Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω επειδη σημερα εκανα την πρωτη επαφη με το κινητο,κι ακομα το δουλευω,αυριο θα το συνδεσω μεσω lg pc suite για να την κατεβασω εαν ειναι διαθεσιμη!

 

Οκ γιατί και εγώ σήμερα το πήρα και δοκιμασα ota αλλά δεν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λαθος στις φωτος η μηπως βαλανε το ονομα της spigen για παραπλανηση γιατι ειναι πανομιοτητες?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Λαθος στις φωτος η μηπως βαλανε το ονομα της spigen για παραπλανηση γιατι ειναι πανομιοτητες?

Δεν νομίζω απλά πρέπει να μπερδεύτηκαν. Τώρα αν κάποιος πάει να πάρει spigen και του δώσουν την άλλη δεν θα τους κραξει?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οχι,αλλα μου ειπαν οτι ειναι η γνησια!:worry:

Χμμμμ, γράφει spigen πάνω η θήκη?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χμ... στις φωτογραφίες δεν βλέπω να αναγράφεται πουθενά το λογότυπο της εταιρίας (Spigen) όπως ισχύει στις γνήσιες, αν είναι αυτή... αμφιβάλω για τη γνησιότητά της. Και επειδή όπως έχω πει την έχω δοκιμάσει σε πολλές συσκευές, αν δεν είναι γνήσια δεν αξίζει (και η συγκεκριμένη είναι ακριβή σε αυτή την περίπτωση).

 

Η γνήσια είναι έτσι (και ουσιαστικά είναι άλλη θήκη αν δεις τις λεπτομέρειες)...

 

http://i.ebayimg.com/00/s/NjAwWDYwMA==/z/qSoAAOSwwE5WWUUZ/$_20.jpg

 

την αγορασα απο το ιδιο καταστημα παιδια ειναι γνησια με το ιδιο κουτι και γραφει πανω στην θηκη spigen,πριν 2 ημερες

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη φωτο που εχουν βαλει ειναι spigen. Οι αλλες ειναι διαφορετικες,εχουν τρυπες στο φλας οχι κοψιμο ενιαιο οπως η spigen. Εχουν κάνει λάθος στις φωτος,εχω ψωνισει αρκετες φορες απο κει, ειναι αξιοπιστοι θεωρω.
Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη φωτο που εχουν βαλει ειναι spigen. Οι αλλες ειναι διαφορετικες,εχουν τρυπες στο φλας οχι κοψιμο ενιαιο οπως η spigen. Εχουν κάνει λάθος στις φωτος,εχω ψωνισει αρκετες φορες απο κει, ειναι αξιοπιστοι θεωρω.

 

 

Κι εμενα μου φανηκαν πολυ σωστοι!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μου φανηκαν πολυ σωστοι!

 

την αγορασα απο το ιδιο καταστημα παιδια ειναι γνησια με το ιδιο κουτι και γραφει πανω στην θηκη spigen,πριν 2 ημερες

 

Η πρώτη φωτο που εχουν βαλει ειναι spigen. Οι αλλες ειναι διαφορετικες,εχουν τρυπες στο φλας οχι κοψιμο ενιαιο οπως η spigen. Εχουν κάνει λάθος στις φωτος,εχω ψωνισει αρκετες φορες απο κει, ειναι αξιοπιστοι θεωρω.

Στωραιοι, πάω αύριο να την πάρω και βλέπω! Ευχαριστώ πάρα πολύ!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για να λεει ο φιλος tsoukou οτι ειναι το κουτι και γραφει επανω spigen θα ειναι γνησια.Οποτε οπως ειπε ο takaros θα εκαναν λαθος στις φωτος! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμα είμαι με lollipop τώρα θα συνδέσω για την 6.0, γενικότερα είναι καλύτερη από την lollipop? Αξίζει δηλαδή? Αν κάποιος έχει δουλέψει το τηλέφωνο και με τις δύο εκδόσεις και μπορεί ας ενημερώσει

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για Δείτε τιμή στο Σκρουτζ...

