Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

my tube πολύ καλη.

Αν θες να κατεβάζεις από youtube δοκιμασε το youDownloand for youtube.(Εφαρμογή σαν και αυτή δεν βρηκα στο android)

 

Έχεις pm

Καλημέρα

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@st1313 δεν έψαξες και πολύ ίσως.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Ολες εχουν διαφημισεις και ζητανε ένα σωρο δικαιώματα για να δουλεψουν σε αντιθεση με αυτές που εχω στο 640.

Γιατι τωρα μια εφαρμογή κατεβάσματος πρεπει να εχει προσβαση στις επαφες μου η στη θεση μου αγνωστο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

υπήρχε μία εφαρμογή για youtube άνοιγε ένα browser, την έχασα όμως.

Υπάρχει κάποια χωρίς διαφημίσεις;

 

Προτίμησε καλυτερα την mytube beta,που ειναι τσαμπα,από την mytube.Μονο που ειναι κρυμμένη και πρέπει να την βρεις στο Google

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Ο edge συνεχίζει να κολλάει. Φταίει μνήμη τηλεφώνου η Windows? 640 lte
Φίλε μου όταν λες κολλάει, εννοείς το πάγωμα έτσι; αν στο κάνει σε σελίδες που είναι βαριές (πχ protothema.gr ή autoblog.gr) τότε είναι καθαρά θέμα hardware. Όμως δε πρέπει να κολλάει σε σελίδες όπως το insomnia.gr ή του εδώ φόρουμ. Αν συμβαίνει παντού δηλαδή, ήταν κάτι που είχε στρώσει με τις τελευταίες ενημερώσεις και σε βλέπω για hardreset :(

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου όταν λες κολλάει, εννοείς το πάγωμα έτσι; αν στο κάνει σε σελίδες που είναι βαριές (πχ protothema.gr ή autoblog.gr) τότε είναι καθαρά θέμα hardware. Όμως δε πρέπει να κολλάει σε σελίδες όπως το insomnia.gr ή του εδώ φόρουμ. Αν συμβαίνει παντού δηλαδή, ήταν κάτι που είχε στρώσει με τις τελευταίες ενημερώσεις και σε βλέπω για hardreset :(

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι αυτό εννοώ. Όταν κάποιες φορές σου ξαναφορτώνει από μόνο του μια σελίδα που έχεις ανοίξει γιατί γίνεται αυτό. Φταίει. Ο browser;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό εννοώ. Όταν κάποιες φορές σου ξαναφορτώνει από μόνο του μια σελίδα που έχεις ανοίξει γιατί γίνεται αυτό. Φταίει. Ο browser;

Ναι είναι τα κολλήματα του browser που και στο 950xl τα κάνει, αν και όχι τόσο συχνά όπως πριν!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό εννοώ. Όταν κάποιες φορές σου ξαναφορτώνει από μόνο του μια σελίδα που έχεις ανοίξει γιατί γίνεται αυτό. Φταίει. Ο browser;

Είναι θέμα browser. Θέλει δουλειά ο edge. Αν ένα hard reset δε βελτιώσει την κατάσταση, δεν ξέρω αν θα βοηθούσε η διαδικασία που αναφέρεται παρακάτω.

http://www.windowslatest.com/2017/08/10/speed-microsoft-edge-windows-10-mobile/

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι τα κολλήματα του browser που και στο 950xl τα κάνει, αν και όχι τόσο συχνά όπως πριν!
Απλά επειδή κατάλαβα πως έχεις το 640, μπορεί να είναι θέμα δύναμης. Δώσε την σελίδα εδώ, να κάνει τον κόπο ένα παιδί με 950 να δει αν του κολλάει...

 

Απλά για να ξέρουμε τι λέμε, πιστεύω αναλογίζεσαι πως πλέον το 640 έχει πολύ παρωχημένο hardware και πολλές σελίδες του πέφτουν βαριές.

