Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ένας φίλος μου ψάχνει να κατεβάσει το facebook beta στο store αλλά δεν το βρίσκει...καμιά ιδέα;

 

το βρηκε τελικά απο εδω ---> http://mspoweruser.com/facebook-beta-for-windows-10-mobile-updated-2/ αλλά ακόμα το ίδιο είναι όσες αναβαθμίσεις και αν πηρε.

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμείς που με χώρα την Γερμανία περάσαμε το Messenger Beta, ξέρει κανένας αν έχει πάρει κάποιο update;

 

Sent from mTalk Κώστας!!

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμείς που με χώρα την Γερμανία περάσαμε το Messenger Beta, ξέρει κανένας αν έχει πάρει κάποιο update;

 

Sent from mTalk Κώστας!!

 

Οχι δεν εχει παρει καποιο Update ακομα απο οσο ξερω

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Για την εφαρμογή του in.gr πως ενεργοποιώ το live title ;

 

Sent from mTalk

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

http://m.windowscentral.com/gorgeous-realarm-enters-open-beta-windows-10-uwp-version

 

Καινουργια εφαρμογη για ξυπνητήρι για οποιον θελει να δοκιμασει. Ειναι beta οποτε προσοχη :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σήμερα αποφάσισε το ημερολόγιο να μην ανανεώνει το live tile. Το καρφίτσωσα το ξεκαρφίτσωσα αλλά τίποτα. Καμιά ιδέα; Είμαι με την τελευταία επίσημη.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να κάνω login στο Groove μουσική.

 

Ούτε από υπολογιστή ούτε από κινητό.

 

Ξέρει κανείς τι παίζει;

 

Sent from mTalk

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να κάνω login στο Groove μουσική.

 

Ούτε από υπολογιστή ούτε από κινητό.

 

Ξέρει κανείς τι παίζει;

 

Sent from mTalk

 

Αν είσαι με region Ελλάδα δεν παίζει...

Link to comment
Share on other sites

Όχι και καινούργια τρομερή ειμαι μεταφραστής στα Ελληνικά αλλα στην beta δεν εχει ανεβάσει ακόμα τα κείμενα

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

http://m.windowscentral.com/gorgeous-realarm-enters-open-beta-windows-10-uwp-version

 

Καινουργια εφαρμογη για ξυπνητήρι για οποιον θελει να δοκιμασει. Ειναι beta οποτε προσοχη :lol: .

 

Το έχω από τα 8.1

 

Βολικό, γρήγορο, απλό, έχει και τις ευκολίες του.

 

Μόνο που στα ελληνικά βλέπεις εφιάλτες από τη μετάφραση.

 

Χοντρά λάθη, και κρίμα που χαλάνε τη συνολική εικόνα.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω από τα 8.1

 

Βολικό, γρήγορο, απλό, έχει και τις ευκολίες του.

 

Μόνο που στα ελληνικά βλέπεις εφιάλτες από τη μετάφραση.

 

Χοντρά λάθη, και κρίμα που χαλάνε τη συνολική εικόνα.

 

Στείλε ένα μήνυμα στον developer και πες του να τον βοηθήσεις στη μετάφραση ;)

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για το Facebook, τι άλλαξε μακάρι να ήξερα.... Το ίδιο μου φαίνεται ακριβώς!!!

 

Sent from mTalk Κώστας!!

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να προτείνει κάποιος κάποια εφαρμογή για personal finance για windows 10 mobile και uwp ακόμα καλύτερα. Μέχρι στιγμής χρησιμοποιώ το moneylover, κατά καιρούς έχω δοκιμάσει το toshl, expense tracker, my cashbook. γενικά κανένα δεν με έχει 100% ικανοποιημένο και έτσι συνέχεια ψάχνομαι.
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Στείλε ένα μήνυμα στον developer και πες του να τον βοηθήσεις στη μετάφραση ;)

 

Από όσο έχω δει, ασχολείται και Έλληνας στο κομμάτι αυτό.

 

Όταν σου γράφει "έλιξε" σε 2-3 αναβαθμίσεις, ε...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση?Υπαρχει ξυπνητηρι το οποιο να λειτουργει ενω το τηλεφωνο ειναι κλειστο (το κελινω το βραδυ). Εχω ενα sony ericsson αντικα που το κανει (βαζω το ξυπνητηρι και το κινητο ανοιγει μονο του). Δεν εχω βρει κατι σχετικο.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως πλέον δεν το κάνει κανένα smartphone αυτό... τα παλιά κινητά μόνο....

