Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χάχα πραγματικά δεν θέλω να βγάλει πρόβλημα γιατί πρόκειται να το πάρω δώρο σε κάποιον.. Το άσπρο ή το μαύρο θα λέγατε;

Οποιο σ'αρεσει/του-της αρέσει.

Το χρώμα είναι κατι που άπτεται του προσωπικού γούστου του καθενός, δεν μπορουμε να σου πούμε εμείς. ;)

 

Προσωπικά εχω μαύρο, αλλά αλλα παιδιά έχουν το λευκο και το απολαμβάνουν εξίσου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα. Έχω μια ερώτηση. Όταν ανοίγω κανένα λινκ από την εφαρμογή του facebook κάποιες φορές μου βγάζει αυτό 13536134_10208008706909124_1188627550_n.png.jpg.

Προφανώς δεν έχω μπει σε τέτοια σιτε που γράφει και το έχω δει να το βγάζει και στη κοπέλα μου σε Note 4 και σε φίλο μου σε Galaxy edge S7. Τι μπορεί να φταίει; Όταν το βγάζει δονάει το κινητό. Οι εφαρμογές που έχω είναι 2-3 πολύ γνωστά παιχνίδια όπως και μερικές από τις πιο γνωστές εφαρμογές που έχουν όλοι. Δεν έχω κατεβάσει κάτι που ίσως να το δημιουργεί πιστεύω.

 

το κάνει και σε έμενα αυτό του έχω βάλει το Adguard αλλά που και που μου τη κάνει ..

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

Χάχα πραγματικά δεν θέλω να βγάλει πρόβλημα γιατί πρόκειται να το πάρω δώρο σε κάποιον.. Το άσπρο ή το μαύρο θα λέγατε;

Λοιπον... Αν θελει το ατομο να τον ρωτανε για το τηλεφωνο πχ πωωωω ποιο ειναι ειναι αυτο κλπ παρε το ασπρο. Αν θελει πιο low profil να παρει μαυρο πχ φοιτητής που βγαινει συχνα και δεν θελει να του το σουφρωσουν επειδή ειναι διαφορετικο/ωραιο

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το κάνει και σε έμενα αυτό του έχω βάλει το Adguard αλλά που και που μου τη κάνει ..

 

Όπως και να χει πάντως όντως δεν ειναι τόσο ανησυχητικό όσο φαίνεται...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παίδες υποψιαζομαι πως η συσκευη μου ειναι ελαττωματική. Παρολο που γραφει 4G δεν πιανει πανω απο 20 μαξ Mbps και δεν εχει καλο σημα εκει που ενα Vodafone που ειχα ειχε συνηθως 3-4 γραμμες με φουλ σημα στις 4 γραμμες

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά υπάρχουν τίποτα εφαρμογές που να εκμεταλλεύονται την δεύτερη οθόνη;

Κατα τη βιντεοσκοπηση το κινητο χρησιμοποιει και τη δευτερη οθονη, αν αυτο εννοεις. Για αλλες εφαρμογες δεν ξερω

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Τι πρεπει να προσεξω για να ειμαι σιγουρος οτι η συσκευη δουλευει κανονικα μολις την παραλαβω ; Πχ καμμενα πιξελ,καμερα,μικροφωνα... ; Για την περιπτωση DOA το λεω ωστε να ειμαι σιγουρος. Υπαρχει καποια εφαρμογη που να κανει τεστ και να ελεγχει ολα αυτα που καλυπτει το DOA ?
Link to comment
Share on other sites

Τι πρεπει να προσεξω για να ειμαι σιγουρος οτι η συσκευη δουλευει κανονικα μολις την παραλαβω ; Πχ καμμενα πιξελ,καμερα,μικροφωνα... ; Για την περιπτωση DOA το λεω ωστε να ειμαι σιγουρος. Υπαρχει καποια εφαρμογη που να κανει τεστ και να ελεγχει ολα αυτα που καλυπτει το DOA ?

Όχι. Απλώς το ελέγχεις όταν πας σπίτι.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Παίδες υποψιαζομαι πως η συσκευη μου ειναι ελαττωματική. Παρολο που γραφει 4G δεν πιανει πανω απο 20 μαξ Mbps και δεν εχει καλο σημα εκει που ενα Vodafone που ειχα ειχε συνηθως 3-4 γραμμες με φουλ σημα στις 4 γραμμες

Πειτε κανεις καμια συμβουλη

Υ.Γ. το κινητο ηταν βονταφον, η σιμ ηταν 3G της κοσμοτε

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Πειτε κανεις καμια συμβουλη

Υ.Γ. το κινητο ηταν βονταφον, η σιμ ηταν 3G της κοσμοτε

 

Έχεις ενεργοποιήσει την υπηρεσία 4G για την κάρτα σιμ σου ?

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Πειτε κανεις καμια συμβουλη

Υ.Γ. το κινητο ηταν βονταφον, η σιμ ηταν 3G της κοσμοτε

 

Αν η καρτα ηταν 3τζι πως περιμενες ταχυτητες;εξαλου απο περιοχη σε περιοχη παιζει και μη κοιτατε συνεχεια τις παυλες σηματος αν 4 η 14 αρκει να ειναι απροσκοπτο και οτι σου ειπε ο φιλος παραπανω

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

μετα απο αυτη που φοραω απο την πρωτη μερα http://www.agorashop.gr/store/spigen-v10-hybrid-crystal.html

την οποια βαρεθηκα,με κουρασε στο ματι το διαφανο...δεν ξερω τι να πω.

