Jump to content

9o myphone meeting @ Θεσσαλονίκη: Νέο ραντεβού για καφέ [15/11/2015]


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά! Εύχομαι να προλάβω να έρθω κι εγώ αυτή τη φορά. Θα σας ενημερώσω όπως και να χει.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 120
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατά 90% κι εγώ θα έρθω απευθείας στο μαγαζί, γύρω στις 18:00!

 

Έλα να γίνουμε 3 με wp (εγώ θα φέρω 2 κινητά ...λολ)

Link to comment
Share on other sites

Έλα να γίνουμε 3 με wp (εγώ θα φέρω 2 κινητά ...λολ)

Αν έρθει και ο b744pilot πιο πάνω, θα είμαστε όντως τρεις, αλλά με τέσσερεις συσκευές WP!!!! ;)

Αλήθεια ποια είναι η δεύτερη που έχεις; 950; :lol:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αν έρθει και ο b744pilot πιο πάνω, θα είμαστε όντως τρεις, αλλά με τέσσερεις συσκευές WP!!!! ;)

Αλήθεια ποια είναι η δεύτερη που έχεις; 950; :lol:

Αν μπορεσω θα ερθω κι εγω με το ταπεινο μου 820

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερω ειναι τελευταια στιγμη, μπορω να φερω ενα ακομα ατομο; Λεω να φερω και τον πατερα μου μαζι :Ρ

 

 

Τι wp λετε εσεις... Εγω θα ειμαι με το 3310 μου, μιας και το κινητακι μου ειναι στο σερβις :(

Α θα χω και τη backup συσκευη μου ενα απαρχαιωμενο HTC Explorer

Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 8/256

Link to comment
Share on other sites

Αν έρθει και ο b744pilot πιο πάνω, θα είμαστε όντως τρεις, αλλά με τέσσερεις συσκευές WP!!!! ;)

Αλήθεια ποια είναι η δεύτερη που έχεις; 950; :lol:

Αχχ αχχ .., μην παίζεις με τον πόνο μου. Αν μπορούσα θα το είχα.

Η δεύτερη είναι το 925, που ακόμη και αυτό, τρέχει τα 10αρια σφαίρα ....

Αν μπορεσω θα ερθω κι εγω με το ταπεινο μου 820

Να έρθεις για να δείξουμε παρουσία σας wp .... lol

Link to comment
Share on other sites

Έλα να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά!

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερω ειναι τελευταια στιγμη, μπορω να φερω ενα ακομα ατομο; Λεω να φερω και τον πατερα μου μαζι :Ρ

 

 

Τι wp λετε εσεις... Εγω θα ειμαι με το 3310 μου, μιας και το κινητακι μου ειναι στο σερβις :(

Α θα χω και τη backup συσκευη μου ενα απαρχαιωμενο HTC Explorer

 

 

Ναι να τον φέρεις, τελικά δεν θα καταφέρω να έρθω εγώ, οπότε αδειάζει μια θέση :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Εύχομαι να προλάβω να έρθω κι εγώ αυτή τη φορά. Θα σας ενημερώσω όπως και να χει.

Καλησπέρα παιδιά! Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω και πάλι, λόγω κρυολογήματος :-(

Καλά να περάσετε!

Link to comment
Share on other sites

Δεν με κόβω να μπορώ και εγώ..ισως την άλλη φορά!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω και πάλι, λόγω κρυολογήματος :-(

Καλά να περάσετε!

 

Κ γω ελαφρως, αλλα φτανω σιγα σιγα!

 

 

 

Θα με φερει αυτος γιατι το kp60 μου εμεινε απο μπαταρια! Αλλα κ αυτος ειναι της τεχνολογιας....

Πρωτη φορα κοντα σας. Περισυ γ λογους προσωπικους δε μπορουσα. Φετος βρηκα μεσο χεχεχε

 

 

Τα λεμε εκει!

 

-Τζωρτζ

 

 

Ρε παιδια ποσοι θα στε απο σερρες; πολλη κινηση ειχε ας μαζευαμε λεωφορειο χαχα

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ειμαι ο πρωτος εδω;; που ειστεε

Edited by vivalaflam

Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 8/256

Link to comment
Share on other sites

Τελικά βόλεψε και το ζεύγος "B" είναι παρών σε ένα ακόμη μίτινγκ! :-)
Link to comment
Share on other sites

Και όπως ήταν φυσικό περάσαμε ως συνήθως πολύ ωραία!

Είδαμε ενδιαφέροντα κινητά, αλλά και κινητά από το...μακρινό παρελθόν!

Μιλήσαμε με γνώριμα μέλη αλλά και με μέλη που ήρθαν και γνωρίσαμε για πρώτη φορά.

Να ευχαριστήσω όλους όσους παραβρέθηκαν, τον Γιάννη Ναγκάτα (όχι δεν είναι το ...επίθετό του αυτό!) που συνέβαλε τα μέγιστα για άλλη μια φορά στην πραγματοποίηση της συνάντησης μας και φυσικά το http://youhou.gr/ το οποίο με τα δωράκια του έκανε πιο χαρούμενους 16 (!) από εμάς σπάζοντας και κάθε ρεκόρ χορηγίας σε συνάντηση του myphone στην Θεσσαλονίκη.

Περιμένουμε πλέον το ...επόμενο μίτινγκ λοιπόν!!!

 

Υ.Σ Στο επόμενο αν είναι να κάνω πάλι την κλήρωση θα έρθω...με κουστούμι!!!:lol:

Edited by Johny-B
Link to comment
Share on other sites

Και όπως ήταν φυσικό περάσαμε ως συνήθως πολύ ωραία!

Είδαμε ενδιαφέροντα κινητά, αλλά και κινητά από το...μακρινό παρελθόν!

Μιλήσαμε με γνώριμα μέλη αλλά και με μέλη που ήρθαν και γνωρίσαμε για πρώτη φορά.

Να ευχαριστήσω όλους όσους παραβρέθηκαν, τον Γιάννη Ναγκάτα (όχι δεν είναι το ...επίθετό του αυτό!) που συνέβαλε τα μέγιστα για άλλη μια φορά στην πραγματοποίηση της συνάντησης μας και φυσικά το http://youhou.gr/ το οποίο με τα δωράκια του έκανε πιο χαρούμενους 16 (!) από εμάς σπάζοντας και κάθε ρεκόρ χορηγίας σε συνάντηση του myphone στην Θεσσαλονίκη.

Περιμένουμε πλέον το ...επόμενο μίτινγκ λοιπόν!!!

 

Υ.Σ Στο επόμενο αν είναι να κάνω πάλι την κλήρωση θα έρθω...με κουστούμι!!!:lol:

Πρωτη φορα σε συναντηση και εγω, πραγματι πολυ ωραια, πολλα κινητα απο το παρων αλλα και απο το "back to the future". Φιλικη ατμοσφαιρα απο ολα τα μελη και πολλα δωρα, αφου βαρεθηκα να βλεπω ατομα να σηκωνονται και να παιρνουν δωρα, καποια στιγμη νομισα οτι θα παρουμε ολοι!!! Το μονο μελανο σημειο ηταν το παταρι παιδια, επομενη φορα να κανονισουμε καπου πιο ανετα για τα κεφαλια μας!!

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...