Jump to content

Google Nexus 6P (by Huawei)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ λέω να αγοράσουν την OP και να μας δώσουν ένα OP Nexus με τιμή nexus! :p

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και εγώ όταν πήγα να το δω στο public ( Σύνταγμα) μου έκανε πολύ άσχημη εντύπωση η οθόνη .. Πολύ κιτρινιλα και ξεθωριασμένα χρώματα.. Και εγώ τέως κάτοχος Nexus 5 .. Ευτυχώς το είχα δει και από φίλο και κατάλαβα ότι όντως κατι δεν πηγαινε καλά με το εκθεσιακό.. Και φυσικά το πήρα.. Απλά η οθόνη τα σπάει μην την φοβάσαι.. Αν το έχει κάποιος δικός σου δες το και θα δεις πως είναι η οθόνη στην πραγματικότητα!

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου! Αρχιζεις και με ξαναψηνεις γιατι ειχα αρχιζει και πηγαινα προς κινα πλευρα (LeEco Le 2 Pro) αντι για το nexus. Βασικα και εγω στο public στο συνταγμα το ειδα οποτε σιγουρα καποιο θέμα θα εχει με την οθόνη του το εκθεσιακο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι τα λόγια της Google αλλά δεν είπε νομίζω ποτέ ότι θα έχεις την τελευταία έκδοση πάντα και συγχρονισμένα όπως το έχει η Apple για παράδειγμα. Είπε για μηνιαία updates με security patches και υποστήριξη τηλεφώνου για 2 χρόνια. Μπορεί να κάνω και λάθος σε αυτό αλλά εδώ πρέπει να προσέξουμε τα ακριβή λόγια τους και όχι τι συμπέρασμα βγάλαμε εμείς από αυτά. Εγώ προσωπικά δεν τρελαίνομαι.

 

Κώστα τόσα χρόνια ξέραμε και ξέρουμε όλοι ότι nexus=πρώτα τηλέφωνα που παίρνουν κάθε νέα έκδοση android. Αν πρέπει τώρα να ψάξουμε το κόμμα και την τελεία για να δούμε αν το είπε ή δεν είπε νομίζω χάνουμε το νόημα. Οι πιο πολλοί κάτοχοι αν όχι όλοι έπαιρναν νέξους για άμεσες αναβαθμίσεις και άπλετη υποστήριξη από κοινότητα. Ε το πρώτο η Google το έκοψε και αν ήταν στο χέρι της κατά την γνώμη μου θα έκοβε και το 2ο. Τώρα είναι το 7.0->7.1 που μπορεί να έχει και την αναβάθμιση που συζητάμε με το bug, αύριο μπορεί να είναι το 7.1->8.0.

Θα κλείσουμε με το 2ο patch δίμηνο+ από την παρουσίαση της 7 και ψάχνουμε τον driver. Ε δεν θέλει και πολύ να καταλάβουμε ότι πλέον συνειδητά μας καθυστερεί.

Link to comment
Share on other sites

Κώστα τόσα χρόνια ξέραμε και ξέρουμε όλοι ότι nexus=πρώτα τηλέφωνα που παίρνουν κάθε νέα έκδοση android. Αν πρέπει τώρα να ψάξουμε το κόμμα και την τελεία για να δούμε αν το είπε ή δεν είπε νομίζω χάνουμε το νόημα. Οι πιο πολλοί κάτοχοι αν όχι όλοι έπαιρναν νέξους για άμεσες αναβαθμίσεις και άπλετη υποστήριξη από κοινότητα. Ε το πρώτο η Google το έκοψε και αν ήταν στο χέρι της κατά την γνώμη μου θα έκοβε και το 2ο. Τώρα είναι το 7.0->7.1 που μπορεί να έχει και την αναβάθμιση που συζητάμε με το bug, αύριο μπορεί να είναι το 7.1->8.0.

Θα κλείσουμε με το 2ο patch δίμηνο+ από την παρουσίαση της 7 και ψάχνουμε τον driver. Ε δεν θέλει και πολύ να καταλάβουμε ότι πλέον συνειδητά μας καθυστερεί.

 

Συμφωνώ αλλά να κάνω μία υπενθύμιση και μία ένσταση!

 

Υπενθύμιση: Εδώ από τις 20/8 φτάσαμε 10/9 να δούμε στο 6P την Ν. Δεν είδα τόση "φαγούρα" τότε από κανέναν μας. Ίσως επειδή οι DP χρήστες την είχαν. Και τώρα από Δεκέμβριο θα την έχεις και εσύ μέσω DP αν θες όμως. Έτσι διαρρέει τουλάχιστον.

