Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαμογελάει σατανικα αυτη τη στιγμή. Δεν εχω τύχη...

 

Εγώ το θεωρώ περιττό αυτό. Άδικα τρελαίνεσαι.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω εδώ και λίγες μέρες, μια ειδοποίηση για ενημέρωση εφαρμογής και δεν μου δείχνει πια είναι η εφαρμογή αυτή!.

Τι πρέπει να κάνω για την δω ή έστω να μην υπάρχει η ειδοποίηση;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Τίποτα , ίσως ήταν bug. Αναβαθμίστηκε το store αν θυμάμαι καλά στις 28.

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Ενώ η μπαταρία είναι και στις δύο εφαρμογές 36%, η κανονική εφαρμογή του κινητού εκτιμά ότι θα φορτίσει σε 2ώρες και 32λεπτά, αυτή που κατέβασα δείχνει ότι φορτίσει σε 1ώρα και 28λεπτά φορτιζοντας 49,51% τη ώρα!

Ποιά να πιστέψω;.... :confused:

Υ.Γ. Στην αποφόρτιση δείχνουν και τα δύο τον ίδιο χρόνο περίπου ότι θα σβήσει το κινητό! Γιατί τόσο μεγάλη η διαφορά ο χρόνος φόρτισης;

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ενώ η μπαταρία είναι και στις δύο εφαρμογές 36%, η κανονική εφαρμογή του κινητού εκτιμά ότι θα φορτίσει σε 2ώρες και 32λεπτά, αυτή που κατέβασα δείχνει ότι φορτίσει σε 1ώρα και 28λεπτά φορτιζοντας 49,51% τη ώρα!

Ποιά να πιστέψω;.... :confused:

Υ.Γ. Στην αποφόρτιση δείχνουν και τα δύο τον ίδιο χρόνο περίπου ότι θα σβήσει το κινητό! Γιατί τόσο μεγάλη η διαφορά ο χρόνος φόρτισης;

 

Είναι "φρεσκιες" εφαρμογες?Γιατι αν είναι καινούργιες χρειάζονται να μαθουν τον κυκλο φορτισης

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Είναι "φρεσκιες" εφαρμογες?Γιατι αν είναι καινούργιες χρειάζονται να μαθουν τον κυκλο φορτισης

Η μια είναι του κινητού και την άλλη την έχω απο την προηγούμενη συσκευή! Αρα και οι δύο παλιές! Αλλά το αντιλήφθηκα τώρα, διότι τώρα καρφίτσωσα και τη μαμά εφαρμογή και έκανα σύγκριση!

Η εφαρμογή που κατέβασα ειναι αυτή και τα δείχνει έτσι:

http://imgur.com/3tmggqW

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Η μια είναι του κινητού και την άλλη την έχω απο την προηγούμενη συσκευή! Αρα και οι δύο παλιές! Αλλά το αντιλήφθηκα τώρα, διότι τώρα καρφίτσωσα και τη μαμά εφαρμογή και έκανα σύγκριση!

Η εφαρμογή που κατέβασα ειναι αυτή και τα δείχνει έτσι:

http://imgur.com/3tmggqW

 

Την ειχα βαλει και εγω αυτή την εφαρμογή ,και μου εδειχνε κατι ανοητο,κατι σαν 12 ωρες για αποφορτηση ενώ ειχε 50% το 535

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Την ειχα βαλει και εγω αυτή την εφαρμογή ,και μου εδειχνε κατι ανοητο,κατι σαν 12 ωρες για αποφορτηση ενώ ειχε 50% το 535

Δηλαδή να την ξεφορτωθώ και να αφήσω της συσκευής; Ή ξέρεις καμιά πιο ακριβής εφαρμογή; Γιατί εγώ όσες δοκίμασα, καμιά δεν τα έδειχνε όλα σωστά! Όλο και κάτι λάθος θα είχε.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να την ξεφορτωθώ και να αφήσω της συσκευής; Ή ξέρεις καμιά πιο ακριβής εφαρμογή; Γιατί εγώ όσες δοκίμασα, καμιά δεν τα έδειχνε όλα σωστά! Όλο και κάτι λάθος θα είχε.

