Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1,5 χρονο τωρα κ δεν το αλλαζω για τα επομενα 2, εκτος αν "πεθανει" πρωτα.

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

akalos ευχαριστω ειλικρινα φιλε μου...πολυτιμη η βοηθεια σου...με ενδιαφερει εγγυηση αλλα τι να κανουμε...θα συμβιβαστω...θα ψαχτω για το 901...εδω το εχουν μονο κατοπιν παραγγελιας...στα 330 νομιζω...το ''phonegallery'', ειμαι με v20...αλλα σαν την καμερα του v10 και τον σχεδιασμο....

 

τελικα το v10 εχει καλυτερη καμερα απο το 20 ετσι ?

απιστευτο μου φαινεται ...

και εγω παιδια αν δεν λιωσει δεν το αποχωριζομαι ...

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ψάχνει συσκευή δίνω την δικιά μου..... Πληροφορίες με p. M

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

δεν ξέρω βέβαια τον λόγο που το δίνεις ...αλλά δεν τα δίνουν τέτοια κινητά

μια συμβουλή δίνω,μη το παρεξηγήσεις

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω και εγώ το κινητό είναι διαμάντι. πραγματικά τέτοιες συσκευές δεν βρίσκεις σήμερα.. τα έχει όλα κυριολεκτικά.. Και με μία κάμερα που βάζει κάτω ακόμη και σημερινές ναυαρχίδες.. το μόνο μείον για μένα είναι η μπαταρία.. σύντομα θα αγοράσω και μια τρίτη.. και ίσως λίγο η μπροστινή κάμερα.. από εκεί και πέρα ακόμη και αν κάποια στιγμή αλλάξω συσκευή το θηρίο θα παραμείνει ως δεύτερη..

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους παιδια....επιβεβαιωνω ειναι το μονο κινητο που κρατησα 1μιση χρονο, εχει τωρα ενα θεμα και το στελνω procordia...αλλα εχοντας δοκιμασει για αρκετο καιρο g4, g5, g6 και V20, ΣΑΝ ΤΟ V10 δεν υπαρχει κανενα !!! Καμερα κορυφη...ποιοτητα...ακουστικο...μεγαφωνο...σχεδιασμος...με εχει πιασει στερητικο και σκεφτομαι να δωσω g6 και να το ξαναπαρω καινουριο οσο θα ειναι στο σερβις γιατι εχουν ελλειψη ανταλλακτικων... :(
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό τηλέφωνο σε όλα, γρήγορο και με κάμερα που ζηλεύουν πολλοί. Μόνη παρασπονδια η μπαταρία και το image retention. Η μπαταρία λόγω αποσπωμενης σχετικά μικρό το κακό

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει στην νουγκατινα το image....

τουλάχιστον σε μένα.....κάτι έχουν κάνει μου φαίνεται

καλά για μπαταρία....δεν πιανομαι έτσι κι αλλοιώς :p

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Στα μείον είναι επίσης, ο πολύ κακός fingerprint sensor τουλάχιστον στο δικό μου. Δεν τον χρησιμοποιούσα και δεν είχα ενδείξεις. Ζω ανετότατα και χωρίς αυτόν. Αν μου χαλάσει ποτέ ελπίζω να είναι 1,5... μέρα πριν τη λήξη της εγύησης το 2019, γιατί για να το δώσω δεν υπάρχει περίπτωση....
"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Στα μείον είναι επίσης, ο πολύ κακός fingerprint sensor τουλάχιστον στο δικό μου. Δεν τον χρησιμοποιούσα και δεν είχα ενδείξεις. Ζω ανετότατα και χωρίς αυτόν. Αν μου χαλάσει ποτέ ελπίζω να είναι 1,5... μέρα πριν τη λήξη της εγύησης το 2019, γιατί για να το δώσω δεν υπάρχει περίπτωση....
Βασίλης να υποθέσω?

σε nougat δουλεύει εξαιρετικά νομίζω

εκτός και είναι κάτι άλλο....