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλά για να ξέρουμε τι λέμε, πιστεύω αναλογίζεσαι πως πλέον το 640 έχει πολύ παρωχημένο hardware και πολλές σελίδες του πέφτουν βαριές.

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και η ram του είναι παρωχημένη, αλλά anyway...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Εγώ εγώ το 640 xl,και ο edge κάποιες στιγμές κολλαει(πρέπει να ανοίξω καινούργια καρτέλα να ξεκολλησει) κάποιες ξαναφορτωνει και κάποιες αρνείται να κάτι οτιδήποτε μέχρι να τον κλείσω να τον διαγράψω από ανοιχτές εφαρμογες(μόλις τον ανοίξω ξανά φορτώνει όλα οτι δεν άνοιγε πριν).

Το πρόβλημα ήρθε με την creators σοφτ και χαρντ ρεσετ έχουν γίνει αλλα παραμένει.

Οποτε όχι δεν είναι θέμα ραμ...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εγώ το 640 xl,και ο edge κάποιες στιγμές κολλαει(πρέπει να ανοίξω καινούργια καρτέλα να ξεκολλησει) κάποιες ξαναφορτωνει και κάποιες αρνείται να κάτι οτιδήποτε μέχρι να τον κλείσω να τον διαγράψω από ανοιχτές εφαρμογες(μόλις τον ανοίξω ξανά φορτώνει όλα οτι δεν άνοιγε πριν).

Το πρόβλημα ήρθε με την creators σοφτ και χαρντ ρεσετ έχουν γίνει αλλα παραμένει.

Οποτε όχι δεν είναι θέμα ραμ...

Σωστά. Αν ήταν θέμα ram, δεν θα είχα ούτε εγώ πρόβλημα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν αμφισβητώ αυτα που λέτε για τον edge αλλα στο δικό μου 640 ΔΕΝ κολλάει πουθενά. Ούτε σε σελίδες όπως το autoblog.gr.Αντιθέτως εχω παρατηρήσει "παγωματα" στον edge στο μεγάλο μου desktop PC!!! Να προσθέσω εδώ ότι τον "καθαρίζω" μέρα παρα μέρα μέσα απο τις ρυθμίσεις.Το μόνο θέμα που εχω με τον mobile edge ειναι το αναβοσβησμα σε κάποια full screen videos.Στα υπόλοιπα ειναι σχεδόν άψογος...γιατι ολες αυτές οι διαφορές σε ίδιες συσκευές?Έχω μια υπόνοια περί αυτού ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν αμφισβητώ αυτα που λέτε για τον edge αλλα στο δικό μου 640 ΔΕΝ κολλάει πουθενά. Ούτε σε σελίδες όπως το autoblog.gr.Αντιθέτως εχω παρατηρήσει "παγωματα" στον edge στο μεγάλο μου desktop PC!!! Να προσθέσω εδώ ότι τον "καθαρίζω" μέρα παρα μέρα μέσα απο τις ρυθμίσεις.Το μόνο θέμα που εχω με τον mobile edge ειναι το αναβοσβησμα σε κάποια full screen videos.Στα υπόλοιπα ειναι σχεδόν άψογος...γιατι ολες αυτές οι διαφορές σε ίδιες συσκευές?Έχω μια υπόνοια περί αυτού ...

Ναι, ειδικά τα 640/XL έχουν πολλές και διάφορες διαφορές μεταξύ τους! Τόσο περίπλοκη συσκευή δεν έχω ξαναδεί/ακούσει! Σχεδόν στον καθένα κάνει κάτι διαφορετικό, είτε καλό είναι είτε κακό, για τον χρήστη της συγκεκριμένης συσκευής!!!

