Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πες τους οτι έχεις θέμα με το σήμα που χάνεται συνέχεια και δεν θα το ελέγξουν καν απλά θα σου δώσουν μια καινούργια sim. Και αν σου κάνει πάλι τα ίδια κίνησε αναλόγως.

Ευχαριστω πολυ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόνο σε μένα φαίνεται κουραστική αυτή η θήκη?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Ποια; Η Spigen Rugged Armor; Δεν ειναι κουραστικη... Απλα μεγαλουτσικη και κανει το κινητο θερμοκηπιο

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε μένα φαίνεται κουραστική αυτή η θήκη?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

Μάλλον ναι. Δεν έχω ακούσει κανέναν άλλο προς το παρόν να παραπονιέται. Τι σε κουράζει?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά φυσικά προτιμώ & αυτο έχω υλοποιησει, το γυμνό με pouch για μεταφορά.

Αλλά τι άλλη εναλλακτική υπάρχει σε θήκη υπάρχει πλην της spigen? ( αν κάποιος θέλει θήκη)

Edited by bas13
Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε μένα φαίνεται κουραστική αυτή η θήκη?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Αν εννοείς την rugged armor, και μενα με κουράζει. Ναι μεν προστατεύει απόλυτα αλλά δίνει αρκετό όγκο. Τώρα χρησιμοποιώ την Nature της Nillkin και το ευχαριστιεμαι πιο πολυ το κινητό, με το αντίτιμο της μικρότερης προστασίας βέβαια αλλά αφού είναι miltary graded το κινητό δεν με πολυνοιάζει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρειγγειλα και ένα carbon fiber skin που καλύπτει όλο το κινητό. Αναμένουμε τώρα.

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

2-3 πραγματάκια,μπορεί να έχουν ειπωθεί.

 

όποιος θέλει την δεύτερη οθόνη να μην τραβάει καθόλου ρεύμα,να μένει off,απλά ακουμπάει το κινητό με την οθόνη κάτω...δοκιμάστε να κρύψετε το φως από το αισθητήρα μπροστά,δίπλα από το ακουστικό.

 

σε κατάσταση ομιλίας έχω κανονικά data 4g...νομίζω κάτι ειπώθηκε πιο πίσω ότι αν μιλάς δεν υπάρχει ίντερνετ μέσο κάρτας σιμ....μπορεί να κάνω και λάθος.:X

 

κάτι για τον chrome...κι αυτό μπορεί να έχει ειπωθεί....zoom in-zoom out κάνουμε με τα δυο δάχτυλα,μπορούμε όμως και με double tap,στο δεύτερο tap κρατάμε το δάχτυλο πάνω στην οθόνη και παίζουμε προς πάσα κατεύθυνση για να ζουμάρουε η το αντίθετο!

 

όσοι τα γνωρίζετε μην με φάτε...ιδιαίτερα για το τελευταίο,αν και θεωρώ εαυτόν άνω του μετρίου user,πιάστηκα αδιάβαστος.:dash:

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την κληση δεν ισχύει, διότι τα 4g δίκτυα στην υποστηρίζουν φωνή ακομα αλλα μονο data.

 

Μιλάω με τα ως τώρα δεδομένα, δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι τελευταία, αν και δεν νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε μένα φαίνεται κουραστική αυτή η θήκη?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

 

Δεν εισαι ο μονος!;)

Εχω αλλες 3-4 θηκες,και τις εχω δοκιμασει ολες,αλλα την εφρμογη και το grip που εχει η συγκεκριμενη θηκη,δεν την εχει καμμια αλλη πιστευω!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

2-3 πραγματάκια,μπορεί να έχουν ειπωθεί.

 

όποιος θέλει την δεύτερη οθόνη να μην τραβάει καθόλου ρεύμα,να μένει off,απλά ακουμπάει το κινητό με την οθόνη κάτω...δοκιμάστε να κρύψετε το φως από το αισθητήρα μπροστά,δίπλα από το ακουστικό.

 

σε κατάσταση ομιλίας έχω κανονικά data 4g...νομίζω κάτι ειπώθηκε πιο πίσω ότι αν μιλάς δεν υπάρχει ίντερνετ μέσο κάρτας σιμ....μπορεί να κάνω και λάθος.:X

 

κάτι για τον chrome...κι αυτό μπορεί να έχει ειπωθεί....zoom in-zoom out κάνουμε με τα δυο δάχτυλα,μπορούμε όμως και με double tap,στο δεύτερο tap κρατάμε το δάχτυλο πάνω στην οθόνη και παίζουμε προς πάσα κατεύθυνση για να ζουμάρουε η το αντίθετο!

 

όσοι τα γνωρίζετε μην με φάτε...ιδιαίτερα για το τελευταίο,αν και θεωρώ εαυτόν άνω του μετρίου user,πιάστηκα αδιάβαστος.:dash:

Kι ομως φιλε μου... Οπως και η αυτοματη φωτεινοτητα που συνεχως εχει σε λειτουργια τον αισθητηρα φωτος ετσι και εδω... Ο αισθητηρας εγγυτητας δουλεει συνεχως. Ισως να μην τρωει πολυ αλλα παντως κατι τρωει

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

2-3 πραγματάκια,μπορεί να έχουν ειπωθεί.

