη η ρυθμιση που λεω , κατεβαζεις την γραμμη ειδοποιησεων και πατας "all settings" (λογικα στα ελληνικα θα λεει Ρυθμισεις) , μετα "privacy" (ιδιωτικοτητα) και μετα εφαρμογες παρασκηνιου. Εκει αν για καποιο λογο εχεις στο off το groove μπορει να μην δουλευει σωστα οταν κλεινει η οθονη.
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα δεν μου κανει προβληματα. Απλα αν το βαλω στην sd καρτα αντι για την εσωτερικη μνημη μερικες φορες ανοιγει με το δευτερο πατημα.
Link to comment
Share on other sites

Οχι, κανονικα παιζει συνεχεια και με κλειστη οθονη και οταν βγαινεις απο την εφαρμογη. Αυτη η ρυθμιση που λεω , κατεβαζεις την γραμμη ειδοποιησεων και πατας "all settings" (λογικα στα ελληνικα θα λεει Ρυθμισεις) , μετα "privacy" (ιδιωτικοτητα) και μετα εφαρμογες παρασκηνιου. Εκει αν για καποιο λογο εχεις στο off το groove μπορει να μην δουλευει σωστα οταν κλεινει η οθονη.

 

Φίλε μου την ιδιωτικοτητα μετά τις ρυθμίσεις δεν την βρίσκω.

Edt: Μετά απο soft reset δουλεύει κανονικά. Δεν είναι δουλεία όμως αυτή κάθε 3 και λίγο να κάνουμε soft και hard reset για να δουλεύει το κινητό όπως πρέπει.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα δεν μου κανει προβληματα. Απλα αν το βαλω στην sd καρτα αντι για την εσωτερικη μνημη μερικες φορες ανοιγει με το δευτερο πατημα.

Μπορείς να κοινοποιήσεις στο Facebook beta τίποτα ομως; πχ ενα βίντεο κλιπ απο you tube;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγώ το fb beta στο 640ds αλλα το έβγαλα γιατί σερνόταν απελπιστικά.
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Οχι, κανονικα παιζει συνεχεια και με κλειστη οθονη και οταν βγαινεις απο την εφαρμογη. Αυτη η ρυθμιση που λεω , κατεβαζεις την γραμμη ειδοποιησεων και πατας "all settings" (λογικα στα ελληνικα θα λεει Ρυθμισεις) , μετα "privacy" (ιδιωτικοτητα) και μετα εφαρμογες παρασκηνιου. Εκει αν για καποιο λογο εχεις στο off το groove μπορει να μην δουλευει σωστα οταν κλεινει η οθονη.

 

Οι εφαρμογες παρασκηνιου είναι στις ρυθμισεις/προστασια προσωπικων δεδομενων

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Μόνο για να ανοίξει καθυστερούσε σε μένα! Στα υπόλοιπα ήταν πιο γρήγορο απο το κανονικό Facebook! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγώ το fb beta στο 640ds αλλα το έβγαλα γιατί σερνόταν απελπιστικά.

 

Που το εγκατέστησες? Στην κάρτα?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιήστε την αναζήτηση. Λύνει χέρια. Μόλις μπεις ρυθμίσεις τέρμα πάνω έχει αναζήτηση. Δεν θα προλάβεις να γράψεις "παρασκηνίου" και θα εμφανιστεί. Όπως και κάθε άλλο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογες παρασκηνιου είναι στις ρυθμισεις/προστασια προσωπικων δεδομενων

 

Σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια. Τελικά ενεργό ήταν στις ρυθμίσεις. Με soft reset δουλεύει κανονικά.

Άλλο πρόβλημα που εντόπισα είναι ότι στο Messenger όταν πας να γράψεις μερικές φορές δεν βγαίνουν οι προτεινόμενες λέξεις και πρέπει να βγεις και να ξαναμπείς στην εφαρμογή.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Που το εγκατέστησες? Στην κάρτα?

 

Εγώ που το κατέβασα στην κάρτα σε 640ds μια χαρά δουλεύει. Απλά αργεί να ανοίξει.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Που το εγκατέστησες? Στην κάρτα?

 

Όχι,στην συσκευή

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...