 

Ένσταση: Συμφωνώ για τα νέξους αλλά μην ξεχνάμε. Nexus are DEAD! Τέλος παίδες. Πλέον έχουμε τα Pixel. Επίσης μέχρι το 5 ξέραμε ότι nexus=dev phone. Μετά αμέσως άλλαξε αυτό. Μοιραία από την στιγμή που ήθελε πωλήσεις. Έπρεπε να έχει καλύτερες οθόνες, καλύτερη κάμερα κλπ κλπ κλπ.

Επιπρόσθετα σε αυτό, νέξους = πρώτα στις αναβαθμίσεις! Ναι αλλά πλέον υπάρχουν πολλά νέξους. Πρώτος έτσι και αλλιώς θα την πάρεις την 7.1 σε σχέση με άλλες εταιρείες. Απλώς όχι σε σχέση με άλλα nexus. Αυτό γίνεται τον τελευταίο καιρό πιο έντονα. Δεν νομίζω ότι θα δεις Note ή S7 με 7.1 ή 8 πριν το πάρεις εσύ.

Του χρόνου να δεις γέλιο με την 8αρα. Το nexus 6 είδες πότε πήρε Ν??? Τώρα!

 

Δεν υπερασπίζομαι την google αλλά όλη αυτή την φαγωμάρα για την 7.1 και πάλι δεν θα συνταχτώ μαζί της.

Προσωπικά ας μην έπαιρνα και ποτέ την 7.1 αν μου έφερνε την 7.0 σωστά και όχι με τόσο τραγικό bug! Πιο πολύ την κατηγορώ για αυτό το επιπόλαιο bug που έβαλε στην Ν παρά γιατί θα καθυστερήσει 2 μήνες να μου δώσει την 7.1 για να δώσει boost στο νέο μοντέλο. Στην τελική πάλι εγώ θα πάρω 7.1 πριν τους άλλους.

 

το daydream υποστηριζεται απο το 6p?

 

Το VR είναι αυτό????

Edited by djkostas20

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου για να μην παίρνεις ότι να ναι και δεν βαριέσαι ότι βρίσκεις ριχνε μια μάτια στο amazon να δεις ότι είναι αποδεκτό από τον Benson Leung(Software Engineer της google) για να λειτουργούν σωστά αυτά που θα πάρεις και δεν θα δημιουργησουν κάποιο πρόβλημα στην συσκευή επίσης μπορείς να κατεβάσεις την εφαρμογή CheckR έχει ενσωματωμένη λίστα με τα συμβατά καλώδια αν θυμάμαι καλά

 

Από Ελλάδα έχουμε κάποια συγκεκριμένα μοντέλα που μπορεί κάποιος να μου προτείνει?

Link to comment
Share on other sites

Από Ελλάδα έχουμε κάποια συγκεκριμένα μοντέλα που μπορεί κάποιος να μου προτείνει?

 

Νομίζω ότι οποιοσδήποτε QC 2.0 φορτιστής σου κάνει. Δες και εδώ σε αυτό το θέμα αν έχουν γράψει. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=432341

Εδώ λένε για τα αξεσουάρ για το κινητό μας.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να έχω nexus και να παίρνω update μετά από κάνα δίμηνο....ε εντάξει πάω σε άλλη εταιρεία....τι θα πει αυτο...ούτε χρόνο δεν κλείσαμε σαν τηλέφωνο... τραγικό....οκ θέλουν να μας αναγκάσουν να πάμε στην pixel σειρά οκ δεκτό....τι τιμές είναι αυτές....θεέ και κύριε...και πόσο μάλλον αν κάποιος το πάρει και δει μετά την κατρακύλα του την άνοιξη και καλοκαίρι στις τιμές...

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

το daydream υποστηριζεται απο το 6p?

 

Νομίζω πως όχι

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν είναι να έχω nexus και να παίρνω update μετά από κάνα δίμηνο....ε εντάξει πάω σε άλλη εταιρεία....τι θα πει αυτο...ούτε χρόνο δεν κλείσαμε σαν τηλέφωνο... τραγικό....οκ θέλουν να μας αναγκάσουν να πάμε στην pixel σειρά οκ δεκτό....τι τιμές είναι αυτές....θεέ και κύριε...και πόσο μάλλον αν κάποιος το πάρει και δει μετά την κατρακύλα του την άνοιξη και καλοκαίρι στις τιμές...

