Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και στο 930 με την χελώνα υπάρχει η αργή κίνηση
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το facebook beta όντως είναι απογοήτευση. Ακόμα και στην εσωτερική μνήμη που είναι, την πρώτη φορά έχω force close, ενώ μετά καθυστέρηση και θερμότητα. Λίγα πράγματα είχαν τα wp κι αυτά τα έχασαν...
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Το facebook beta όντως είναι απογοήτευση. Ακόμα και στην εσωτερική μνήμη που είναι, την πρώτη φορά έχω force close, ενώ μετά καθυστέρηση και θερμότητα. Λίγα πράγματα είχαν τα wp κι αυτά τα έχασαν...

 

με κάθε σεβασμό,αλλά εγώ θα το πήγαινα για σέρβις.

Αν σου ανεβάζει και θερμοκρασία μόνο με το fb,έχεις θέμα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις την 494 την επισημη η την 393.5 που εχει δοθει μονο στους insiders εχει διαφορα

 

Αυτή που έχουμε προς ώρας είναι η επίσημη.

Η Insider,έχει δικό της θέμα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το facebook beta όντως είναι απογοήτευση. Ακόμα και στην εσωτερική μνήμη που είναι, την πρώτη φορά έχω force close, ενώ μετά καθυστέρηση και θερμότητα. Λίγα πράγματα είχαν τα wp κι αυτά τα έχασαν...

 

ώρες ώρες τα βράδια είμαι πολλές ώρες στο Facebook αλλά δεν είδα ποτέ να ανεβάζει θερμοκρασία από αυτό. το μόνο θέμα που έχει είναι όταν φορτίζει ζεματάει ο φορτιστής και το κινητό στην πλάτη. πολύ θα ελεγα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην τρελαθούμε κιόλας . Το Facebook beta είναι απείρως καλύτερο σαν εφαρμογή από το παλιό μοιάζει πολύ με του android , έχει κάποιες αδυναμίες σαν αρχή που σίγουρα θα φτιάξουν στο άμεσο μέλλον . Τώρα όσον αφορά την κοινοποίηση από το YouTube μπορείς άνετα να κάνεις αντιγραφή του link και μετά επικόλληση στο τοίχο σου . Για την φωτογραφία μπορείς μέσα από την ίδια την εφαρμογή. Δεν ξέρω επειδή η εφαρμογή είναι βαριά εάν την σηκώνουν τα κινητά με χαμηλή ram και επεξεργαστή. Όσοι έχουν 950 και 950xl ας μας πουν πως τρέχει. Στο δικό μου 640xl ζορίζεται για να μπει. Εαμ μπει όμως τρέχει μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

η μπαταρία είναι λογικό να ζεσταθεί όταν φοτρίζει.:p

 

κοίτα τόσο ανεβασμένη θερμοκρασία σε φορτιστή/μπαταρία παρατήρησα μετά την 420. πριν ήταν πολύ καλύτερα τα πράγματα τωρα μιλάμε μαλακώνει το καπάκι.

Link to comment
Share on other sites

Με την νέα εφαρμογή της κάμερας, που θα προστεθεί και η λειτουργία πανοράματος, θα υπάρχει και η λειτουργία slow motion video σε όλες τις συσκευές ανεξαρτήτως ανάλυσης της κάμερας. Τραβάς κανονικά το βίντεο, μπαίνεις στις φωτογραφίες (όπου θα φαίνεται αποθηκευμένο και το video) και επιλέγεις την επεξεργασία (το εικονίδιο με το μολύβι). Εκεί εμφανίζει 3 επιλογές: Αποθήκευση φωτογραφιών από βίντεο, Δημιουργία βίντεο αργής κίνησης και Αποκοπή. Αυτές οι επιλογές εμφανίζονται αυτή τη στιγμή και ενδεχομένως να προστεθούν και άλλες σε επόμενη αναβάθμιση.

 

Στο θέμα μας τώρα, με την σημερινή αναβάθμιση του viber έχω θέμα με το σκρολάρισμα στην εφαρμογή. Θέλω να σκρολάρω σε παλαιότερα μηνύματα ή παλαιότερες συνομιλίες και δεν κάνει σκρολ προς τα κάτω. Πρέπει να κάνω ένα σκρολ προς τα πάνω για να σκρολάρω προς τα κάτω. Το κάνει σε κανέναν άλλο αυτό;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

κοίτα τόσο ανεβασμένη θερμοκρασία σε φορτιστή/μπαταρία παρατήρησα μετά την 420. πριν ήταν πολύ καλύτερα τα πράγματα τωρα μιλάμε μαλακώνει το καπάκι.

 

Φορτίζει και πιο γρήγορα?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με την νέα εφαρμογή της κάμερας, που θα προστεθεί και η λειτουργία πανοράματος, θα υπάρχει και η λειτουργία slow motion video σε όλες τις συσκευές ανεξαρτήτως ανάλυσης της κάμερας. Τραβάς κανονικά το βίντεο, μπαίνεις στις φωτογραφίες (όπου θα φαίνεται αποθηκευμένο και το video) και επιλέγεις την επεξεργασία (το εικονίδιο με το μολύβι). Εκεί εμφανίζει 3 επιλογές: Αποθήκευση φωτογραφιών από βίντεο, Δημιουργία βίντεο αργής κίνησης και Αποκοπή. Αυτές οι επιλογές εμφανίζονται αυτή τη στιγμή και ενδεχομένως να προστεθούν και άλλες σε επόμενη αναβάθμιση.