Έξω λέει 330€ μέσα...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160424/e7076ba01b76d238062f5bf4bf6434e9.jpg

 

Η έξω τιμή είναι χωρίς ΦΠΑ.... Κολπάκι για να βγει πρώτο στο σκρουτζ...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Για Δείτε τιμή στο Σκρουτζ...

 

Ποια τιμή; Τα 331 ευρώ; Για μπες μέσα στο κατάστημα να δεις ότι είναι λάθος η τιμή (χωρίς ΦΠΑ).

 

Θέλω να κάνω και μια γενικότερη παρατήρηση... περιορίστε τις συζητήσεις τύπου chat, ξεχειλώνεται το θέμα με ανούσια πληροφορία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για Δείτε τιμή στο Σκρουτζ...

 

 

Ξεκινανε απο 29,90!

Σημερα στο μαγαζι μου ειπαν οτι την εχουν σε προσφορα στα 23,90 και τοσο την πηρα!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Ποια τιμή; Τα 331 ευρώ; Για μπες μέσα στο κατάστημα να δεις ότι είναι λάθος η τιμή (χωρίς ΦΠΑ).

 

Θέλω να κάνω και μια γενικότερη παρατήρηση... περιορίστε τις συζητήσεις τύπου chat, ξεχειλώνεται το θέμα με ανούσια πληροφορία.

 

Οντως οταν μπεις στο σαιτ η τιμη ανεβαινει στα 407,22!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Α καλά.......

 

Είδες μπέρδεμα ε; :rolleyes:

 

Γιαυτό είπα να περιορίσουμε τις συζητήσεις τύπου chat. Θα χρειαστεί ένα καθάρισμα σύντομα το παρόν θέμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμα είμαι με lollipop τώρα θα συνδέσω για την 6.0, γενικότερα είναι καλύτερη από την lollipop? Αξίζει δηλαδή? Αν κάποιος έχει δουλέψει το τηλέφωνο και με τις δύο εκδόσεις και μπορεί ας ενημερώσει

 

Σε ευχαριστώ φίλε για την άμεση ανταπόκριση! Και εγώ με την Lollipop είμαι και με αυτή σκοπεύω να μείνω, μέχρις ότου μάθω καλά την συσκευή μας. Άλλωστε σκοπεύω να την κατεβάσω μέσω ΟΤΑ, οπότε όταν είναι να έρθει, καλώς να ορίσει, δεν βιάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε για την άμεση ανταπόκριση! Και εγώ με την Lollipop είμαι και με αυτή σκοπεύω να μείνω, μέχρις ότου μάθω καλά την συσκευή μας. Άλλωστε σκοπεύω να την κατεβάσω μέσω ΟΤΑ, οπότε όταν είναι να έρθει, καλώς να ορίσει, δεν βιάζομαι.

Εγώ μόλις τώρα την πέρασα από lg bridge. Πάω για factory reset και στήσιμο αν και για αρχή τώρα που την δουλευω μου φαίνεται μια χαρά. Με την lollipop εμένα προσωπικά με 4g σχεδόν στη μισή μου μέρα και την υπόλοιπη με WiFi δεν με κάλυψε. Όταν ήμουν μόνο με WiFi ήταν μια χαρά. Θα δω πως θα πάει και με την 6.0, απλά να περάσουν και λίγο οι μέρες και ενημερώνω

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κουκλι δεν μπαίνει σε θήκες......ενα τεμπερετ μπροστά και τέρμα, μέχρι εκεί, κινητό κομψοτέχνημα πήραμε και όχι τουβλακι Lego....άποψη μου για να προλάβω διάφορα, παρεμπιπτόντως είχαμε και συνάντηση για καφέ με φίλους από το νήμα του g4 , όμορφο κινητό αλλά σαν το μωρό μας κανένα:rolleyes:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως τα λέει ο φίλος άρχοντας είναι τα πράματα! Ένα καλό tempered glass και με λίγη προσοχή είναι αρκετό. Αυτά τα κινητά δεν ειναι για θήκες.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...