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εντάξει δεν είναι τόσο τραγικό το δίμηνο,το να το πάρεις ένα μηνά ποιο μπροστά η πίσω δεν αλλάζει κάτι όταν οι άλλοι ακόμη είναι στην 6 και ποιο πίσω

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα συμφωνήσω πιο πολύ με τον tollisth. Και είμαστε κανονικά ενός έτους. Κλεισμένο! Δεν είναι δικαιολογία αυτό αλλά θεωρώ για μένα λογικά να παίρνω με μία καθυστέρηση τις εκδόσεις σε σχέση με τον αντικαταστάτη μου.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πιο πάνω διάβασα πράγματα που δεν είχα σκεφτεί όταν αγόραζα το 6p και μου φαίνονται πολύ λογικα.. Εγώ θέλω να πω ένα κρίμα για την σειρά nexus διότι μου έδινε/δίνει αυτό που ηθελα.. Σε ένα πράγμα ελπίζω να συνεχίσει η υποστηρίξη από τους devs.. Αλλιώς προσωπικά πάω iOS.

Για να μιλήσω λίγο πιο προσωπικά, εγώ θέλω την 7.1 μόνον και μόνο για να δω καμία βελτίωση στην καμερα. Δλδ θα ήθελα τον καινούριο αλγόριθμο.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα συμφωνήσω πιο πολύ με τον tollisth. Και είμαστε κανονικά ενός έτους. Κλεισμένο! Δεν είναι δικαιολογία αυτό αλλά θεωρώ για μένα λογικά να παίρνω με μία καθυστέρηση τις εκδόσεις σε σχέση με τον αντικαταστάτη μου.

 

Έτσι ακριβός Κώστα λειτουργούν και θα λειτουργούν οι εταιρίες όταν βγαίνει καινούργια συσκευή γιατί απώτερο σκοπό έχουν το κέρδος,παρόλα αυτά μέχρι στιγμής μόνο η google παρέχει γρήγορες αναβαθμίσεις,προσωπικά με καλύπτει με τα τωρινά δεδομένα όταν βγει η επόμενη συσκευή από το pixel κάτι παραπάνω θα έχει έτσι πάει

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι οποιοσδήποτε QC 2.0 φορτιστής σου κάνει. Δες και εδώ σε αυτό το θέμα αν έχουν γράψει. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=432341

Εδώ λένε για τα αξεσουάρ για το κινητό μας.

 

Ευχαριστώ για το link!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως όχι

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εντάξει δεν είναι τόσο τραγικό το δίμηνο,το να το πάρεις ένα μηνά ποιο μπροστά η πίσω δεν αλλάζει κάτι όταν οι άλλοι ακόμη είναι στην 6 και ποιο πίσω

Το πρόβλημα άντε πες δεν είναι το δίμηνο...αλλά πλέον δεν θα έχουμε τις ίδιες λειτουργίες με το pixel....βλέπε assistand...κλπ

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by chris1984

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξέρουμε ποια από τα χαρακτηριστηκα του pixel είναι exclusive για το κινητο.. Βέβαια όλο αυτό είναι λογικό αν σκεφτουμε πως μέχρι πέρσι τα νεξους ήταν απλά το hardware και το πώς ήθελε η Google να είναι το android..

Πλέον έχουμε πλήρες πακέτο από την εταιρία η οποία θέλει το κινητό της να έχει κάποια πράγματα exclusive για να το επιλέγουν οι καταναλωτες.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξέρουμε ποια από τα χαρακτηριστηκα του pixel είναι exclusive για το κινητο.. Βέβαια όλο αυτό είναι λογικό αν σκεφτουμε πως μέχρι πέρσι τα νεξους ήταν απλά το hardware και το πώς ήθελε η Google να είναι το android..

Πλέον έχουμε πλήρες πακέτο από την εταιρία η οποία θέλει το κινητό της να έχει κάποια πράγματα exclusive για να το επιλέγουν οι καταναλωτες.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

http://www.androidpolice.com/2016/10/04/android-7-1-nougats-changelog-includes-pixel-exclusive-non-pixel-exclusive-changes/

 

Στάλθηκε από το Nexus 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα συμφωνήσω πιο πολύ με τον tollisth. Και είμαστε κανονικά ενός έτους. Κλεισμένο! Δεν είναι δικαιολογία αυτό αλλά θεωρώ για μένα λογικά να παίρνω με μία καθυστέρηση τις εκδόσεις σε σχέση με τον αντικαταστάτη μου.

