Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θεωρώ 99.99% αδύνατο το Facebook να στέλνει τέτοια email. Κάποιο spam είναι. Μπες στο Outlook στον browser και άμα είναι στα spam κάνε τα mail αυτά block. Αν είναι στο inbox, βάλτα στο spam και μετά κάνε block.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θεωρώ 99.99% αδύνατο το Facebook να στέλνει τέτοια email. Κάποιο spam είναι. Μπες στο Outlook στον browser και άμα είναι στα spam κάνε τα mail αυτά block. Αν είναι στο inbox, βάλτα στο spam και μετά κάνε block.

 

Κι όμως, το επίσημο είναι.

 

Πάτησα unsubscribe τέρμα κάτω που έχει την επιλογή και θα δείξει.

 

Πολύ πιο ανησυχητικό είναι πως ακολουθώντας την άλλη επιλογή, μου βγάζει πως κάποιος έφτιαξε λογαριασμό με το συγκεκριμένο email μου.

 

Το μπλόκαρα και αυτό και θα δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματια στο liveonsat.com, για να καταλάβεις.

Εγώ έχω κάνει tile το link του liveonsat και δίπλα του έχω άλλο ένα που με στέλνει στο " http://www.euroleague.net/main/tv ". Δεν είχα ποτέ android για να χρησιμοποιήσω μία τέτοια εφαρμογή, αλλά δεν νομίζω ότι θα προσέφερε κάτι περισσότερο από το daily πρόγραμμα του liveonsat. Τουλάχιστον εγώ όπως το χρησιμοποιώ το site και με καλύπτει, αυτό που κοιτάω είναι που μεταδίδεται ένας αγώνας και όχι τι μεταδίδει ένα κανάλι.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Σου βγαίνουν τα μάτια γιατί δεν έχει mobile εκδοση και δεν μπορείς να πατήσεις στις επιλογές χωρίς ποντίκι. Πώς τα καταφέρνεις....
Link to comment
Share on other sites

Έχω αυτό το λινκ http://liveonsat.com/daily.php το οποίο σε στέλνει στο "σημερινό" πρόγραμμα μεταδόσεων στην μπάλλα. Δεν χρειάζεται να "πατήσω" κάτι. Απλά βλέπω τα ματς που με ενδιαφέρον αν παίζουν στον δορυφόρο που κοιτάω.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, στο 950 μετά την αναβάθμιση.321 όταν τραβάω μια φωτογραφία αυτή ανεβαίνει αμέσως στο onedrive υπάρχει ρύθμιση να γίνεται upload μόνο όταν φορτίζει; καταναλώνει πολύ μπαταρία έτσι.
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, στο 950 μετά την αναβάθμιση.321 όταν τραβάω μια φωτογραφία αυτή ανεβαίνει αμέσως στο onedrive υπάρχει ρύθμιση να γίνεται upload μόνο όταν φορτίζει; καταναλώνει πολύ μπαταρία έτσι.

Νομίζω όχι. Έχει μόνο να μην την ανεβάζει καθόλου!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ το live TV. Δεν είναι σίγουρα αυτό που ψάχνεις, αλλά τουλάχιστον έχει πολλά κανάλια και έτσι ίσως σε καλύψει σχετικά με το κανάλι που δείχνει το γεγονός.

 

Με την εφαρμογή αυτήν επιπλέον μπορείς να τι δεις κιόλας.

 

Sent from my Lumia 930 using mTalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος λινκ με το WhatsApp beta που έχει βίντεο κλήση;δεν το βρήκα πουθενά να το κατεβάσω.

Το κανονικό δεν έχει βιντεοκλήση; :worry:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το κανονικό δεν έχει βιντεοκλήση; :worry:

 

Ποτέ δεν είχε,τώρα αρχίζει το WhatsApp να έχει βίντεο κλήση γενικά και το έδωσε στη beta.

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν είχε,τώρα αρχίζει το WhatsApp να έχει βίντεο κλήση γενικά και το έδωσε στη beta.

Άλλο θέλω να πω. Βιντεοκλήση έχει η beta έκδοση μόνο ή και η κανονική;

Το ξέρω ότι δεν είχαν ποτέ βιντεοκλήση! ;)

Έχω εδώ και κάτι εβδομάδες την beta έκδοση και ενημερώνετε σχεδόν καθημερινά! Η κανονική έκδοση πιο σπάνια ενημερωνόταν.

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Άλλο θέλω να πω. Βιντεοκλήση έχει η beta έκδοση μόνο ή και η κανονική;

Το ξέρω ότι δεν είχαν ποτέ βιντεοκλήση! ;)

Έχω εδώ και κάτι εβδομάδες την beta έκδοση και ενημερώνετε σχεδόν καθημερινά! Η κανονική έκδοση πιο σπάνια ενημερωνόταν.