όντως πριν είχε τα θέματα του

αν δεν ήταν θα τον είχα βγάλει και γω αλλά συνδυάζεται και με το pockee πλέον....εντάξει μια ευκολία είναι

προσωπικά ζω και χωρίς αυτόν

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτοί που έχετε την 7 είστε ευχαριστημένοι; έχει στρωσει η 7; Δεν έχω κάνει ακόμα την μετάβαση είναι τόσο καλό το κιν που φοβάμαι ότι θα ξενερώσω...

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

δεν ξέρω βέβαια τον λόγο που το δίνεις ...αλλά δεν τα δίνουν τέτοια κινητά

μια συμβουλή δίνω,μη το παρεξηγήσεις

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το ξέρω φίλε μου είναι φοβερή συσκευή αλλά έχω αυτό το μικρόβιο της αλλαγής.....

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτοί που έχετε την 7 είστε ευχαριστημένοι; έχει στρωσει η 7; Δεν έχω κάνει ακόμα την μετάβαση είναι τόσο καλό το κιν που φοβάμαι ότι θα ξενερώσω...

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

με την κάμερα έχω μια ένσταση....

αν δεν θέλεις τα καλουδια της 7 και τά security patches που ενσωματώνει, κάτσε εκεί που είσαι

είχα και ένα θέμα με το in call sound αλλά έστρωσε μόνο του

Link to comment
Share on other sites

Βασίλης να υποθέσω?

σε nougat δουλεύει εξαιρετικά νομίζω

εκτός και είναι κάτι άλλο....

όντως πριν είχε τα θέματα του

αν δεν ήταν θα τον είχα βγάλει και γω αλλά συνδυάζεται και με το pockee πλέον....εντάξει μια ευκολία είναι

προσωπικά ζω και χωρίς αυτόν

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλησπέρα.

Πέτρος.

babill = baby bill από τον 2 ετών τότε που έκανα την εγγραφή (2006), υιό μου bill :)

 

Ενώ το huawei 6p (για σύγκριση) ανοίγει πάντα το V10 δεν το κάνει. Ειδικά αν είναι λίγο ιδρωμένο ή με μισή σταγόνα νερό, χάνει αρκετά και με οδηγεί στο Pin.

Δεν με πειράζει βέβαια, το θεωρώ μηδαμινό μπρος στα υπόλοιπα καλά.

Για αυτό έχω και το huawei ως 2ο.... Το HDR+ του να είχε με γρήγορο focus και το νήμα θα είχε τους 10πλάσιους τώρα...

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω και εγώ το κινητό είναι διαμάντι. πραγματικά τέτοιες συσκευές δεν βρίσκεις σήμερα.. τα έχει όλα κυριολεκτικά.. Και με μία κάμερα που βάζει κάτω ακόμη και σημερινές ναυαρχίδες.. το μόνο μείον για μένα είναι η μπαταρία.. σύντομα θα αγοράσω και μια τρίτη.. και ίσως λίγο η μπροστινή κάμερα.. από εκεί και πέρα ακόμη και αν κάποια στιγμή αλλάξω συσκευή το θηρίο θα παραμείνει ως δεύτερη..

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Συμφωνώ και εγώ θέλω να το ξαναπάρω... αλλά πολλά προβλήματα ρε παιδί μου...

 

Στάλθηκε από το K920 (CN) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ θέλω να το ξαναπάρω... αλλά πολλά προβλήματα ρε παιδί μου...

 

Στάλθηκε από το K920 (CN) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

προβλημα εκτος απο την μπαταρια (που λυνεται αν αγορασεις δευτερη η τριτη) δεν βρισκω κατι αλλο ρε ..

και το ghost κτλ εγω το ελυσα οριστικα με το blue light filter .. η μπροστινη καμερα που ειναι λιγο απογοήτευση σε σχεση με την βασικη καμερα που ειναι διαμαντι...εδω ναι ειναι το μονο μείον που δεν λυνεται ..

Link to comment
Share on other sites

προβλημα εκτος απο την μπαταρια (που λυνεται αν αγορασεις δευτερη η τριτη) δεν βρισκω κατι αλλο ρε ..

και το ghost κτλ εγω το ελυσα οριστικα με το blue light filter .. η μπροστινη καμερα που ειναι λιγο απογοήτευση σε σχεση με την βασικη καμερα που ειναι διαμαντι...εδω ναι ειναι το μονο μείον που δεν λυνεται ..