 

Αν πας πίσω το χρόνο θα δεις πως μεταξύ των nexus συσκευών υπήρχε μια μικρή καθυστέρηση λίγων ημερών. Δεχόταν το nexus 5 ένα update, μετά από λίγες μέρες πήγαινε και στον προκάτοχο και ούτω καθεξής...

Να σου υπενθυμίσω πως υπήρχαν πολλές περιπτώσεις που όλα τα nexus παλιά και νέα, δεχόντουσαν μαζί τα update η έστω έβγαζε η google τα images.

Σε περίπτωση που αλλάξει η πολιτική της σε αυτό το κομμάτι (πολύ πιθανό με βάση τις φήμες) και πάει μετά από 2-3 μήνες, ένα παράδειγμα αναφέρω, για εμένα προσωπικά τίθεται θέμα αξιοπιστίας στις συσκευές 6P και 5X.

Εκτός από αυτούς που θέλουν να ασχοληθούν με το μοντάρισμα της συσκευής υπάρχει ένα μεγάλο ποσοστό που πήραν τις συσκευές αυτές για να έχουν γρήγορα updates. Αν χαθεί αυτό το πλεονέκτημα τότε λογικό είναι οι κάτοχοι να προβληματιστούν και να πάνε σε κάποιον ΟΕΜ.

Ο χρόνος θα δείξει αν θα γίνουν πράξη όλα αυτά.

Μια φιλική παρατήρηση, δε ξεχνάμε τη μεγάλη σου βοήθεια στο νήμα του galaxy nexus ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πήρα χθες την NBD90X έχει δει κανείς διαφορά ή βελτίωση στο battery drain από το σύστημα Android? Εγώ καμιά.. Συνεχίζουν να είναι συνέχεια πάνω από 10%!
Link to comment
Share on other sites

Αν πας πίσω το χρόνο θα δεις πως μεταξύ των nexus συσκευών υπήρχε μια μικρή καθυστέρηση λίγων ημερών. Δεχόταν το nexus 5 ένα update, μετά από λίγες μέρες πήγαινε και στον προκάτοχο και ούτω καθεξής...

Να σου υπενθυμίσω πως υπήρχαν πολλές περιπτώσεις που όλα τα nexus παλιά και νέα, δεχόντουσαν μαζί τα update η έστω έβγαζε η google τα images.

Σε περίπτωση που αλλάξει η πολιτική της σε αυτό το κομμάτι (πολύ πιθανό με βάση τις φήμες) και πάει μετά από 2-3 μήνες, ένα παράδειγμα αναφέρω, για εμένα προσωπικά τίθεται θέμα αξιοπιστίας στις συσκευές 6P και 5X.

Εκτός από αυτούς που θέλουν να ασχοληθούν με το μοντάρισμα της συσκευής υπάρχει ένα μεγάλο ποσοστό που πήραν τις συσκευές αυτές για να έχουν γρήγορα updates. Αν χαθεί αυτό το πλεονέκτημα τότε λογικό είναι οι κάτοχοι να προβληματιστούν και να πάνε σε κάποιον ΟΕΜ.

Ο χρόνος θα δείξει αν θα γίνουν πράξη όλα αυτά.

Μια φιλική παρατήρηση, δε ξεχνάμε τη μεγάλη σου βοήθεια στο νήμα του galaxy nexus ;)

 

Galaxy Nexus??? Χαχαχαχ τι μου θύμησες τώρα. yakju και jakjuxw ή κάτι τέτοιο. Ωραίες εποχές!

 

Συμφωνώ αλλά από το καλοκαίρι ξέρουμε ότι τα Nexus τέλος! Δεν είναι αλλαγή ονομασίας παιδιά! Εκεί γίνεται το μπέρδεμα. Επίσημα Nexus 6P και 5X δεν πωλούνται καν από την Google. Η εποχή Nexus έφτασε στο τέλος της. Σιγά σιγά βλέπω να φτάνει στο τέλος της και η εποχή ξεκλείδωτου τηλεφώνου. Καλώς ή κακώς όσοι έχουμε αυτά τα 2 είμαστε οι τελευταίοι Nexus users.