 

Μόνο η beta η κανονική δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

εχω το εξης σε μια εφαρμογη torrent download μολις παω αρχικη οθονη μου σταματαει τις ληψεις γραφοντας αναστολη λειτουργιας ληψεων

υπαρχει λυση γιατι σε δεκαρια windows δεν εχω ξαναδουλεψει και αν θελετε να προτεινετε μια καλη εφαρμογη video player

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εχω το εξης σε μια εφαρμογη torrent download μολις παω αρχικη οθονη μου σταματαει τις ληψεις γραφοντας αναστολη λειτουργιας ληψεων

υπαρχει λυση γιατι σε δεκαρια windows δεν εχω ξαναδουλεψει και αν θελετε να προτεινετε μια καλη εφαρμογη video player

ευχαριστω

 

Φίλε μου δυστυχώς για να κατεβάζεις torrent στα WP πρέπει να είναι η οθόνη ανοιχτή, και δεν μπορείς να κάνεις κάτι για αυτό.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Και νέο πρόβλημα να μή βαριόμαστε :mad:

 

Το tile του ημερολογίου δεν ενημερώνεται, για να δω ημερομηνία πρέπει να κατεβάζω τη μπάρα τώρα. Κάνω unpin και ξανά pin και δείχνει τη σημερινή ημερομηνία, αύριο πάλι τα ίδια. Το εκνευριστικό είναι ότι έγινε random εντελώς, χωρίς να γίνει αναβάθμιση ή κάτι...

 

Επίσης, στο messenger το πληκτρολόγιο κάποιες φορές δεν εμφανίζεται, αλλά δεν ξαναγράφω γιατί στο θέμα facebook app σηκώνω τα χέρια....

Όλες οι γενικεύσεις είναι λάθος,όπως και αυτή εδώ :X
Link to comment
Share on other sites

Και νέο πρόβλημα να μή βαριόμαστε :mad:

 

Το tile του ημερολογίου δεν ενημερώνεται, για να δω ημερομηνία πρέπει να κατεβάζω τη μπάρα τώρα. Κάνω unpin και ξανά pin και δείχνει τη σημερινή ημερομηνία, αύριο πάλι τα ίδια. Το εκνευριστικό είναι ότι έγινε random εντελώς, χωρίς να γίνει αναβάθμιση ή κάτι...

 

Επίσης, στο messenger το πληκτρολόγιο κάποιες φορές δεν εμφανίζεται, αλλά δεν ξαναγράφω γιατί στο θέμα facebook app σηκώνω τα χέρια....

 

Εχεις μεινει πισω. Αυτό το πρόβλημα (με το ημερολογιο) το εχω από τον Αυγουστο.

Να ηταν το θεμα μονο η ημερομηνια δεν με πειραζε. Απ ότι ειδα δεν εμφανιζει ουτε τα γενεθλια ουτε ότιδηποτε άλλο.

Edited by st1313
Link to comment
Share on other sites

Και νέο πρόβλημα να μή βαριόμαστε :mad:

 

Το tile του ημερολογίου δεν ενημερώνεται, για να δω ημερομηνία πρέπει να κατεβάζω τη μπάρα τώρα. Κάνω unpin και ξανά pin και δείχνει τη σημερινή ημερομηνία, αύριο πάλι τα ίδια. Το εκνευριστικό είναι ότι έγινε random εντελώς, χωρίς να γίνει αναβάθμιση ή...

 

Από τον Αύγουστο, τουλάχιστον σε εμένα πρέπει να έχει κάνει τρεις αναβαθμίσεις η συγκεκριμένη εφαρμογή, και μάλλον και σε εσένα χωρίς να το έχεις καταλάβει μιας και πλέον τις αναβαθμίζει από μόνο του το store. Τελευταία αναβάθμιση προχθές......

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Από τον Αύγουστο, τουλάχιστον σε εμένα πρέπει να έχει κάνει τρεις αναβαθμίσεις η συγκεκριμένη εφαρμογή, και μάλλον και σε εσένα χωρίς να το έχεις καταλάβει μιας και πλέον τις αναβαθμίζει από μόνο του το store. Τελευταία αναβάθμιση προχθές......

καλημέρα και απο εμένα καινούριος εδώ ψάχνοντας για λύσεις, και μιάς και μιλάτε για το ημερολόγιο ψάχνοντας γιά τις αργίες ανακάλυψα ότι το 2017 η καθαρή Δευτέρα θα είναι ημέρα Παρασκευή 17/2/2017:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.στο Instagram κρατάει στο χώρο αποθήκευσης δεδομένα πχ μετά από 5 μέρες φτάνει 1 giga.το κάνει και σε άλλους η' έχει πρόβλημα η συσκευή;
Link to comment
Share on other sites

Από τον Αύγουστο, τουλάχιστον σε εμένα πρέπει να έχει κάνει τρεις αναβαθμίσεις η συγκεκριμένη εφαρμογή, και μάλλον και σε εσένα χωρίς να το έχεις καταλάβει μιας και πλέον τις αναβαθμίζει από μόνο του το store. Τελευταία αναβάθμιση προχθές......
Προφανώς εννοεί ότι έγινε χωρίς να έχει προηγηθεί κάποια ενημέρωση εκείνη τη συγκεκριμένη στιγμή που να δικαιολογεί την αλλαγή αυτή στη συμπεριφορά του tile.

 

Το πιο ιδιότροπο είναι ότι στο 640 που επίσης έχουμε στην οικογένεια λειτουργεί κανονικά ενώ στο 650 έχει αυτό το φαινόμενο.

Edited by AndreasQTEK
Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με το πλακιδιο του ημερολογιου.Οπως εγραψα ειχα και εγω πρόβλημα.

Εκανα ένα σωρο hardreset και επαναφορά από τα 8.1 τιποτα.

Τελικα το εφτιαξα και δουλευει σωστα.

Πως εγινε αυτό?

Εχω ένα λογαριασμο Microsoft στο κινητο και ένα στον υπολογιστη.Περασα τον λογαριασμο του τηλεφωνου στον υπολογιστη σαν δευτερο και το αναποδο(του υπολογιστη στο κινητο).Μετα από αυτό το πλακακι του ημερολογιου στο τηλεφωνο δουλευει σωστα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...