πηρα αυτην,που κακος,οπως αποδειχθηκε δεν πηρα απο την αρχη http://www.agorashop.gr/store/spigen-v10-rugged-armor.html

πολυ καλυτερη και στο ματι και ακομα καλυτερη στο χερι...φοβερη

Link to comment
Share on other sites

μετα απο αυτη που φοραω απο την πρωτη μερα http://www.agorashop.gr/store/spigen-v10-hybrid-crystal.html

την οποια βαρεθηκα,με κουρασε στο ματι το διαφανο...δεν ξερω τι να πω.

πηρα αυτην,που κακος,οπως αποδειχθηκε δεν πηρα απο την αρχη http://www.agorashop.gr/store/spigen-v10-rugged-armor.html

πολυ καλυτερη και στο ματι και ακομα καλυτερη στο χερι...φοβερη

 

έχω αρκετές θήκες αλλά η spigen rugged armor δεν υπάρχει απλά. Πολύ καλή, ποιοτική και με απίστευτο grip με κάνει να μην θέλω να βάζω καμία άλλη.

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την spigen έχω και είναι ότι καλύτερο πραγματικά!

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ενεργοποιήσει την υπηρεσία 4G για την κάρτα σιμ σου ?

Ναι... Και σημερα εγραφε 4G+ και επιανε 11 Mbps

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν η καρτα ηταν 3τζι πως περιμενες ταχυτητες;εξαλου απο περιοχη σε περιοχη παιζει και μη κοιτατε συνεχεια τις παυλες σηματος αν 4 η 14 αρκει να ειναι απροσκοπτο και οτι σου ειπε ο φιλος παραπανω

3G ηταν η παλια... η καινουρια μπορει να πιασει και 4G+. Απλα σου εκανα μια αντιπαραβολη του πριν και του μετα

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Ναι... Και σημερα εγραφε 4G+ και επιανε 11 Mbps

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

3G ηταν η παλια... η καινουρια μπορει να πιασει και 4G+. Απλα σου εκανα μια αντιπαραβολη του πριν και του μετα

 

Βονταφον ειναι; Παιζουν και οι περιοχες εγω πιανω και 7 μπμπιες σε καποιες μεχρι 132 με κοσμοτε

Edited by komias2
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Βονταφον ειναι; Παιζουν και οι περιοχες εγω πιανω και 7 μπμπιες σε καποιες μεχρι 132 με κοσμοτε

To παλιο κινητο ηταν βονταφον με καρτα της κοσμοτε. Το καινουριο ειναι το γνωστο με ολοκαινουρια (1 εβδομασα) καρτα της κοσμοτε. Επισης σε καποιες περιοχες παταω να ανοιξουν τα δεδομενα και δεν κανει τιποτα κ πρεπει να τα κλεισω κ να τα ξανανοιξω για να λειιτουργησουν πχ στο σπιτι μου

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Με Vodafone στην Θεσσαλονίκη δεν έχω κανένα θέμα με τις ταχύτητες.

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

To παλιο κινητο ηταν βονταφον με καρτα της κοσμοτε. Το καινουριο ειναι το γνωστο με ολοκαινουρια (1 εβδομασα) καρτα της κοσμοτε. Επισης σε καποιες περιοχες παταω να ανοιξουν τα δεδομενα και δεν κανει τιποτα κ πρεπει να τα κλεισω κ να τα ξανανοιξω για να λειιτουργησουν πχ στο σπιτι μου

 

Χμμμμμ τι να σου πω αυτο με τα δεδομενα το παθαινω και εγω χανονται για λιγο και επανερχονται μεσα στο σπιτι και εγω αλλα το πσθαινω και με αλλες συσκευες οποτε δε φταιει η κινηταρα μου ειναι θεμα κολο δυκτιων μη πιστευτε διαφημισεις χαχαχαχα

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

To παλιο κινητο ηταν βονταφον με καρτα της κοσμοτε. Το καινουριο ειναι το γνωστο με ολοκαινουρια (1 εβδομασα) καρτα της κοσμοτε. Επισης σε καποιες περιοχες παταω να ανοιξουν τα δεδομενα και δεν κανει τιποτα κ πρεπει να τα κλεισω κ να τα ξανανοιξω για να λειιτουργησουν πχ στο σπιτι μου

 

Γιατί δεν κοιτάς μήπως είναι ελαττωματική η καινούργια sim να σου την αντικαταστήσουν. Περισσότερες πιθανότητες δίνω σε αυτό παρά στο ελαττωματικό τηλέφωνο. Εγώ είχα nano γιατί είχα το Nexus 6 όταν πήρα το LG G4 άλλαξα σε micro sim. Η πρώτη που μου έδωσαν ήταν ελαττωματική και διαρκώς είχε χάλια σήμα, έκοβε την γραμμή κτλ. Πήγα και μου την αντικατέστησαν χωρίς να πληρώσω και μετά όλα καλά.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κοιτάς μήπως είναι ελαττωματική η καινούργια sim να σου την αντικαταστήσουν. Περισσότερες πιθανότητες δίνω σε αυτό παρά στο ελαττωματικό τηλέφωνο. Εγώ είχα nano γιατί είχα το Nexus 6 όταν πήρα το LG G4 άλλαξα σε micro sim. Η πρώτη που μου έδωσαν ήταν ελαττωματική και διαρκώς είχε χάλια σήμα, έκοβε την γραμμή κτλ. Πήγα και μου την αντικατέστησαν χωρίς να πληρώσω και μετά όλα καλά.

Μακαρι φιλε μου.... Θα ξαναπαω και θα δω...

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι φιλε μου.... Θα ξαναπαω και θα δω...

 

Πες τους οτι έχεις θέμα με το σήμα που χάνεται συνέχεια και δεν θα το ελέγξουν καν απλά θα σου δώσουν μια καινούργια sim. Και αν σου κάνει πάλι τα ίδια κίνησε αναλόγως.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...