Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατάφερα να κατεβάσω το messenger τελικά..Το πρόβλημα ήταν πως είχα επιλέξει να αποθηκεύονται στην κάρτα sd,το άλλαξα με αποθήκευση στην μνήμη του τηλεφώνου..Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τέτοιο κόλλημα,τέλος πάντων..
Link to comment
Share on other sites

Το ενημέρωναν το Messenger γι αυτό εξαφανίστηκε! ;)

Τώρα μπορείς να αλλάξεις το χρώμα της φούσκας όπως στο Android και να δεις τις εικόνες που είχες ανεβάσει σε κάθε επαφή!

Μένει να βάλουν να πετάει... καρδιές προς τα πάνω :lol: και να προσθέσουν κλήσεις /βιντεοκλήσεις!!!! ;)

Νομίζω ότι ανοίγει λιγο πιο γρήγορα τώρα!...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το επανεφεραν χωρίς να κατεβαίνει ακόμα.

 

24 ώρες και βάλε και ακόμα τίποτα. Τρομερή δουλειά θα ετοιμάζουν.

Ναι. Το ενημέρωσαν!!!! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το ενημέρωναν το Messenger γι αυτό εξαφανίστηκε! ;)

Τώρα μπορείς να αλλάξεις το χρώμα της φούσκας όπως στο Android και να δεις τις εικόνες που είχες ανεβάσει σε κάθε επαφή!

Μένει να βάλουν να πετάει... καρδιές προς τα πάνω :lol: και να προσθέσουν κλήσεις /βιντεοκλήσεις!!!! ;)

Νομίζω ότι ανοίγει λιγο πιο γρήγορα τώρα!...

 

Ποτε σου ήρθε ενημέρωση; Εμένα τίποτα…

Link to comment
Share on other sites

Σας μπέρδεψε. Δεν υπάρχει ενημέρωση. Άπλα είχε κατέβει και τώρα που επιταγής θεωρεί ότι ενημερώθηκε.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σας μπέρδεψε. Δεν υπάρχει ενημέρωση. Άπλα είχε κατέβει και τώρα που επιταγής θεωρεί ότι ενημερώθηκε.

 

Σήμερα το πρωί μου ήρθε και μένα η ενημέρωση για το messenger αλλά δεν κατάλαβα τι άλλαξε. Τι εννοεί αλλαγή χρωματος στην φούσκα;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Στην πρόσφατη δραστηριότητα είδες αν είναι εκεί; Όταν ενημερώνεται η εφαρμογή αυτόματα πάει στην πρόσφατη δραστηριότητα! Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί μου ήρθε και μένα η ενημέρωση για το messenger αλλά δεν κατάλαβα τι άλλαξε. Τι εννοεί αλλαγή χρωματος στην φούσκα;

Εκεί μέσα που γράφεις το κείμενο, μπορείς να αλλάξεις το χρώμα για κάθε επαφή ξεχωριστά!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εκεί μέσα που γράφεις το κείμενο, μπορείς να αλλάξεις το χρώμα για κάθε επαφή ξεχωριστά!

 

Aυτό γίνεται εδώ και πάρα πολύ καιρό.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ούτε και τώρα που τη κατέβασα δεν κατάλαβα τι θέλει να κάνει! :(

Μόνο ωραία γραφικά έχει...

Εγώ είχα χρησιμοποιήσει μία παρόμοια όταν ήθελα να βάλω ένα WiFi Extender. Διότι έτσι βρήκα την πρίζα στην οποία το Extender δεχόταν το καλύτερο σήμα από το router, αλλά και τι σήμα έστελνε στα δωμάτια που ήθελα.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω ότι το microsoft Οnenote έχει παραπάνω δυνατότητες στο android. Είναι δυνατόν?

Πως γίνεται να δουλεύει καλύτερα και να έχει παραπάνω features όπως handwriting, πλέγμα, χρώματα στα android και να λειτουργεί καλύτερα σε σε ένα κινητό 140 ευρώ(j5,2015) από ότι στα lumia 950. Υπάρχει κάτι που δεν ξέρω ή όντως δεν έχει αυτές τις επιλογές. Δηλαδή μου αρέσει το κινητό και το λογισμικό του αλλά είναι δυνατόν η microsoft να έχει παρατημένες τις δικές της εφαρμογές στην ίδια της τη πλατφόρμα?Δεν γίνεται να είναι τόσο ηλίθιοι.