 

Στα του θέματος, ενημερώθηκε σήμερα και το OneDrive που είχε καιρό να ενημερωθεί νομίζω.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν αμφισβητώ αυτα που λέτε για τον edge αλλα στο δικό μου 640 ΔΕΝ κολλάει πουθενά. Ούτε σε σελίδες όπως το autoblog.gr.Αντιθέτως εχω παρατηρήσει "παγωματα" στον edge στο μεγάλο μου desktop PC!!! Να προσθέσω εδώ ότι τον "καθαρίζω" μέρα παρα μέρα μέσα απο τις ρυθμίσεις.Το μόνο θέμα που εχω με τον mobile edge ειναι το αναβοσβησμα σε κάποια full screen videos.Στα υπόλοιπα ειναι σχεδόν άψογος...γιατι ολες αυτές οι διαφορές σε ίδιες συσκευές?Έχω μια υπόνοια περί αυτού ...

Ποια είναι αυτή(υπόνοια);

 

Επί τη ευκαιρία έκανα καθαρισμό στον edge. Είχα αρκετό καιρό. Βελτιώθηκε η κατάσταση.

Πάντως άσχετα με τα παραπάνω θέλει δουλειά ο edge για να φτάσει σε άριστο επίπεδο. Νομίζω ότι υπάρχουν οι προϋποθέσεις, αλλά και στην περίπτωσή του η χρήση (desktop) είναι πολύ χαμηλή (περίπου 5%), οπότε είναι πιθανό να πάει πίσω η ανάπτυξή του.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι τίποτα φοβερό κ τρομερό όλοι πανω κάτω το ξέρουμε.Δεν θα μιλήσω μόνο για τον edge αλλα γενικά για την σταθερότητα της πλατφόρμας.Πιστεύω λοιπόν οτι αυτή επηρεάζεται πολυ απο κακογραμμενες εφαρμογές τρίτων.Κυρίως απο παιχνίδια αλλα όχι μόνο.πχ το 650 της γυναίκας μου ηταν άψογο.Τελευταία κόλλησε με ενα παιχνίδι..ξερετε διακοπές είναι έκανε το τηλέφωνο παιχνιδομηχανη.Αποτέλεσμα κάποια ρησταρτ ...και γενικά το τελευταίο διάστημα κατι δεν πήγαινε κάλα πχ κάποιες φορές δεν εμφανίζονταν στις ειδοποιήσεις αναπάντητες κλήσεις..Τα βγάλαμε ολα κ το τηλέφωνο ειναι παλι οκ.Τείνω να πιστέψω οτι πρέπει να προσέχουμε πολυ τι βάζουμε στις συσκευές μας κ πόσο τις καταπονούμε ακόμα κ απο πλευράς Hardware.Ολα ειναι μαζεμένα εκει μεσα ...ζεσταινονται και να ενα ωραίο ρησταρτ στα καλά καθούμενα.Οσο για κακογραμμένες εφαρμογές νομίζω οτι πρέπει να αφήνουν ίχνη πίσω...και μια μέρα θα χρειαστεί το Hard Reset.Το 640 μου το 95% απο τα θέματα που διαβάζω εδω δεν τα εχει βγάλει.Προσεχω όμως τι του περνάω όπως και στα πισι που εχω κ το "συντηρώ" με καθαρισμό πχ στον edge κλπ και δουλεύει ρολόι στον τρίτο χρόνο πια τωρα. Edited by rafalef1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν αμφισβητώ αυτα που λέτε για τον edge αλλα στο δικό μου 640 ΔΕΝ κολλάει πουθενά. Ούτε σε σελίδες όπως το autoblog.gr.Αντιθέτως εχω παρατηρήσει "παγωματα" στον edge στο μεγάλο μου desktop PC!!! Να προσθέσω εδώ ότι τον "καθαρίζω" μέρα παρα μέρα μέσα απο τις ρυθμίσεις.Το μόνο θέμα που εχω με τον mobile edge ειναι το αναβοσβησμα σε κάποια full screen videos.Στα υπόλοιπα ειναι σχεδόν άψογος...γιατι ολες αυτές οι διαφορές σε ίδιες συσκευές?Έχω μια υπόνοια περί αυτού ...
Άνοιξε αυτή και πες μου αν μπορείς να διαβάσεις μέχρι το τέλος του άρθρου. Εγώ με το 735 δε μπορούσα και κολλούσε συνεχώς κάπου στην μέση https://www.autoblog.gr/2017/01/12/test-drive-prwth-dokimh-tou-automatou-honda-cr-v-i-dtec-me-ta-160-aloga/