Eγω δεν εχω καμία,γιατι καμία δεν είναι απολυτη

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τη κατέβασα επειδή λέει και πόσο % την ώρα γεμίζει και πότε το φόρτισα τελευταία φορά! Στη μαμά εφαρμογή δεν τα δείχνει αυτά.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως αυτές οι εφαρμογές ρουφάνε την μπαταρία. Συνήθως.... .

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως αυτές οι εφαρμογές ρουφάνε την μπαταρία. Συνήθως.... .

Θα τη σβήσω και θα σε πω.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως αυτές οι εφαρμογές ρουφάνε την μπαταρία. Συνήθως.... .

 

Στα android το γνωρίζω αυτό,δεν νομίζω να ισχυει στα wm10

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Lumia 930 και έκανα upgrade από 8.1 σε 10 official. Μέχρι την 8.1 χρησιμοποιούσα την εφαρμογή Υγεία & Άσκηση για καταγραφή βημάτων και μέτρηση θερμίδων, όμως δυστυχώς στην 10 η εφαρμογή δε λειτουργεί (αν και περιέργως ανανεώνει κάποια δεδομένα της στο thumbnail της εφαρμογής στην οθόνη έναρξης). Γνωρίζουμε κάποια αντίστοιχη εφαρμογή για τα 10 που να μετράμε βήματα και θερμίδες και η εφαρμογή να τρέχει στο παρασκήνιο και χωρίς ενεργοποίηση τοποθεσίας;
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε κάποια αντίστοιχη εφαρμογή για τα 10 που να μετράμε βήματα και θερμίδες και η εφαρμογή να τρέχει στο παρασκήνιο και χωρίς ενεργοποίηση τοποθεσίας;

Δοκίμασε την εφαρμογή Fitbit. Λειτουργεί και αυτόνομα. Λίγο που την είχα δει, νομίζω θα σε βολέψει.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι άρχισε το Facebook να ξανά βγαζει το καρτελάκι για να δημοσιεύσεις κάτι, αφού το έχεις ήδη κάνει. Ενώ πριν είχε σταματήσει για ένα διάστημα. :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Lumia 930 και έκανα upgrade από 8.1 σε 10 official. Μέχρι την 8.1 χρησιμοποιούσα την εφαρμογή Υγεία & Άσκηση για καταγραφή βημάτων και μέτρηση θερμίδων, όμως δυστυχώς στην 10 η εφαρμογή δε λειτουργεί (αν και περιέργως ανανεώνει κάποια δεδομένα της στο thumbnail της εφαρμογής στην οθόνη έναρξης). Γνωρίζουμε κάποια αντίστοιχη εφαρμογή για τα 10 που να μετράμε βήματα και θερμίδες και η εφαρμογή να τρέχει στο παρασκήνιο και χωρίς ενεργοποίηση τοποθεσίας;
Εγώ χρησιμοποιούσα την stepcounter. Λειτουργούσε Και στο παρασκήνιο

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

υπήρχε μία εφαρμογή για youtube άνοιγε ένα browser, την έχασα όμως.

Υπάρχει κάποια χωρίς διαφημίσεις;

 

my tube πολύ καλη.

Αν θες να κατεβάζεις από youtube δοκιμασε το youDownloand for youtube.(Εφαρμογή σαν και αυτή δεν βρηκα στο android)

Link to comment
Share on other sites

my tube πολύ καλη.

Αν θες να κατεβάζεις από youtube δοκιμασε το youDownloand for youtube.(Εφαρμογή σαν και αυτή δεν βρηκα στο android)

 

Ευχαριστώ πολύ, με κάλυψες.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...