Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2)Καλύπτει η ελληνική αντιπροσωπία την εγγύηση του κινητού?

Την επισκευή όχι την αντικατάσταση

Αρκεί να είναι ευρωπαϊκό και στοκ όλα

Εννοείται

Μία ερώτηση ...μαγαζί που το πουλάει από χώρα δυτικής ευρώπης?

 

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόνο 14 απο τα 32 ελεύθερα ? :/

Σε ευχαριστω για τις απαντήσεις .

Την εγγύηση την χάνουμε αν το τροποποιήσουμε?Μετα μπορούμε να το επαναφέρουμε η εχει counter τύπου Knox ?

Καλημερα νόμιζα πως μιλουσες για ραμ μιας και υποστηριζει sd card,τροποποιηση ναι εαν δεν πειραξεις τον bootloader ναι ευκολα γυρνας πισω αλλα θελει υπομονη μεχρι να βγει αναίμακτο root για την 6 έκδοση

 

Send from my LG v10

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά είχα ξαναρωτηση όποτε το βάζω για φόρτιση λέει γρήγορη φόρτιση αυτό δεν αλλάζει?Στο note4 είχε επιλογή αν θες γρήγορη η κανονική φόρτιση εδω δεν παίζει κάτι τέτοιο? Edited by hittman
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά είχα ξαναρωτηση όποτε το βάζω για φόρτιση λέει γρήγορη φόρτιση αυτό δεν αλλάζει?Στο note4 είχε επιλογή αν θες γρήγορη η κανονική φόρτιση εδω δεν παίζει κάτι τέτοιο?

Όχι δεν υπάρχει αυτή η επιλογή, αν θες μπορείς να χρησιμοποιήσεις έναν φόρτιστη ο οποίος δεν θα είναι Quick charger και θα κάνει απλά φόρτιση

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν υπάρχει αυτή η επιλογή, αν θες μπορείς να χρησιμοποιήσεις έναν φόρτιστη ο οποίος δεν θα είναι Quick charger και θα κάνει απλά φόρτιση

 

Μάλιστα,λάθος αυτό αλλά οκ σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα,λάθος αυτό αλλά οκ σε ευχαριστώ.

Ποιο είναι λάθος?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καθολου λαθος, εγω παντως το δικο μου note 4 δεν ειχε ταχυφορτιστη.αν θες φορτιση χελωνας βαλτο στον υπολογιστη. Ομως μη φοβασαι η μπαταρια ειναι μελετημενη για ταχυφορτιση δεν παθαινει τπτ ουτε εχει θεμα συντηρησης της .
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καθολου λαθος, εγω παντως το δικο μου note 4 δεν ειχε ταχυφορτιστη.αν θες φορτιση χελωνας βαλτο στον υπολογιστη. Ομως μη φοβασαι η μπαταρια ειναι μελετημενη για ταχυφορτιση δεν παθαινει τπτ ουτε εχει θεμα συντηρησης της .

Προβληματιστηκα ότι έδωσα κάποια λάθος απάντηση για μια στιγμή...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λάθος που δεν έχει επιλογή και komias2 το fast charging δεν είναι για συνέχεια επειδή μόνο και μόνο το έχει το v10 δεν σημαίνει ότι είναι και σωστό.
Link to comment
Share on other sites

Λάθος που δεν έχει επιλογή και komias2 το fast charging δεν είναι για συνέχεια επειδή μόνο και μόνο το έχει το v10 δεν σημαίνει ότι είναι και σωστό.

Ααααααα νόμιζα ότι ήταν λάθος η απάντηση που έδωσα για την χρήση αλλού φορτιστή. Δεν με πειράζει που δεν έχει επιλογή αλλά δεν θα με χάλαγε κιόλας

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το να ψάχνουμε με οποιονδήποτε τρόπο να βγάλουμε πρόβλημα σε οποιοδήποτε καλό κινητό εταιρίας που δεν είναι της αρεσκείας μας το θεωρώ παιδιάστικο. θα συμφωνήσω με τον φίλο παραπάνω που έδωσε μία λίστα με κορυφαία κινητά παντόφλες όπως λενε μερικοί. Το ποιο θα αγοράσει ο καθένας το θεωρώ προσωπική επιλογή του. Αλλά να είμαστε συνέχεια "Οδηγοί τυφλοί, οι διυλίζοντες τον κώνωπα, την δε κάμηλον καταπίνοντες " δεν το θεωρω νορμαλ σε ένα φόρουμ τεχνολογίας.

 

Το συγκεκριμένο κινητό το θεωρώ απροβλημάτιστο. Ο μόνος φόβος μου είναι μην εχει κάνει καμία πατάτα η Lg και βγαλει σε οποιοδήποτε ποσοστό επί των πωλήσεων πρόβλημα όπως το G4 στο μέλλον

Edited by miltos74
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το να ψάχνουμε με οποιονδήποτε τρόπο να βγάλουμε πρόβλημα σε οποιοδήποτε καλό κινητό εταιρίας που δεν είναι της αρεσκείας μας το θεωρώ παιδιάστικο. θα συμφωνήσω με τον φίλο παραπάνω που έδωσε μία λίστα με κορυφαία κινητά παντόφλες όπως λενε μερικοί. Το ποιο θα αγοράσει ο καθένας το θεωρώ προσωπική επιλογή του. Αλλά να είμαστε συνέχεια "Οδηγοί τυφλοί, οι διυλίζοντες τον κώνωπα, την δε κάμηλον καταπίνοντες " δεν το θεωρω νορμαλ σε ένα φόρουμ τεχνολογίας.