 

όποιος θέλει την δεύτερη οθόνη να μην τραβάει καθόλου ρεύμα,να μένει off,απλά ακουμπάει το κινητό με την οθόνη κάτω...δοκιμάστε να κρύψετε το φως από το αισθητήρα μπροστά,δίπλα από το ακουστικό.

 

σε κατάσταση ομιλίας έχω κανονικά data 4g...νομίζω κάτι ειπώθηκε πιο πίσω ότι αν μιλάς δεν υπάρχει ίντερνετ μέσο κάρτας σιμ....μπορεί να κάνω και λάθος.:X

 

κάτι για τον chrome...κι αυτό μπορεί να έχει ειπωθεί....zoom in-zoom out κάνουμε με τα δυο δάχτυλα,μπορούμε όμως και με double tap,στο δεύτερο tap κρατάμε το δάχτυλο πάνω στην οθόνη και παίζουμε προς πάσα κατεύθυνση για να ζουμάρουε η το αντίθετο!

 

όσοι τα γνωρίζετε μην με φάτε...ιδιαίτερα για το τελευταίο,αν και θεωρώ εαυτόν άνω του μετρίου user,πιάστηκα αδιάβαστος.:dash:

 

 

Μια χαρα χρησιμο ειναι το ποστ σου!;):)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Για Bluetooth Handsfree το οποίο να υποστηρίζει ταυτόχρονα και HI FI υπάρχει κάτι η όχι παίδες ?Κατα βάση θέλω ενα Handsfree για να μιλάω αλλά δε θα με χαλούσε να μπορώ να ακούω και μουσική.
Link to comment
Share on other sites

Για Bluetooth Handsfree το οποίο να υποστηρίζει ταυτόχρονα και HI FI υπάρχει κάτι η όχι παίδες ?Κατα βάση θέλω ενα Handsfree για να μιλάω αλλά δε θα με χαλούσε να μπορώ να ακούω και μουσική.

Ούτε υπάρχει ούτε θα υπάρξει.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή με λίγα λόγια μου λές οτι πρέπει να διαλέξω άν θα ακούω μουσική η αν θα μιλάω μόνο?:(:(:(

Όχι, σου λεει οτι πρεπει να πάρεις ενσύρματα.

Link to comment
Share on other sites

Όπως εχεις να προτεινεις τίποτα??Τα sony sbh52 κάνουν?

Εν ολίγοις για να ακούσεις HiFi πρέπει να έχεις ενσύρματα ακουστικά. Μόνο τότε ενεργοποιείται η επιλογή.

 

Τί το περάσατε το HiFi της LG, Dolby Atmos?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Εν ολίγοις για να ακούσεις HiFi πρέπει να έχεις ενσύρματα ακουστικά. Μόνο τότε ενεργοποιείται η επιλογή.

 

Τί το περάσατε το HiFi της LG, Dolby Atmos?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Δεν ξέρω ποσο δύσκολο είναι να γίνει, αλλά όπως και να χει η τωρινή υλοποίηση απαιτει ενσυρματα, όχι bt

Link to comment
Share on other sites

Ποια θηκούλα προτείνεται? εκτός από αυτήν την μαύρη που κάνει το κινητό τεράστιο :P

 

(κατά προτίμηση να υπάρχει στο σκρουτζ)

Link to comment
Share on other sites

Ποια θηκούλα προτείνεται? εκτός από αυτήν την μαύρη που κάνει το κινητό τεράστιο :P

 

(κατά προτίμηση να υπάρχει στο σκρουτζ)

 

Αυτή είναι η απόλυτη προστασία & με πολύ καλή αίσθηση στο πιάσιμο:

http://www.spigen.com/products/lg-v10-case-rugged-armor

Δε νομίζω να κάνει το κινητό τεράστιο όπως λες. & πιστεύω ότι η συσκευή αξίζει το καλύτερο από άποψη προστασίας. Την έχουν δει 2 φίλοι μου με lg g4 & θα πάρουν την αντίστοιχη για τα κινητά τους.

Μου την είχε προτείνει κάποιος από δω μέσα & είχε δίκιο. Στο scroutz γύρω στα 20,00€. :)

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα συμφωνήσω για την rugged armor. Έχω καταλήξει σε όλες μου τις συσκευές να χρησιμοποιώ τη συγκεκριμένη θήκη και πάντα εκτιμούσα την ποιότητά της σε σχέση με τα χρήματα που δίνεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη αίσθηση είναι με το κινητό γυμνό.. Με τα 2 χέρια τα δάχτυλα ακουμπάνε πάνω στην σιλικόνη και τα κάτω στο πλαστικό.. Με το ένα χέρι έρχεσαι σε επαφή με το ατσάλι...άλλη αίσθηση... Η οθόνη έχει ωραία αίσθηση και όταν φτάνεις στην άκρη το δάχτυλο γλιστράει στο ατσάλι... Super. Ούτε προστατευτικά ούτε σκαλοπάτια ούτε εξωγκοματα και όταν έρθει η ώρα τσαπ Γλυστράει μέσα στην τσέπη...
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...