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Dihnekis300
Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μπορω...εχω τραβήξει κ screenshot για τους απιστους.Οποιος θέλει μπορω να το στείλω! Eκανα όμως και κατι άλλο πριν λιγο,προσπαθησα να το ανοιξω με τον πολύ καλο Monument.Αποτέλεσμα να κολλησει ολο το τηλ για πρωτη φορα και να αναγκαστω να κανω hard reboot με τα πληκτρα.Αρα?? Μηπως ερχομαστε σε αυτά που γραφω? Edited by rafalef1
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μιά χαρά το διάβασα! Κάνει κάποια μικροσκαλώματα στο scroll, αλλά δεν ενοχλούν ιδιαίτερα!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε αυτή και πες μου αν μπορείς να διαβάσεις μέχρι το τέλος του άρθρου. Εγώ με το 735 σε μπορούσα και κολλούσε συνεχώς κάπου στην μέση https://www.autoblog.gr/2017/01/12/test-drive-prwth-dokimh-tou-automatou-honda-cr-v-i-dtec-me-ta-160-aloga/

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και ομως μπόρεσα να το διαβάσω με απόλυτη άνεση, σε κινητο 550 με 6 καρτέλες ανοικτές

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι σε 640lte ο edge κολλαει σε αποθηκευμενα site σε mobile μορφη ,πρεπει να πατησω δυο τρεις φορες για να τα φορτωσει,πριν την creator ειχα να το λεω για το smooth του edge.τωρα τι φταιει η ραμ ο ιδιος ο edge αγνωστο,σε αναγκαζουν με το ζορι να πας αλλου!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς κατι δεν έχει κάτσει καλα δοκίμασε hard reset και στήσιμο απο το μηδέν,λογικά δεν θα έχεις θέμα.Επισης τσέκαρε κ τις ρυθμίσεις σύγχρονισμου με τον edge αν έχεις στον υπολογιστή σου η αν έχεις κάνει εισαγωγή bookmarks σωστά απο άλλον browser...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ παρέθεσα την ιστοσελίδα αυτή γιατί όντας αναγνώστης είχα συναντήσει αρκετές φορές προβλήματα με κολλήματα και παγωματα..

 

Και ότι και να λέμε είναι και θέμα hardware. Γιατί όταν με 90€ πλέον τα σημερινά Android είναι δυνατότερα, οι σελίδες αναβαθμίζονται και είναι πιο απαιτητικές από τις συσκευές. Επομένως πως να ανταπεξελθουν midrangers 3-τιας και βάλε;

 

Συνεπώς θεωρώ και το έχω πει πολλές φορές πως αν η ΜΣ το 2016 είχε δημιουργήσει μια σοβαρή mid range σειρά με 2gb ram και επεξεργαστή SD 6xx τότε τα πράγματα θα ήταν εντελώς διαφορετικά.

 

Έφερε τα υπέροχα wm10, και μαζί ένα σωρό προβλήματα στις συσκευές που αναβάθμιστηκαν από 8.1

 

Και ναι, με αυτά τα δεδομένα σε αναγκάζουν να πας αλλού. Και όπως είπα σε άλλο ποστ, η χρησιμότητα ενός smartphone σήμερα δεν είναι το αν θα μπορείς να κάνεις πράγματα κοινά και απλά. Δηλαδή, να ποσταρεις στο fb, να στείλεις ένα μήνυμα viber ή το messenger κλπ ή να βγάλεις μια φωτογραφία.. Αυτά τα έκανα και με Symbian.