 

Στο θέμα μας τώρα, με την σημερινή αναβάθμιση του viber έχω θέμα με το σκρολάρισμα στην εφαρμογή. Θέλω να σκρολάρω σε παλαιότερα μηνύματα ή παλαιότερες συνομιλίες και δεν κάνει σκρολ προς τα κάτω. Πρέπει να κάνω ένα σκρολ προς τα πάνω για να σκρολάρω προς τα κάτω. Το κάνει σε κανέναν άλλο αυτό;

 

Όχι, όλα ρολόι

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Στο θέμα μας τώρα, με την σημερινή αναβάθμιση του viber έχω θέμα με το σκρολάρισμα στην εφαρμογή. Θέλω να σκρολάρω σε παλαιότερα μηνύματα ή παλαιότερες συνομιλίες και δεν κάνει σκρολ προς τα κάτω. Πρέπει να κάνω ένα σκρολ προς τα πάνω για να σκρολάρω προς τα κάτω. Το κάνει σε κανέναν άλλο αυτό;

 

 

 

Μήπως να την σβήσεις και να την περάσεις; Θα χάσεις βέβαια τα μηνύματα, αλλά αν δεν λειτουργεί; Σε εμένα δεν έχει θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, θα το κάνω μια επανεγκατάσταση μπας και διορθωθεί!
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Με την νέα εφαρμογή της κάμερας, που θα προστεθεί και η λειτουργία πανοράματος, θα υπάρχει και η λειτουργία slow motion video σε όλες τις συσκευές ανεξαρτήτως ανάλυσης της κάμερας. Τραβάς κανονικά το βίντεο, μπαίνεις στις φωτογραφίες (όπου θα φαίνεται αποθηκευμένο και το video) και επιλέγεις την επεξεργασία (το εικονίδιο με το μολύβι). Εκεί εμφανίζει 3 επιλογές: Αποθήκευση φωτογραφιών από βίντεο, Δημιουργία βίντεο αργής κίνησης και Αποκοπή. Αυτές οι επιλογές εμφανίζονται αυτή τη στιγμή και ενδεχομένως να προστεθούν και άλλες σε επόμενη αναβάθμιση.

 

Στο θέμα μας τώρα, με την σημερινή αναβάθμιση του viber έχω θέμα με το σκρολάρισμα στην εφαρμογή. Θέλω να σκρολάρω σε παλαιότερα μηνύματα ή παλαιότερες συνομιλίες και δεν κάνει σκρολ προς τα κάτω. Πρέπει να κάνω ένα σκρολ προς τα πάνω για να σκρολάρω προς τα κάτω. Το κάνει σε κανέναν άλλο αυτό;

 

εγώ από εχθές έκανα την αναβάθμιση και μέχρι και τώρα που το τσέκαρα ξανά δεν βλέπω κάτι. μια χαρά πάει.

Link to comment
Share on other sites

Διορθώθηκε με την επανεγκατάσταση. Κάποιο σκάλωμα θα είχε φάει!
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Φορτίζει και πιο γρήγορα?

 

οχι οπως πριν και εχω αλλαξει και φορτιστες απο αλλα κινητα και το ταμπλετ που εχω.ουτε αλλαγη στη αποδοση της μπαταριας

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην τρελαθούμε κιόλας . Το Facebook beta είναι απείρως καλύτερο σαν εφαρμογή από το παλιό μοιάζει πολύ με του android , έχει κάποιες αδυναμίες σαν αρχή που σίγουρα θα φτιάξουν στο άμεσο μέλλον . Τώρα όσον αφορά την κοινοποίηση από το YouTube μπορείς άνετα να κάνεις αντιγραφή του link και μετά επικόλληση στο τοίχο σου . Για την φωτογραφία μπορείς μέσα από την ίδια την εφαρμογή. Δεν ξέρω επειδή η εφαρμογή είναι βαριά εάν την σηκώνουν τα κινητά με χαμηλή ram και επεξεργαστή. Όσοι έχουν 950 και 950xl ας μας πουν πως τρέχει. Στο δικό μου 640xl ζορίζεται για να μπει. Εαμ μπει όμως τρέχει μια χαρά.

 

Ακριβώς έτσι κάνει και σε μένα η beta! Αντίθετα η κανονική μπαίνει πιο γρήγορα, αλλά μετά αργεί να φορτώσει τις ενημερώσεις! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

εχθές το βραδυ

Πάτησα για ενημερώσεις απο το store και δεν μου εμφάνισε καμία εφαρμογή προς αναβάθμιση! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει κανα καλο προγραμμα να φτιαχνουμε του φακελους με τα tiles, αλλα το καθε ενα να γραφει πανω στο εικονιδιο και το ονομα του προγραμματος? (ή απο κατω)

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Πάτησα για ενημερώσεις απο το store και δεν μου εμφάνισε καμία εφαρμογή προς αναβάθμιση! :(

 

Μπορεί να έγινε αυτόματα.

Link to comment
Share on other sites

Πάτησα για ενημερώσεις απο το store και δεν μου εμφάνισε καμία εφαρμογή προς αναβάθμιση! :(

 

εχω την 6,1! εσυ;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...