Jump to content

LeTv Le 1s (X500)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έτσι είναι :) Μέχρι τον ερχόμενο χειμώνα θα κυκλοφορήσει η νέα σειρά LeEcco Le2 Pro :

X520 με επεξεργαστή SD652

X620 με επεξεργαστή HΕLIO X25

X820 με επεξεργαστή SD 820 .

Αν δε , είναι κ με την εμφάνιση κ τα χαρακτηριστικά που έχουν διαρρεύσει , ετοιμαστείτε από τώρα , να αρχίσετε να ψάχνετε σε ποιόν κ πώς θα πουλήσουμε τα δικά μας :p

Πάλι σε έξοδα θα μας βάλουν αυτοί οι παλιοκινέζοι....

http://i1027.photobucket.com/albums/y333/lakgav22/thumb_8459_default_big1_zps5ccrapeu.jpeg

http://i1027.photobucket.com/albums/y333/lakgav22/thumb_8456_default_big1_zpso7l3268e.jpeg

http://i1027.photobucket.com/albums/y333/lakgav22/thumb_8457_default_big1_zpsqif9tqat.jpeg

Edited by lakgav2
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω letv 1s x500 και δεν πιανω 3g 4g με vodafone ουτε με cosmote (Θεσσαλονικη,Σερρες). μπορειτε να μου προτεινετε καποια λυση πραγματικα δεν ξερω τι να κανω..επισης οι μπαντες του κινητου υποστηριζουν αυτες των cosmote k vodafone.

 

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Μπορεί να βοηθήσει κανείς ???:(:(:(

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Μπορεί να βοηθήσει κανείς ???:(:(:(

Ευχαριστώ.

 

το κανα σημερα φιλε μ ζορικη διαδικασια εκτος και αν το χεις..ρουταρεις, αλλαζεις rom και θα λειτουργησει κανονικα!!!

Link to comment
Share on other sites

το κανα σημερα φιλε μ ζορικη διαδικασια εκτος και αν το χεις..ρουταρεις, αλλαζεις rom και θα λειτουργησει κανονικα!!!

 

Φίλε μου αν σου είναι εύκολο δώσε μου περισσότερες λεπτομέρειες Θα με σώσεις.

Link to comment
Share on other sites

πειτε ρε παιδια πως γινεται ολη η διαδηκασια γτ εχω σκαλωσει ασχημα ειμαι και ασχετος τελειως.. Τα 3g kai 4g δεν λειτουργουν καν τι να κανω
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα τη γνώμη των χρηστών: πόσο καλή ιδέα είναι η αγορά του τηλεφώνου σήμερα στα 150 ευρώ (έκδοση 3/32GB); Η μπαταρία αντέχει για χρήση μιας ημέρας με dual sim, WiFi και Bluetooth συνέχεια ανοικτά; Επίσης το GPS πώς τα πηγαίνει;

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα τη γνώμη των χρηστών: πόσο καλή ιδέα είναι η αγορά του τηλεφώνου σήμερα στα 150 ευρώ (έκδοση 3/32GB); Η μπαταρία αντέχει για χρήση μιας ημέρας με dual sim, WiFi και Bluetooth συνέχεια ανοικτά; Επίσης το GPS πώς τα πηγαίνει;

Ευχαριστώ πολύ!

 

Παρα πολυ καλό όλα είναι οκ για την δικια μου χρήση μην το σκέφτεσαι. Μονο θα προσεχεις την οθόνη σπαει ευκολα στις ἀκρες αμα σου πέσει.

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλό όλα είναι οκ για την δικια μου χρήση μην το σκέφτεσαι. Μονο θα προσεχεις την οθόνη σπαει ευκολα στις ἀκρες αμα σου πέσει.

Ακριβώς. Εμένα έσπασε στην πάνω δεξιά άκρη και φορούσε και θήκη σιλικόνης. Βέβαια έσπασε μόνο το εξωτερικό τζάμι της οθόνης και έτσι δεν έχω μπει στην διαδικασία να το φτιάξω. Ξενέρωσα βέβαια γιατί έπεσε από 50 cm ύψος και έγινε η ζημιά. Και λέω να πάει Ν γ....... δεν το φτιάχνω. Στο μέλλον βλέπουμε.

 

If You Want It Come And Get It

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα τη γνώμη των χρηστών: πόσο καλή ιδέα είναι η αγορά του τηλεφώνου σήμερα στα 150 ευρώ (έκδοση 3/32GB); Η μπαταρία αντέχει για χρήση μιας ημέρας με dual sim, WiFi και Bluetooth συνέχεια ανοικτά; Επίσης το GPS πώς τα πηγαίνει;

Ευχαριστώ πολύ!

Που το βρίσκεις τόσο;

 

Maktheo

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για δώστε κανένα λινκ για καλό tempered glass (καλή εφαρμογή, σωστή διάσταση κτλ) που να δέχονται και paypal χωρίς balance..