 

Η ουσία είναι να σου λύνει τα χέρια! Και όσο κι αν δεν θέλουμε να το παραδεχτούμε, είναι η σκληρή πραγματικότητα πως η ΜΣ ΑΠΈΤΥΧΕ σε αυτό! Ένα παράδειγμα. Εγώ σήμερα το S7 το σύνδεσα μεσω USB (χρησιμοποιώντας ένα adapter) σε εκτυπωτή 7 χρονών HP και μέσα σε 5' εκτύπωσα κάτι που είχα ανάγκη. Πριν από λίγες ώρες είχα συνδέσει το USB stick και είχα βάλει πάλι κάτι για εκτύπωση. Αυτά απλά τα ξεχνάς με WM.. Εμένα αυτή μόνο η λεπτομέρεια μου λύνει τα χέρια!!

 

Μην αναφερθώ στο γεγονός ότι η πρωωθηση ενός αρχείου είναι παιχνίδι στο Android σε σχέση με τον Γολγοθά των WM. Εγώ που χρησιμοποιώ messenger μόνο για έκτακτη επικοινωνία με την παιδίατρο, είχα κοντεψει αρκετές φορές να πετάξω το Lumia στον τοίχο, γιατί την μια δε μπορούσα να προωθήσω απευθείας αρχείο εξετασεων από email, την άλλη για να στείλω φωτογραφία μου έσπαγε νεύρα, κάνοντας αρκετές φορές force closes κλπ..

 

Και ειλικρινά μέχρι τελευταία στιγμή σκεφτόμουν να πάρω 950xl. Είχα βρει ένα άψογο στα 200€ και το έψηνα πολύ, όμως όταν σκέφτηκα όλα τα παραπάνω το απέρριψα με τη μία. Αν τα είχε, ούτε λόγος για Android, καθώς δε με ενδιαφέρουν χαζοπαιχνιδα και εφαρμογές. Αλλά κάνε ρε φίλε μια σοβαρή συμφωνία με την Google, όπως έχει κάνει η Apple και λύσε τα χέρια στον κόσμο. Όχι να μην έχεις Google maps (επίσημα, γιατί ξέρω για τις 3rd party κλπ), να μην έχεις YouTube, αλλά σε όλα αυτά υποδεέστερα υποκατάστατα. Και το λέω αυτό γιατί όσο καλές και αν ήταν αυτές οι εφαρμογές, είχαν ένα σωρό προβλήματα με την Google, με αποτέλεσμα αρκετές φορές ακόμη και για μέρες να μην ανταποκρίνονται, να μη παίζουν πάρα μέχρι 720p ανάλυση κλπ..

 

Εύχομαι λοιπόν ακόμη και με αργά βήματα, να διορθωθούν αυτά τα προβλήματα και η ΜΣ να επιστρέψει με μια καλή γκάμα συσκευών που να μπορεί να ικανοποιήσει τους λάτρεις της. Νομίζω μάλιστα ότι αυτό το χρωστάει στους "beta-testers" γιατί αυτό ήμασταν νομίζω σε όλο αυτό το φιλόδοξο εγχείρημα. Σίγουρα μπορεί,μένει να δούμε.

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν νιώθεις καλυτερα με το αντροιντ καλώς έκανες κ έφυγες όπως καλώς θα μείνω κ εγω με τα WM μεχρι τέλους για τον ίδιο λόγο.Απο εκει και περα φιλε εχω βαρεθεί να διαβάζω τα ίδια κ τα ίδια περί beta testing κλπ,είχα σταματησει να γράφω εδω για αυτόν τον λόγο.ας γίνει επιτέλους η κουβέντα μας εδω κάπως εποικοδομητική και ας σταματήσει αυτό το συνεχές θαψιμο.Μην με παρεξηγείς δεν σου κανω καμμιά επιθεση απλα εχω διαβασει 100000 φορές τα ίδια. Οκ πέθαναν τα WM αφηστε μας να τα θαψουμε βρε παιδια..
Link to comment
Share on other sites

