Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπράβο ρε φίλε ! Καλό νέο που είχαν πλακέτα και μάλιστα την άλλαξαν αυθημερόν. Τέλος καλό, όλα καλά ! :)

 

Δεν πιστεύω να σου είπαν κάτι σχετικά με το γιατί "χτύπησε" η πλακέτα ε?

 

Όχι φίλε μου δεν μου είπαν τον λόγο, μίλησα μόνο με την κοπέλα στη γραμματεία. Απλά ρώτησα το κόστος σε περίπτωση που δεν καλυπτόταν απο την εγγύηση και μου είπαν 320 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι φίλε μου δεν μου είπαν τον λόγο, μίλησα μόνο με την κοπέλα στη γραμματεία. Απλά ρώτησα το κόστος σε περίπτωση που δεν καλυπτόταν απο την εγγύηση και μου είπαν 320 ευρώ.

χαρτάκι δεν σού έδωσαν που να γράφει τον λόγο ή απλά γράφει τι αντικατέστησαν?

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

χαρτάκι δεν σού έδωσαν που να γράφει τον λόγο ή απλά γράφει τι αντικατέστησαν?

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γράφει μόνο το πρόβλημα (No power & Display off) και το ΙΜΕΙ της νέας πλακέτας.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι ένα μεγάλο + στην LG. Νομίζω ότι το ίδιο ισχύει και στη Huawei...

Στα Samsung ξέρει κανείς τι ισχύει?

 

Στη huawei; αν δεν κανω μεγα λαθος το εχει η αρβατο το σερβις απο τα χειρότερα. :(

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

smarttech θαρρώ για σαμ...

edit:σορυ λάθος,δεν ξέρω τι ισχύει

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Στη huawei; αν δεν κανω μεγα λαθος το εχει η αρβατο το σερβις απο τα χειρότερα. :(

 

H Hauwei έχει πλέον δικό της σέρβις στην Ελλάδα http://consumer.huawei.com/gr/support/service-center/

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

παιδια παρακαλω τη βοηθεια σας....μολις παρελαβα απο procordia το αγαπημενο μας τηλεφωνο με αλλαγη πλακετας αλλα με λογισμικο lollipop, ειναι το μοντελο H960, ποια εκδοση nougat προτεινετε να βαλλω ?? θα χασω σε ποιοτητα καμερας κυριως στις νυχτερινες ?? καθε γνωμη ευπροσδεκτη. Χιλια ευχαριστω !!! και καλες γιορτες να εχουμε....
Link to comment
Share on other sites

παιδια παρακαλω τη βοηθεια σας....μολις παρελαβα απο procordia το αγαπημενο μας τηλεφωνο με αλλαγη πλακετας αλλα με λογισμικο lollipop, ειναι το μοντελο H960, ποια εκδοση nougat προτεινετε να βαλλω ?? θα χασω σε ποιοτητα καμερας κυριως στις νυχτερινες ?? καθε γνωμη ευπροσδεκτη. Χιλια ευχαριστω !!! και καλες γιορτες να εχουμε....

Παράξενο, το δικό μου την Παρασκευή που το πήρα απο αλλαγή πλακέτας είχε την Nougat.

Τι εννοείς ποια έκδοση; Μία έκδοση Nougat έχει βγει για το τηλέφωνό μας αν δεν κάνω λάθος.

Προσωπικά πιστεύω ότι αξίζει η μετάβαση σε Nougat. Περισσότερο από ότι άξιζε η μετάβαση σε Lollipop.

Στην κάμερα δεν εχω διαπιστώσει διαφορές.

Link to comment
Share on other sites

παιδια παρακαλω τη βοηθεια σας....μολις παρελαβα απο procordia το αγαπημενο μας τηλεφωνο με αλλαγη πλακετας αλλα με λογισμικο lollipop, ειναι το μοντελο H960, ποια εκδοση nougat προτεινετε να βαλλω ?? θα χασω σε ποιοτητα καμερας κυριως στις νυχτερινες ?? καθε γνωμη ευπροσδεκτη. Χιλια ευχαριστω !!! και καλες γιορτες να εχουμε....

μια έκδοση υπάρχει,σύνδεσε το με PC και κατέβασε το LG bridge για αναβάθμιση

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

χιλια ευχαριστω παιδια...ναι δυστηχως μου το δωσανε με lollipop, και με γρατζουνισμενο τον φακο της καμερας....μπορω να τον αλλαξω και μονος απο οσο ειδα ...αλλα δυστηχως το ανταλλακτικο του ειναι ιμιτασιον...οσα βρηκα τουλαχιστον....
Link to comment
Share on other sites

χιλια ευχαριστω παιδια...ναι δυστηχως μου το δωσανε με lollipop, και με γρατζουνισμενο τον φακο της καμερας....μπορω να τον αλλαξω και μονος απο οσο ειδα ...αλλα δυστηχως το ανταλλακτικο του ειναι ιμιτασιον...οσα βρηκα τουλαχιστον....

 

Αν είσαι σίγουρος για το ότι πριν δεν ήταν γρατζουνισμένο το τζαμάκι, διεκδίκησέ το.