Δεν εννοώ τόσο αυτά... οσο ότι σχεδόν το 80% όσων το αγόρασαν,(μαζί και εγώ) τρέξανε κάποια στιγμή από το service... για διάφορα θέματα...

 

Στάλθηκε από το K920 (CN) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοώ τόσο αυτά... οσο ότι σχεδόν το 80% όσων το αγόρασαν,(μαζί και εγώ) τρέξανε κάποια στιγμή από το service... για διάφορα θέματα...

 

Στάλθηκε από το K920 (CN) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εγω το φεβρουαριο κλεινω ενα χρονο με το θηριο ..το αγορασα απο δευτερο χερι σαν καινουργιο βεβαια .

δοξα το θεο δεν ειχα κανενα θεμα μεχρι τωρα .. φτου φτου ..

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

έχετε ghost με την 7αρα?

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εγω ναι ..αλλα με blue filter εξαφανίζεται ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοώ τόσο αυτά... οσο ότι σχεδόν το 80% όσων το αγόρασαν,(μαζί και εγώ) τρέξανε κάποια στιγμή από το service... για διάφορα θέματα...

 

Στάλθηκε από το K920 (CN) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το 80% ?!!? Από που προκύπτει αυτό ? έχεις κάποια πηγή, κάποια έγκυρα στοιχεία να παραθέσεις ? γιατί μου ακούγεται υπερβολικό το ποσοστό και τελείως αυθαίρετο...

 

Πάντως το δικό μου με αγορά καινούργιο τον Απρίλιο του 2016 και δεν έχει παρουσιάσει το παραμικρό ζήτημα μέχρι τώρα, ούτε καν image ghost... Και ο fingerprint sensor μου δουλεύει άψογα και τον χρησιμοποιώ συχνότατα λόγω του app της Alphabank.

Υπόψιν ότι είμαι ακόμα με την 6 (ΜΜ), δεν το διακινδυνεύω για προβλήματα με την 7...

ΥΓ. Χθες στην έκθεση hi-fi του ΗΧΟΥ το δοκίμασα με κάποια ακριβά ακουστικά (όχι in ear) της Focal και έπαθα πλάκα !! Για αρκετή ώρα είχα μαρμαρώσει με την ακουστική μαγεία στα αυτιά μου...:D

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι το κακό,πρέπει να τα σταξεις υποθέτω για καλό ήχο

 

--αν ήταν έστω και 50% θα είχε βουιξει ο πλανήτης απο το κράξιμο στην lg

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Το 80% ?!!? Από που προκύπτει αυτό ? έχεις κάποια πηγή, κάποια έγκυρα στοιχεία να παραθέσεις ? γιατί μου ακούγεται υπερβολικό το ποσοστό και τελείως αυθαίρετο...

 

Πάντως το δικό μου με αγορά καινούργιο τον Απρίλιο του 2016 και δεν έχει παρουσιάσει το παραμικρό ζήτημα μέχρι τώρα, ούτε καν image ghost... Και ο fingerprint sensor μου δουλεύει άψογα και τον χρησιμοποιώ συχνότατα λόγω του app της Alphabank.

Υπόψιν ότι είμαι ακόμα με την 6 (ΜΜ), δεν το διακινδυνεύω για προβλήματα με την 7...

ΥΓ. Χθες στην έκθεση hi-fi του ΗΧΟΥ το δοκίμασα με κάποια ακριβά ακουστικά (όχι in ear) της Focal και έπαθα πλάκα !! Για αρκετή ώρα είχα μαρμαρώσει με την ακουστική μαγεία στα αυτιά μου...:D

Μακάρι να μην βγάλει πρόβλημα σε κανέναν και πότε...

Αλλά... παρε παράδειγμα τους περισσότερους εδώ μέσα... είτε μικρό(Image Ghosting) , είτε πιό σοβαρό (αλλαγή πλακέτας κλπ), κάτι έχει παρουσιάσει... και δεν το λέω εγώ.. κάνε ένα γκάλοπ και θα δεις....

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...