Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σου κρασάρει το fb?

πρώτη φορά το ακούω.

 

Σήμερα ναι για πρώτη φορά

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Cốc Cốc Browser

 

Πολύ καλός browser, γρήγορος, σταθερός και βασίζεται στο Chromium, γι'αυτό θυμίζει και πολύ τον Chrome.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μια εβδομάδα δεν μου συγχρονίζει το Outlook. Και όταν πατάω συγχρονισμό μου βγάζει 2-3 διαφορετικά error codes και μου λέει ότι φταίει ο διακομιστής. Έχω δοκιμάσει αρκετά πράγματα από το ιντερνετ πατώντας fix και τους κωδικούς σφαλματων αλλα τπτ. Το μόνο που μένει ειναι επαναφορά του κινητού. Καμια άλλη ιδέα κανεις;
Nokia 3310, Siemens CX65, LG , Sony K610i , Nokia 5310 Xpress Music, Nokia lumia 525 , Microsoft Lumia 535 , Lumia 730, Lumia 630 (1 week), Lumia 650, Xiaomi Mi A2 Black
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μια εβδομάδα δεν μου συγχρονίζει το Outlook. Και όταν πατάω συγχρονισμό μου βγάζει 2-3 διαφορετικά error codes και μου λέει ότι φταίει ο διακομιστής. Έχω δοκιμάσει αρκετά πράγματα από το ιντερνετ πατώντας fix και τους κωδικούς σφαλματων αλλα τπτ. Το μόνο που μένει ειναι επαναφορά του κινητού. Καμια άλλη ιδέα κανεις;

 

Ένα απ' τα υπ' όψιν ότι "μεταφέρουν" τους λογαριασμούς σε Office 365 Exchange Online mail servers.

Αν και λογικά και αυτό να είχε γινει/ολοκληρωθεί δεν θα έπρεπε να έχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Cốc Cốc Browser

 

 

 

Πολύ καλός browser, γρήγορος, σταθερός και βασίζεται στο Chromium, γι'αυτό θυμίζει και πολύ τον Chrome.

 

 

 

Λίγο τον "φοβάμαι". Είναι ασφαλής;

 

Sent from Lumia 635 using mTalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή να βάζουμε ελληνικά τηλέφωνα και να μας εμφανίζει τα στοιχεία του? θυμάμαι λίγο παλιότερα την εφαρμογή whocallsme αλλά σήμερα που τη δοκίμασα εκ νέου, δεν εμφανίζει αποτελέσματα.
Less Is More
Link to comment
Share on other sites

Λίγο τον "φοβάμαι". Είναι ασφαλής;

 

Sent from Lumia 635 using mTalk

 

Πώς το εννοείς; Κοιτώντας στις ρυθμίσεις δεν βλέπω να ζητά πρόσβαση κάπου, εκτός από την τοποθεσία που του έχω απενεργοποιήσει και την πρόσβαση από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Λίγο παράξενος μου φαίνεται. Δεν ξέρω αν το εκφράζω σωστά, αλλά αν έψαχνα για browser και έπεφτα πάνω σε αυτόν, δεν θα τον έκανα εγκατάσταση. Τώρα βέβαια που τον ανέφερες, θα τον δοκιμάσω μόλις τελειώσει το update στο 635.

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λίγο παράξενος μου φαίνεται. Δεν ξέρω αν το εκφράζω σωστά, αλλά αν έψαχνα για browser και έπεφτα πάνω σε αυτόν, δεν θα τον έκανα εγκατάσταση. Τώρα βέβαια που τον ανέφερες, θα τον δοκιμάσω μόλις τελειώσει το update στο 635.

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι, μου φάνηκε περίεργος, αλλά τον δοκίμασα, και είναι γρήγορος και σταθερός, του έκλεισα και την πρόσβαση στα πάντα, οπότε δεν ξέρω τι μπορεί να πάει στραβά, άλλωστε δεν υπάρχουν και πολλές επιλογές σε browsers.

Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,μετά την αναβάθμιση στην 420 δεν μπορώ να ανακτήσω τα δεδομένα του OneNote.Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,μετά την αναβάθμιση στην 420 δεν μπορώ να ανακτήσω τα δεδομένα του OneNote.Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

 

Δεν έχω θέμα με το onedrive

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,μετά την αναβάθμιση στην 420 δεν μπορώ να ανακτήσω τα δεδομένα του OneNote.Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

 

Τελικά με λίγο ψάξιμο όλα καλά,ήθελε συγχρονισμό.