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

χιλια ευχαριστω παιδια...ναι δυστηχως μου το δωσανε με lollipop, και με γρατζουνισμενο τον φακο της καμερας....μπορω να τον αλλαξω και μονος απο οσο ειδα ...αλλα δυστηχως το ανταλλακτικο του ειναι ιμιτασιον...οσα βρηκα τουλαχιστον....

 

ΜΗΝ βαλεις ιμιτασιον , κανουν αντανακλαση τα φωτα το βραδυ και επισης δεν ξερω για ποιο λογο απο εμπερια το λεω , καποιες φορες δυσκολευει την εστιαση.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους παιδια...και παλι ειμαι υποχρεος για τις απαντησεις και το ενδιαφερον...πραγματικα δεν εστιαζει σωστα και ο φακος (τζαμακι) ειναι καρα γρατζουνισμενος...εχω απογοητευτει πραγματικα με το στειλε-παρε με το σερβις....και να φανταστειτε ειχα βαλλει και ζελατινα πισω εκει....τωρα τρεχα γυρευε...θα μου πουν να σκασω και κανα 30αρι....αλλαγη οθονης παλιοτερα, πλακετα πριν μερες....τωρα το παμε 3η φορα....αναθεμα που λενε....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... ερώτηση... το h901 είναι οκ για εδώ? προφανώς δεν έχει 800αρα..το έχω βρει σε πολύ χαμηλή τιμή και το ψήνω άσχημα...!!!

 

Στάλθηκε από το K920 (CN) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... ερώτηση... το h901 είναι οκ για εδώ? προφανώς δεν έχει 800αρα..το έχω βρει σε πολύ χαμηλή τιμή και το ψήνω άσχημα...!!!

 

Στάλθηκε από το K920 (CN) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Απάντησες μόνος σου, δεν έχει την 800, κατά τα άλλα είναι ίδιο με τα υπόλοιπα.

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

για αλλη μια φορα αφωνος με την καμερα ..ολα στο αυτοματο ..σε βροχερη και με πολυ ανεμο μερα ...

27484407119_71642da81e_n.jpg2017-12-17 13.34.25 by φρεντυ dyfre, on Flickr

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή φωτογραφία φίλε ! Μπράβο ! :)

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά..

Δεν σταματάει να με εκπλήσσει αυτό το κινητό..

Έχω και μερικές ακόμη τρομερές photos θα σας τις ανεβάσω πιο μετά..

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είπα να δώσω V10 στο λαό... ειναι μεν refurbished... αλλά οκ... αν δεν φοβόμουν ότι εδώ στο τελωνείο θα το χρεώσουν ότι να ναι...και όχι + 40€ που πρέπει, θα είχα πάρει ήδη... ειναι βέβαια το H900 /H901... τι λέτε αξίζει? c3fc7a1185eb5d4a2e79dc3778abb082.jpg

 

Στάλθηκε από το K920 (CN) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Eldir

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

S.O.S

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Έχω ένα μεγάλο πρόβλημα, καθώς διάβαζα myphone από το κινητό κόλλησε έσβησε και άναψε στο logo της LG. Από εκεί και πέρα έμεινε εκεί και δεν έκανε τίποτα, ούτε άνοιγε ούτε έκλεινε. Τελικά έβγαλα τη μπαταρία και έσβησε. Πήγαν να το ανοίξω και πάλι μένει στο λογότυπο. Τι κάνω τώρα; Είμαι και σε διακοπές και δεν έχω κινητό.

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

S.O.S

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Έχω ένα μεγάλο πρόβλημα, καθώς διάβαζα myphone από το κινητό κόλλησε έσβησε και άναψε στο logo της LG. Από εκεί και πέρα έμεινε εκεί και δεν έκανε τίποτα, ούτε άνοιγε ούτε έκλεινε. Τελικά έβγαλα τη μπαταρία και έσβησε. Πήγαν να το ανοίξω και πάλι μένει στο λογότυπο. Τι κάνω τώρα; Είμαι και σε διακοπές και δεν έχω κινητό.

 

Μάλλον πας και συ για αλλαγή πλακέτας. Τι έχουν πάθει όλα και βαράνε μέσα στις γιορτές απορώ!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πας και συ για αλλαγή πλακέτας. Τι έχουν πάθει όλα και βαράνε μέσα στις γιορτές απορώ!

 

Μπορώ να πάρω κάπως τα αρχεία; Μέσω υπολογιστή ή κάπως αλλιώς; Έχω και κάρτα μνήμης μέσα.

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να πάρω κάπως τα αρχεία; Μέσω υπολογιστή ή κάπως αλλιώς; Έχω και κάρτα μνήμης μέσα.
Καλησπέρα Βασικά ότι υπάρχει στην κάρτα μνήμης είναι ανέπαφο...

Αν καταφέρεις να το συνδέσεις με το PC... με υπομονή λογικά θα τα πάρεις τα αρχεία... καλή επιτυχία...

 

Στάλθηκε από το K920 (CN) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...