Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φυσικά και έκανα hard reset μετά την εγκατάσταση των 10 και έστησα την συσκευή από την αρχή.

 

Hard reset στα 8.1 δεν έκανα αν θυμάμαι καλά.

 

Τώρα τι πρέπει να κάνω?Φταίει αυτό δηλαδή???

Edited by kabel
Link to comment
Share on other sites

Να και κάτι στοιχειώδη reports για κάτι σφάλματα. Ας ελπίσουμε να τα φτιάξουν.

 

http://i.imgur.com/2zqaaJ6.jpg

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Εμενα περισοτερο αρνητικη εντυπωση τις δυο τρεις φορες που το χρησιμοποιησα ηταν η κακη ποιοτητα ηχου που μετεδιδαν οι σερβερ του μεταξυ των δυο συνομιλητων. Δεν ξερω αν ετυχε αλλα σε σχεση με το skype που οταν μιλαω με ατομα στο εξωτερικο ηταν σαν να βρισκονταν στο ιδιο δωματιο με εμενα - καμια σχεση το viber.
Link to comment
Share on other sites

Αποθηκεύω εδω και 2 ημέρες έναν φάκελο σελιδοδεικτών στα "αγαπημένα" του Microsoft edge και την επομένη εξαφανίζονται.

 

Επίσης,χωρίς να ξέρω αν συνδέεται 100%,κάθε φορά που ανοίγω πολλές καρτέλες στον edge το τηλέφωνο κάνει restart....

 

Συμβαίνει και σε κανέναν άλλον αυτό;Τι φταίει;;;;;

 

Δηλώνω άλλη μια φορά απογοητευμένος από τα win 10 και σκέφτομαι να γυρίσω στο android.....

 

Εγώ θα σου πώ κάτι άλλο. Έχεις άλλη συσκευή με Windows 10 που να χρησιμοποείς? Μήπως εκεί δεν έχεις σελιδοδείκτες? και τους συγχρόνισε με βάση εκείνη τη συσκευή? Εγώ την πάτησα έτσι, έχασα τους σελιδείκτες και τους ξαναέβαλα έναν έναν απο τον υπολογιστή. Απλά φροντίζω όλες οι συσκευές να ενημερώνονται με κεντρική αυτή του Laptop. Δεν μου ξαναεμφανίστηκε έκτοτε.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,υπάρχει εφαρμογή οπως ειναι το who unfriended στο android το οποίο να μπορεις να συγχρονισεις με το facebook και να βλέπεις ποιοι σε διαγράφουν απο φίλο;
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τόσο πρόταση εφαρμογής, αλλά έχει το Spotify για 3 μήνες συνδρομή, 0,99 λεπτά. Απλά 2-3 μέρες πριν, ακυρώνετε την συνδρομή για να μη χρεωθείτε επιπλέον. Εγώ το έκανα, περισσότερο για τον υπολογιστή, αλλά εντυπωσιάστηκα στο κινητό απο το bandwith που έχει και το πόσα mb καταναλώνει με δεδομένα (8 ώρες περίπου 150mb).
SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πώ κάτι άλλο. Έχεις άλλη συσκευή με Windows 10 που να χρησιμοποείς? Μήπως εκεί δεν έχεις σελιδοδείκτες? και τους συγχρόνισε με βάση εκείνη τη συσκευή? Εγώ την πάτησα έτσι, έχασα τους σελιδείκτες και τους ξαναέβαλα έναν έναν απο τον υπολογιστή. Απλά φροντίζω όλες οι συσκευές να ενημερώνονται με κεντρική αυτή του Laptop. Δεν μου ξαναεμφανίστηκε έκτοτε.

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά δεν έχω σε άλλη συσκευή win 10.

Έκανα ένα soft reset και θα περιμένω να δω αν ξαναχαθούν...

Link to comment
Share on other sites

 

Όσοι είχατε το μπετα να ξέρετε το ίδιο είναι.

 

Άντε να είναι ένα τσικ πιο γρήγορο.

 

Καιρος ειναι να μπουν όλα στον σωστό δρόμο

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

 

Διαγράφουμε το beta να φανταστώ, ε;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Διαγράφουμε το beta να φανταστώ, ε;

 

Εγώ έκανα update από την προηγούμενη εφαρμογή (όχι την beta) μου είχε και τα δύο εικονίδια αλλά μόνο το ένα λειτουργούσε, ενώ μετά την πρώτη φορά δεν ξανάνοιξε. Άρα καλύτερα σβήσιμο και πέρασμα ξανά γιατί μάλλον υπάρχουν περιπτώσεις όπου το update τρώει κολλήματα.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Aπό σήμερα διαθέσιμη και η εφαρμογή του Steam για τα κινητά.
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Ασε με να μαντέψω....Γερμανία;;;

 

Εγώ με περιοχή Ελλάδα, το κατέβασα χωρίς να χρειαστεί να την αλλάξω.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με περιοχή Ελλάδα, το κατέβασα χωρίς να χρειαστεί να την αλλάξω.

 

Περίεργο,εγώ δεν το βρίσκω.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο,εγώ δεν το βρίσκω.

 

Ούτε από το link που έβαλα πιο πάνω;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Πιθανόν να μην φαίνεται ακόμα στην αναζήτηση του store λόγω του ότι προστέθηκε πριν μερικές ώρες, παρόλαυτά μπορείς να το κατεβάσεις από το παραπάνω link.
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...