Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το WhatsApp νομίζω έχει περισσότερους έξω!

 

Ναι το ξέρω αλλά και το Viber έχει πολλούς χρηστές παγκόσμιος στο iOS/android και δεν είναι ελληνικό φαινόμενο για να γελάει κάποιος γιατί μια χαρά μιλάνε και έξω με Viber

Edited by sony76
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το Surface phone, που μας έδειξαν πάλι ένα render 4 (?) χρόνων; Και να το βγάλει, γιατί πλέον να νοιάζει εμάς τους χρήστες; Θα είναι υπερτιμημένο, όπως τα surface 2-in-1, οπότε το μεγαλύτερο καταναλωτικό κοινό το χάνει από το launch. Εκτός αν η Samsung είναι χαζή που βγάζει συσκευές, με εύρος τιμών από 20€... Επίσης σίγουρα εκείνο θα παίρνει full updates, ενώ οι άλλες συσκευές 1-2 features (w7.8....).

 

Ξέρεις πού θα φανεί ότι δεν τα θέλει; Όταν θα βγει το RS2 update και δε θα το πάρουν όλες οι προηγούμενες συσκευές. Αν το πάρουν τα 950 καλά θα είναι. Κοίτα να δεις τι θα μου θυμίσει.....

 

Το λειτουργικό θα το σταματήσει στο 90%. Τι εννοώ. Θα το σταματήσει στο consumer market, αν όχι τελείως. Μόνο αποτυχίες σημειώνει, από τα 7. Και είμαι σίγουρος ότι, όλες αυτές οι κινήσεις που βλέπουμε στα 10, είναι αναζήτηση του λιγότερο επώδυνου τρόπου απόσυρσης...

 

Μην το πολυσυζητάτε το Surface phone. Γιατί, ΑΝ βγει, 1 δε θα είναι για "εμάς" (πανάκριβο), 2, αφού θα είναι "premium" συσκευή, ίσως να μην εισαχθεί καν στη χώρα μας, όπως κάνει μια άλλη εταιρεία. Οπότε, bye εγγύηση...

 

Αρκεί να μην εκρήγνυται, τα άλλα θα τα βρούμε.....:lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το viber έξω δεν έχει την αποδοχη που έχει εδώ...!!!!ειναι έτη φωτος μακρια απο το Whatsapp

Όταν αποκτήσει και το WhatsApp βιντεοκλήσεις θα πετάει τότε.... Η πιο απροβλημάτιστη εφαρμογή παντού ίσως! Δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα ούτε στα 10 ούτε στα 8.1 ούτε και στο.... Symbian!!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Για μένα το Viber είναι η χειρότερη εφαρμογή του είδους που χρησιμοποίησα ποτέ.

Δεν την βάζω στο Android και δεν έχω σκοπό να το κάνω στο WP.

Ποιος θέλει με βρίσκει στο hangouts και το telegram.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ήρθε ενημέρωση για το Instagram και για το store purchase app που δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς είναι γιατί μέσα στο κινητό δεν υπάρχει και αν θέλω να το ανοίξω μέσα από το store μου λέει πως δεν είναι διαθέσιμο!
Link to comment
Share on other sites

Όταν αποκτήσει και το WhatsApp βιντεοκλήσεις θα πετάει τότε.... Η πιο απροβλημάτιστη εφαρμογή παντού ίσως! Δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα ούτε στα 10 ούτε στα 8.1 ούτε και στο.... Symbian!!!!

 

Αυτό!! +10000

Lazy :shifty:
Link to comment
Share on other sites

οχι ακομα και άγνωστο αν θα.....

 

Μας έδωσαν αυτη τη δυνατότητα έστω και στιγμιαία οπότε νομίζω πως κάποια στιγμή θα μας την δώσουν.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μας έδωσαν αυτη τη δυνατότητα έστω και στιγμιαία οπότε νομίζω πως κάποια στιγμή θα μας την δώσουν.

 

όταν εμφανίστηκε τοτε έστω και για λίγο εγώ δεν κατάφερα να κάνω καμία κλήση. απλά μου εμφανίστηκε σαν επιλογή μόνο αλλά δεν δούλεψε ποτε

Link to comment
Share on other sites

όταν εμφανίστηκε τοτε έστω και για λίγο εγώ δεν κατάφερα να κάνω καμία κλήση. απλά μου εμφανίστηκε σαν επιλογή μόνο αλλά δεν δούλεψε ποτε

 

Εγώ έκανα κλήση άλλα ο άλλος δεν μου απάντησε....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το messenger για wp δεν υποστηρίζει κλήσεις φωνής/video ;

 

Όχι ακόμη....

 

Ενημέρωση για το Viber, τώρα είναι στην έκδοση 6.3, τι άλλαξε δεν ξέρω ακόμη.

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμη....

 

Ενημέρωση για το Viber, τώρα είναι στην έκδοση 6.3, τι άλλαξε δεν ξέρω ακόμη.

 

Δεν έχει έρθει ακόμα.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Αρκεί να μην εκρήγνυται, τα άλλα θα τα βρούμε.....:lol:

 

Δε ξέρω τι θα βρείτε εσείς αλλά αν βγει surface phone το έχω πάρει χωρίς καν να το δω πως είναι...

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

ούτε σε μένα το Viber αλλά μου έκανε 2 φορές ενημέρωση το Instagram εχθές και σήμερα.

Πως είναι τώρα; Γιατί εγώ έβαλα 6tag πάλι, διότι αποθηκεύει φωτογραφίες απευθείας στο κινητό πατώντας πάνω στη φωτογραφία. Το Instagram δεν κάνει κάτι τέτοιο!!! :(

Αν το βελτιωσαν αυτό θα το ξαναπεράσω... ;)

 

Edit: Δεν μπορώ να μπω στο store τώρα πάλι! Το αναβαθμίζουν;....

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πως είναι τώρα; Γιατί εγώ έβαλα 6tag πάλι, διότι αποθηκεύει φωτογραφίες απευθείας στο κινητό πατώντας πάνω στη φωτογραφία. Το Instagram δεν κάνει κάτι τέτοιο!!! :(

Αν το βελτιωσαν αυτό θα το ξαναπεράσω... ;)

 

Edit: Δεν μπορώ να μπω στο store τώρα πάλι! Το αναβαθμίζουν;....

 

κοιτα μια χαρα ειναι δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα.

στο store μπαίνω κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω τι έγινε με το Instagram αλλά εδώ και 3 μέρες είχα 3 ενημέρωσης.

 

Τουλάχιστον το κάναν ακόμα καλύτερο ή μπα;

 

Sent from mTalk

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον το κάναν ακόμα καλύτερο ή μπα;

 

Αν και το έβαλα στην sd γιατί έχει φτάσει στα 150mb θα έλεγα πως ναι μια χαρά πάει προς το παρόν. Γρήγορο και χωρίς κολλήματα.

 

Τι ειναι surface phone ? τι το κανει διαφορετικο απ τα αλλα?

 

Ακόμα δεν το ξέρουμε… εικασίες κάνουμε

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...