 

Αλλά γιατί να κλείνεις το κινητό σου το βράδυ και να μην το βάζεις απλά σε flight mode? Το ίδιο πράγμα είναι...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Να κάνω μια ερώτηση για τον Edge. Εχω κάποιες διευθύνσεις στα αγαπημένα (του τηλεφώνου). Αυτή έχει ένα τίτλο και από κάτω ένα URL. Υπάρχει τρόπος να επεξεργαστώ το URL χωρίς να το ξαναπεράσω σαν καινούριο Favorite γιατί βλέπω ότι μόνο μετονομασία στον τίτλο μπορω να κάνω. Είμαι με 950XL και .318.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία ενημέρωση πριν μέρες του mTalk, βλέπω πως όταν μπαίνω σε ένα από τα θέματα που παρακολουθώ, δεν με βγάζει στο στο τελευταίο μήνυμα που είμαι αδιάβαστο. Για την ακρίβεια, δεν μου εμφανίζει το τελευταίο μη αδιάβαστο μήνυμα. Μόνο τα προηγούμενα.

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση με το viber είναι πλέον τραγική. Κολλάει, δεν με ειδοποιεί ή μάλλον 2/100 θα το κάνει έγκαιρα και τις υπόλοιπες με ώρες καθυστέρηση ή καθόλου, πλέον μερικές φορές δεν ανοίγει και αναγκάζομαι να επανεκκινήσω το τηλέφωνο. Δυστυχώς εδώ και 2-3 μήνες η κατάσταση είναι τραγική και για μένα είναι η βασική και κυρίαρχη εφαρμογή. Στα πρόθυρα είμαι να το γυρίσω σε android.....
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω αντιμετώπιση πρόβλημα με το Viber και εγώ το χρειάζομαι πολύ.

Σβήστε το εντελώς κάνε ένα ρισετ και ξανά βάλτο από την αρχή,καλύτερα όχι απλό σβήσιμο αλλά απενεργοποίηση λογαριασμού.

Τώρα είναι beta αλλά το φτιάχνουν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πολυχρησιμοποιώ το viber αλλά έχω περάσει την universal εφαρμογή και στο λαπτοπ με τον δεύτερο αριθμό τηλεφώνου μου να υπάρχει. Όποτε στέλνω δοκιμαστικά μνμ από το λαπτοπ στο τηλέφωνο, με το που παταω το enter στο λαπτοπ σχεδόν ακαριαία ακούγεται η ειδοποίηση στο τηλέφωνο. Δείχνει να μην έχει θέματα η εφαρμογή εκτός της ποιότητας ήχου στην κλήση που είναι χειρότερη του skype αλλά αυτό μάλλον είναι θέμα δικτύου του viber.
Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση με το viber είναι πλέον τραγική. Κολλάει, δεν με ειδοποιεί ή μάλλον 2/100 θα το κάνει έγκαιρα και τις υπόλοιπες με ώρες καθυστέρηση ή καθόλου, πλέον μερικές φορές δεν ανοίγει και αναγκάζομαι να επανεκκινήσω το τηλέφωνο. Δυστυχώς εδώ και 2-3 μήνες η κατάσταση είναι τραγική και για μένα είναι η βασική και κυρίαρχη εφαρμογή. Στα πρόθυρα είμαι να το γυρίσω σε android.....

 

 

 

 

 

Σβήστο και πέρνα το ξανά όπως σου είπαν οι προηγούμενοι φίλοι, ούτε εγώ αντιμετωπίζω πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις. Το μόνο θέμα είναι στην εγγραφή του ήχου από τους άλλους προς εμένα, σχεδόν δεν ακούω τίποτα......

 

Ενημερώθηκε το Messenger ((BETA).

Sent from mTalk Κώστας!!

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να προτείνει κάποιος κάποια εφαρμογή για personal finance για windows 10 mobile και uwp ακόμα καλύτερα. Μέχρι στιγμής χρησιμοποιώ το moneylover, κατά καιρούς έχω δοκιμάσει το toshl, expense tracker, my cashbook. γενικά κανένα δεν με έχει 100% ικανοποιημένο και έτσι συνέχεια ψάχνομαι.

 

 

 

Δοκίμασε το smart budget, εμενα με βολεύει απίστευτα..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...