 

Maktheo

Edited by MakTheo
Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Το βρήκα μεταχειρισμένο, αλλά ο πωλητής σταμάτησε να μου απαντάει. Φοβάμαι ότι δεν το πρόλαβα!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας αντιμετωπίζω ενα πρόβλημα με το τηλέφωνο

http://imagizer.imageshack.us/a/img921/9396/e2BxOs.png

Μπορεί κανεις να βοηθήσει

Ευχαριστώ

:D
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και για εμάς (και για το x600) επίσημη 13s, χωρίς κάποια μεγάλη αλλαγή από ότι φαίνεται στο Change log.

 

Sent from my Le X500 using Tapatalk

It's a progressive world, why not listen to progressive music?
Link to comment
Share on other sites

Γενικά πολύ ησυχία έχει πέσει εδώ τελευταία, μάλλον και η 12s που είχε βγει δεν είχε κάτι ιδιαίτερο..

Εγώ είμαι ακόμα στην 10 και βλέπω εκεί να μένω εκτός και αν αλλάξει κάτι σημαντικό σε λειτουργία ή σε αυτονομία..

 

Maktheo

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Γενικά πολύ ησυχία έχει πέσει εδώ τελευταία, μάλλον και η 12s που είχε βγει δεν είχε κάτι ιδιαίτερο..

Εγώ είμαι ακόμα στην 10 και βλέπω εκεί να μένω εκτός και αν αλλάξει κάτι σημαντικό σε λειτουργία ή σε αυτονομία..

 

Maktheo

 

Πιστεύω ότι η 12ς του Ιταλού δίνει μικρότερη αυτονομία από την 10ς. Από την άλλη δεν υπάρχει πια το Super Manager

Ας αφήσουμε τους εγωισμούς και ας κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας.
Link to comment
Share on other sites

Τι κακο εχει το Super Manager?

 

Σωστά το λές. Μια χαρά είναι το super manager σαν oneclick καθαριστής !

 

Και εγώ είχα την 012s του ιταλού , αλλά γύρισα πίσω στην 010s. Είναι καλύτερη στη διαχείρηση της μπαταρίας και έχει και super manager ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Παιδια...Καλωσηρθα και σε αυτο το κλαμπ....

Μιας και ειμαι και εγω καινουργιος σε αυτη την εταιρεια κινητων θα εχω και αρκετες αποριες....Προσπαθω διαβαζοντας τα ποστ να καταλαβω τι παιζει με την συσκευη...Το κινητο το παρελαβα σημερα και δεν μπορω ακομα να σχηματισω αποψη...Ηρθε με android 5.0.2 και EUI version 5.5.007s (stable)... Μπορω να πω οτι η μεταφραση προκαλει γελια καποιες φορες αλλα και σπασιμο νευρων....

Τι λετε εσεις οι παλιοτεροι....Να το αφησω ετσι οπως ειναι (ακομα δεν εχω συναντησει καποιο προβλημμα στην συσκευη....Ισως να τα εχετε δει εσεις πριν απο εμενα και να μην εχω φτασει στην αναλογη σελιδα ακομα....) η' να ξεκινησω την διαδικασια αλλαγης ρομ απο αυτες που πρωτεινετε???? Αν και εκει με μπερδεψατε λιγο με τους Ιταλους και τους Βιετναμεζους....

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και θα αλλαξεις την ρομ. Αυτη που εχει απο μονη της ειναι τραγικη και καθολου καλη. Βαλε 10ς του Ιταλου. Του βιετναμεζου δεν την εχω δοκιμάσει αλλα λενε καλα λογια. Στο πρωτο ποστ του αρθρου θα δεις οδηγιες για να κανεις εγκατασταση μια ρομ.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω καταλήξει ότι η 10s του Ιταλού είναι η πιο σταθερή και αξιόπιστη.. Επίσης η μεταγλώττιση είναι σε πάρα πολύ καλά επίπεδα..

 

Maktheo

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Αξιζει η μεταβαση απο meizu mx4 pro στο letv;καποιος που ειχε και τα δυο αν ειναι ευκολο να απαντησει..
Link to comment
Share on other sites

Αξιζει η μεταβαση απο meizu mx4 pro στο letv;καποιος που ειχε και τα δυο αν ειναι ευκολο να απαντησει..

 

Ναι....Αν εχεις το 16αρι μονο και μονο η διπλασια μνημη αξιζει...Βαλε και οτι εχει καλυτερο χρονισμο στους πυρηνες ( το Letv..). Αν εχεις και κολλυματα στο meizu τοτε καντο αμεσα...

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να στειλετε Link για του ιταλου? μονο του Βιετναμ εχω βρει και εχω βαλει

 

Aπό εδώ θα βρεις την 010s που βασίζεται στην official κινέζικη : http://www.androidiani.com/forum/modding-letv-x500/492828-modding-letv-x500-twrp-firmware-powered-bb72.html

 

Και από εδώ μπορείς να κατεβάσεις την 012s που βασίζεται στην ινδική official για το Χ507 : http://www.androidiani.com/forum/modding-letv-x500/502059-rom-letv-x500-bb72-basata-su-eui-507-versione-indiana-stock.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...