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να μεταφέρω αρχεία από το OneDrive μου, σ' ένα άλλο, απευθείας; Δηλαδή, χωρίς να τα μεταφέρω κάπου ενδιάμεσα (π.χ. υπολογιστή).
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να μεταφέρω αρχεία από το OneDrive μου, σ' ένα άλλο, απευθείας; Δηλαδή, χωρίς να τα μεταφέρω κάπου ενδιάμεσα (π.χ. υπολογιστή).

 

Νομίζω ναι ,το OneDrive συνδέεται με τον λογαριασμό της μικροσοφτ

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ναι ,το OneDrive συνδέεται με τον λογαριασμό της μικροσοφτ

 

Thanks. Θα το δοκιμάσω αργότερα και θα σου επιστρέψω.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Cốc Cốc Browser

 

 

 

Πολύ καλός browser, γρήγορος, σταθερός και βασίζεται στο Chromium, γι'αυτό θυμίζει και πολύ τον Chrome.

 

Πώς ανοίγω link σε άλλη καρτέλα;;

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση με το viber είναι πλέον τραγική. Κολλάει, δεν με ειδοποιεί ή μάλλον 2/100 θα το κάνει έγκαιρα και τις υπόλοιπες με ώρες καθυστέρηση ή καθόλου, πλέον μερικές φορές δεν ανοίγει και αναγκάζομαι να επανεκκινήσω το τηλέφωνο. Δυστυχώς εδώ και 2-3 μήνες η κατάσταση είναι τραγική και για μένα είναι η βασική και κυρίαρχη εφαρμογή. Στα πρόθυρα είμαι να το γυρίσω σε android.....

 

 

 

Το έσβησα και το ξαναπέρασα. Δυστυχώς δεν άλλαξε κάτι. Ελπίζω σε γρήγορη αναβάθμιση γιατί είναι πολύ σημαντικό για μένα, καθημερινό εργαλείο επικοινωνίας και δεν μπορώ να συνεχίσω έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Το έσβησα και το ξαναπέρασα. Δυστυχώς δεν άλλαξε κάτι. Ελπίζω σε γρήγορη αναβάθμιση γιατί είναι πολύ σημαντικό για μένα, καθημερινό εργαλείο επικοινωνίας και δεν μπορώ να συνεχίσω έτσι.

 

Το έβγαλες απλά η έκανες απενεργοποίηση λογαριασμού;

Η απενεργοποίηση βοηθάει ποιο πολύ

Link to comment
Share on other sites

Κατήργησα την εφαρμογή και την εγκατέστησα εκ νέου, ξανά δήλωσα νούμερο, μου έστειλαν νέο κωδικό για ενεργοποίηση.
Link to comment
Share on other sites

Κατήργησα την εφαρμογή και την εγκατέστησα εκ νέου, ξανά δήλωσα νούμερο, μου έστειλαν νέο κωδικό για ενεργοποίηση.

 

Όχι κάνε μέσα από το Viber απενεργοποίηση λογαριασμού και μετά κατάργησε την εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου ψάχνει να κατεβάσει το facebook beta στο store αλλά δεν το βρίσκει...καμιά ιδέα;

 

το βρηκε τελικά απο εδω ---> http://mspoweruser.com/facebook-beta-for-windows-10-mobile-updated-2/ αλλά ακόμα το ίδιο είναι όσες αναβαθμίσεις και αν πηρε.

εγω που το βρίσκω μέσω λινκ http://mspoweruser.com/facebook-messenger-now-available-windows-10-mobile/ δεν βγάζει λήψη και έχω σε GB region

http://m.windowscentral.com/gorgeous-realarm-enters-open-beta-windows-10-uwp-version

 

Καινουργια εφαρμογη για ξυπνητήρι για οποιον θελει να δοκιμασει. Ειναι beta οποτε προσοχη :lol: .

:lol:

Παιδια να κανω μια ερωτηση?Υπαρχει ξυπνητηρι το οποιο να λειτουργει ενω το τηλεφωνο ειναι κλειστο (το κελινω το βραδυ). Εχω ενα sony ericsson αντικα που το κανει (βαζω το ξυπνητηρι και το κινητο ανοιγει μονο του). Δεν εχω βρει κατι σχετικο.

 

έχω αντίκα sammy που δεν λέει να πάψει μέχρι να ξηλώσω μπαταριά :lol:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για το κανονικό Realarm χωρίς διορθώσεις σε ορθογραφία κλπ.

 

Επίσης για την ηχογράφηση φωνής.

Link to comment
Share on other sites

Και messenger beta, opera mini κλπ

 

http://imgur.com/s1BdNFZ

http://imgur.com/s1BdNFZ

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...