Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάλλιο αργά παρά ποτέ..! Βέβαια θυμάμαι πριν λίγο καιρό να την ψάχνω και στο search δεν έβγαζε τίποτα... Πολύ καλή υλοποίηση..

 

Sent from mTalk

Κάνει πλοήγηση χωρίς ίντερνετ; Δεν την κατέβασα μόνο και μόνο επειδή λένε ότι τα gmaps θέλουν ίντερνετ στη πλοήγηση!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάλλιο αργά παρά ποτέ..! Βέβαια θυμάμαι πριν λίγο καιρό να την ψάχνω και στο search δεν έβγαζε τίποτα... Πολύ καλή υλοποίηση..

 

Sent from mTalk

 

Είναι της google????

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κάνει πλοήγηση χωρίς ίντερνετ; Δεν την κατέβασα μόνο και μόνο επειδή λένε ότι τα gmaps θέλουν ίντερνετ στη πλοήγηση!

 

Χρησιμοποιεί τους offline maps,της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Σε 640 xl παντως δε βρισκει τα Gmaps. Βγαζει ασυμβατοτητα.

 

Εμένα πάντως με lumia 640 xl μου το δείχνει κανονικά , gmaps και gmaps pro αυτά δεν είναι ?

Δεν το κατέβασα . Είναι καλύτερο από τους χάρτες που έχουμε ?

Καλό Σαββατοκύριακο !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως με lumia 640 xl μου το δείχνει κανονικά , gmaps και gmaps pro αυτά δεν είναι ?

Δεν το κατέβασα . Είναι καλύτερο από τους χάρτες που έχουμε ?

Καλό Σαββατοκύριακο !!!!!!

Ναι αυτές ειναι. Μόνο που η pro εχει χρέωση 2,49€.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτές ειναι. Μόνο που η pro εχει χρέωση 2,49€.

 

Είναι καλύτερο απο τους χάρτες της Microsoft που χρησιμοποιούμε ?

Ισχύει οτι δεν χρειάζεται internet ( offline πλοήγηση ) ?

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλύτερο απο τους χάρτες της Microsoft που χρησιμοποιούμε ?

Ισχύει οτι δεν χρειάζεται internet ( offline πλοήγηση ) ?

Δεν ξέρω. Δεν τις κατέβασα καν.

Ίσως μας πει κάποιος που τις κατέβασε και τις χρησιμοποίησε.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως με lumia 640 xl μου το δείχνει κανονικά , gmaps και gmaps pro αυτά δεν είναι ?

 

Δεν το κατέβασα . Είναι καλύτερο από τους χάρτες που έχουμε ?

 

Καλό Σαββατοκύριακο !!!!!!

 

Ναι γι' αυτό λέμε! Είναι ένα συμπλήρωμα που έπρεπε να υπάρχει. Δεν είναι επίσημη εφαρμογή της Google, αλλά στην ουσία χρησιμοποιεί τους χάρτες της και τις πληροφορίες της. Αυτό σημαίνει πως υπάρχει και street view και για την Ελλάδα πλέον!

 

ΥΓ: Δεν ξέρω αν το γνωρίζετε, αλλά στους χάρτες της MS, όταν κάνεις double tap πάνω σε ένα δρόμο σε βάζει σε street view.. Αλλά δεν έχει στην Ελλάδα

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Όντως με το τικαρισμα στην επιλογή πάντα λήψεις τώρα ανοίγουν τα email κανονικα ευχαριστώ.Τώρα στο θεμα ότι η εφαρμογή έχει φτάσει τα 680 MB .(όλα τα email είναι διεγραμενα στους φακέλους)Παίζουν ρόλο κάποιες ρυθμίσεις στον συγχρονισμό ή κάπου αλλού?
Link to comment
Share on other sites

Όντως με το τικαρισμα στην επιλογή πάντα λήψεις τώρα ανοίγουν τα email κανονικα ευχαριστώ.Τώρα στο θεμα ότι η εφαρμογή έχει φτάσει τα 680 MB .(όλα τα email είναι διεγραμενα στους φακέλους)Παίζουν ρόλο κάποιες ρυθμίσεις στον συγχρονισμό ή κάπου αλλού?

 

Για δοκίμασε στον συγχρονισμό να επιλέξεις τον τελευταίο μήνα να δεις αν έχεις διαφορά.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Όντως με το τικαρισμα στην επιλογή πάντα λήψεις τώρα ανοίγουν τα email κανονικα ευχαριστώ.Τώρα στο θεμα ότι η εφαρμογή έχει φτάσει τα 680 MB .(όλα τα email είναι διεγραμενα στους φακέλους)Παίζουν ρόλο κάποιες ρυθμίσεις στον συγχρονισμό ή κάπου αλλού?

Αυτά που διαγραφεις τα συγχρονιζει παλι. Μπες στην εφαρμογή στον φακελο διαγραμενα-πατα τις τρεις τελιτσες-να μη γινει συγχρονισμος αυτου του φακελου.