Η ουσία είναι να σου λύνει τα χέρια! Και όσο κι αν δεν θέλουμε να το παραδεχτούμε, είναι η σκληρή πραγματικότητα πως η ΜΣ ΑΠΈΤΥΧΕ σε αυτό! Ένα παράδειγμα. Εγώ σήμερα το S7 το σύνδεσα μεσω USB (χρησιμοποιώντας ένα adapter) σε εκτυπωτή 7 χρονών HP και μέσα σε 5' εκτύπωσα κάτι που είχα ανάγκη. Πριν από λίγες ώρες είχα συνδέσει το USB stick και είχα βάλει πάλι κάτι για εκτύπωση. Αυτά απλά τα ξεχνάς με WM.. Εμένα αυτή μόνο η λεπτομέρεια μου λύνει τα χέρια!!

Έχεις δίκιο. Είναι μια βασική λεπτομέρεια. Από την άλλη αντί για το S7 θα μπορούσες να αγοράσεις το 950 και παράλληλα να αναβαθμίσεις τον εκτυπωτή 7ετίας με καινούριο, με δυνατότητα ασύρματης εκτύπωσης και να έκανες εξίσου καλά τη δουλειά σου. Λογικά θα σου έμεναν και ρέστα. Usb stick συνδέεται. Και δε θα είχες προβλήματα προώθησης αρχείου από email. Αν και δε χρησιμοποιώ το messenger, νομίζω ούτε και εκεί θα αντιμετώπιζες τέτοιου είδους πρόβλημα.

 

Πάντως καλά έκανες και αγόρασες το s7 (το οποίο θεωρώ πάρα πολύ καλή συσκευή), σύμφωνα με αυτά που γράφεις. Όντως έχουν τέτοιου είδους ελλείψεις τα WM10.

Αν νιώθεις καλυτερα με το αντροιντ καλώς έκανες κ έφυγες όπως καλώς θα μείνω κ εγω με τα WM μεχρι τέλους για τον ίδιο λόγο.Απο εκει και περα φιλε εχω βαρεθεί να διαβάζω τα ίδια κ τα ίδια περί beta testing κλπ,είχα σταματησει να γράφω εδω για αυτόν τον λόγο.ας γίνει επιτέλους η κουβέντα μας εδω κάπως εποικοδομητική και ας σταματήσει αυτό το συνεχές θαψιμο.Μην με παρεξηγείς δεν σου κανω καμμιά επιθεση απλα εχω διαβασει 100000 φορές τα ίδια. Οκ πέθαναν τα WM αφηστε μας να τα θαψουμε βρε παιδια..

Όλα καλά. Οι περισσότεροι χρήστες είχαν κακές εμπειρίες με τα WM10 και άλλαξαν σε άλλο λειτουργικό κυρίως σε android. Από τη στιγμή που έχουν εμπειρία και με τα δύο ή και με τα τρία λειτουργικά, νομίζω πως όλο και κάτι χρήσιμο προκύπτει. Αν ένας χρήστης δεν έχει καλή εμπειρία χρήσης με τα WM10 και διαβάσει από πρώην χρήστη των WM10, ότι σε άλλο λειτουργικό θα λύσει τα προβλήματά του, τότε νομίζω πως είναι μια εποικοδομητική συζήτηση. Μπορεί να μην αφορά εσένα και εμένα(παντελώς δεν με αφορά), αλλά μπορεί να αφορά κάποιους άλλους με αντίστοιχα προβλήματα και ελλείψεις.

Πάντως όταν διαβάζω απόψεις/εμπειρίες, προτιμώ να διαβάζω απόψεις/εμπειρίες πρώην χρηστών WM10, από αυτές χρηστών που έχουν δει τα WM10 μόνο σε screenshots ή από εμπειρίες χρηστών διάρκειας χρόνου (στην καλύτερη) κατανάλωσης ενός καφέ.

Edited by faasf
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...