Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα μετά από τόσο καιρό ακόμα να μου έρθει το update για την κάμερα γνωρίζει κανεις κάτι?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα μετά από τόσο καιρό ακόμα να μου έρθει το update για την κάμερα γνωρίζει κανεις κάτι?

Και σε εμενα τα ιδια. Ισως τελικα αυτο το camera update να ηταν μονο για συσκευες στο preview ring;; Δεν ξερω....

 

Κατι αλλο που εχω παρατηρησει. Φωτογραφιες που τραβαω την ιδια στιγμη, οταν παω να τις δω απο την εκθεση φωτογραφιων ή απο την εφαρμογη της καμερας κατευθειαν, αλλες ειναι τραβηγμενς ως live photo και αλλες οχι. Ξερεις κανεις τι παιζει;;

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα τα ιδια. Ισως τελικα αυτο το camera update να ηταν μονο για συσκευες στο preview ring;; Δεν ξερω....

 

Κατι αλλο που εχω παρατηρησει. Φωτογραφιες που τραβαω την ιδια στιγμη, οταν παω να τις δω απο την εκθεση φωτογραφιων ή απο την εφαρμογη της καμερας κατευθειαν, αλλες ειναι τραβηγμενς ως live photo και αλλες οχι. Ξερεις κανεις τι παιζει;;

Τώρα που το λες και σε μένα το ίδιο κάνει

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λένε για ανανέωση κάθε 30 λεπτά λόγω του λειτουργικού ; Από το τίποτα καλύτερο είναι. Άσε που δε νομίζω μέσα σε τριάντα λεπτά να δεις δραματική διαφορά στην κατανάλωση! :)

 

Συνήθως αυτές τρώνε και μπαταρία.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παίδες,ποιον browser θεωρείτε καλύτερο στα Win10?
μεχρι να κανει απντειτ ο ucbrowser, δυστυχως ο edge.... ελεος ομως ειναι τοσες εφαρμογες με προβληματα στα δεκαρια και δεν εχουν ακομα υποστει αναβαθμιση....
Link to comment
Share on other sites

Παίδες,ποιον browser θεωρείτε καλύτερο στα Win10?

 

Shiye Browser επίσης καλος.

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

τον δοκιμασα. παρα πολυ καλος. πιο γρηγορος και με πιο σμουθ σκρολινγκ και απο τους 3. αλλα παλι δενεχει δεξι κλικ.(αν πατησεις τολινκ ωρα, να ανοιξει μενου για να το ανοιξεις σε νεα καρτελα). ελεος
Link to comment
Share on other sites

Shiye Browser επίσης καλος.

 

Ότι πιο γρήγορο υπάρχει, ουτε σε android ουτε πουθενα δεν εχω δει τόση γρηγοράδα και κυλισμα.

 

Έχει ακόμα 2-3 πράγματα που χρειάζεται όπως με τις καρτέλες αλλα γενικά είναι σουπερ.

Link to comment
Share on other sites

Ότι πιο γρήγορο υπάρχει, ουτε σε android ουτε πουθενα δεν εχω δει τόση γρηγοράδα και κυλισμα.

 

Έχει ακόμα 2-3 πράγματα που χρειάζεται όπως με τις καρτέλες αλλα γενικά είναι σουπερ.

 

Eτσι ακριβως.παντως απο τοτε που βγηκε εχει παρει 3 αναβαθμισεις.τα gestures πολυ βολικα.

:cool:

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι πολύ καλός όντως, βασικά δεν τον ήξερα και πρώτη φορά τον δουλεύω. Πάντως πιστεύω πως ο edge τουλάχιστον σε εμένα είναι καλύτερος και πιο γρήγορος, έχω το 550 και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο. Πάντως είναι καλό πως βαίνουν διάφοροι νέοι browser.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως αυτές τρώνε και μπαταρία.....

Δεν έχω δει διαφορά προς το παρόν, αλλά λογικό είναι όσο προσθέτω εφαρμογές. Αυτό που παρατήρησα είναι ότι το glance πίνει πολύ! :p Το είχα αφήσει μόνιμα ενεργό...:lol: Επίσης παρατήρησα ότι το glance δουλέυει με τον proximity. Μάλλον στη λογική του βγάζω το κινητό από την τσέπη να δω την ώρα, ειδοποιήσεις κλπ. Το λάτρεψα!:)

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και άλλος reader με universal εφαρμογή. Λέγεται INI Reader

 

http://mspoweruser.com/developer-submission-new-universal-feedly-client-continuum-cortana-read-aloud-features/

 

Από το λ'ιγο που τον δοκίμασα μπορείς να δημιουργήσεις κατηγορίες νέων και να προσθέσεις σε αυτές τα sites που θα κατεβάζει τα άρθρα από προεπιλεγμένη λίστα ή μπορείς να βάλεις το site με αναζήτηση πχ nafetmporiki. Το καλό είναι ότι έχει την ίδια εφαρμογή και στο PC και΄συγχρονίζουν.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξέρω αν απευθινομαι στο σωστό forum αλλα θα ήθελα να μου πει κάποιος τους τρόπους που μπορεί κάποιος να κατεβάσει μια εφαρμογή επί πληρωμή στο windows store..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Χρεωστική/Πιστωτική/Προπληρωμένη κάρτα

PayPal

Και μέσω καρτοκινητής (νομίζω μόνο η vodafone το κάνει)

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα με Skype σε 535.

ΠΑιδιά μετά την αναβάθμιση σε 10 το skype δεν δούλευε και ούτε έκανε ενημερώσεις. Βασικά πήγαινε να κάνει ενημέρωση και έβγαζε σφάλμα 0x80070003.

Φαντάστηκα ότι το έβγαζε επιδή ήταν στην κάρτα sd.

Το έκανα απεγκατάσταση και πηγα να το κάνω ξανά εγκατάσταση στη μνημη του τηλεφώνου, αλλά ούτε τώρα γίνεται. Το ίδιο σφάλμα βγάζει.

ΚΑμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για την απαντηση..εγω εχω whats up ξερεις μηπως που μπορω να το ψαξω για το αν γινεται μεσω καρτοκινητης στην εταιρια που ειμαι???
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν γίνεται...

 

Αλλά πήγαινε σε κάποια επί πληρωμή εφαρμογή και πάτα αγορά να δεις ποιους τρόπους πληρωμής θα σου βάλει...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δοκίμασα να κατεβάσω ένα άλμπουμ για να δω τι τρόπους πληρωμής έχει, μου βγάζει credit card, PayPal και Mobile Phone το τελευταίο λογικά μέσω παρόχου δεν είναι ;; Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά region έχω US και ούτε έχω λεφτά στην κάρτα για το δοκιμάσω (What's Up).
Link to comment
Share on other sites

Ισως να το πρόσθεσε η Cosmote με τον ερχομό της επίσημης εφαρμογής.... Αν δοκιμάσει κάποιος ας πει και για τους υπόλοιπους...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

διαβαζοντας τα νηματα περι w10 ειναι τελικα κοινος αποδεκτο οτι ο edge ειναι μαυρα χάλια. σε εμενα τουλαχιστον τρωει κολληματα, αργος πολυ και γενικα δυστυχως πολυ μετρια εικονα. αλλα περιμεναμε. προσπαθησα να δουλεψω λιγο το uc browser αλλα εχει πολυ κατανάλωση μπαταριας. εχουμε καποια ενημερωση οτι ισως στιαξει ο edge ή να προτείνετε καποιον ενναλακτικο browser?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...