 

Το συγκεκριμένο κινητό το θεωρώ απροβλημάτιστο. Ο μόνος φόβος μου είναι μην εχει κάνει καμία πατάτα η Lg και βγαλει σε οποιοδήποτε ποσοστό επί των πωλήσεων πρόβλημα όπως το G4 στο μέλλον

Προς το παρόν δεν φαίνεται και δεν έχει ακουστεί κανένα πρόβλημα και μακάρι να συνεχίσει έτσι. Η αλήθεια είναι ότι η συσκευή είναι σε όλα πολύ καλή.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν φαίνεται και δεν έχει ακουστεί κανένα πρόβλημα και μακάρι να συνεχίσει έτσι. Η αλήθεια είναι ότι η συσκευή είναι σε όλα πολύ καλή.

Συμφωνώ αλλα μην ξεχναμε το μικρο ποσοστο πωλησης του,αλλιως ειναι τα προβληματα που τυχον θα βγουν σε τηλεφωνα με τεραστιες πωλησεις σαν το S7 πχ και αλλιως στο δικο μας,τελος παντων το θεωρω οπως ολοι μας μια παρα πολυ καλη συσκευη με πολυ καλα χαρακτηριστικά με αποσπωμενη μπαταρια που τα περισσοτερα πλεον δεν εχουν με καρτα sd και ραδιόφωνο,επιπλεον ταχεια φορτιση που στο G4 δεν υπήρχε!

 

Send from my LG v10

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Λάθος που δεν έχει επιλογή και komias2 το fast charging δεν είναι για συνέχεια επειδή μόνο και μόνο το έχει το v10 δεν σημαίνει ότι είναι και σωστό.

 

Ποιος το λέει ότι δεν είναι για συνέχεια; Παρέχεται επίσημα πλέον από τις περισσότερες εταιρίες. Εδώ που έχεις αποσπόμενη μπαταρία θα έπρεπε να σε απασχολεί ακόμα λιγότερο. Έρευνες δείχνουν ότι η φθορά που παρατηρείται σε βάθος διετίας σε μια μπαταρία που φορτίζεται με fast charging είναι αμελητέα σε σχέση με τα οφέλη που προσφέρει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η μπαταρια μας,ειναι ιδια με του G5?

Του g5 είναι 2800 εμάς νομίζω 3000

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ποιος το λέει ότι δεν είναι για συνέχεια; Παρέχεται επίσημα πλέον από τις περισσότερες εταιρίες. Εδώ που έχεις αποσπόμενη μπαταρία θα έπρεπε να σε απασχολεί ακόμα λιγότερο. Έρευνες δείχνουν ότι η φθορά που παρατηρείται σε βάθος διετίας σε μια μπαταρία που φορτίζεται με fast charging είναι αμελητέα σε σχέση με τα οφέλη που προσφέρει.

Αληθεύει ότι φορτίζει σε περίπου 70 λεπτά?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

περιπου ναι. Τωρα μιση ωρα πάνω μιση κάτω δεν χάθηκε ο κόσμος.:p

Κατατοπιστικοτατος :p

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αληθεύει ότι φορτίζει σε περίπου 70 λεπτά?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

 

Για την ακριβεια σε 65 λεπτα,οπως διαβαζα εχθες σε ενα σαιτ!

 

http://www.phonearena.com/reviews/LG-V10-Review_id4121/page/3

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η μπαταρια μας,ειναι ιδια με του G5?

Οχι το v10 εχει 3000

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ok !! Με μερικές ώρες καθυστέρηση από χθες είμαι πλέον κάτοχος και εγώ του V10 ! ΤΙ ΚΙΝΗΤΟ !!

Χθες πήγα σε γνωστό κατάστημα στο κέντρο (Πανεπιστημίου) αφού είχα δει on line ότι υπήρχε διαθέσιμο & ετοιμοπαράδοτο σε black αλλά φευ... όταν έφθασα εκεί είχε φύγει και το τελευταίο κομμάτι. Απογοήτευση... και δεν είχα άλλο χρόνο να το ψάξω χθες...

Σήμερα όμως πρωί-πρωί (καλά... στις 10 που ανοίξανε) το πήρα από κατάστημα στην Καλλιθέα (που είναι και κοντά στο σπίτι μου...). Με τιμολόγιο στα 409 € (θα γλιτώσω το ΦΠΑ, μια χαρά).

S/N 603....η παρτίδα είναι αυτή ε? Και ROM δηλαδή Ρουμανία, σωστά ?

Μετά φουλ στην δουλειά και δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ καθόλου, ίσα που πρόλαβα να το φορέσω την nano sim (την ενεργοποίησα κιόλας) και το φόρτισα στο φουλ.

Τις επόμενες ώρες, μέρες, μη πω και μήνες θα πέσει πολύ ενασχόληση με το κινητό και πολύ ψάξιμο. Άλλωστε είναι μόλις το 2ο μου κινητό Android μετά το iNew V3 που έχω μέχρι σήμερα (και που έκλεισε πλέον 2 χρόνια στην κατοχή μου και ακόμα με 4.2.2 !!). Οπότε είμαι κυριολεκτικά...χαμένος στο διάστημα... :rolleyes: Αν σας αρχίσω τις ερωτήσεις ζητώ από τώρα κατανόηση και συμπάθεια :lol:

Edited by harmon17

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα :) πέρασα tempered glass Nillkin 0,33mm H9.

Τέλεια εφαρμογή και ανταπόκριση, το στολίδι μας είναι πανέμορφο:D

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα βαγγελαρα μου!!πηρες κιολας tempered ρε θηριο?τα καταφερες?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...