Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια απο τα ιδια στο Facebook beta δεν ανοιγει........

 

Sent from mTalk

 

πιο γρήγορο ναι συμφωνώ με τον @montoya_42 όμως όχι και σταθερό! το άνοιξα 2-3 φορές μετά την αναβάθμιση και ήταν μια χαρά αλλά μετά πάλι μου έκανε τα κόλπα του και πάγωσε με την μπλε οθόνη για 5 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για κάτι τέτοιους λόγους γλυκοκοιτάω πλέον σοβαρά άλλες συσκευές.

 

950 δεν έχεις? Πως γίνεται να μην έχω κανένα θέμα κι εσύ να έχεις? Απορώ τι παίζει δηλαδη......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

950 δεν έχεις? Πως γίνεται να μην έχω κανένα θέμα κι εσύ να έχεις? Απορώ τι παίζει δηλαδη......

550 έχω στο firmware που αναφέρω στην υπογραφή μου.

REDMI 9A & Mi band 4C :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Α ναι; Μόλις χθες το έσβησα επειδή δεν μου ανεβαζε βίντεο απο Metro tube και άλλες εξωτερικές πηγες! Τωρα βελτιώθηκε σε αυτό το θέμα;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Α ναι; Μόλις χθες το έσβησα επειδή δεν μου ανεβαζε βίντεο απο Metro tube και άλλες εξωτερικές πηγες! Τωρα βελτιώθηκε σε αυτό το θέμα;

Δεν έχω δοκιμάσει...

REDMI 9A & Mi band 4C :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει...

Για δοκίμασε; Μην το ξαναπεράσω τζάμπα! Εχει και πολυ περισσότερα MB απο το κανονικό Facebook! Αλλά ειναι πολύ καλύτερο! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε; Μην το ξαναπεράσω τζάμπα! Εχει και πολυ περισσότερα MB απο το κανονικό Facebook! Αλλά ειναι πολύ καλύτερο! ;)

Έχω και τα δύο αλλά δε βρίσκω ουσιαστικές διαφορές.

 

πς: μου ανέβασε βίντεο από Youtube.

REDMI 9A & Mi band 4C :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Εχει αρκετές! Εχει και τα άλλα emoji's εκτος του like! Ειναι πιο γρήγορο! Εχει πολλά διαφορετικά πράγματα!

Μοιάζει με του EDGE!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μιας πιάσαμε την κουβέντα για youtube apps....

 

Χρησιμοποιώ το tubecast, φοβερό αλλά δυστυχώς δεν έχουν διορθώσει το πρόβλημα με το την απόκρυψη των "κάτω" εικονιδίων σε full screen. Κάποιο άλλο, χωρίς διαφημίσεις και free έχετε να προτείνετε;

Link to comment
Share on other sites

Μιας πιάσαμε την κουβέντα για youtube apps....

 

Χρησιμοποιώ το tubecast, φοβερό αλλά δυστυχώς δεν έχουν διορθώσει το πρόβλημα με το την απόκρυψη των "κάτω" εικονιδίων σε full screen. Κάποιο άλλο, χωρίς διαφημίσεις και free έχετε να προτείνετε;

Εγώ έχω το Metro tube!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια στο Facebook beta δεν ανοιγει........

 

Sent from mTalk

 

Ρε παιδιά γιατί παιδεύεστε με το beta,αφού το κανονικό δουλεύει άψογα.

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί παιδεύεστε με το beta,αφού το κανονικό δουλεύει άψογα.

 

 

E καλά και εσύ... άψογα;

Πάντως αυτή τη στιγμή το beta είναι πολύ διαφορετικό από το μη beta.

REDMI 9A & Mi band 4C :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

550 έχω στο firmware που αναφέρω στην υπογραφή μου.

