Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω τι να πω πάντως είναι πολύ παράξενο γιατί σε 3 μέρες μου ήρθαν 4 ενημέρωσης για το Instagram!!!
Link to comment
Share on other sites

Κανένα καλό δωρεάν ημερολόγιο??

 

Γιατί έτσι; νομίζω πως είμαστε μια χαρά σε αυτό το κομμάτι γιατί το κάνεις ότι θες σαν ημερολόγιο/ατζέντα και συγχρονίζεται αμέσως και καλά και με το pc.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι να πω πάντως είναι πολύ παράξενο γιατί σε 3 μέρες μου ήρθαν 4 ενημέρωσης για το Instagram!!!

Μόνο σε σένα όλα αυτά; :worry:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι το ημερολόγιο της Microsoft,αλλα σήμερα μου κάνει νερά,δεν μου εμφανίζει την σωστή ημερομηνία στο tile..Εχω περάσει την τελευταία έκδοση preview δεν ξέρω αν φταίει αυτό..
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι το ημερολόγιο της Microsoft,αλλα σήμερα μου κάνει νερά,δεν μου εμφανίζει την σωστή ημερομηνία στο tile..Εχω περάσει την τελευταία έκδοση preview δεν ξέρω αν φταίει αυτό..

 

Για tile εισαι καλυμενος 100% με το app που ειπα. Εχει μεχρι και επιλογες πως θελεις να ειναι το tile στα settings. Το ινσαιντερ ειναι συχνο φαινομενο να χαλαει το tile του outlook.

Edited by georgb
Link to comment
Share on other sites

Για tile εισαι καλυμενος 100% με το app που ειπα. Εχει μεχρι και επιλογες πως θελεις να ειναι το tile στα settings. Το ινσαιντερ ειναι συχνο φαινομενο να χαλαει το tile του outlook.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση,θα κοιτάξω να βολευτώ με την μία άλλη εφαρμογή μέχρι να φτιάξει το ημερολόγιο της μαμάς Microsoft..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξαφνικά μου εμφανίζει τον καιρό στο ημερολόγιο, πώς γίνεται να το ρυθμίσω να μην εμφανίζεται γιατί μου βγάζει άσχετη πόλη.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξαφνικά μου εμφανίζει τον καιρό στο ημερολόγιο, πώς γίνεται να το ρυθμίσω να μην εμφανίζεται γιατί μου βγάζει άσχετη πόλη.

 

Νομίζω πως δεν γίνεται να φύγει παρα μόνο αν επιλέγεις από το ημερολόγιο προβολή μήνας.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξαφνικά μου εμφανίζει τον καιρό στο ημερολόγιο, πώς γίνεται να το ρυθμίσω να μην εμφανίζεται γιατί μου βγάζει άσχετη πόλη.

 

Αν δεν βγαζει σωστη πολη τσεκαρε στα settings του τηλεφωνου το location. Εχει λιστα με apps που εχουν δικαιωμα προσβασης στην τοποθεσια και δες μηπως το mail and calendar ειναι στο off.

Link to comment
Share on other sites

εσυ ποια εκδοση εχεις;

Δεν έχω. Το γύρισα σε 6tag για να αποθηκεύω τις φωτογραφίες απευθείας στο κινητό. Κάτι που δεν κάνει το Instagram ακόμα!

Δεν ξέρω αν τώρα με τις αναβαθμίσεις που πήρε το κάνει και αυτό!

Ρώτησα πιο πολύ γιατί μου φάνηκε περίεργο που ήρθαν 4 αναβαθμίσεις σε έναν και στους υπόλοιπους δεν ήρθαν! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω. Το γύρισα σε 6tag για να αποθηκεύω τις φωτογραφίες απευθείας στο κινητό. Κάτι που δεν κάνει το Instagram ακόμα!

 

Δεν ξέρω αν τώρα με τις αναβαθμίσεις που πήρε το κάνει και αυτό!

 

Νομίζω ότι δεν το κάνει και δεν θα το κάνει ποτέ.

 

Γιατί έχουν σαν φιλοσοφία ότι θα μπορείς να δεις τις φωτο μόνο απο εκεί.

 

Έτσι ξέρω εγω

 

Sent from mTalk

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Ως τότε το 6tag θα είναι μονόδρομος για μένα! Οι ιστορίες του Instagram δεν με ενδιαφέρουν έτσι κι αλλιώς!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω. Το γύρισα σε 6tag για να αποθηκεύω τις φωτογραφίες απευθείας στο κινητό. Κάτι που δεν κάνει το Instagram ακόμα!

Δεν ξέρω αν τώρα με τις αναβαθμίσεις που πήρε το κάνει και αυτό!

Ρώτησα πιο πολύ γιατί μου φάνηκε περίεργο που ήρθαν 4 αναβαθμίσεις σε έναν και στους υπόλοιπους δεν ήρθαν! ;)

 

Το Instagram δεν θα δώσει την δυνατότητα για download στις φωτογραφίες γιατί και καλά προστατεύει τους χρήστες. Από την μια είναι σωστό γιατί αν ανεβάζω μια φωτογραφία δεν θα ήθελα να μου την πάρει όποιος θέλει και να την κάνει ότι θέλει όπως στο Facebook που φτιάχνουν ψεύτικα προφίλ με δικά σου πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βγαζει σωστη πολη τσεκαρε στα settings του τηλεφωνου το location. Εχει λιστα με apps που εχουν δικαιωμα προσβασης στην τοποθεσια και δες μηπως το mail and calendar ειναι στο off.

 

Οκ, μόλις διορθώθηκε, thanks.....

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξαφνικά μου εμφανίζει τον καιρό στο ημερολόγιο, πώς γίνεται να το ρυθμίσω να μην εμφανίζεται γιατί μου βγάζει άσχετη πόλη.

Πως βλέπεις ποια πόλη βγάζει; Σε εμένα άλλη θερμοκρασία δείχνει στην εφαρμογή του καιρού και άλλη στο ημερολόγια (και τα δύο παίρνουν data από την foreca άρα θα έπρεπε να λένε τα ίδια).

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι άρχισε ο καιρός να κάνει κάτι κουφα! Όταν είμαι στον δήμο Θερμαϊκού (Περαία) δεν λειτουργεί αν βάλω τον καιρό να δείχνει ανάλογα το μέρος που βρίσκομαι! Αν το βάλω στα αγαπημένα λειτουργεί! Αλλά μετά αν φύγω δεν αλλάζει τοποθεσία!

Με λίγα λόγια στο συγκεκριμένο δήμο δεν μου δείχνει τον καιρό, ενώ στα 8.1 τον έδειχνε κανονικά!

Συμβαίνει σε κανέναν άλλον;

 

Edit: Αν είναι κανείς από Θεσσαλονίκη ας μας πει!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Για τον MSN της Microsoft!

εμενα αυτον δεν ηταν live tile και χρησιμοποιω αλλον απο τον μαρκετ...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

εμενα αυτον δεν ηταν live tile και χρησιμοποιω αλλον απο τον μαρκετ...

Σε μένα έχει κανονικά live tile. Τον καιρό στην συγκεκριμένη τοποθεσία δεν μου δείχνει! :(

Έγινε επιλεκτική η εφαρμογή ξαφνικά;.... Θέλει αναβάθμιση!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...