 

Με τα Pixel η Google είναι παραπάνω από προφανές ότι θέλει πλέον να χτυπήσει την Apple. Στα ίσα. Δεν εννοώ μόνο σε πωλήσεις αλλά γενικότερα. Σε όλα τα σκέλη τα Pixel έχουν φτιαχτεί για να μπουν δίπλα στα ip7 και ip7+. Στο event προσπαθούσε να κάνει την τρίχα, τριχιά και να βγάλει την εικόνα έξω ότι μιλάμε για την καινοτομία της καινοτομίας. Ότι κάνει και η Apple τα τελευταία χρόνια παρότι δεν αλλάζει κάτι.

 

Ποιες είναι οι διαφορές των 2 εταιρειών??? Πολλές ακόμα αλλά δεν είναι του θέματος.

 

Στο θέμα μας τώρα και σε αυτό των αναβαθμίσεων. Όσοι το πήραν για τις αναβαθμίσεις, πάλι πρώτοι θα τις παίρνουν σε σχέση με άλλους κατασκευαστές. Άρα σε αυτό το ζήτημα πάλι μπροστά θα είναι. Το γρήγορο είναι σχετική έννοια. Έχει να κάνει καθαρά με την σύγκριση. Πάλι θα έχουν γρήγορα Updates γενικά. Αλλά σε σχέση με τα πιξελάκια θα είναι αργά τα updates.

 

Εμένα προσωπικά η επιλογή nexus έχει να κάνει καθαρά και μόνο με ξεκλείδωτο τηλέφωνο. Θέλω root. Και το θέλω χωρίς μετρητές και άλλες βλακείες. Και θέλω aosp! Με κάποιες ελάχιστες προσθήκες features. Πολύ λίγες. Οπότε και δεν με ενδιαφέρουν τα updates τόσο, όσο όταν αυτά βγαίνουν να είναι σωστά και όχι όπως τώρα με την Ν που είναι τραγική στο δικό μας τηλέφωνο.

 

Καλημέρα. Πήρα χθες την NBD90X έχει δει κανείς διαφορά ή βελτίωση στο battery drain από το σύστημα Android? Εγώ καμιά.. Συνεχίζουν να είναι συνέχεια πάνω από 10%!

 

Και στο xda δεν είδε κανείς διαφορά. Πάντως πολλοί λένε ότι έχει αλλάξει και η κατηγοριοποίηση των στατιστικών. Δηλαδή έγιναν merge κάποια ξεχωριστές πηγές κατανάλωσης κάτω από την ονομασία Android System και Android OS. Αποτέλεσμα αντί να σπάει η κατανάλωση στα στατιστικά, να ανέβει το ποσοστό αυτών.

 

Και αυτό προκύπτει από άτομα που έχουν πολύ καλούς χρόνους σε αναμονή με πτώση 1-2% στο 8ωρο με WiFi αλλά έχουν και αυτοί υψηλό ποσοστό σε αυτές τις 2 κατηγορίες.

 

Εν ολίγοις κάποιος που δεν είναι root και δεν δει αναλυτικά στατιστικά πρακτικά αυτή η κατανάλωση δεν σημαίνει τίποτα. Μόνο αναλύοντας συγκεκριμένα wakelocks/alarms μπορείς να δεις τι κρατάει το κινητό από deep sleep.

Edited by djkostas20

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δείχνει να στρώνει

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161006/c34ae76dc4a3220fe9dda3592e8b57bb.jpg

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι αναφέρουν και επίσημα τα χαρακτηριστικά που δεν θα δούμε πότε με το επόμενο update

 

http://www.phonearena.com/news/Confirmed-here-are-the-Pixel-features-you-will-not-get-on-your-Nexus-when-Android-7.1-rolls-out_id86189

Link to comment
Share on other sites

Είναι δικό σου θέμα αν δεν σε καλύπτει αυτή που έχει ήδη. Σε γενικές γραμμές μεγαλύτερη ταχύτητα ή μεγαλύτερη διάρκεια δεν νομίζω να δεις ή έστω όχι κάτι αξιόλογο.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Custom roms σε nexus αξίζει μόνο αν θες κάποια παραπάνω features. Εξάλλου όλες οι κορυφαίες custom roms δεν αλλάζουν καν τον κερνελ για να καταλάβει κάποιος! Οπότε έχει να κάνει ξεκάθαρα με το τι χρήση κάνει ο καθένας και τι θέλει!

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Για να ενεργοπoιηθει το double-tap lock στο nova launcher, στο ξεκλειδωμα θα ζηταει το Pattern/pin και οχι απλως το fingerprint.

υπαρχει τροπος ή αλλο application να κλειδωνει την οθονη με double tap και να ξεκλειδωνει με fingerprint?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...