Πηγαινε στη σελιδα outlook live.com και θα δεις εκει όλα τα mail εκει ασχετα αν τα διαγραφεις από το τηλ.

Βαλε και μικροτερη διαρκεια συγχρονισμού.

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλύτερο απο τους χάρτες της Microsoft που χρησιμοποιούμε ?

Ισχύει οτι δεν χρειάζεται internet ( offline πλοήγηση ) ?

 

Χρησιμοποιεί τους offline maps,της συσκευής.

 

Η έκδοση Pro που έχω.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι ακριβώς κάνει η εφαρμογή View 3D και πώς λειτουργεί;

 

Απλώς βλέπεις αυτά που έχεις δημιουργήσει με το 3D Paint στον υπολογιστή...

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εδω και λιγη ωρα δεν με δουλευει το WhatsApp ουτε στο 950 ουτε στο 730 συμβαινει και σε αλλον αυτο?

 

Ναι, κι εδώ τα ίδια.

 

Μπορεί να είναι γενικότερο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εδω και λιγη ωρα δεν με δουλευει το WhatsApp ουτε στο 950 ουτε στο 730 συμβαινει και σε αλλον αυτο?

Εμένα δείχνει σα να είναι εκτός σύνδεσης ίντερνετ, μπαίνει κανονικά στην εφαρμογή αλλά φαίνεται σα να μη βρίσκει δίκτυο. Επίσης στην ιδιωτικοτητα μου βγάζει μήνυμα ότι δε μπορούν να γίνουν ρυθμίσεις εκτός σύνδεσης.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα λειτουργεί κανονικά! Μόλις το πρωί της Τετάρτης πήρε ενημέρωση το WhatsApp.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δείχνει σα να είναι εκτός σύνδεσης ίντερνετ, μπαίνει κανονικά στην εφαρμογή αλλά φαίνεται σα να μη βρίσκει δίκτυο. Επίσης στην ιδιωτικοτητα μου βγάζει μήνυμα ότι δε μπορούν να γίνουν ρυθμίσεις εκτός σύνδεσης.

Ακριβώς αυτό.

Το ίδιο και σε Ανδροϊδές με άλλο δίκτυο, σε άλλο σπίτι.

 

Εμένα λειτουργεί κανονικά! Μόλις το πρωί της Τετάρτης πήρε ενημέρωση το WhatsApp.

 

Γενικό θέμα είναι, θα περάσει. Ίσως όχι καθολικό, αλλά μου κάνει εντύπωση το ότι λειτουργεί σε εσένα.

 

Εγώ με 950 είμαι ακόμα Off.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό.

Το ίδιο και σε Ανδροϊδές με άλλο δίκτυο, σε άλλο σπίτι.

 

 

 

Γενικό θέμα είναι, θα περάσει. Ίσως όχι καθολικό, αλλά μου κάνει εντύπωση το ότι λειτουργεί σε εσένα.

 

Εγώ με 950 είμαι ακόμα Off.

 

Εμενα μόλις ξεκόλλησε...ηταν προσωρινό θεματακι λογικά...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πρόβλημα με το WhatsApp ήταν γενικό στον κόσμο. Μια φίλη μου από Γερμάνια με iPhone 6 είχε κι αυτή πρόβλημα με τη συγκεκριμένη εφαρμογή!

Με κάνει εντύπωση κι εμένα τώρα που δεν είχα πρόβλημα με το WhatsApp!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Όντως, και εμένα από σήμερα το πρωί που το κοίταξα επανήλθε. Πάντως αυτά τα τυπάκια της WhatsApp πάνε τελείως κόντρα στο ρεύμα. Ενώ οι περισσότεροι devs δείχνουν να έχουν εξασθενήσει το ενδιαφέρον τους για τις εφαρμογές στα WP, το WhatsApp παραμένει σταθερό και δίνει πολύ συχνές ενημερώσεις με συνεχή προσθήκη νέων δυνατοτήτων, όπως και η τελευταία. Δεν είναι τυχαίο που είναι πιθανότατα η καλύτερη σχετική εφαρμογή στο store.
Link to comment
Share on other sites

Όντως, και εμένα από σήμερα το πρωί που το κοίταξα επανήλθε. Πάντως αυτά τα τυπάκια της WhatsApp πάνε τελείως κόντρα στο ρεύμα. Ενώ οι περισσότεροι devs δείχνουν να έχουν εξασθενήσει το ενδιαφέρον τους για τις εφαρμογές στα WP, το WhatsApp παραμένει σταθερό και δίνει πολύ συχνές ενημερώσεις με συνεχή προσθήκη νέων δυνατοτήτων, όπως και η τελευταία. Δεν είναι τυχαίο που είναι πιθανότατα η καλύτερη σχετική εφαρμογή στο store.

 

 

 

 

 

Έτσι ακριβώς. Και εμένα μου έχει κάνει τρομερή εντύπωση αυτό. Συχνές και ουσιαστικες αναβαθμίσεις, προσθήκη νέων features. Μπράβο τους.

 

From the middle of nowhere to the center of everywhere.. through my Lumia 950XL

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...