Edited by Ant23
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω ότι το microsoft Οnenote έχει παραπάνω δυνατότητες στο android. Είναι δυνατόν?

Πως γίνεται να δουλεύει καλύτερα και να έχει παραπάνω features όπως handwriting, πλέγμα, χρώματα στα android και να λειτουργεί καλύτερα σε σε ένα κινητό 140 ευρώ(j5,2015) από ότι στα lumia 950. Υπάρχει κάτι που δεν ξέρω ή όντως δεν έχει αυτές τις επιλογές. Δηλαδή μου αρέσει το κινητό και το λογισμικό του αλλά είναι δυνατόν η microsoft να έχει παρατημένες τις δικές της εφαρμογές στην ίδια της τη πλατφόρμα?Δεν γίνεται να είναι τόσο ηλίθιοι.

 

Μμμμ…και όμως ναι όλη σουίτα office δουλεύει καλύτερα και είναι πιο πλούσια σε εργαλεία στο android. Μάλλον η μαμά MS σκέφτεται ότι έτσι είναι πιο σωστό γιατί εκεί έχει περισσότερη πελάτεια.

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρον το onenote ανοιγει αυτα τα μενου μονο οταν το τρεχεις σε ταμπλετ. Οχι τοσο πετσωκομενα οπως στο android , καθως εχει περισσοτερες επιλογες διαγραμμίσεων, αναγνωριση μορφων πχ οταν κανεις κατι που μοιαζει με τετραγωνο το μετατρεπει σε τετραγωνο ή στα attachment μπορεις να βαλεις πχ ενα pdf μεσα στην σελιδα και να αρχιζεις να κρατας σημειωσεις πανω σε αυτο. Θεωρητικα θα μπορουσαν να το εχουν το ιδιο ακριβως στο τηλεφωνο αλλα για δικους τους λογους δεν εμφανιζει τα μενου αυτα .
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κάποια στιγμή είχα δει στο μεσεντζερ να έχει την επιλογή βιντεοκληση, μετά από update εξαφανίστηκε, ξέρει κανείς τι γίνεται?

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Στην πρόσφατη δραστηριότητα είδες αν είναι εκεί; Όταν ενημερώνεται η εφαρμογή αυτόματα πάει στην πρόσφατη δραστηριότητα!

 

Δε το έχω ποτέ στο αυτόματο, γι αυτό το λέω. Και η έκδοση στο κινητό είναι φυσικά

μικρότερη από αυτή που κατέβηκε στο desktop. Ακόμα δε βρίσκει τίποτα. Σε εσας στο κινητό έχει

ενημερωθεί ήδη δηλ?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κάποια στιγμή είχα δει στο μεσεντζερ να έχει την επιλογή βιντεοκληση, μετά από update εξαφανίστηκε, ξέρει κανείς τι γίνεται?

 

Δεν την έχουν ενεργοποιήσει ακόμα και δεν έχουν πει πότε θα μπει. Πιθανόν κάναν κάποιες δοκιμές γι αυτό είδες να σου εμφάνισε το κουμπάκι.

Link to comment
Share on other sites

Δε το έχω ποτέ στο αυτόματο, γι αυτό το λέω. Και η έκδοση στο κινητό είναι φυσικά

μικρότερη από αυτή που κατέβηκε στο desktop. Ακόμα δε βρίσκει τίποτα. Σε εσας στο κινητό έχει

ενημερωθεί ήδη δηλ?

Σε μένα ενημερώθηκε κανονικά!

Δεν την έχουν ενεργοποιήσει ακόμα και δεν έχουν πει πότε θα μπει. Πιθανόν κάναν κάποιες δοκιμές γι αυτό είδες να σου εμφάνισε το κουμπάκι.

Σε μένα ποτέ δεν το εμφάνισε! :(

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα ενημερώθηκε κανονικά!

 

Σε μένα ποτέ δεν το εμφάνισε! :(

 

πες λιγο ποια εκδοση εχεις

Link to comment
Share on other sites

Μετά το 4 soft reset στο οποιο λύθηκε το πρόβλημα υπερθέρμανσης του κινητού σταμάτησε να λειτουργεί το πλακάκι του ημερολογίου και δεν δείχνει την σωστή ημερομηνία.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...