 

Γράφω από κινητό (σχεδόν πάντα) και δεν βλέπω

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

μια που μιλάμε για το Facebook έχω μια απορία,πότε επιτέλους θα το φτιάξουν να είναι κομπλέ; την μια δεν ανοίγει καν, την άλλη τρώει κολλήματα στης ειδοποίησες.μετα δεν μπορείς καν ακόμα να κανείς κοινοποίηση πατώντας μια φωτογραφία. δεν μπαίνει ούτε στην γρήγορη κατάσταση. αυτό αφορά και το κανονικό και beta.
Link to comment
Share on other sites

μια που μιλάμε για το Facebook έχω μια απορία,πότε επιτέλους θα το φτιάξουν να είναι κομπλέ; την μια δεν ανοίγει καν, την άλλη τρώει κολλήματα στης ειδοποίησες.μετα δεν μπορείς καν ακόμα να κανείς κοινοποίηση πατώντας μια φωτογραφία. δεν μπαίνει ούτε στην γρήγορη κατάσταση. αυτό αφορά και το κανονικό και beta.

Η νέα beta του fb είναι ίδια με την εφαρμογή του ios και του android.

Δεν έχω πετύχει ως τώρα σοβαρά σφάλματα.

 

Φυσικά στο 550 μου έχει κάποια lags στο scrolling αλλά ΟΚ.

REDMI 9A & Mi band 4C :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Το beta ειναι πολύ καλύτερο απ' το κανονικό! Εχει πολυ περισσότερες δυνατοτητες. Εγώ απλα το έσβησα επειδή δεν μπορούσα να κοινοποιησω βίντεο και φωτογραφίες απο 6tag και metro tube! Δεν εδεινε την επιλογή Facebook beta για ανέβασμα! Τωρα με την ενημέρωση που έδωσαν δεν ξέρω αν αποκαταστάθηκε αυτό!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μιας πιάσαμε την κουβέντα για youtube apps....

 

 

 

Χρησιμοποιώ το tubecast, φοβερό αλλά δυστυχώς δεν έχουν διορθώσει το πρόβλημα με το την απόκρυψη των "κάτω" εικονιδίων σε full screen. Κάποιο άλλο, χωρίς διαφημίσεις και free έχετε να προτείνετε;

 

MetroTube, myTube

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Η νέα beta του fb είναι ίδια με την εφαρμογή του ios και του android.

Δεν έχω πετύχει ως τώρα σοβαρά σφάλματα.

 

Φυσικά στο 550 μου έχει κάποια lags στο scrolling αλλά ΟΚ.

 

δεν είναι θέμα σφαλμάτων αλλά σταθερότητα και απουσίες.

πολλές φορές δεν ανοίγει καν

δεν μπορείς να κανείς κοινοποίηση πατώντας πάνω στην φωτογραφία

δεν εμφανίζεται στην γρήγορη κατάσταση/οθόνη κλειδώματος

ζωντανό πλακακι

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το Facebook beta και έσβησα το παλιό. Καλά καμία σχέση. Έχει σχεδόν όλες τις δυνατότητες του android αλλά έχει κάποια μικροπροβλήματα. Είναι λογικό αυτό. Έχω το 640XL και την εφαρμογή την εγκατέστησα στην κάρτα λόγω περιορισμένου χώρου. Δεν γνωρίζω εάν είχα για παράδειγμα το 950xl πως θα έτρεχε αλλά νομίζω από ποιότητα πολύ καλή. Το μόνο σημαντικό πρόβλημα που έχω εντοπίσει είναι το αργό άνοιγμα, που πολλές φορές ανοίγει με την δεύτερη προσπάθεια . Εάν μπει όμως είναι οκ. Δίπλα δίπλα με το note3 για να τεστάρω το περιεχόμενο και είναι ακριβώς το ίδιο. Το note Είχε και τριπλάσια αξία βέβαια για αυτό θα ήθελα να ήξερα πως τρέχει στο 950 για παράδειγμα. Πάντως σταμάτησα να μπαίνω από τον edge.
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα στο άνοιγμα αργούσε λιγο, αλλά όταν έμπαινες μέσα ήταν γρήγορο! Ειναι και 95MB η εφαρμογή αυτή! Ενώ η κανονική εχει μόλις 18MB νομίζω!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...